Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
no moje rozlučka ted o víkendu byla taky vydatna 3 holky přišli na hodinu tak jsme tam zustala s kamaradkou a v pul dvanecte už byla doma naštvana do nebevolajícně!!!!!! jak se na me mohli všichni takle vybodnout... no hlavně že ženich si to užil.... 8-(
Profilova fotka
No. já jsem myslela, že když nás bude jenom tak málo tak to nebude ono.....ale po tom, co kámoška (paní učitelka) navrhla asi o půlnoci, že si dáme pár panáků slivovice s medem (a to jsme celý večer pili bílé víno), tak byla docela sranda!! Ráno mi bylo šíleně :-) A ženich přišel domů asis v půl 2 odpoledne :-) Hlavně že si to užil - na detaily jsem se radši neptala :-d
Profilova fotka
Tak holky.... a je to tady: http://www.novinky.cz/domaci/177705-z...
ziraf : nepanikařit...
Profilova fotka
Tak jsem fakt zvědavá :-d
holky, vy mě tak vystresujete, že se snad začnu bát, že bude hnusně....deštníky mám připravené, tak sakra přece pršet nebude...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak uz mam taky po rozlucce v sobotu - sice nas bylo jen 8, ale docela se to povedlo :-) ...jinak destnik mam v zaloze, ale taky doufam, ze bude hezke pocasi, ktere nam slibila pani matrikarka objednat, jinak to budu reklamovat :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, stejně jako diskuzi "Září 2009" Vás všechny zdravím takhle po ránu a přeji příjemný den..... Holky, už to máme za pár..... je září :-D
zirafka: ty se koukám pěkně těšíš, vid :-) já už se taky konečně začínám těšit :-)
Profilova fotka
Aci...no těším, asi jo, taky se hodně těším, až to budu mít za sebou, teď mám šilené noci, každou noc se mi zdá o svatbě a pokaždé nám něco chybí, tedy obvykle mě... účes, pompadůrka, líčení, dneska v noci nám pro změnu chyběl fotograf....tak jsem zvědavá, co to bude v noci na zítra :-D
zirfa: no mě se naštěstí o svatbě nezdá, zdávalo se mi dřív a taky to nebylo nikdy ideální :-) tedka jsem večer tak vyčerpaná, že padnu a spím...
Zirafka: zenich :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, jen jsem jukla jaké máte pocity, čeká vás to o týden dříve než mě, tak jsem zvědavá. Ale koukám že celkem pozitivní :-) Tak přeji at se Vám vše vydaří podle představ a hlavně at vám vyjde počasí. ;-)
petra: dík :-) však vám se to taky blíží :-) jen o týden později :-)
Profilova fotka
No jo ale pořád máme týden k dobru :-D To od vás odkoukáme :-D :-D
tak holky dneska jdu zkoušet šaty ale bylo to peklo já věděla že to nebudou stíhat samozřejmě že mi volali z Adiny že to nestíhají a že pokud chci zkoušku dneska jak byla dohoda tak musím dojet na pankrác že do holešek by to nestíhali převést... no jsem na to zvědavá jak to dneska dopadne
já se holky začínám bát, že bude zima a já nemám nic na sebe :-( deštníků mám dost, ale ta zima....:-(
no a já zase nevím co s vlasama, zkouška nedopadla moc dobře
Profilova fotka
Ahojky, Weru, tak drzim palce, aby to vsechno klaplo, ikdyz to bude trosku zabiracka ;-) ...jinak mne se o svatbe zdavalo, same hruzy, tak si myslim, ze ve svatebni den uz jsem na vse pripravena a muze to byt jen lepsi:-) ...uz se jen trosku bojim toho pocaska, kdyz to mame pod sirym nebem, ale rekli jsme si, ze si to nenechame nicim zkazit, tak snad... :-)
Profilova fotka
aci, zima by snad byt nemela, jen nejaky ten destik
no jsme na to taky zvědavá jina šatičky vypadají skvěle!!!! já mám zase problém s vlasama uvidíme co eště vymyslíme....
weru: mě trvalo než jsem našla účes strašně dlouho....dělala jsem snad 4x zkoušku účesu, než jsem se dopracovala k něčemu, co se mi líbilo...
no já měla jen jednu a ta moc nedospala a jiná už nebude :-(
no já to řešila už v červenci,tak sjem toho naštěstí stihla víc, protže první zkouška byla vyloženě nepovedená,tak mě to vystresovalo......
Profilova fotka
Ahoj holky,dnes tu máme krásně,celý den makám na domečku, aby mohl ženich navečer se mnou a fotografem prubnout exteriéry..už vidím ty mozoly na rukách..ale dojela jsem dnes ke květinářce, doladily jsme detaily a i ona se moc těší na modrou svatbu-))krabičky jsem včera dodělala, tady i u ženicha a zítra, pokud vše klapne jedu pro šaty:-))))dnes musím dodělat tu tombolu..a večer jsem psala poděkování rodičům.. Holky, držte se..
Profilova fotka
Ahooj holky,nenechávejte mě tu samotnou...co děláte??Tak jsme večer zkoušeli focení a fotky jso fakt super..kamarád je perfektní, prostě jednička..:-))snad to počasí vyjde..jdu na tu tombolu..ať se daří..
Profilova fotka
ahojky,poděkování hotovo,zalaminováno..tombola zítra,jdu spát..a koukám, píšu jen já,tak brzdím...dobrou
Profilova fotka
Holky, pomoc!!! Předpověď - max. 17 stupňů a přeháňky, ojedinělě bouřky :o(((
Profilova fotka
Ahojky všem... terry... já si myslím, že s tím nic neuděláme, jen to můžeme přijmout...holt nám bude pršet štěstí .... ale nadšená z toho také nejsem ...ach jo :-(
no to počasí mě krká ale dneska hlásí v radiu že má být oblačno a 25 stupnů, zatím co na netu hlásí maxx. 20 - 23, je tam nakreslený déšť a tady svítí sluníčko.... no těch 17.. není teda moc ale může to být klidně i 20 a to už se dá... hlavně at neprší

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?