Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
holky, tak my už máme teda šaty, zamluvený termín na matrice i hostinu, zamluvený oblek, zamluveného dj a muziku, svědky, medvídky na auto, zamluvené koláčky a kamarádku na účes a líčení a nehty...chtěla jsem to všechno takto nadomlouvat, ať se nemusím pak stresovat a detaily se vyřeší někdy na jaro
Profilova fotka
Tý jo, vy teda jedete, my se teď mordujeme s hostinou.... Ale jinak toho máme taky dost a příští víkend snad přibudou šaty, mooc se těším....
Profilova fotka
ahoj tak se také přidávám...termín máme již také zamluvený budeme to mít na zámku.........co již máme zamluveno:-) tak svědky, hostinu, kameramana, dva fotografy, kosmetičku, jedna paní nám bude dělat cukroví, druhá dorty, na šaty jdu zítra:-), jinak výzdoba-salu-aut-oznámení, prstýnky, kvítka s tím ještě čekáme stále se rozmýšlíme.....výzdoba bude do červené nebo růžové....chci kytku s růží do kulata uvidím co ke mě lépe půjde podle toho bude výzdoba:-)
ziraf tak promiiin :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojte zarijove nevestinky, tak po dnesku, kdy je datum definitivne potvrzene se k vam pridavam :) ALe jak tak koukam, tak jsme s pripravami docela pozadu - ale to nejdulezitejsi uz mame: misto termin a fotografa ;) S tim datem to byl u nas taky "boj, jelikoz jsem chtela 27/9 nebo 20/9 ale nakonec nakonec vzhledem k rodine roztahane po republice a kamaradech z Cech i zahranici jsme zustali u te univarzalni soboty :) Planujete nekdo svatbu mimo hrady, zamky a obradni sine?
Profilova fotka
taggy: Velehrad je uzasny misto pro svatbu. Letos jsem tam byla poprve a hnedka jsem si to tam zamilovala. Kdybychom bydleli bliz, urcite bych nevahala a taky se tam vdavala!!!
ahoj blackie: takže nakonec se berete pátého? je to náhoda, přítel si prosazoval 20. 09. 2009, já ho ukecala na pátého, právě kvůli té sobotě...a nechtěla jsem takové to "pěkné" datum.....ale spíš takové normální.....a odkud jsi, že jsi navštívila Velehrad? Mně se to molo líbilo vždycky a když jsem zjistila, že se tam jde vzít, tak jsme neváhali...přítel je taky pro netradiční místo a v temné obřadní síni bych to fakt nechtěla....a kde to máte vy???
Profilova fotka
taggy" to je vazne vtipne. Ja jsem se taky chtela vyhnout tomu idelanimu datu 20.09.2009. Ja jsem z Vysociny-Zdar, ale ted uz par let ziju v Brne a po Vysocine se mi styska. Tak jsem si rekla, ze aspon svatbu bychom si mohli uzit tam. Shodou nahod pritelova rodina ma takle koreny nedaleko Zdaru, tak jsme se na miste shodli pomerne bez problemu. Ten Velehrad to spis souvisi s mou posedlosti - objevovani nasi cesky zemicky a nejlepe si to vsechno pekne prochodit pesky nebo na kole. A Velehrad fakt super!!! To uz se tedz tesim na vase fotecky ze svatby ;)
takže jestli máš termín pátého, tak ten údaj o dvacátém je ještě starý?? tak to já se nejradši kochám ze sedadla v autě...kolo a pěšky, to moc nemusím..jsem moc líná :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se pridavam, ale termin jeste nemame napevno nebot u nas na radnici se terminy na druhou polovinu roku rezervuji az od 2.brezna, tak uz aby to bylo, nebot nam stoji oznameni atd.:-(
ahojky susanka: tak to ti držím palce, aby vám ten váš termín určitě zapsali, jak si přejete..... :-D
Profilova fotka
taggy a kde ty to tam mas v Hradisti?
Článek se načítá
susanka, my se bueme brát na Velehradě a hostinu budeme mít u Koníčka v Mařaticích.....jsi přesně ze zlína a nebo z okolí????
ahoj tak ja se k vam taky pridavam :-)
ahoj matinkan, vítám tě mezi námi..tak se pochlub, jak jsi na tom s přípravama ty?? :-)
ahoj, no mame koupeny oblek pro zenicha, saty se mi siji na miru. kostel, restauraci a kapelu zamluvenou mame, i kvetinarku mame zablokovanou, ale kytice jsme jeste nevybirali tot vse, cekam az bude v brne veletrh pro dalsi inspiraci
aha, tak jeden veletrh už v brně byl a další má být sedmého března, my tam nakonec nejedeme....já už mám zase koupené šaty a zarezervovaný oblek, máme termín na matrice a termín v restauraci zamluvený, dj, svědky, koláčky, vybíráme prstýnky, máme hotové návrhy oznámení a zvacích kartiček....takže připravujeme postupně a pomalu tak všechno...
jj to vim, ale pry jsem o nic neprisla, tak si pockam na ten v breznu.:-)
Profilova fotka
taggy: ja jsem primo ze Zlina, ale momentalne pracuji v Praze a od konce dubna se zase premistuji do Brna, tak snad to i pro pripravy bude lepsi
martinka: my sedmého a osmého nemůžem, tak si zase říkám, na co tam jet....všechno máme skoro zařízené, takže ani inspirace není potřeba. teda v našem případě... susanka: takže zatím to máš docela nadaleko zařizování...
Ahojky, taky se k vám hlásím do klubu na 5.9.2009. Zatím máme od pátku zamluvený obřad v kostele v 11 hod v Prostějově a teď vybíráme restauraci pro hostinu. Plánujeme svatbu bez živé kapely, vystačíme si s CD. Jelikož máme svatebčany z manželovy strany z daleka, tak budeme dělat jen oběd a jednu večeři. Protože nám svatebčani stejně ujedou domů. K tomu tam budeme mít 5 dětí a ty půjdou brzo do hajan.O svatbě doma mluvím skoro pořád, v hlavě nemám nic jinýho :-)
Profilova fotka
Ahoj mixi, vítej mezi námi... to se nám to tu pěkně rozrůstá :-), my máme zatím jen takové ty blbinky ( polštářek pod prstýnky, podvazek, vývazky, skleničky, já mám botky, mámě nějaké to zdobení na stoly a tak ), ale máme doma už svatební oznámení :-), tuto sobotu jdu zkoušet svatební šatky a chceme tento nebo příští víkend vymyslet hostinu a fotografa... prstýnky taky máme už vybrané, i když teda po hooodně velkém boji, každému z nás se líbil jiný vzor a ne a ne se shodnout :-), nakonec jsme se shodli ... JUPÍ :-) , ale ty asi necháme až tak na květen nebo červen, no uvidíme....
cauky, my sme na veletrhu objednali prstynky x-) x-) x-) konecne nieco :-)
Pro zirafka82: teda, já mám podle tebe co dohánět :-) já jsem s přípravami teprve na začátku. A to si pořád říkám, že máme ještě půl roku čas. Stežejní je pro mě zamluvit obřad a restauraci, pak cukrářku a postupně šaty, fotograf, květiny, oznámení a prstýnky. Přemýšlím, že si oznámení zkusímě udělat sami, stejně tak se ze mě stane během roku dj, protože si budu mixovat a vypalovat cd na svatbu.
Holky, jak moc dopředu před svatbou budete dávat oznámení? :-)
Profilova fotka
Holky tak ja vas z teto diskuze opoustim neb doslo na zmenu datumu na 29.8. na zamku Lesna... hodne stesti
ahoj tobe susannko taky hodne stesticka
Profilova fotka
Pro mixi: přesně tak, stěžejní je restaurace, obřad máme, na šaty jdu tento víkend, fotografa ještě nemáme, s tím budeme muset trochu pohnout, cukrářka - tam je to jednoduchý, všechno kromě svatebních koláčků mi zařídí moje mamka, pracuje na cukrářském učilišti a dělají tam fakt moc moc dobré dortíky, takže to bude tam a ještě to bude výrazně levnější :-) a svatební koláčky upeče moje tchýňule :-), jinak hudbu taky asi CD a k tomu asi můj děda, umí krásně hrát kromě jiného i na klávesy :-), ale přijde mi,m že stejně i když toto všechno budu mít, že se stejně pořád bude něco dít a něco bude chybět... prstýnky chceme až tak v létě, problém bude ženich, resp. jeho boty... velikost 50 :-)
tak to taky drsota ten muj ma 46, ale kdybys byla nekde od Brna je tam obchod s XXL obuvi :-) ale nevim co tam maji jeste jsem tam nebyla
mixi: my budeme oznámko dávat nejspíš v červnu....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?