Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
cutty: ahojky, jak byl na dovolene? no jo, bez tebe to tu vůbec neběží :-) ivcik: vítej mezi nás, já mám jen hospodu, obřad, přítel má šaty a já boty :-) teoreticky máme fotografa a cukrářské výrobky (to jsou kamarádi)....jo a vlastně máme oznámení a ted vybíráme prstýnky
Profilova fotka
Ahoj holky, my už máme zamluvené všechny účastníky na náš termín, pouze dolaďujeme konkrétní detaily,...jen ještě musíme domyslet zábavu pro děti(nějaký hry, pastelky, omalovánky,....) ;-)
no my tedka začínáme rozesílat oznámení, tak se dozvíme, kolik lidí tedy přijede opravdu a jestli ssebou budou mít děti...podle toho se nakoupií pastelky a tak :-) nejlíp něco, co hodně špiní, aby ty hezké dětské šatičky dobře vypadaly :-D
aci - my sme rozosielali uz davno a aj tak sa nam moc ludi neozvalo.......tak sme museli vsetkym volat ze ci teda pridu, tak ze teda pridu, ale je to take neiste, ze nevieme, co si o tom mysliet :-S ]-( jo na dovce bolo genialne, ani sa mi na to necche mysliet ze zajtra musim do prace, ble
cutty: no to věřím, mě od zítřka čeká v práci pěkná makačka, přišla nám velká zakázka, tak budu dělat do večera a ne beremko to nebudu stíhat vůbec přes den :-( straší mě to celý víkend
nj ja mam sefa cely tyzden v US takze vsetky sracky budu padat na mna zase ;-( ;-( ;-(
jeee pardon za sproste slovo :-N
cutty: v pohodě....já teda budu měsíc zavřená v práci od rána do večera, to bude děs...už abych šla na tu mateřskou, fakt...
Profilova fotka
Aci - tak se na mateřskou těším protože už mě nebaví denně dojíždět, a mimčo by jsme si moc přáli, tak snad to brzo klapne
aci a si tehotka? :-.
neee..nejsem, mě to děsně děsí...já na to asi rozum mít nikdy nebudu...furt jsem si říkala, že to přijde, že to nějak poznám nebo co, že už jsem na to mimino připravená...a ono to furt nejde...No tak jsem zjistila, že se budu prostě muset rozhodnout, i když se na to necítím.... :-D Já jsem takvoá volnomyšlenkářka rozlítatná a potřebuju hrozně k životu spoustu lidí a straší mě, že až budu mít mimčo,t ak že se tu hrozně zahrabu v baráku a budu mít z toho depky....jinak mi děti nevadí, ale já bcyh brala, kdyby se tak mohlo narodit tak tříleté :-)
Profilova fotka
aci - připravenej není asi nikdo, člověk si může plánovat, snít, představovat, ale realita je pak určitě úplně jiná,...těžší, hezčí, starostlivější, roztomilejší,.... :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte holčiny, tak mi se na mateřskou taky chystáme.... oba se moc moc těšíme, tchýně mi naplánovala vysazení prášku na srpen ]-( , nevím, jak si to představuje, že bych třeba jako byla na svatbě těhotná ( neříkám, že to vyjde hned, ale jako na potvoru by to tak bylo :-) ), a tak jsme se se skoromužem dohodli na září, ale nikomu jsme to neřekli, pro všechny to bude překvápko, až to vyjde, teda snad to vyjde :-)
tak hlavně se k tomu odhodlat :-)
no my sme to na dovci nejak nedomysleli pac sme si zabudli doma balonky a zistili sme to az v akcoske :-D tak teraz cakame co bude :-D
a potom v bazene tiez...takze dvojita sance :-N
cutty: jo takže třeba budete mít pro svatebčany překvapení...:-) já všude tvrdím, že žádný děti nebudou, nesnáším, aby se mě pak někdo pořád ptal, jestli už.....to samé bylo se svatbou..já pořád říkala, že nebude a nebude a pak už si nikdo neptal a bylo to dobře a nakonec je z toho svatba...
Profilova fotka
holky to já už od lonského srpna nejím prášky, ale netlačíme nějak na to. Musela jsem je vynechat mám problémy se štítnou žlázou, takže přítel si dával "bacha" :-D :-D , ale ted už nee :-D :-D chi, ted už by to snad nebylo takové lo být v druhém měsíci
zelvi: jen abys pak celou svatbu neprozvracela....moje kámoška první tři měsíce zvracela od rána do večera....permanentně, úplně mi jí bylo líto, ani nemohla nikam jít, jak jí bylo furt zle...
Profilova fotka
aci - to máš pravdu, rostě to nevháváme osudu, ale bacha už si nedáváme, vždycyk jsem tvrdila že vávat s břichem se nechi, ale ted už by mi to nevadilo, těšíme se na mimčo
jasný :-) no tak vám držím palce :-) at máte na tu svatbu překvápko
Profilova fotka
aci - koukám,že už asi půjdu spát, už se mi pletou i písmenka,.....moje zprávy vypadaj skoro jak křížovky :-D :-D
noco, spime? ;-)
cutty: práce až nad hlavu..... včera jsem byla v salonu v liberci, kde ušijou šaty, pošlou je do číny...tak nevím,c omám dělat...jestli si je dát ušít za 10000 nebo za 13000 půjčit...a nebo se na to vykašlat a půjčit si tyy za 4500...nechala by sis ušít šaty u čínanů jen podle obrázku? myslíš, že budou vypadat stejně? V čecháchc nemůžu sehnat nikoho, kdo by mi naplisoval látku, abych si je nechala ušít tady :-(
hele nechces kontakt na tu moju pani zo salonu, kde mi sije saty? mozno by ti vedela poradit, ona je super ochotna.
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se přidat? i když jak tak koukám, tak asi moc nestíhám :-)))
Profilova fotka
kacatko - ahojky, jasně vítej, víc to ale frčí na debatě Září 2009 nevěsty
baby som vas stratila :-D
musela som si vas bookmarknut ;-) nj tu nejak skapal pes jak ma aci plno prace :-N
cutty: ahojky, já to tedka nějak nestíhám, mám toho vprcái moc a o víkendu jsem byla na chatě.....tak změna, plisování sjem sehnala, tedka sháním látku, snad mi to ta teta ušije...jinak mám pak v záloze ještě jednu holčinu, sestru kámošky, co taky šije svatební šaty.....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?