Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
no to my naštěstí jen jedno, ale mám ještě spoustu drobností k zařízení, stuhy a vymyslet písničky a objednat balonky a vyzvednout tohle a tamato....
no písníčky na obřad řešíme už 3tí den v kuse, navíc jsme objednali karaoke a zjistili ze nase restaurace na to není uspusobena... a musím dodělat jmenocky, mandle, šerpy na auta....
jo hele, máte někdo nějakou drůžičku? co taková drůžička dělá? ta jen na obřadu jde jakoby před nevěstou a co pak? stojí tam s ní?
Ja budu mit nekolik druzicek, malych holek, budou mit kosicky a v tom okvetni listky, ktery budou pred nas sypat a pak si nachystaly nejakou basnicku. Kdyby se na to tak netesily, tak me uprimne ani nenapadne je tam mit jako druzicky, ale nekdo se jim zminil, tak se nemuzou dockat. Pisnicky my jsme domlouvali snad 2 mesice - porad jsme si nemohli vybrat. Budou nam zpivat kamaradky, takze to potrebovaly nacvicit a my jsme furt nevedeli. Ted to vlastne bude trochu prekvapeni, protoze v tom shonu jsme s petou zapomneli, co jsme vlastne nakonec vybrali :-D
janex :tak to budete mít hezký...my to máme jednoduchý, hraje nám varhanice a má seznam skladeb, tak jsme z toho něco vybrali a je to...
no já mám nakonec taky 2 družičky - nechtěla jsme je vubec, bude to tak že mají stejné šatičky a košíčky s plátky budou je hazet nez pujdu k oltáři ale pujdou oni a pak dlouhááááááááá pauza a pak já, chci aby byli na fotkách vidět šaty a ne hlavy a šaty družiček :-D ať žijí sobci jako já, ale budu se na ty fotky dívat do konce života tak co. a pak ty plátky budou ještě sbírat aby tam po nác nezůstal bordel - budou textilní ty plátky ne z živých růží.
Profilova fotka
Holky, to je prča, číst si tu diskuzi od začátku, ty naše příspěvky z prosince a ledna :-D :-D :-D Fakt k pobavení... Jinak my bychom taky rádi, kdyby ten den měl 48 hodin, já bych aspoň mohla 12 hodin spát.... takhle spím cca 5, protože musím brzy ráno do práce, neb máme pružnou pracovní dobu a musíme mít hodiny nadělány a tento týden pořád někam jezdíme..... takže bych pak asi přišla o půlku platu, kdybych chodila do práce na půl osmou :-) Ale co, je to už jen tento týden..... a je čtvrtek, takže pohoda.... zítra jedu na zkoušku šatů a už se móóóóóóóóc těším :-D
se máááááš já až 1.9. a to se budu modlit aby byly celý.... :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mam od vcerejska dovolenou, vcera jsme konecne s maminkami vybrali a koupili jejich finální oblečky:-)))a dnes chci udělat tombolu a ve 13h dojde kadeřnice, tak už konečně musíme vymyslet, co mi na té hlavě uděláme:-))))a k těm nemocem, včera jsem měla dost brutální migrénu, ještě dnes mi není úplně nejlíp a nějak mě bolí pusa, abych nedostala zánět do kosti nebo něco, snad to není od zubů,no uvidím, mažu to nějakou mastičkou a když to nepovolí, v pondělí oběhu obvoďáka a pro jistotu zubařku(snad nebude mít dovču).Mamča mě ráno uviděla a prý mám nateklou celou levou stranu obličeje..takže taky bomba:-))))))))))))o víkendu máme tu rozlučky, zítra už přijede první kamarád z Prahy,v sobotu dojedou další, už vymýšlím, kde je uložím a ostatním jsem hold řekla, že spaní nějak doladíme za pochopu, kdyžtak to u nás bude jak na pionýrském táboře:-))))))))))))Jdu na tu tombolu holky, hezký den..Jo, co to počasí?dnes teda máme chladněji a pod mrakem..ale už tam občas vykoukne sluníčko..věřím, že nám počasí vyjde..odpoledne písnu, jak jsme dopadly s tou moji hlavou, nebo vlastně tím, co budu mít na ní 8-)
já budu mít šaty ve finální podobě v úterý ....ale budu v praze až ve čtvrtek, tak doopravdy až ve čtvrtek. Na poslední zkoušce u švadleny jsem byla včera, tak snad to bude dobrý
počasí má byt 23-26 stupnů zataženo ale bez deště!!!!! tak snad jim to vyjde!
weru: zataženo? já četla včera že jasno......
Článek se načítá
aha já zase zataženo :-D počkej nakonec bude -10 a sněžit
tak jsem se rozhodla, že budeme mít balonkvou výzdobu :-) bude to překvápko pro ženicha, doufám,že se mu to bude líbit....
Profilova fotka
aci: ty moje saticky dopadly take uplne nadherne, jeste jsem je sem nedavala, nastavajici je strasnej spion a urcite by je tu nasel, tak az po svatbe :-( ...ale jsem s nimi moc spokojena, bala jsem se jen tak bez vyzkouseni ale dopadlo to dobre :-) ...Holky, nevim, jestli jste tu uz o tom nahodou nepsaly, budete mit nejakou rozlucku? :)
Profilova fotka
tak jsem dala do alba fotku ozdoby na moje auto.... včera jsem jí objevila, zamilovala se do ní a hned jsme to objednali.... ayami... rozlučku jsme měli mít tuto sobotu, ale zrušili jsme to, chceme mít trochu klid a dodělat ty věci, které nám ještě chybí :-)
Profilova fotka
holky, co děláte tombolu, můžete mi nějak poradit, jak na to? Taky jsme jí chtěli a pořád jí odsouváme a už by to chtělo udělat... Díky moc P.S.klidně můžete do IP ;-)
my máme rzlučku zítra... tak jsme na to zvedavá... Láďovi z x pozvaných pujde jen tata a da amaradi ani svědek nejde:o( byl z toho docela smutný
Profilova fotka
Ahojky,zirafka:já jsem tombolu, dalo by se říct, téměř dokončila..co by jsi chtěla vědět, v čem poradit?klidně se ptej...i přes IP
Profilova fotka
weru:my máme rozlučku společně,v sobotu..těžko se odhaduje, kolik tam bude lidí, ale u nás na vesnici je to ještě asi takové jinačejší než ve městě, nevím...očekávám hojnou účast,možná 50lidí, možná víc, nevím..uvidíme v sobotu:-))připraveni budeme, spousta gulášku, 500 vdolečků, vínečko, pivečko..točená kofolka..pohodička:-)těším se na přátele, že zapaříme, snad i stihneme pokecat..bude nám tam hrát stejný DJ, jako na svatbě, takže dáme takovou generálku 8-)
Profilova fotka
ja mam rozlucku v sobotu, mela byt uz minuly tyden, abych mela cas na posledni pripravy atd., ale byla jsem nemocna, tak se to posunulo...hodne kamaradek je ale uz na dovolenych a prijedou az na svatbu, kde spolu stravime vlastne skoro cely den, tak si to vynahradime.... ale urcite si to uzijeme i v tom poctu co dorazi... Weru, skoromanzel z toho nemusi byt smutny, ti kteri opravdu chteji tak prijdou a s nimi si taky tu rozlucku uzijete nejvic, at jich je 50 nebo treba jen jeden ;)
AYAMI: no já měla pozvaných asi 15 holek a příjdou 4 :-D odříkavájí mi to na poslední chvilku eště dneska... no a můj nastávající si musí vystačit ve třech.... a on se na to tak těšil :-S jak jdou přípravy? ten závoj od tebe nemá chybu je ohádkový!!
Profilova fotka
Weru: to je tak vzdycky, nejdriv vsichni rikaji, jak samozrejme prijdou a jak se na to tesi a pak se malem ani neomluvi, ze nakonec neprijdou...hlavne ty co rikaji nejhlasiteji, ze urco dorazi :-D ...ale nakonec za to opravdu nejvic stoji ty co prijdou a co jim za to stojite, ze se snazi prijit a s temi je pak ta rozlucka urcite nejlepsi, at jich je kolik hodne nebo malo...a treba vam to ti ostatni vynahradi na svatbe ;)... jeste mi chybi doladit par malickosti, hodne nam pomahaji rodice...ale tesila jsem se, ze si budu sama pect kolacky a ted uz se mi do toho ani moc nechce... a taky zacinam byt nervozni, co ty?:) jsem moc rada, ze se ti ten zavoj libi :-)
jj mám sním fotky na facebooku tady ne aby to ženich neviděl, všechno bude překvapení... :-) no já pekla 4 hodiny koláčky do práce 3 kila a stačilo mi to na svatbu je máme už objednané zaplat panbuh, to vic ze jsme nervozní!!!! a jak eště toho tolik nemáme vyřešeného.... nemůžu se furt rozmyslet jestli me ženich uvidí až u oltáře nebo už před až poveze kytku.... nevíííím :-|
ayami: tak to je dobře, že jsou šaty super...:-) tak snad je uvidím aspon ve tvým svatebním albu
Profilova fotka
tak to se tesim, az budou fotecky ze svatby, at te v nem taky vidim :-) ja tu taky nemam saty, aby to nahodou nezahledl...na svatbu mi kolacky atd. zajistila Jirikova maminka, ale do prace budu muset sama a uz tim nejsem tak nadsena jako predtim, neverila bych, ze pripravy muzou byt tak narocne, ackoli vlastne mame hodne skromnou a zdanlive nenarocnou svatbicku :-D ...Setkani uz mame vyresene, Jirik pojede se svymi rodici z Chomutova, my s Berouna a potkame se az upostred cesty, kde bude obrad...mne se vic libi predstava videt se az tam, ale mozna bych ho na ten sok mela aspon trochu pripravit :-D
no já taky nevím kamaradka co se vdavala loni rikla aze je to nejhezci kdyz ti prijde domu vyzvednout a dava ti kytku a ty jemu korsaz, ale me zase prijde kouzelna i ta predstava ze me uvidí až na konec, neví nic jak budu vypadat, ejze my jme oba takovy citlivky ze bysme pulhodiy breceli nez bysme se z toho vzpamatovali....
Profilova fotka
Aci: na to, jak jsme se toho obe baly, myslim, ze to dopadlo opravdu krasne :-) mozna je sem dam jeste aspon na chvilicku behem tydne, ale rychle to zase smaznu, at to nenajde x-) ...ani se mi nebude chtit se s nimi loucit, skoda, ze uz je clovek nikdy nevyuzije (teda na druhou stranu doufam, ze takova prilezitost uz nebude :-D )
;-) no to jsme taky zvedava jaky jsou ty šaty tak mi je pošli na mejla :o) já ti pošlu závoj a odkaz na Facebook kde mam všehechno
Profilova fotka
no, presne tak, mne se taky moc libi ta predstava, ze me poprve uvidi az tam, jen jestli to nemam trosku zkreslene ze vsech tech americkych filmu, kde ty svatby takhle vypadaji :-) ...ale proste se mi to tak libi a jinak to stejne asi nepujde, tak treba to bude tak hezke jak si to predstavuju :-) ...ve vasem pripade to asi bude taky lepsi, aby te pak nemusela vizazistka znovu licit a tu svatbu jste vubec stihli :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?