Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
jo, holky, ten můj žirafák, jak jste ho trefně nazvali, tak já řeknu, že je potřeba to a to, on mi řekne, jo jo a tím to hasne... takže vše o co ho požádám udělá až tak na mojí třetí žádost :-) Ale oznámení a oblek, to spěchal :-D
jo a moj ma obcas baranoidnu naladu - ked ja odmietnem jeho nejaky (debilny :-D ) navrh, on odmietne nieco, co ja chcem - pricina=lebo ty si odmietla, co som chcel ja :-D
cutty : to je pak drsné :-)
ale nastastie sa to stalo len 2x - raz mi zatrhol popolnocny kroj a druhy raz mi zatrhol polstarek pod prstienky - no co, tak nebudu, sa z toho nezblaznim :-D
popůlnoční kroj? jako že sis chtěla vzít na sebe po půlnoci kroj? to by bylo krásné...:-) a s tím polštářkem, to je prkotina...
jo - povodna myslienka bola, ze ja si dam po polnoci kroj a haden si da svoj lokalny quilt (cornish quilt) - podobny tym skotskym - ale nakoniec sa rozmohla akcia 'vsetci anglicania pridu v quiltoch' a 'quilt aj na obrad' 8-( To by vypadali jak pako vsetci 8-( 8-( Takze som mu vysvetlila ze nieeeeee no a bolo mi povedane ze ked nic tak nic :-D
takze musim najst este popolnocne saty sakra :-(
Profilova fotka
cutty - aci má moc hezká v albu
ja potrebujem cervene pac cervena svadba
cutyy: podle mě je mají i v červené...měli je tam ve více odstínech...ale kdybys mě zabila, tak si nemůžu vzpomenout, kde to bylo...
Profilova fotka
Ahojky, zdravim nevesty, ktere se budou vdavat ve stejny den jako ja. Pridavam se k vam a preju vsem hodne stesti! :-)
cauky ayami, co ty? Tez nervacis ako my:? ;-) aci no tak diiik :-D
Článek se načítá
baby neviete o niekom kto ma veterana nebo co =-) =-)
cutty: už vím...je to wewewe tecka sunnystore tecka cz. Tam je mají ...ve více barvách :-) Veterána bohužel neznám....ani nikoho kdo ho má... ayami: zdravím
aci - nie su drahe? :-|
som hodila jedny do mojho albika ;-)
teda - oni su to v podstate tie acine akurat v cervenom :-D
cutyy: no levné nejsou....ale tak...unosí se i potom...navíc, dneska je cena za lepší letní šaty kolem 1500
nj to je recht.....by som si ich ale rada vyskusala teda..... :-)
cutty: ti musím něco říct...naši rekonstruují koupelnu a kuchyn. část linky byla vynesená na chodbu i s nádobím - nějaké hrnce a tak. Naši bydlí ve 3.patře ze tří, v baráku jsou jen 4 partaje vč. našich, ostatní jsou kanceláře právníků. Barák má dveře na kouli a naši mají společnou chodbu se sousedem, která má také dveře na koul - ta linka byla na té společné chodběi.Rekonstrukce trvá asi tak týden a dneska našim někdo z té linky na chodbě ukradl ty hrnce - v půl pátý odpoledne...Já to nechápu, na co komu budou. Navíc to bylo za dvojíma dveřma, tak si natuty myslím, že to byl ten soused, on je trošku divnej....no řekni, kdo by kradl nádobí ve 3. patře v baráku, kde skoro nikdo nebydlí a jsou tam dvoje zavřené dveře.
no vyzkoušela, to asi bude horší...mají je v Brně....ale tak já si myslím, že se dají vrátit, když ti nebudou, ne? Co objednáš přes net, tak to můžeš cca do 14 dnů vrátit, ne?
haHA aci to je celkom vtipne! to ma pobavilo :-D sorry ja viem ze nie je pekne rehnit sa na nestasti druheho :-D
no já jsme se musela taky smát....to je něco tak nepravděpodobnýho... :-D
:-D my sme na 5 patre bez vytahu tak snad u nas by sa take nestalo
Profilova fotka
dobré ranko, koukám, že jste včera měly vlastní skoro noční jízdu :-D aci.... tak to je fakt neuvěřitelné, s těmi hrnci, ale to se snad jinde než u nás stát nemůže ]-( jinak jsem vám jukla na ty šatičky, jsou moc moc hezké :-)
Profilova fotka
jinak holky, tohle je tak krásné svatební album moc jim to tam slušelo.... http://www.beremese.cz/album/album.ph... chvilkama si říkám, už abych se takhle dívala na své album a měla to všechno za sebou
ranko baby chjooo to je krasne pocasicko :-(
Profilova fotka
jj, cutty, to je počasíčko, až by jeden brečel.... ale zase pak mají být tropy, to taky není nic extra :-S Aspoň já je nemám ráda 8-(
no tady leje jako z konve, je to děsný.... ziraf: na to album jsem včera koukala, jsou to moc pěkný fotky a hlavně ty dva k sobě pěkně jdou :-)
tie fotky su velmi profi a par je tez sympaticky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?