Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
no co je tuto nejak zamrzlo.........diskusi zari 2009 nestiham citat, a tu sa nic nedeje :-D
Ahoj holky, svatbu máme za měsíc. To nám to ale uteklo.Jak jste s přípravami daleko?Nám už chybí přesně domluvit hostinu v restauraci, výzdobu kostela, jít k farářovi na poslední přípravu a pro mě sehnat košilku na svatební noc a tanga.A co vy? :-)
cutty: já zase nestíhám nic jiného než to září 2009 :-) co domeček, už něco máte.....? mixi: je to děs, už za měsíc....
tomi povídej...s miláčkem už se těšíme až budeme manželé, ale svatba už bude za námi...kéž by už bylo 8. září :-)
mixi: no já se těším,že se zbavím všeho toho zařizování
aci uz sme podpisali rezervacku na domecek x-) financne nas to zabije :-(
mixi uz si nasla valcik?
cuty: jejda, to je zlé, že to bylo tak drahé...ale tak snad je hezký :-) já jsem ti z tý svatby nějak hotová, všechno mě štve....strašně se trápím s účesem, vůbec nevím :-( myslíš, že by mi seděl takovýto? http://www.beremese.cz/album/view.php... když ta holčina má normálně vlasy vyžehlené,tak chápu, že to zvolila.... http://www.beremese.cz/album/view.php... ale já mám normálně vlasy kudrnaté....
ty jo covece nieviem, u nej mi pride, ze vyzera lepsie s tymi vyzehlenymi no...to je tazko povedat, ze, co slusi jej, nemusi tebe....... na streche mam ked tak fotecky domecku, tak kukni no....nebol najdrahsi na svete, ale 4 miilonky fakt v penazenke nemam....
cutty: no mě to právě tkay přijde... jééééé, ten je roztomilej :-) a kolik má metrů čtverečních?
ma okolol 100, presne to neviem, asi 98 myslim. Nie je velky ale my sme velky ani nechceli ;-) jak kukam na tie fotosy tvoje, tak mne sa pacis tam, kde mas napisane 'drdol' a este jedna medzi tym.......takze 14, 15 16 fotky tie fotky od vizazistky 30, 31, 32 tam by som ti zmenila pusu (teda farbu :-D) to si myslim, ze nejak nedomyslela vizazistka, mam dojem ze sa ti nehodi taka farba, ale jemnejsia. Skor by som zvyraznila oci ;-)
jenže drdol zepředu vypadá děsně....:-( líčit mě nakonec bude kamarádka...
Článek se načítá
preco by vyzeral desne?
Profilova fotka
Holky, zdravím.....přesně za měsíc už z nás budou vdané paní :-) Těšíte se taky jako já? Nebo už panují stresy?? :-)))
a jooo mesiac to je dneska =-) =-) =-) pomoooooc!! Ja uz sa tak tesim ze asi z toho umrem :-D
dneska si konecne idem pre saticky juu tesim. Sme dnes boli posledny krat na matrike, snad uz je vsjo a uz bude vsetko len dobre :-N :-N
Profilova fotka
Ahojky holky, ani sem nestíhám teď cokoli psát - nová práce a MĚSÍC do svatby....................... lidičky já se sice mooooooc těším, ale tak nějak potichu, včera moje mamka zjistila, že autíčko už je KO, tudíž byl hned problém, chybělo nám auto, naštěstí přítelův bratránek si teď koupil nové auto a to staré ještě neprodal, takže jsme ho hned odchytli a auto máme, ale stejně, čekám, co ještě přijde :-)
no ziraf, ty kde si zdrhla :-) wow gratulujem k novej praci! dufam ze dobre vsetko! Vy ste kupovali auto? Hele ziraf koho mate matrikarku? Z litaku?
Profilova fotka
Ahojky cutty, no nezdrhla, jen nějak nestíhám :-) V práci zatím dobrý, uvidíme, to víš, jsem ve zkušebce, ta mi končí týden po svatbě, tak ještě nervy z toho, tak mám veselo, blbě spím a tak..... už aby bylo aspoň něco za námi ;-) Jinak matrikářku mám klasicky z Libochovic, ale jméno ti nepovím,fakt nevím...... Auto jsme nekupovali, máme slíbené auto od tchýně, ale bratránek nám jen půjčil auto na svatbu, páč mojí mamině se auto rozbilo a v servisu povídali, že už nemá smysl to opravovat, bo by oprava byla dražší než koupě jiného ]-( Dneska jedeme ke švadleně, nechávám si šít bolerko s dlouhými rukávy na svatbu, abych schovala svoje zápasnický ramena, tak už se těším, bude to první zkouška....... :-D
acha uz to chapem/ ja myslela ze budete mat matrikarku z litaku, mame s nou zazitky tak som sa chcela podelit, ze by som ta pobavila, je to holka sikovna :-D :-D :-D my budemem mat jedneho veterana na svadbe a jedneho noveho jaguara pre manzela, ale to sa este uvidi - mam to byt jaguar jeho sefa, a ten o tom este nevie :-D
já se chvíli těším a chvíli netěším :-) ziraf: v práci držím palce :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to jsme na tom stejně...... chvíli se těším, chvíli ne.... Aci díky za palce, snad to bude dobré, vypadá to , že se mnou počítají, tak snad..... ale pro jistotu ťuk ťuk :-) JInak bolerko vypadá žůžově, už se moc těším, až bude hotové :-) Jen je mi v tom satenu trochu vedro ..... :-| Cutty.... popiš jaká je to holka šikovná, třeba se pobavíme i tak :-)
ziraf fakt ti mam pokazit vecer? :-D proste kravka no.....zmatena pani,co sa nevie chovat tak radsej zvali vinu na teba |-| |-| |-|
Profilova fotka
jo, jsou tací... ale my si jimi přece nenecháme zkazit náš den "D", ne :-D Jak jste na tom s přípravami ? 8-)
ziraf: já jsem ve fázi vybírání účesu a jsem z toho na nervy :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, je to mazec, na necelý měsíc...já jsem tu strašně dlouho nebyla..nestíhala jsem domeček, školu (při práci),práci a přípravy...uuuf...musím si Vás přečíst a pak hned napíšu..mě nejvíc trápí botičky, účes, líčení...achjo...Držme se a pevné nervy:-)S.
Profilova fotka
dobré ranko....., no spíše pracovní dopoledne ]-( :-), koukám, že jsme na tom stejně, o účesu přemýšlím kudy chodím, ale v kadeřnictví mi řekli, že zkouška stejně nemá cenu dříve jak 14 dní předem, že by si to kadeřnice nepamatovala, což mě trochu štve, co když se mi to nebude líbit nebo co já vím :-|, to samé líčení.... máme všechno, teď jen doděláváme výzdobu na auta a na výslužky a řešíme, kolik čeho ( hlavně u cukroví ), ach jo.... je toho ještě dost, co je potřeba si ujasnit, zařídt a tak..... včera jsem byla u švadleny, bolerko vypadá úžasně, jen jsem konstatovala, že je mi v tom saténu docela teplo, tak doufám, že nebude 5/9 nějaké přehnané vedro..... holky, jak se k zařizování svatby staví vaši chlapi? Ten můj nějak vůbec nic neřeší ]-( a já jsem z toho "na prášky " :-D
ziraf tak moj sa snazi....hlavne co sa tyka anglickej strany (jeho familia) tak to organizuje si sam, tak to je dobre :-) a spolocne veci doladujeme spolocne, teraz sa ucime tancit tak kazdy druhy den tancujeme valcik lebo on nevie tancovat vobec ;-) tada uz mu to celkom ide, uci sa rychlo chvalabozku ;-) My uz snad vsetko mame, ale je pravda ze my sme zacali dost davno, kvoli tomu ze sme organizovali este hotely, chaty na prespanie na cey pobyt anglanov a tak jedno z druhym....uz nam chyba napolnit minivinecka vinom a rozoslat svadobny program, inak by malo byt vsjo ;-) Jo este nemame kolace a torty ale to som dala na starost mame a este nemame kyticky, ale to sa objedna dalsi vikend :-)
můj chlap se k tomu naštěstí staví dobře,takže s lecčím pomůže....tedka potřebujeme dohodnout schůzku v restauraci ...no mě ten účes trápí hrozně :-( moje kadeřnice je zase taková "a jak to chcete vy"....no a když nevím, tak mi nic neporadí a já nevím....takže jsem v kýblu a zkouším kde co...:-(
aci skus zmenit vlasovnicku ;-) su i take, co ti poradia

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?