Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
ahojik holky, aci, to bude dobrý, uvidíš...... taky jsem měla včera takovou depku, my se teď s přítelem spíš hádáme než cokoli jiného, ale vždycky večer když jdeme spát, tak si o všem popovídáme a je nám líp......
Profilova fotka
Ahojky,kamusek..jj,prosím, určo pošli...DÍKY ZA POMOC
Profilova fotka
Janex:a neznáme se náhodou?Kde máte rozlučku...taky ji mám teď v sobotu..aby se nám tam lidičky nestřídali:-)))
My mame rozlucku ve Vicemericich u kamaradu doma, tak to snad nehrozi :-) bude nas tam ale zhruba 70, tak to bude peknej hukot. Jinak ani jeden nejsme s nezatek, je to takovej kompromis, ja z chropyne, pritel z nemcic, ale bydlime v cechach...
a ja jsem nechtela kostel, on zase ze jo, tak v nezamyslicich je ta pekna kaplicka, v polu, tak proto tam.
Profilova fotka
janekx:jj,tak je to ono,holky mi říkali, že jdou ještě na bránu do Vicátek:-)))trefila jsem to..tak to jo...
Profilova fotka
ak jsem tu zase.... :-D Právě v rádiu hlásili, že do konce srpna bude hezky a pršet prý bude první zářijový týden..... ]-( no nekopli byste ty rosničky , ]-( ale zase od půlky září má prý být babí léto.......
bude polojasno 22 stupnů, já to mám objednaný :-)
Profilova fotka
tak to doufám, že bude, tohle by mi děsně vyhovovalo :-)
Taky posledni tyden sleduju predpoved, ale uklidnuju se, ze to je jeste daleko (pro meteorology). V tom kroji bych se v horku asi upekla, ale zase aby prselo, tak taky ne.
Profilova fotka
jo, já si myslím, že se to ještě 3x otočí ..... jednou foukne jinak a bude.....
já si taky myslím :-)
Článek se načítá
aci objednala si to len pre prahu alebo aj pre litomerice? :-D
cutty: no uvažovala jsem jen nad prahou....tak já ještě přiobjednám i pro tebe :-)
dik a nam mozes o dva stupne este tepla prihodit do objednavky :-D
Do svatby (5. září 2009) zbývá 12 dní =-) =-)
Profilova fotka
aci... 22 stupňů stačí :-D, ale prosím pro okres Litoměřice, to já nevěděla, že jsi to objednávala jen pro sebe a tudíž Prahu :-D
12 dní...ach jo. dneska jsme koupili košile - dvě a regatu a kravatu...tak uvdiíme, co si ženich nakonec vezme, hodím fotečky do alba :-)
fuuuu prave sme dokoncili svadobny program :-)
aci to druhe je omoc lepsie - zelena kosela a seda kravka ;-)
cutty: mě se líbí oboje, to s tou regatou je takové víc slavnostní.....ty tvoje šaty jsou mooc pěkné a sednou ti :-)
diki aj tvoje su moc pekne, krasne ti tvaruju postavicku ;-)
aci, urcite zelena kosile a seda kravata, kdyz si pritel sunda pozdeji sako, aspon budete porad ladit, ty s tema zelenyma sperkama. My kravatu jeste nemame a desim se, ze ji budeme shanet na posledni chvilku :-N
my nastastie mame, kupili sme ju ked sme kupovali oblek
Profilova fotka
Ahojky,toto letí, od zítra mám dovču,takže bomba:-))))v neděli jsem dodělala meníčka a včera krabičku u ženicha,dnes a zítra je udělám doma:-)ať se Vám daří...
Ja v patek taky jedu na moravu a celej tyden mam pak dovolenou, jupiii!
ja tez, uz len 3 dniiiii juuuhuuuu
Profilova fotka
holky... já ci taky dovolenou :-( ale mě jí snad dají ve čtvrtek 3.9 a pátek máme ze zákona :-D
Ja jsem v praci jako "svatebni dar" dostala 3 dny volna, ale normalne zaplaceny, takze mam ctvrtek, patek a pak jeste pondeli po svatbe. A ten zbytek si beru jako dovolenou.
Profilova fotka
jůůů, janekx, kde to děláš? Já ci taky :-D Já dělám ve státní správě a tam něco takového nehro ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?