Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
Kytičky mi udělají tady u nás v Libochovicích, fa. Anette a dorty a zákusky mi udělají u mamky v práci... dělá na cukrářským učilišti a dělají tam fakt děsně dobré dorty a zákusky a budou hrozně levné... :-D , díky mamce :-D
jezis ziraf ty co uz o pol siedmej buntosis :-D :-D :-p
Profilova fotka
to víš, blbě spím, občas se mi zdají sny o naší svatbě a to mě vzbudí :-) Jinak bych vstávala do práce, ale mám volno... :-)
haha, to nejak prezivas :-) to ja budem tak tyzden pred svadbou blbnut :-D
holky, teď mi jde hlava kolem. Vybrali jsme si barvu svatební tabule v restauraci,......lososová (jemně oranžová)v kombinaci se champagne, kytku bych chtěla oranžovou popřípadě v nějaké kombinaci třeba s bílou. Akorát, jsem slyšela, že barva rtů by měla být sladěná s barvou kytice...jenže na moje rty se oranžová vůbec nehodí. Je to kec nebo se to tak fakt dělá?Poraďtě :-)
Profilova fotka
cuttysark: tak to víš že týden před svatbou bude nejkrutější.... to se asi zblázním.... :-S mixi.... to s tou rtěnkou fakt nevím.....ale já si nechám dát na rty jen nějaký lesk.... i když uvidím, co mi na to řekne vizážistka ....
mixi ja by som rtenku moc neriesila. Ja budem mat svadbu bielu s kombinaciou cervenej, a teda na pusu si urco cervenu nedam, asi raci prirodnu nejaku a lesk, to bude stacit......
Díky holky, asi máte pravdu. včera jsem se radila s vizážistkou, zkusila mě namalovat a rty mi neudělala oranžové, ale velice pěkně přírodní krémové. Tak to nebudu řešit.Ještě se chci zeptat. Slaďujete barvu svatební kytice s výzdobou a květinami na svatební hostině?
mixi: mám to v plánu, ale na kolik to bude pravda uvidíme :-)
mixi ja ano....to nebude problem ak mas oranzovu vyzdobu, oranz kyticiek je hafo :-) horsie by si to mala, keby si si vybrala napr. hnedu :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
mixi: i my to budeme ladit vše do oranžové, tedy alespoň se budeme snažit :-)
Holky, děkuju za rady. taky se budu snažit to vše sladit :-)
Článek se načítá
tak som bola v tej Adine .... uplne super! Odporucam! Niektore saty sice uz trochu jete =-) ale inak velky vyber a super pristup
ziraf diky za tip....
Profilova fotka
cuttysark..... super..... to jsem ráda.... a už máte zamluvené místo pro hostinu?
Profilova fotka
cutty a co nějaké fotky? :-)
jj mame.......teda miesto mame, fotky som dala vcera dve z toho prveho salonu (toho otrasneho) bo zo vcera mi ich kamoska este neposlaal, ale uz na tom vraj pracuje 8-) mame koliba hotel v Litaku zajednany.. :-) ;-)
Profilova fotka
cuttysark gratuluji, taky jsme o Kolibě přemýšleli..... byli jste rychlejší .... :-D :-D :-D
ziraf tak uz mam aj fotosy ;-) jj Koliba super, pani managerka uplne ochotna, no nechapali sme, ked sme tam prisli, nevedeli sme nic absolutne co vobec chceme, odchadzali sme o 100 proco mudrejsi, hned sme mali jasnejsie, co vobec na svadbu chceme :-D spravila nam super cenu na hotel aj hostinu, ponukla kontakty na kvetinovu vyzdobu, kapelu.... fakt zatial spokojnost :-N :-N :-N :-N
Profilova fotka
Cuttysark.... ty šatičky, co máš vybrané, jsou opravdu nádherné.... jinak jak sis zkoušela ty šatky, co u nich máš popisek, že dělají pěknou postavu, tak ty přesně budu mít já ... :-) Jinak jsem koukala, že tě obsluhovala ta samá paní, co mě :-) Je báječná.... Jěště mi řekni, platili jste už teď zálohu na hostinu nebo ne?
nepllatili, dohodli sme sa, ze dame dokopy kto vsetko ma prist, lebo to este poriadne nevieme, teda vieme, ale nevieme kolko ludi potrvrdi......tak ze tak na zaciatku augusta aby sme prisli, mesiac predom, zaplatit nieco. Je vraj na nas kolko zaplatime, ale vraj tak 20 litrankov sa plati ;-) my mame aj uplne cely hotel, takze konecna suma bude ovela vacsia....
ziraf no super, ja nad nimi tiez rozmyslam..........takze asi nic, ked si mi ich vyfukla na ten termin :-D :-D :-D nemas nejaku foto, ako v nich vypadas ty? prosiiim daj aspon na chvilu
Profilova fotka
cuttysark myslím si, že klidně nad nimi můžeš uvažovat, protože máš určitě menší číslo než já.... fotky ti můžu poslat leda mailikem, protože můj budoucí manža tady tráví skoro víc čas jak já :-) :-D jo a máme hostinu, jupííííí......
ahoj ahoj. koukam, kolik uz toho vsechny mate. my jsme se v patek rozhodli ze se vezmeme, shodli jsme se na zari, pred pul hodinou jsem mluvila s matrikarkou a 5.9.2009 ve dve hodiny odpoledne se bereme. su stastna jak blecha :-D .
Profilova fotka
zlily.... gratulace .... máte hezké datum :-D a neboj, vždyť máte ještě skoro půl roku.... a kde máte svatbu.... a co album, bude ???? :-D
zirafka: diky :-) chvilku jsem premyslela, jestli nezkusit 20.09.2009, ale pak jsme si rekli, ze na tom nezalezi. ale jsem rada, ze to mam zamluvene, matrikarka rikala, ze uz maji docela plno. Album bude, az do neho bude co dat :-D hlavne musime najit misto na oslavu, vsechno ostatni muze pockat.
Profilova fotka
určitě, já jsem šťastná, že se nám povedlo v sobotu zarezervovat místo pro hostinu a musím říct, že jsem byla překvapená, jak tam byli milí.... a krom toho po nás nechtěli žádnou zálohu, což mě dost překvapilo.... a dostavit se máme asi 14 dní před svatbou, abychom sestavili meníčko :-)
zlilly...no super, tak gratulujem ;-) ja to mam tiez o druhej :-) ziraf diky za fotky, tie saticky ti hrozne pekne sadnu! ;-) ;-)
Profilova fotka
díky, to jsem ráda... musím říct, že když jsem je na sobě viděla, vůbec jsem neváhala, protože když si vzpomenu na šaty, co jsem zkoušela v Děčíně, fakt hrůza a měla jsem šílenou depku z toho, že na sebe neseženu nic, co by aspoň trochu vypadalo... a tyhle šaty mě fakt pěkně stahnou, takže v nich celkem dobře vypadám :-)
jj presne tak.......ja som bola dnes v Kleinode, super super! Skoro vsetko co na mna natiahla, mi sedelo :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?