Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
Ahoj Soni.... vítám tě mezi námi :-) Tak jak zvládáš předsvatební přípravy ?
Ahoj soni, vítám tě taky....co už máš zařízené, povídej...a jakto, že nemáš albíčko?
ziraf to vies snazia sa to predat/pozicat stoj co stoj....ale nie je to dobry pristup teda 8-(
asi skocim do tej Adiny teda......
Profilova fotka
Určitě si tam skoč... jsou tam naprosto úžasní :-)
dik :-) :-) :-) a co vy ostatne holky, ako pokracujete?
Holky, tak mám od včerejška vybrané nádherné šaty :-) Byla jsem jen v jednom salonu a hned mi padly do noty. Jsem z nich úplně nadšená :-N Paráda!!!
Ahoj holky, máte to ale překrásný datum vybraný na svatbu :-) Už máte vybraný šaty? Já byla poprvé minulý týden v pár salonech a šla mi z toho hlava kolem, takže jsem si nic nevybrala a nejspíš to budu muset někdy absolvovat znovu. Jenom nevím kdy zase budu mít čas a bojím se, aby ty nejhezčí šaty už nebyli rozebraný :-(
přidávám se, taky máme termín 5.9. :-)
mixi vyborne :-) :-) :-) :-) :-) tak si to ja predstavujem,....no uvidim ako to bude so mnou... :-| bojim sa toho =-) =-) =-) =-)
Profilova fotka
vochechulka, neboj, nebou rozebraný, ty moje šaty má zamluvený někdo naposledy na duben a pak až jsem já, září :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, albíčko ještě nemám, protože to nestíhám:-(((každým dnem totiž očekáváme,že dostaneme stavební povolení,tak jsem každý den na pozemku, rovnáme, bouráme, teď nám dva dny naváželi cihly..takže večer spíš padnu do postele...Ale máme už řekla bych to nejzákladnější:mám vybrané šaty, pro ženicha už mám oblek taky doma, místo na hostinu máme objednané - do týdne snad dostanu rozpočet, cukroví má mamča taky u jedné paní domluvené a DJ, to jsem nakonec už také sehnala..Teď už jsou snad i všichni ti důležití pozvaní (teda spíš jsme jim to oznámili a řekli jim, že s nimi počítáme:-)pomalu se začínám dívat po prstýnkách a oznámení, když je chvilka, předčítám příteli texty a básničky a hledáme,co by se nám líbilo.Joo a na kytky už mám také domluvenou paní, ale ještě nevím, co přesně by se mi líbilo, protože se mi toho líbí mooooc:-))
Článek se načítá
ahoj
soni to je teda dost, co mate! My sme zabukovali stretko s fotografom, uz sa na to moc tesim, ma byt vraj velmi dobry.... :-N :-N
Profilova fotka
ahojky matinkan.... ty jseš tu také nová? Kde budete mít svatbu ?
ahoj jo tak celkem jsem nova :-) my budeme mit svatbu v kostele
marti tak to je fajn, ja som mojho neukecala na kostol......
a ty to budes mit kde?
na zamku 8-)
Profilova fotka
taky se hlásím ke svatbě na zámku :-D
Ahoj holky, ráda bych se připojila k vám do diskuze, tedy jestli můžu. Zaujalo mě tohle datum, taká bych to viděla na 5.9, ale začala jsem plánovat teprva minulý týden, poraďte mi prosím nějaký typ na obřad...jsem v koncích....děkuji
Profilova fotka
v čem konkrétně chceš poradit?
když tu tak procházím ty stránky, tak mám pocit, že to v životě nezvládnu, je toho nějak moc, ale asi nejvíc mi dělá starost kde obřad, od toho se to asi všechno bude odvíjet dál, děkuju
Jo a jsem z prahy, to je asi docela podstatné :-D
Nechci nic exrta, co svatby se týče, tak spíš něco decentního
Profilova fotka
no, základ je obejít si matriky v Praze a vybrat tu správnou.... od toho se pak odvíjí hostina.... pak musíš zajistit šaty, fotografa..... uplně super je tady ten svatební plánovač ... a neboj, všechno zvládneš... nejlepší je to vždycky všechno probrat s přítelem :-)
mirdasek - podla toho, co chces. my sme chceli obrad na zamku, a kedze zamky a hrady v CR celkom pozname, aj kamoska trochu zauradovala, tak sme vybrali Ploskovice - sice trochu mimo prahy, ale financne aj na pohlad sa oplati :-) a inak, nedaj sa zviest vsetkym, co tu vidis. Ja som tiez trochu blbla jak som sa dostala na toto forum, ze holky vyberaju aj spesl parfem a spesl znacku panskych ponoziek na svadbu a tak podobne, ale potom som si povedala, ze to uz je trochu moc a nema vyznam sa takymi somarinami moc zaoberat....a inak mysim ze mas este dost casu na vsetko. My sme tiez zacali asi pred mesiacom len. Takze, nestresovat je moje pravidlo :-) :-)
Profilova fotka
Cuttysark .... nemůžu než jen souhlasit a mirdasek ... taky máme svatbu na zámku.... sice ne v Ploskovicích, ale kousek vedle..... Libochovice :-)
dobry priklad od mojej kamosky - prvu svadbu mala hrozne honosnu, priatelovy rodicia vsetko zacvakli a vyberali fakt aj tie znackove maxi ponozky pre zenicha, najlepsie a najdrahsie saty museli mat vsetci, a tak podobne, rec mal kazdy naucenu od slova do slova, aby bolo vsetko dokonale....Svadba bola krasne, coz o to, akurat ze sa do roka rozviedli. Kamoska si nasla po chvili druheho priatela, a ked sa brali (lebo nemali moc prachov), tak to brali uplne sportovo, lacnejsie ale pekne saty, niektore veci mala veru aj bazarove (zavoj myslim a doplnky), kyticu vraj uplne zabudli vybavit tak zenich v svadobne rano bezal kupit nejaku kytku na trh, ktory bol vtedy ako jediny otvoreny......a svadba bola tiez krasna, a su spolu dodnes, stastny, spokojny, a na tom svadobnom dni az tak nezalezalo....... tym nechcem povedat, ze kazda riadne dokonalo planovana svadba je zla, alebo ze to potom nevyjde alebo co, len chcem povedat, ze je to jeden den v zivote, ano, chceme vsetky aby to bolo krasne, ale vas dalsi zivot to vobec neovplyvni....
ziraf kde si davas torty a kvetiny robit?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?