Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
no vidíš, takže žádnej stres :-) času je zatím dost, já doufám, že se to stihne všechno v pohodě...
juu som si pospinkala a uz ma ani brusko neboli ;-) my to mame stazene v tom, ze nasi nehovoria anglicky a druha strana ceskoslovensky, takze ich nemozeme dat spolu aby nam pomohli s niektorymi vecami (napr zeby hadenova sestra a moja mamka spolu nazdobili auto a tak podobne) a rriesime aj ako strany predstavime, ako prelozime prejavy a tak....... :-(
nemáš to jednoduché :-) ale tak já myslím, že by se snad rukama a nohama domluvily, ono to zdobení aut není tak složitá věc...
nj ale je to neprijemne, vies co myslim. No ved uvidime no....inak sme si dneska ratali rozpocet, co uz mame a co este musime zaplatit, a vyslo nas to nie tak strasne zle - takze snad si mozeme dovolit na dovolenke trochu utratit viac ako sme si mysleli x-) x-)
no tak to gratuluju, že máte něco levnější, než jste počítali, mě zatím vychází všechno spíš dráž...:-(
chjooo dneska som tukla auto :-( teda respektive chlapek tukol zozadu do mna :-S
jejda...to je blbý....a bylas u toho? nebo se ti to stalo na parkovišti a nikde nikdo, kdo to udělal?
NENE TO som vychadzala na hlavnu cestu a musela som pribrzdit pac som dalvala prednost a ten co bol za mnou tak to nedobrzdil - no alele v pohode vsetko, nemam nic rozbite alebo tak, vymenili sme si detaily a uvidime, mam len trochu ozgrety lak vzadu na narazniku - neviem ci mam ist do servisu alebo nie, leasingovej spolocnosti som to uz hlasila :-|
to ti neporadím, já auto nemám a tyhle věci jdou úplně mimo mě....
nj ja som tez nikdy take neriesila.....no nic, tak snad to bude dobre.....
snad jo :-) dneska jsem si pořídila botky, jdu kámošce na svatbu v sobotu, tak abych měla...mají dvojí funkci :-) budou to i botky svatební a pak se použijou i normálně.....jsou bílé, ale ne moc svatební...ale já bych je jako svatební brala...večer hodím fotku do alba
tak už tam jsou :-)vypadají úplně jako svatební...
Článek se načítá
ukaz pozriem ;-)
woow moc peknucke! Asi ako svadobne nie, ale ako svadobny host su moc pekne :-N :-N
chjooooooooo ja sa vyjadrujem jak debil :-.
já to chápu.....:-) ale já je použiju i jako svatební asi...stejně je nikdo pod tou sukní neuvidí:-)
no ja jak som vravela tak asi dam tie, co mam doma kdesi a raz som ich pouzila. Uvidime v akom su stave :-N
bo nechce sa mi davat dva litranky za nove :-|
presně tak...hele, ty měníš každý den fotku ve svém profilu...sotva jsem si zvykla na to, že jsi žlutá a dnes zase změna :-)
haha tuto uz tam necham dlhsie, tamta sa mi moc nepacila ;-)
vcera som sa trochu pripila v tom horku, som mala 4 musketyry a zabilo ma to :-D Tak Haden si to hned zdokumenotval - a jedna ta fotka je cekom dobra, tak nech ide do sveta 8-)
:-N
ozyk ja som predvcerom rozplakala svokru buducu, ked som jej oznamila ze chcem aby mi pomahala pri obliekani vo svadobny den :-D taka bola zlata :-D
no ty seš na ní hodná :-) tak můžeš si to dovolit, bydlí na nové zélandu, to je od vás dost daleko, tak jednou za rok, co se udivíte, se snesete v pohodě....nebo máš opravdu štěstí a tvoje budoucí tchýně je fajn ženská :-) koukám, že jsme si tu na foru zbyly samy dvě....ostatní se někam rozprchly...
mrkni do alba, hodila jsem tam to mýdlo....zalila jsem do něj kamarádce peníze jako svatební dar...dobrý nápad, ne?
no moja tchyne je totalne super a hrozne ma miluje, takisto jej manzel a takisto jej otec (dedko - aj ten dojde na svadbu, a tesi sa, ze chyti podvazek ked ho bude Haden hadzat - a to ma asi 93 rokov :-D :-D :-D ) Oni su vsetci moc rodinne zalozeni, az tak ze si kladu za 'povinnost' mat rad partnerov svojich deti - vies ako to myslim, ze aj keby sme si nesadli (co neni nas pripad), tak by sa nikdy neodvazila mi skodit, pomlouvat alebo co len krivo pozriet - oni su take ciste dusicky, cela jeho rodinka x-) Idem kuknut to mydielko - no to je totalne super napad! wow!!! Nj zakladatelka temy si presunula datum svadby, a co sa stalo s ostatnymi, neviem....
a de je to mydlo =-)
už je tam...já ho včera večer smazala, ta kámoška sem občas chodí...No tak to máš štěstí na rodinu, to je super :-)
tie mydla su super! Odkial ich mas? to si nejak rozplustila mydlo a zaliala znovu?
Koupila jsem na netu mýdlovou hmotu, ohřeje se to ve vodní lázni a pak se to lije do nějakých formiček...zatuhne to a je to...přidává se do toho barvivo a jde přidat i vůni

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?