Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
Mě hlavně děsně rozčiluje, že každá předpověď je úplně jiná... na včerejšek večer včera v rádiu taky hlásili déšť a u nás ani kapka..... jestli někde pršelo, nevím.....
Profilova fotka
Ahoj holky,já si pořád říkám,jak jsem v pohodě,ale dnes v noci jsem toho už moc nenaspala..Tombolu, díky rodičům mám hotovo,to jsem ráda..za chvíli si jedeme pro klíče od sálu, kde budeme mít hostinu, tak to tak omrknete a odpoledne jedu pro šaty...a před chvíli mi přivezl kamarád z Moravy vínečku..mňam:-)
baby ja do toho este riesim predaj bytu a kupu domu. Vsetko musi byt hotove tento tyzden. A niesom ani v polovici. Asi sa zabijem :(
Profilova fotka
cutty ... to zvládneš.... my bydlení nechali až po svatbě... teď by mi z toho určitě švihlo... a jak probíhají přípravy ?
Ahoj nevěsty, tak mě teplota nechává v klidu - je mi to fakt jedno, aspoň se nebudu potit, ale pokud bude lejt, tak mě to bude fakt mrzet. Jinak jsem už nervní a všechno mě štve, tak se nejvíc těším, až v pondělí vypadnem na svatební cestu :-) . A budu jenom spát a jíst a budem výletovat :-)
Jinak ještě nemáme dodělanou ložnici a komplet se k manželovi přestěhuju až v pátek :-D
já jsem na nervy, že to nestihnu všechno cutty: už jsi aspon zdravá?
Profilova fotka
aci... taky mě dneska přepadla šílená deprese..... nejradši bych vše zrušila... a jsem šííííleně nervozní ]-(
krtek: to já spíš ve stresu, že nestíhám....a to ještě jedeme vlastně ze svatby rovnou na dovolenou, dneska jsem jí koupili, takže dneska musím sbalit nadovču, protže jedu do prahy už zítra ráno
tak holky, po dnešní předpovědi už je čas začít panikařit, shánět deštníky a kožichy, protože tedka už je jen malá naděje, že by bylo hezky teplo a nepršelo :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
no jo no, s tím už holt nic nenaděláme :-( máme hotové koláčky.... přes 2000 ks..... jsme ale šikulky :-D
šikulka :-) já peču slaný pečivo,ale bude toho málo, přítel omylem sežral šunku, co na to byla připravená.... :-|
Článek se načítá
aci a co rikali???? ja nestihla pocasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(
no ted jsem koukala a na dnesek hlasili dest a 22 v Praze bylo 27 a nepršelo vubec, holky nebudeme se stresovat předpovedma oni vedi prd.. kdyz jsme sli na veletrh v Dobrisi tak melo byt asi 15 a lejt jako z konve nakonec bylo asi 30 a sluníčko pálilo jako das!!!!!! takže hlasuju proto baysme přestali sledovat jak bude (jelikoz s tim i tak nic nenadelame) a hotovo!!! :-)
weru: hlásili 19 pro prahu a oblačno bez deště
no to je skvělýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý tak co ta deprese aciku??? koukala jsme na tve krasne saticky a ty te zahreji!! kamaradka se vdavala 7 a říkala že obvykle jí byla v kapli zima ale ted???? ty nervy jsou neskutecny kaminka este budeme radi, navic jdou zse s teplotama nahoru! este všera melo byt jen 17 s deštěm:o) uvidíš eště budeme mit hezky a kde v Praze to mate?
máme to v Libenském zámku v oddací síni ...tak snad nebude pršet :-)
je no vidíš :-) tak si budeme držet paůce já se nakonec do šatů vešla ale měla sem je pocmarany od propisky a roztženou vlečku.. achjo... :-(
Profilova fotka
Já si, holky, zamluvila někdy v květnu v salónu bolerko. Už jsem na to skoro zapomněla, ale současný počasí mi ho připomnělo ;-( V pátek pro něj mastím, asi se bude hodit...
já si dneska půjčila šálku.....
Profilova fotka
Ahojte holky, tak vás všechny zdravím... už mám dovču... jupí....ale začíná se o mě pokoušet nepříjemná nervozita....když si uvědomím, že pozítří se stanu vdanou paní x-) hrůůůza děs a bída... ale jinak se těším :-D
Profilova fotka
Nevěsty, držím Vám palce, ať se Váš den vydaří!!! Máte se na co těšit - čeká Vás překrásný den, tak si ho užijte! A nervy k tomu patří - jinak by ten den asi ani nedopadl dobře! A počasí se nebojte - stejně to bude krásný - a zima Vám určitě nebude ;-)
tak holky za chvili vyrazime do resturace pak pro dort a pro kytky šaty a nazdobiz to tam pak vlasy nehty no fofr.... pršet nakonec nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takže se to máme skvělý!!!!!!!! tak držte se a hlavně si to poradne uzijte!!!! :-D
Profilova fotka
ahooooj holky, já jsem děsně nervozní.... ale třeba to zítra bude dobré...... držím všem palečky :-)
Profilova fotka
Ahojky holky..tak po včerejším lítání nás dnes čeká další...držte se a doufejme, že včerejší a dnešní dést se vyprší a zítra bude krásně...Držím nám vše co mám a je fakt, že nervozní jsem...ale asi to tak fakt má být..
ahoj holky....mám nějakej fofr,tak nestíhám...udělali jsme výslužky, bzla jsem na nehtech, na kosmetice, půjčila jsem si pelerýnu a děštníky...tak snad mám všechno a nějak to půjde...na nehty jdu večer bohužel znova, celý se mi za den práce a úklidu zničily :-( mám francii s bílýma kytičkama moc se přes den na net nedostanu, furt někde lítám a něco sháním, kalhotky a antiperspirant a gelový podložky do bot a já nevím co ještě....tak snad večer nakouknu ještě.... holky, nám všem ,co tomáme zítra...držím všem palce,a t to vyjde, at neprší, at aspon trcohu je teplo a občas svítí sluníčko, protivný příbuzný at nepřijdou a at se prostě všechno povede.....kdybych se sem už do zítra nedostala :-)
Profilova fotka
Holky ahoj!!! Tak v Českých Budějovicích lije už od noci jako z konve :-( My se bereme venku na zřícenině, tam to asi bude rozbahněný, ach jo :-. Zítra už ale fakt pršet nemá, tak se modlete, ať to vyjde!!!!!!!!! Bude asi chladni, ale šaty máme asi většina až na zem, tak aspoň na nohy nám zima nebude :-D Byla jsem ráno na nehtech, jen nalakovat na ty moje přírodní francouzskou a je to moc pěkný... tak snad nebudu muset tu parádu schovat do rukavic a účes do kulicha ;-) Čtu si tady vaše příspěvky a nějak si pořád neuvědomju, že se ta zítřejší svatba týká i mě... Já bych chtěla znova přípravy, strašně to uteklo... a další svatbu a další krásný těšení a přípravy nechci (zatím :))
Profilova fotka
Ahoj holky, nestiham a nervozita se blizi ... :-) My mame obrad taky venku, tak doufam to nebude tak zle. Dnes jsem si byla vyzvednout dortik, delala mi ho moje sefka a je naaadhernej, tezko verit, ze ho nepekla zadna cukrarka :-) ... S brachou jsme jeste zkouseli, jak ozdobime auticko, no, bude to legrace :-) Skoro manzel uz vcera odjel a dnes prijede kamaradka-svedkyne, ktera mi bude oporou az do obradu, takze mame neco jako damskou jizdu...ale to asi nebude nic moc, musime jit brzo spat (jestli usnu) a uzijeme si to az zitra...Preju vam vsem, aby jste mely zitra ten nejkrasnejsi den, a aby jste si ho dokazaly uzit, ikdyby se treba neco nepovedlo presne podle planu - pamatujte si, co je to hlavni, o co v takovy den jde a co je to dulezite, ze to nejsou ani perfektni saty, vlasy, oslava ani pripadni brblajici pribuzni... ale je to ten, kdo tam zitra bude stat s vami a vsechno ostatni uz je jen neco navic, bez ceho budete i tak stastni :-)
Dopadne to dobře, uvidíte :-) držme si palce :-)
Ahoj holky držím palečky a ať Vám vše vyjde podle představ! x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?