Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
to je fakt super napad! dala by sa tam zaliat aj napr tisicka? dat ju do sacku alebo tak :-N Ja som dnes dokoncila vyvazky (asi 3 :-D ) - dala som do nich zelenu stuzku a spendlik - kuk albika :-p co ty na ne? Jako je to fakt des - mam fakt asi 3 a trvalo mi to dost dlho....no uvidim, snad chytim grif.... =-)
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla :-) cutty... vývazky jsou pěkné a neboj, mě prvních asi 10 trvalo 3x tolik, než ostatních 30 :-D Chytíš grif a pojedeš... aci ... já takhle předloni zalívala sestřence do vosku mince, no to byla hrůza..... :-p Jinak holky.... dneska je to přesně 100 dní do svatby :-S :-D
ziraf: ahojky :-) s tím mýdlem je to ale v pohodě...100 dní? já to nechci vědět....zbytečně mě to stresuje :-) cutty: takhle jsou úplně super s tou zelenou mašličkou :-)
diky diky ;-)
ta de su seci? My sme sa vcera asi rozhodli ,ze svadobne vinecka budu zaroven aj menovky na stoly :-N tak sa tesime ako sme to dobre vymysleli :-N uz len to vino a etikety vymysliet
já tu jsem....dělám mýdlo :-) už je to skoro hotovka, jedno zbylo na mě :-) No já přemýšlela, že udělám jako jmenovky balonky...ale je to děsně drahé :-( Jako že zepředu na etiketě bude jméno a zezadu to vaše poděkování?
ja zase menovky....na vyvazky uz nema nervy ]-( no tie vinecka su male - 190 ml. Takze sa zmesti len: Svadobne vino, v strede meno hosta, pod tym nase mena a datum svadby, a dam to na nasu foto ako podklad a je to. No este im budem dakovat za to, ze sa zadarmo najedia , to vies :-D
No ono je to takový zvláštní, dávat hostům dary :-)
u nas je zvyk davat vysluzky len, nic ine :-) To ma zblblo toto beremko :-( ale myslim si ze vinecka su dobry napad a nebolo to ani drahe, detom a abstinentom naplnime flasky vineou alebo cim :-D
To mě taky beremko přesvědčilo na děkovné čokoládičky :-)
:-D
Je to hrozný, tady je spousta věcí, co vypadjí tak hezky, normálně nebývají, člověk se snadno nechá přesvědčit, že to chce taky....ale pak ty finanční následky :-) Už mám objednaný oznámení, zítra by měly dorazit poštou, snad budou dobrý....:-)
Článek se načítá
jj presne......tak drzim palce...moje saticky by mali byt nabuduci tyzden....juuuu x-)
to ti závidím... já jsem začala shánět materiál a narazila jsem, že není možné sehnat nikde plisování látky, ty šaty jsou v originále z plisované organzy :-( tak nevím, jak to dopadne, možná si je budu muset půjčit...
fiha tak to mas najvyssi cas, mame 98 dni do svadby :-N
no jo, příští neděli to budou rovné tři měsíce...hrůůůůůza
Hurá hurá, tak došlo oznámení dneska, jsem z něj na větvi jaké je hezoučké :-) Tak už mám alespon něco hotového, jsem ráda. Příští týden vyrážíme kupovat prstýnky.
juu tak gratulujem! Hod do albika, nech sa pokochame
hodím ho tam zítra, chodí sem svědkyně a je strašně zvědavá, ještě ho nikdo neviděl :-) Dneska je humusné počasí, to je děs..
ja len teraz prisla do prace 8-) vecer sme boli na pivnom feste v letnanoch a ja som soferovala s dvomi pivami v sebe :-x :-x :-x
no teda moc rozumne to nebolo, ale nemali by sme sa jak dostat z prahy domov :-S :-S
to se ss tím hezky pochlubila...tak hlavně, že to dobře dopadlo. A něco zajímavého na pivním festivalu?
jj bolo tam super! Vyborne pivo, sme boli fakt prekvapeni. Male pivovaarky mavaju najlepsie pivo 8-) Inak Haden sa vozral trochu, v aute mi mazal na tvar horcicu akoze pletova maska a mal z toho strasnu srandu (prave jedol akusi klobasu ci co kde bola horcica) No decko hlupe. Teraz je horcica uplne po celom aute :-S mala som ju aj na obleceni a xicht mi smrdi po horcici este aj teraz ]-( ]-(
hihi, no ale dobře jste se pobavili, však :-) já jsem dneska překavpila kolegyni v práci s oznámeném, koukala na mě jako že nemůže vůbec uvěřit a byla v šoku, že už to tak dlouho tajím :-)
Profilova fotka
cutty, tak koukám, že jste si to fakt užili :-D ale je to občas potřeba, se takhle vyblbnout... ;-)
no halo halo, to co je, nejak to tu nezije bezomna :-S :-S
Ahojky, ja budu mit svatbu take 5.9., tak se chci zeptat co uz vsechno mate nachystane? My teda nic moc... :-)
ahojky ivcik, no my uz mame celkom dost.....kde to mate vy?
Profilova fotka
ahoj cuttysark, ivcik vítám tě mezi nás :-) Tak my kromě skoromanželových bot a prstýnků máme VŠE :-) Pak už jen takové blbůstky doladit, jakože vyzdobení aut a hostiny, ale materiál máme, takže pohoda, jen to dodělat :-S
cauky ziraf...to mate celkom dost uz - my nemame - boticky priatelove, zaplatit kapelu, veterana nemame este vybraneho, este musime ist stretnut pani kastelanku na zamku, to bude trouble :-| bo je vraj neochotna, moje papiere na ambasade..a to by malo byt vsetko z velkych veci

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?