Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Pro zirafku82: To máš super s tím s cukrovím a koláčkama ;-) taky bych takové pomocníky potřebovala. Mám dnes radost, protože před chvílí jsem zarezervovala restauraci na hostinu a zaplatila zálohu.Restaurace se nám líbilanejvíc ze všech, paní provozovatelka byla velice ochotná a bylo na ní poznat, že má hodně zkušeností se svatbama.Akorát jsem nevěděla jak vaří, tak jsem si tam dnes zašla na oběd, bylo to velice dobré, takže mě to jen utvrdilo ve výběru. Doufejme, že nás nezklamou až bude to naše velké finále :-) Tak už mám zamluvený obřad a hostinu a můžu směle pokračovat dál. :-)
Profilova fotka
No, díky bohu, alespoň na něčem ušetříme :-) Už tahle ten rozpočet ani nechci vidět :-) S hostinou musíme taky trochu pohnout, ale nejdřív musíme obejít a ochutnat jídla v různých restauracích :-)... ale už moc se těším na tento víkend, jedu si zkoušet šaty :-)
hura hura prave som zarezervovala fotografa! Juuu tesim sa z toho, lebo oni maju rok dopredu vyprodano, no 5.9. mali volnicko x-)
Profilova fotka
no vidíš, tak to je super, fotografa ještě nemáme, musíme s tím taky trochu pohnout :-)
zato uz mate oznamka........a to my sme este ani nerozmyslali :-|
Profilova fotka
jo, to je pravda, oznámka máme, přítel na ně nějak spěchal, tak jsme je objednali, ale fakt můžu doporučit fy. Kyoprint, naprosto skvělá komunikace, 3x jsme měnili barvu písma, fakt super, prostě....
pozeram pozeram, pekne maju, my chceme rucny papir ;-)
zrovna tie su hrozne drahe :-S :-S :-S :-S Na veletrhu sme komunikovali s Manufakturou, a ti maju lacnejsie veru =-)
Profilova fotka
no, my jsme oznámko vybírali fakt strašně dlouho, a když jsme konečně našli to naše, tak tahle firma měla tohle oznámení nejlevnější, proto oni... ale fakt je, že zanedbatelná položka to není,.... ono taky záleží, kolik jich bude chtít.... ale mají k tomu pěkné obálky.... fakt moc hezké a jsou hrozně rychlí....
no....my sme asi chceli pre tych co pozveme na svadbu, tak Manufa, a tych asi 80, plus pre niemandov ( :-D ) ktorym len oznamime, ze bude svadba, asi hodlame kupit naky pekny papier a vykumstujeme si ho sami....
Profilova fotka
tu firmu Manufa nemůžu najít ... kdyžtak mi pošli do IP odkaz ... jsem strašně zvědavá...
ziraf Manufaktura.......na nete toho moc nemaju, musis tam ist osobne do Prahy za tym chlapkom co robi ten rucny papier :-)
Článek se načítá
taky se chci na to kouknout?
myslim ze webovka je manafuktura tecka org ale vravim rucny papier som tam nenasla
Profilova fotka
jj, díky moc, já to blbě pochopila, ale firmu Manufaktura znám.... díky mocinky.... právě jsem zjistila, jak ten čas strašně letí.... naše odpočítávadlo mělo nedávno 210 dní do svatby, a najednou, ani nevím jak to, je tam 189.... hrůza... jak to letí a já nic neudělala.... ale před chvílí jsem se domluvila na zkoušku šatů do Adiny - Praha 4, ta paní tam byla strašně moc a moc milá, já se děsně bála, ale ona fakt naprosto v pohodě, jsem z toho úplně překvapená, tak zítra a v úterý jdu na šaty :-) Zítra Děčín, pak ta Adina, snad si vyberu a budu moct říct, tyhle jsou ty pravé :-)
ja zacnem saty riesit tento tyzden, drahy je v blave a ja som slamena vdova. Inak sme vcera mali schodzku s pani managerkou restiky, strasne ochotna a nabidla nam plno veci co ani s hostinou nesuvisia...ako kvety, zakusky, hudbu...no super!
Ahoj holky, ve čtvrtek se chystám, že si pojedu vybrat šaty.Doufám, že mi padnou hned nějaké do oka :-) Beru si sebou poradní sbor_ mamku, sestru a její malou dcerku.
ja idem tento tyzden na saty.....ach boze depku mam z toho :-|
hura som nalicena a nacesana! Mozem sa dneska vydavat :-D Skuska dopadla dobre, ani to nechcem odlicovat, chcem byt stale krasna :-D
Profilova fotka
Cuttysark, tiše závidím, líčení to jsem ještě vůbec zajistit nezvládla... a z šatů mít depku vážně nemusíš... vím co říkám.... byla jsem v sobotu v Děčíně, slečna celkem milá... i když se jí na mě líbily šaty, které já bych si nevzala ani na noc do postele :-), prostě vybírej a vyber ty, které tě nadchnou... já jdu zítra do Adiny a tam se vážně strašně moc a moc těším... i když se říká, že když se člověk moc těší, tak pak to dopadne blbě .... tak se radši moc netěším.... :-D
ja tez asi zajtra idem do Adiny....mozno sa tam potkame :-D este uvidim ci budem mat bodyguardku so mnou, sama tam nepojdem ani za nic :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) cuttysark, tak jak bylo včera v Adině, já byla na P4 a jsem z nich úplně nadšená, mám šaty, JUPÍÍÍÍ..... Taky jsem tam nebyla sama, šla se mnou moje těhu svědkyně a pak dorazila aj mamča 8-)
fakt jooooo ty si rychla! Ja som sa tam nedostala....treba sa objednat?
zirafko, a kde jsou fotky ze zkoušení?? :-)
Profilova fotka
Cuttysark - říkají, že je lepší se objednat, že když tam přijdeš bez objednání, tak můžeš delší dobu čekat.... taggy - nemůžu sem ty fotky dát, protože mi sem chodí aj skoro manžel a chci, aby to měl jako překvápko, takže se omlouvám :-)
ziraf no uvidim, mne moja bodyguardka umrela, skosila ju chripka takze sa lieci, takze nikam sama nejdem strapnovat sa..... ;-(
Profilova fotka
to je mi líto, ale pravda je, že je určitě lepší tam mít někoho s sebou .... :-)
zejo....a fotak tiez....moze sa v adine fotit?
Profilova fotka
může, vůbec jim to nevadí a žádný poplatek za to nechtějí.... buď si jistá, že se tam budeš cítit jako v ráji :-) Opravdu se o tebe postarají a hlavně doopravdy ti řeknou, jak v těch šatech vypadáš.... ne jak mě jedna slečna v Děčíně, kdy na mě natáhla šaty v celku,střižené pod prsy, což já mít nemůžu, už takhle jsem baculka, ale tyhle šaty mi přidávaly dalších min. 30 kg a ta mašle, která má být správně pod prsy já jím měla v půlce prsou, šaty měly dlouhý rukáv, no vážně strašné .... skoromanža se vyjádřil tak, že to vypadá jak pyžamo jeho prababičky, ale slečna mi tvrdila, jak mi úžasně sluší ]-( :-p
Profilova fotka
Ahojky,přeji hezký den.My máme taky termín 5.9.2009:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?