Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
ahoj ayami, máte krásné místečko na svatbu a sympatické fotkx ;-) aci stále ještě se rozhoduješ mezi těmi dvěma šaty které máš v albu?
juu dosla mi ponuka na autiko, hodim ho do albicka - 7000 za 2.5 hodky :-( dost - ale je nadherne
mish: ano, stále se rozhoduju....:-( asi absolvuju ještě jedou zkoušení obou šatů i s nějkýma poradcema, protže zrovna na těhle jsem byla sama a ve skutečnosti to taky vypadá jinak než na fotce. Dala jsem si je schválně vedle sebe, abych viděla a mohla to porovnat...Mě by se líbily oboje...že bcyhs e třeba v půlce dne převlíkla :-D cutty: no to je dost slušná pálka :-(
aci - to je dobra idea :-N :-N keby to bolo kup 1 dostanes druhe zdarma :-D nj je to palka.......ale ja to chceeeem :-N :-N
cutty: no to by byla paráda...akce 1+1 zdarma :-) veterán pěkný, ale škoda, že není červený.... ;-)
ahoj holky,tak konecne datum mame taky 5.9......
Profilova fotka
luci... vítej... bude album? jinak cutty.... moc hezké autíčko, my snad budeme mít hasičského veterána.... to je tak, když je budoucí manžel dobrovolný hasič :-D
luci: vítej :-) ziraf: já ti někde viděla takový ten starý autobus, kulatý ještě...kdybych bydlela na vsi a jen někam přejížděla, tak to by se mi líbilo si ho vyzdobit :-) A vešli by se tam všichni
Profilova fotka
luci - vítej do klubu
jo ten autobus by bol tez super.....my sme tieto autobusy volali 'smiesny autobus' ked sme boli deti, lebo nam prislo, ze sa smeje :-D
jj, ale do prahy se to nehodí...tam tak ten veterán :-) cutty: a v červené by se nedal sehnat? nebo je problém sehant i ten černý?
juuu prave mi volala pani z jednej kapely (rozosielala som myliony poptaviek na kapelu a skoro nikto sa mi neozval :-( a tato pani znela celkom v pohode tak zajtra sa ideme stretnut :-) Sranda je ze to je v Lovosicich kde byva moj ex, tak dufam ze ho tam nestretnem, pac to by som bola inak v peeerdeli :-D to by ma asi svihlo :-D
Článek se načítá
fuj ze mYliony 8-(
Profilova fotka
cutty... tak snad se ti bude líbít... a nic si z toho nedělej, také mám svého ex v Lovosicích a teď bydlím v Libochovicích ( asi 13 km od Lovo) a do Lovo dost často jezdím :-)
ziraf aby sme nahodou este nemali toho sameho exa :-D :-D :-D :-D to by bolo dost vtipne :-N
ja som ho teda raz videla v prahe jak dobiehal na tram a obehol ma, nevsimol si ma chvalabozku :-N ale inak sme sa nerozisli v zlom nejak, ale ja s nim uz nechcem kontaktovat :-x
cutty: tak držím palce, at to dopadne... ziraf: ty jdeš dneska s tou hudbou,vid?...už máš pro paní bonboniéru?
Profilova fotka
neboj, určitě nemáme :-)leda že by si s ním žila stejně se mnou :-D a já ho opustila loni a byla s ním přes 6 let =-) =-)
jo to ja ho opustila pred 3 rokmi a boli sme spolu dva :-|
Jak je ta česká republika malá...ještě, abyste měli toho samého. Jak jsem byal tuhle na tom pohřbu, tak ta moje kamarádka tam prvně viděla svého nevlastního bratra a jeho manželku...mě ta paní přišla povědoma a nakonec se z ní vyklubala tátova kolegyně z bývalé práce a dokonce jsme jim tam s tou mojí kámoškou když jsem byly na střední škole dělaly mikuláše...tak je ten svět malej.
Profilova fotka
jo, holky, svět je malinkej.... já si teď od jedné nevěsty hodím do albíčka fotku dortu, tak bych přesně chtěla ten náš ;-)
mnam...vypadá mooooc dobře...zrovna ted jsem snědla k svačince tvarohový dortík s piškotem a jahodou :-)
aci nezer pred svadbou :-D ja sa snazim schudnut, ale hovnajz z toho :-| si pripadam jak tehotna uz, s tym mojim bruchom, bleeee 8-(
Profilova fotka
cutty... :-D :-D
Profilova fotka
já chtěla jezdit na rotopedu a na bruslích a místo toho zobu antibiotika, taky bleeeee 8-( ]-(
cuty:jak před svatbou..před svatbou to bude týden předem :-) ani mi nemluv, já bych taky chtěl zhubnout, ale je to marnej boj...jak jsem začala pracovat, tak jen sedím v kanclu a přibírám :-( dokonce jsem chtěla vyzkoušet tu nutriční poradnu, tak jsem si tam pořídila nějkaý kurz - bylo to za bonus body z české spořitelny (ještě, že sjem platila jen 350 Kč), ale nestálo to za nic....trvalo jim měsíc a půl, než se mi vůbec ozvali a připravili jídelníček...a ten byl HROZNEJ. nesmíš nic a je toho strašně málo a samé nechutné věci...tak jsem to rovnou odpískala....začala jsem před půl rokem cvičit, ale neshodila jsem ani deko, jediné to musím uznat, že se mi zpevnil zadek a stehna...
no - ja som nikdy nemala problemy s pasom - vzdy som teda mala boky trochu vacsie, ale vzdy to bolo nejak v medziach normalneho priestoru, a pas som mala vzdy stihlucky :-) az som sla na 2 roky do londyna a bolo :-S :-S :-S :-S a potom este na rok teraz - to ma uplne dorazilo :-| neviem co je s tou UK stravou, ale za ten cas, co som tam bola, som pribrala 20 kil =-) =-) :-S :-S a za pana to nemozem dat dolu :-S
a pritom som sa hybala tam viac jak tu, a stravu som jedla taku istu - ziadne nechutnosti polotovarove =-)
já jsem zjistila, že jak to jedou máš, tak je děs to dostat dolů...lepší je vůbec nepřibrat
no, presne tak :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?