Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
saticky budu next week x-) x-) x-) uz sa neviem dockat x-) x-)
nerozciluj se....já už rok žádám na Aeroflotu odškodení za vykradený zavazadla...volám tam skoro obden....a furt nic, skoro pořád to tam nikdo nezvedá, když to zvedne, tak si vezme telefon, že to ověří a zavolá zpátky....a pak za 14 dní nic a nanovo....takhle už rok.. tak to máš super,že už budou...to já budu mít max tak látku na ně, jestli vůbec
juu a prave mi dosli z eshopu dekorace tesim tesim!!
já se chci taky na něco těšit...hele, kupuješ ubrousky, nebo ty vám dodá restaurace? jako myslím v barvě svatby...tedka mají slevu v tom jednom svatebním obchůdku na ubrousky, mají 40x40 za 4 kč/ks, mě se líbí, ale nevím, jestli to není bytečný....a nemám koupit jakoby dvoje? jeden zelený a druhý bílý? většinou se dávají dva, že?
nam to zabezpeci restika vo farbe svadby (cervena) a mamka bude hlidat aby to bolo vsetko ok, ona robila dlhe rokay na svadbach skoro kazdu sobotu casnicku takze sa vyzna ;-) My to chceme tak ze dame biely a cerveny jeden do druheho - takze zvonku bude biely a z neho bude trcat cerveny - no ale to uz mamka zabezpeci
cutty: tak to máš dobré, že někdo od tebe ví, jak se to dělá...
no - jak sa to vezme - mamku sme vzali na stretko s pani majitelkou restyky a bol to udes najvacsi, som sa hanbila jak kon pac mamka jej zacala davat rady ako to robit a co tam musi byt a tym jej sefovskym tonom :-. :-. =-) =-) :-S :-S
jak keby pani majitelka v zivote svadbu nevidela a neodrobila uz tisice =-) no bolo to trapne
cutty: no tak to musel být slušný trapas :-)
njnj mamke som vynadala neboj ;-) nastastie je aj kamoska nielen mama takze ma chape, aj si sama vynadala potom :-D :-D :-D (ale inak nie je schizofrenicka, haha) juuu uz som posila vyvazky a vypadaju celkom profesionalne, som na seba hrda :-N :-N
tak je hod do albíčka, at se na ně mrknu a můžu ti je pochválit :-)
jj uz na to frcim :-D
Článek se načítá
jsem zvědavá...já si je budu objednávat....s myrtami...od zahradnice :-) mašličky mi nejdou :-(
tak uz su tam, prosim ta pochval mi ich :-D :-D
pravda, jsou hezoučké :-) a budeš je mít s myrtou?
hezucke? Ja to neviem posudit :-( :-( :-( myslis ze su ok? No to prave neviem kto sa s tym bude serkat v svadbne rano s nejakou myrtou....som rozmyslala ze tam flaknem este zelenu maslicku cez to (vrchom) namiesto myrty, ze by to ozivilo nebo co =-) jako, v svadobny den sa faaaakt nemienim s tymto zaoberat :-S
mysím, že jsou ok...akorát bych řekla, že když už jim budeš připínat tenhle vývazek, tak by se k němu ta myrta hodila. Jako že je jedno, když už připínáštomu člověku vývazek, tak tu myrtu k tomu zvládneš taky. Myslím, že bez té myrty nebo té mašličky navíc jak říkáš by byl ten vývazek hodne maličký..
nj uvidim este. Radsdj uz by som to mala ready v predstihu tak pozriem zelenu stuzku ako by to vypadalo. Dneska mi je blbo, brusko boli, tak sa mi nic nechce :-(
držím palce, at je líp....no a ono to nejde připravit i s myrtou dopředu?jak že by zvadla? tak já myslím, že třeba týden by vydržet mohla, ne?
tyzden jo :-o to asi tazko, ked ju odtrhnes....vacsinou sa to snad robi vecer pred svadbou a das to do sacku a do chladnicky nebo co =-) mne to pripada nejake narocne tak na to kaslem a dam tam zelenu stuzku :-N
a pripinacek tam nasijem zaviraci a rano ich dame hostom nech si to nasadia :-)
:-D no vidíš, jak jsi to vyřešila...však na ten svatední den by ses s tím určitě nedělala ty, na to budeš mít nějaké sestřenice, nebo kamarádky, které budou myrtovat svatebčany, ne? Dnes jsem koupila kytku na auto, přední i zadní, od jedné nevěsty, tka mám aslepon něco :-) hodím ji do albumu
ukaz
pekucke, ja to chcem nejak podobne ale s cervenymi ruzickami
Je to dobré myslím,pořídila jsem ji trochu levněji, než se koupí nová a to jedno použití na ní není vůbec vidět...pak jí zkusím zase prodat :-) tedka ještě neco pro ženicha na kapotu...pro sebe mám ještě panenku připravenou, už se na ní šijí šatičky...měla jí i moje mamka na svatbu :-)
fuch prave sme prezili 10 minut smrti bo sme nemohli najst nase pasy =-) a v sobotu letime na dovcu :-N my nedavame panenky ani medvidky kadejake, len dam serpu cez auto a na nu cervene ruzicky a maslicky na zrkadla a je to :-p
:-D no tak to máš štěští, že jste je našli :-) já jsem se tedka byla opalovat na zahradě a u toho jsem řešila s tchýní, kolik oznámení objednat...zatím to vychází tak na 110 kusů...a 50 pozvánek na hostinu
to uz nastastie mame vyriesene, oznamka aj pozvanky poslane ;-) Co este nemame je: kvetiny, ja papier z ambasady potrebujem, ist na matriku zaplatit poplatok, ja spodne pradlo a bizu a boticky, doprava z hotela na zamok a spatky, Haden boty, zasadaci poriadok, menovky na stoly, a neviem co este =-)
radši jsi měla napsat, co máte hotové :-) já to mám zatím jednoduchý...nemám skoro nic - jen obřad, hostinu a oblek pro chlapa..a dneska tu kytku na auto.V pondělí se snad posuneme s tím oznámením, tak přibude zas něco :-)
ja som rada ze sme zacali celkom v predstihu, takze nenervacime :-N zatial teda =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?