Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
ty saty ti poslu, aspon mi taky nekdo rekne svuj nazor, jestli se povedly :-) ...mozna to zvladnu poslat uz dnes, tesim se na ty tvoje fotecky, az posles odkaz, hned se juknu :-)
ok pošlu na IP :o)
ayami: ono je to super mít je jen pro sebe....původně jsem si z nich chtěla udělat letní šaty,ale nevím....vůbec se mi nechce je prodávat...asi je schovám pro děti:-) ono se to někdy hodí, já jsem v máminých svatebních šatech dělala roky na Mikuláše anděla :-)
baby ja som brutalne choraaaaaaaaaaaaaaaa dneska ma sef poslal doslova doprdele, ze ma nechce vidiet v praci, a zajtra teda zostavam pracovat z domu
cutty, to je proste jak z murhyho zakonu, naschval... my mame zitra branu a ja mam tusaka, ze tam taky nachladnu, jak budu slavit :-x ale nesmim, protoze byt na svatbe s chripkou... to radsi at zaprsi ve svatebni den, nez se celou sobotu potit a stezi se udrzet na nohach, pripadne celou dobu zmoulat v ruce kapesnik... dneska odjizdim na moravu, malem jsem v tom baleni zapomnela doma prstynky...
cutty: žes nešla už ve středu domů, jak jsi psala, že na tebe neco leze....abys to stihla do svatby vyležet holky, já jsem fakt zoufalá ze svojí matky.....já si myslela, jakej bude problém s tchýní, jak bude do všeho kecat,ale ta drží hubu a krok...ale moje mamka, ta mě trénuje neuvěřitelným způsobem :-( včera mě vytočila.....řekla jsem jí, že ta balonková výzdoba bude - její reakce "to je blbý, nehodí se to, je to ja na mejdan", tak to jsem ještě přešla......a pak jsem řekla, že to je překvapení pro ženicha a že to před ním nemá říkat....první, co jsme přieli, tak to bylo "no já nevím s těma balonkama, to myslíš vážně" ...takže ženich už to ví...
aci - to je na odstrel...... =-) =-) =-)
aci: tak to nasere teda!!!!!!!! asi čekal že ti to ženich bude taky rozmlouvat!!! :-|
my jsme se o toms ženichem bavili už dříve....jako třeba před měsíce, ale zavrhli jsme, že je to drahé a že nemáme, kdo by to tam připravil tu výzdobu (chtěla jsem ten balonkový kit koupit),ale oběma se nám to moc líbilo...... ale já tedka náhodou sehnala firmu, která to udělá za polovic včetně instalace,tak sjem si řekla, že to udělám jako překvapení pro ženicha a že s těmi balonky se užije i spousta legrace....takže ženich s tím určitě souhlasí...achjo mám tři dny dovolený před - jeden den jsem v lbc a dva dni v praze....musímt am někam nacpat ještě kosmetiku, nehty, schůzku s DJ a schůzku s balonky...to jsem si vyslechla, že jí s ničím nepomůžu ( a to přitom u nás bude sestřenice, právě, aby nám s něčím pomohla).....ach jo :-( vždycky jsme s mámou vycházely v pohodě,ale ta svatba, to je síla :-(
já mám volno čtvrtek a páetk čtvrtek to všechno zkom pletuju a hlavně se vyspim a patek už bude vyčák, kytky, dort, vyzdoba restaurace....saty....
já jsem to chtěla v klidu si všechno zařídit a vyřešit, to když budu mít mámu celý dva dni za zadkem, takt o mě asi trefí....a tos e chystám, že sis ní ješě musím promluvit o tom, jak se bude chovat ve svatební den....protže ona je schopná všechny prudit (jako mě, bráchu, sestřenici, tátu) aby běhali a dělali to,c o ona chce....ajko ve smyslu "hned přines ten tác" ..:"ty neslyšíš"....já chci, abys i to všichni užili a né aby je tam máma pérovala, všechny moje sestřenice a dělala s nich poskoky...
Profilova fotka
acimedaca: chudáku.....ale řekla bych, že mi to něco říká, bohužel! Taky to u nás v poslední době vypadá podobně! Nejhorší je situace, kdy musím být mezi budoucím manželem a mamkou! Každý z nich chce něco jiného a já nechci být ani s jedním za špatně a nevím na čí stranu se postavit :-( Držím palce, aby nám to všem dopadlo co nejlépe... :-D
Článek se načítá
nojo jsou všichni na nervy ku podivu moje maminka je nezlatější, dělá co mi na očích vidí nikoho neperuje naopak chce vsechno udělat tak aby vyšla vstříc.... je to Zlatíčko, naopak tchán byl hoooooooooooooodně nepříjemný a zrovna od nej bych to nečekala vuubec ani v nočnímůře tady alespon clověk vidí jak se pak člověk chodá v důležitých životních situacích
kamusek: no tak u nás naštěstí je ženich při mě a já vím, že mamka to někdy trochu přehání,takže její přání beru s odstupem :-) navíc je to moje a přítelova svatba, takže to prostě bude po našem....aspon to zásadní....doufám :-) taky držím palce
tak holky dneska jsme se dočetla na netu že celý příští týden má být vedro jen na víkend má být zase ochlazení a déšť!!!!!! tak snad jim to nevyjde ;-(
wweru: to se ještě změní.....zatím hlásí 23 stupnů, polojasno s přehánkami....to ještě není déšť :-)
Profilova fotka
Dnes 28. 8. 2009 Polojasno 27 Zítra 29. 8. 2009 Skoro Jasno 20 Neděle 30. 8. 2009 Jasno 20 Pondělí 31. 8. 2009 Skoro Jasno 22 Úterý 1. 9. 2009 Skoro Jasno 23 Středa 2. 9. 2009 Polojasno 25 Čtvrtek 3. 9. 2009 Polojasno Bouřky 27 Pátek 4. 9. 2009 Oblačno Déšť 27
Profilova fotka
snad nám holky nebude pršet, o bych byla moc smutná
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/177556-v... uvidíme, ale nějak to dopadne.... tohle přece nezměníme :-D
no a na sobotu to samý hlásí 26 a zataženo s deštěm!!!!! odpoledne atsi leje od rána alespon do 2 at je hezky co..... to by byl pech když to máme venku :-|
Profilova fotka
no at je jak chce pod mrakem zataženo hlavně at neprší
přesně tak!!!!! ale co bysme zmohli nic ;-(
Profilova fotka
no to je pech když to má někdo venku aspon at do dvou je fajn......... pak mi to bude jedno:-)kéž by nám to vyšlo
Profilova fotka
moje řeč, hlavně ať neprší...... za chvilku jedu na zkoušku šatů, tak mi držte palce ;-)
se máááááááááááááááš já až v uterý!!!!! jsme náramě zvědavá zda se do nich dostanu :-D po 4 měsících od rezervace, to bude veselý
Profilova fotka
navíc bych těm předpovědím moc nevěřila máme to až za sedm dní to se může počasí změnit
no počkat, já mám obřad až ve dvě, takže žádný déšť od dvou......a navíc, já nemám žádný bolerko nebo nic přes šaty, vy něco máte holky?
Profilova fotka
já mám obřad o půl 11 a taky nemám žádné bolerko a ani deštník svatební jsem si nepůjčovala, zas nemusí pršet vůbec, nebo jen přehánky,když se nestihnem vyfotit po obřadě a bude pršet , tak třeba po jídle, pochybuju, že by pršelo celý den.........spíš si myslím že chladná fronta přijde až k večeru..........
nojo aby to zase nebylo eště horší:oD nene já nemám nic sem říkala že raději zmrznu než aby nebyli vidět ty nádherný šaty :-D
Profilova fotka
holky v sobotu 5.9. má být Sobota 5. 9. 2009 Oblačno Dešťové Přeháňky 27

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?