Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
no na mě to pomalu začíá padat :o)))))
Ja se k vam taky pripojim, protoze poslednich par dni jsem jaksi hodne nervozni, ale ne, ze to nestihnu, jak pise acimedaca, ale spis naopak ze svatby, ikdyz nemam duvod.
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji krásný pátek a opět se nám to zkrátilo o další dny...Od středy mám dovolenou,tak si říkám, že to vše stihnu, příští sobotu rozlučka ze svobodou (na tu se těším, jako na jeden velký mejdan:-))))a ze svatby jsem lehce nervozni, ale budu celý týden doma, jsem fakt ráda, že jsem si vzala tak dovolenou od středy a pak zase až do středy po svatbě..těším se, jak se odpočinu od práce a co si budeme namlouvat, jsou to krásné, příjemné starosti:-)))a už jsem doplatila svatební cestu, takže další starost škrtám..paráda..Mějte se krásně
ja nejak stale nic....mozno to je tym, ze jak teraz kupujeme ten dom, tak s tym je plno starosti, papierovacky a jedno s druhym, ze som zabudla byt nervozna zo svadby :-N
Soniccko, zda se mi to, nebo to je urad v Nezatkach, co mas v albu? kdyztak se podivej ke mne do alba...
Já jsem taky v pracovním stresu, takže se spíš bojím těch nedovyřízeným věcí :-( ..tedka tu na mě dokonce zkoušejí zrušení svatební cesty, tak jsem ještě víc naštvaná.... cutty: to je tím,ž e se soustředíš na barák.... :-)
Profilova fotka
holky už se nám to blíží:-))))))))
sbedik tyjo citam tvoje tchynske problemy, to je sila, taku babu len za gule do prievanu fakt :-S :-S :-S neviem si to ani predstavit, ja by som ju uz davno kamsi poslala ..... =-)
Profilova fotka
Ahojky holky....tak máme 13 dní, už je to fakt síla :-) Na dnešek se mi po dloooouuuhhhé době zdál svatební sen, no spíš noční můra :-S Zdálo se mi, že mi fotografka, nevím, proč fotografka, když máme fotografa, tak ona mi zdobila auto nějakým hnusným jmelím a větví z tůje a pak jsem si při focení vzpoměla, že nemáme svatební noviny...... no prostě sranda, už si občas říkám, aby to bylo za námi :-D
Profilova fotka
Ahojky,prší a prší,tak doufám, že se to vyprší...sbedik:kdy si jedeš pro šaty?Máme stejné, třeba se potkáme a snad náme je nevymění, mám podstatně větší velikost:-))kde máte obřad a hostinu? janekx:ne,ne nepleteš se, je to v nezátkách..ale ta kaplička je kde? už jsem na tvé album koukala,ale nedokázala zařadit...
je to síla, jak to uteklo...já byla dneska na zkoušce šatů,ale blbec jsem zapomněla podprsenku a musím tam v pondělí znova :-(
Soni, je to kaplicka mezi nezatkama a tesicema, tam budeme mit obrad, to je fakt nahoda...
Článek se načítá
ja som bola na skuske ucesu, skusili sme 3 ucesy, vsetky boli super...ale asi sa mi najviac paci ten prvy...neviem....v kazdom pripadku ta baba je strasne sikovna! Bola by mi robila s vlaskami aj cely den, hrozne ochotna a kreativna x-) x-) juknite do albika, co vy na to :-)
Cutty, ja myslim, ze treti varianta je nejlepsi. Protahne ti krk a neni to splacly jako treba ta prvni. Ja jdu na zkousku pristi sobotu, kadernice mi totiz rikala, ze to, co jsem si vybrala, neni vubec narocny, takze spis jenom zkusime, co mi vic slusi.
cuttz: mě se líbí první nejvíc a pak ten třetí...ten první se mi zdá takový vzdušnější a líbí se mi, že není tolik utažený a ten třetí si jak je drdol nahoře tak protáhne pěkně krk :-) dvojka se mi zdá toková upláclá
Profilova fotka
Ahojky, cutty: jasně,jednička je nejlepší, mooc Ti sluší, nejvíce ze všech...
Profilova fotka
Ahojky holky,potřebuji radu, nemáte někde uloženo, nebo nepotkaly jste někde poděkování rodičům?Já jsem už s nápadama na nule:-((Díky za pomoc
Profilova fotka
Soniccka ahojky....já jsem ho zrovna včera dopsala, tak jestli chceš, tak ti ho můžu poslat!
Profilova fotka
ahojky všichni, tak dnes je 12 dní do svatby :-D my jsme se včera byli podívat na zámek na svatby, pozvala nás paní, co nám bude hrát při obřadu, tak to bylo takové zvláštní, svatby se u nás na zámku střídají po 14 dnech, čili další svatby, které v Libochovicích budou, už se týkají nás :-o jj, letí to letí...... měli jsme oba s přítelem husí kůži, když tam starosta mluvil......a my si uvědomili, že za dva týdny tam budeme stát my.... Jinak cutty, mě se taky líbí 1 a 3, ale přikláněla bych se k té 1 ....přijde mi o trošičku hezčí... :-) Také jsme dnes zkonstatovali, že to je poslední volný den, od zítřka se pořád něco děje, pořád máme co dělat, na každý den je něco naplánováno, příští víkend je rozlučka a poslední týden před svatbou budeme péct koláče.... tedy koláčky, takové hodně maličké, no zkrátka svatební..... a bude jich cca. 2000 ks :-p takže bude co dělat, tím spíš to uteče jako voda a budou z nás vdané paní :-D
My mame taky pristi sobotu branu, rozlucku, mame ji spolecne, tak se uz hodne tesim. A pak taky budeme pict a nakupovat na hostinu.
Profilova fotka
jj, taky máme rozlučku společně.... nejdříve jsme se domluvili na rozlučce každý zvlášť a pak nás okolnosti donutily to změnit, ale teď už se těšíme...... ach jo, děsně to letí....
my jsem měli rozlušku tento víkend a každý zvlášt....ještě je mi blě a to ve čtyři vyrážím na pokračování s holkama z práce
ja ani rozlucku nemam, len haden, ja ju nemam moc s kym provest. Vsetky friendky maju mimi alebo su daleko. Inak diky za nazory na uces
cutty: já to mám taky decentní :-) v praze ve dvou a v liberci v pěti
jo byla jsme o víkendu na zkoušce šatů. fotky jsou v albu :-) už to vypadá mooc pěkně
Profilova fotka
aci ... šatičky jsou mooooc hezoučký a šperky jsou taky moc krásné, sestřenka je šikulka :-)
acimedaca: rkla som do alba a mas nadherne saty, fakt uplne nadherne. keby som mala pred svadbu sa normalne do nich zamilujem. fakt krasa.
dík holky :-) já mám tedak depku, sjem úplně hotová, svatbu bych nejradši zrušila, dopadla na mě nějaká krize :-(
ale aciiiii to bude dobry :-S
no doufám, ale bojím se, že dřív mi z toho hrábne :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?