Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
já jsem optimista a věřím, že to bude dobrý celej den......tak v úterý už bych řekla, že bude předpověď jasná, tedka se může ještě lecos změnit, studená fronta může být rychlejší, nebo pomalejší a hned je to jinak
NEZBÝVÁ NÁM NEŽ SI DRŽET PALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
aci ty se neboj u vás bude ještě větší vedro vy máte vždycky o jeden stupínek navrch:-)))))))
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-)
sebedik: noj o, Praha je v tomhle blbá....ale zase tam tak často neprší :-)
Ja si rikam, ze 27° proste nemuze byt spojenych s destem. ja sleduju stranky ceskyho hydrometeorogickyho uradu, jako prvniho zdroje - http://www.chmu.cz/meteo/om/tyden/tyd... a tam ta sobota zatim neni :-|
janex...taky jsem tam koukala :-) ještě je brzy se nervovat, fakt důvěryhodná předpověď bdue tak v úterý ....
Profilova fotka
http://www.pocasi.cz/#rt=listResult@t...
baby prsat nebude, vam vravim ze som objednala pekne pocko ;-)
cutty: moje řeč :-)
cutty: tak co, jak sé léčíš, už je lépe?
Ahojky holky! :-) Jdu sem nakouknout a popřát Vám ve Vašem posledním svobodném týdnu pevné nervičky a hlavně klid x-) už se těším na fotečky! x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.chmu.cz/meteo/om/tyden/tyd... tak holky nevím nevím, teplota by byla OK ale co ten déšť
ziraf: neboj, to se ještě změní.....určitě :-)
Profilova fotka
no to doufám.... Aci.... jak je po těle ? Já už to nějak nezvládám..... je toho na mě už nějak moc, udělat tohle, tamto, onohle, a do svatby je pět dní..... už dva dny kudy chodím, tudy brečím :-(
ziraf: jsem na tom podobně,....furt se s někým hádám,kvůli svatbě a bulím skoro každej den...
Profilova fotka
aci.... tak to jsem na jednu stranu ráda, že to nezažívám jen já, ale vím, že ty stavy jsou hrozné.... chvílema bych nejradši svatbu zrušila a odjela někam hooooodně daleko :-S
ziraf: jojo, moje řeč, úplně zrušita a vypadnout někam aspon an 14 dní....já nevím, že to yt lidi nechápu a člověka musí pořád s něčím stersovat :-(
Profilova fotka
Dobré ráno všem, tak jsem opět v práci :-( Holky, už se nám to blíží, už jen pár dní a ten chaos a stres skonční :-D Aci.... my se nedáme :-)
já tkay v práci a nestojí to za nic :-( zelvi: snad to ve zdraví přežijeme :-)
http://www.in-pocasi.eu/predpoved-poc... tak holky já nevím tady je tohle CHMU ma slejvaky a meteopress ma 23 stupnu a přeháňky... v tom aby se prase vyznalo :-|
wwru: vydrž ještě dva dny, ono se to nějak vyvrbí :-) tedka je furt brzy...no každopádně si myslím, že bude spíš chladněji - kolem těch 20 stupnu, než vedro....taka si začnu shánět něco na sebe :-( nic nemám na šaty :-(
Profilova fotka
Snad jim to počasí nejvyde, tak jako většinou a bude hezky! :-) Nemusí být hic, stačí ať neprší :-) Já jsem si pro jistotu pořídila už bolerko na šaty!! ;-) Už je to neskutečně kousek že???
no to já nevim, me se přes ta šaty nic dávat nechce:o(((( ale hlavně ať nelije....
Profilova fotka
Ahojky, tak já bolerko přes šaty mám, ale krajkové s 3/4 rukávy, takže to mě moc nezahřeje, ale podle toho, jaké mi bylo úděsné vedro na zkoušce si myslím, že těch 20° bude akorát..... mě se ta předpověď , co poslala werunka líbí - Ústecký kraj, tak mi to vyhovuje :-)
Profilova fotka
No, to máte holky pravdu....já bych horko taky nechtěla! Jeden den jsem zkoušela šaty když bylo asi 28 stupňů a po 5 minutách mi tekl pot po zádech! A to jsem ještě nebyla vůbec nervózní....Budeme se modlit, ať je to tak akorát :-) Hlavně ať nelije, to je fakt! A co jinak holky, máte už hodně nervy??? Já zatím nijak extra ne :-) Ale to asi přijde....Jsem už totiž doma, mám ode dneška 3 týdny dovču, tak mám na všechno hafo času!! :-D
no já mám nervy akorát v zaměstnání :-( ze svatby ne, tedak přes víkend jsme spoustu věcí dotáhli,a le onos e to zhorší v ve čtvrtek a v pátek, co budu s mojí mamkkou, ta mě vystresuje dokonale.....
Profilova fotka
Ahoj holky, byla jsem relativně v klidu,ale přečetla si vaše povídání a už je tady potvůrka jedna, nervozita...o víkendu byla rozlučka se svobodou, hlas hledám ještě teď, nevím, kam mi utekl, ale luxusní akce to byla, chvílemi jsem napočítala přes 70lidí:-)))a kdyby přišli fakt všichni, tak ná tam těch 100 bylo:-)))))))))))
Profilova fotka
A je fakt, že to počasí už bohužel nijak neovlivníme, já budu doufat, že bude fajn...a když zaprší, tak doufám, že jen lehce,teď v sobotu před bránou lilo a lilo, ale navečer to ustalo a bylo fajn, příjemné teploty, nepotii jsme se (i když já teda pak večer a to asi i ostatní, když jsme pařili jo, v sokolovni bylo tepleji) a já skákala z pódia a tak:-))))))ale pařilo se, nad ránem jsem to ukončila, byla jsem KO..ale užila jsem si to prostě bombastiky, a představte si, dostali jsem, kromě všech krásných dárečků i koňa:-))houpacího koňa, dětičky, co tam byly se na něm střídaly jak na běžícím páse a je nádherný..a když jsem se holek ptala, proč koňa, tak prý chtěli čápa, ale toho nesehnaly:-))Dnes chci doladit krabičky, tomboly, poděkování rodičům a dodělat překvapení pro ženicha..uff...jdu na to, zastavím se ještě. pa pa
Profilova fotka
tak jsem hledala na netu další stránku s počasím a tam je, že v sobotu 5.9. bude 24 až 29 stupňů, místy přeháňky a oblačno! No, hlavně ať nelije! Já měla v sobotu taky rozlučku a i když nás bylo jenom 6 holek, fakt to stálo za to :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?