Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
mish...mě to bavilo v zimě, tedka v létě, jak je venku hezky, tak už se nějak nemůžu dokopat...začala jsme místo toho chodit na trampolíny, ale tak mě to zničilo,že jsem byla jen dvakrát a pak už jsem se tma nedokopala :-) Moje je nahluchlá jen jedna a ta nosí naslouchátko....navíc by to nepřežila ani máma, protže jakjí to brácha furt pouští doma, tak je na to dost alergická :-) Je fakt, že když vidím tu nabídku, tak si říkám, jestli tohle tkay nevzít.....ted sjem byla v květinářství a koupila dvoje dekorační kamínky....byly takové hezké :-D Jo...my taky máme kameru, ale když natáčí táta delší dobu, tak se zapomene a střídá pohled dopředu s chodníkem...
:-D jasně, jak mu těžkne ruka... hlavně si ty nákupy řádně odůvodnit aby svědomí netrpělo :-D moje nachluchlá babča taky nosí naslouchátko, ale těch řečí co měla, než jsme jí k tomu přemluvili. Nejde o to, že nám vadí na ní křičet, i když i to je někdy dost vyčerpávající, ale kvůli tomu že špatně slyšela už vzniklo dost kolizních situací. Máma už jí měla načatou, že jí koupí naslouchátko za ucho, jenže pak jí nějaká její (babči) kámoška řekla, jak ve svých devadesáti vypadá pěkně, no a babča se toho hned chytla, že teda přece nebude nosit naslouchátko, který je vidět. Tak má to titěrný do ucha, každej měsíc to někde ztratí a rozšlápne na koberci :-D trampolíny neznám, já chodím na aerobik a na bosu, taky super.
u nas to bolo s babkou tak, ze: Hovor hlasnejsie ved ta nepocujem, som uz nahluchla! Tak hovoris hlasnejsie, a ona: No co na mna kricis, sak ja ta pocujem :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ale uz je na onom svete panbozko ju oslav. Skoda ze nebude s nami! My chceme na svadbu zivu hudbu, neviem kto bude tancovat a kto nie, ale ved to nevadi, nie? Som zvedava na prvy manzelsky tanec, to bude maxitraparna pac Haden nevie tancovat =-) =-) 8-(
cutty jasně že ne, když jí tam chcete, tak jí tam máte, však on někdo na parket vyleze. My doufám něco jako první tanec praktikovat nebudeme, mě se hned motá hlava :-D a nechci aby na mě každej koukal jak na zjevení. Přítel tančit umí, ale se mnou je mu to houby platný.
aha, a to sa da bez prveho tanca? To asi tetky a mamky porazi na mieste :-o
cutty myslím že všechno se dá, když je na to dopředu připravíš..mě znají tak vědí že tam nebudu trdlákovat z principu, když jsem jak slon v porcelánu :-)
no to my tez, ale to by mamka asi neprezila :-p
no můj drahý se na první tanec taky moc necítí, tancování nesnáší...tak bych to viděla na mazurku, to zvladne každý..:-) trampolíny josu malé trampolíny s řidítky, kde se skáče takový jednoduchý aerobik a je to strašná makačka :-)
Profilova fotka
koukám holky, že jste se rozjeli .... :-D jinak my mít hudbu budeme, co se týká prvního tance, musí být nějaký extra pomalý, mě se pokaždé už po chvilce strašně točí hlava :-S jinak holky, mám parádní výron na malíčku levé nohy, k......y to bolí a když vám řeknu, že jsem si to udělala tak, že jsem zakopla o botu mého přítele.... :-D :-D , no jen doufám, že se mi něco takového nepovede před svatbou :-S
ziraf:au, bolí mě to za tebe....přítel si zase uděla při otloukání koupelny super stinku na prstě...tak jsem mu řekla, že před svatbou měsíc na nic ani nešáhne, aby vypadal jako člověk
Profilova fotka
jo, aci, to mi povídej :-S bolí to jak čert, je to fialovo - zeleno - všelijaké, takže měsíc před svatbou asi budu chodit ve vakuu, nebo nevím, protože s tímhle bych svatební den nezvládla a to jsem jen zakopla o přítelovo boty.... ale on nemá boty, on má normální LODĚ :-D
ahoj holky...dneska jsem byl na zkoušené šatů v Hradci, za chvilku je hodím do alba, tak to zhodnotíte...myslím, že už konečně mám favoritky....
Článek se načítá
dneska se mi povedl super zásek...stříhala jsem svého drahého mašinkou a omylem jsem tam nechala nastavený jeden milimetr...takže ted má chudák vzadu na hlavě vyholený jeden pruh. Pokaždé když ho vidím, tak se musím smát,ale je mi ho líto, nese ten můj zásah celkem statečně...tak se musím držet, abych se mu nesmála, přeci jen to byla moje vina...
:-D chudáček aci šaty moc pěkné, moc se mi líbí ty St. Patrick POstal, mám ráda jednoduchý styl a působí vzdušně. Chtěla jsem se zeptat, obřad máte tedy v Libenském zámečku? Naši kamarádi se totiž chystají 5.9.kromě naší svatby ještě na jednu, a to do Libně, obřad je asi v 14h, nevím jestli je oddávající místo ještě někde jinde, ale jestli se třeba neznáme :-D . A hostinu budete mít v té restauračce Léta Páně? Vypadala podle webu moc hezky.
my sme vcea boil v Leta Pane na obedik..........je to tam nadherne a servis a jedlo super - takze odporucaqm :-p :-p
mish: dík, mě se taky líbí. Obřad máme v Zámečku ve 14h....kteří jsou to kamarádi? třeba máme společné kamarády :-) jo, hostina bude v Léta páně, ale né přímo v restauraci, ale v tom samém baráku tam obec pronajímá pro restauraci tzv. "špejchar" a tam to budeme mít a obsluhovat nás bude ta restaurace. Akorát se bojím, aby nebyli moc vyčůraný...chceme jen raut, nechali jsme si od nich udělat nabídku, vychází to na 500 kč na osobu jídlo - cca 0,5kg maso+salámy+sýry...ale bojím se, že bude málo jídla...oni sice tvrdí, že ne, ale druhým dechem dodávají, že se dá cokoliv doobjednat na místě. Že mají zkušenost jen s oběd+raut a že to nikdy nikdo neměl hlad ...ALE MY MÁME JEN TEN RAUT...tak nevím
Aci, mě volal asi před 14 dny kamarád z hospody, kde měl spicha s kamarádem a ptal se, kdy že máme svatbu, že dostal od kamaráda obálku (pozvání), na obřad v Libni, a to ve 14 h. Vy už máte oznámení? Jinak ti kamarádi jsou Bolek a Jarča. Mě v jedné hospodě řekli 500 Kč na jednoho a v druhé 300 Kč na jednoho, ani v jedné nebyli ochotní poslat mi rozpočet, což mě štve, ale co nadělám, nezbývá než doufat, reference nějaké byly a dobré tak snad. My měli s výberem restaurace strašné problémy, několikrát jsme měnili, vlastně doted nevíme co chceme, to co přesně chceme mít nemůžeme(kvůli nevypočitatelnému počasí, rodina) a najít hospodu dle našich představ byla hrůza( pro 60 lidí, s terasou, nic hogo fogo..)
jinak my máme taky jen raut a paní nám řekla, že všechno mají na skladě, tak se to dodělá..tak já nevím, nějak to dopadne-hele vždycky se můžou dorazit dortem a koláčky :-) My chceme teplý i studený raut, takže ta cena 300 Kč mi taky přijde zcestná, ale uvidíme.
mish: Bolka a Jarču neznám....no ono je to tak, že my to máme přes protekci, normálně se v tenhle den neoddává...tak jsem myslela, že tam budeme sami...ale teda asi když se tam narvali nějaký protekční lidi, tak to asi udělali i pro další lidi..my to máme v obřadní síni, ještě to můžou mít v kapličce Vy máte jen raut v hodnotě 300 Kč/osobu? a v kolik máte obřad? My máme v plánu teplý i studený raut za 500 Kč/osobu. to budete mít v Praze? já měla strašnou práci najít nějaké místo (pro 70 lidí s terasou) :-) byla jsem z toho docela na nervy, tohle byla takové spíš znouze cnost...měla sjem strach, že nic neseženeme, protože všude už měli zamluveno a nebo případně předběžně rezervováno
aci, to jsem vůbec nechtěla tě nějak stresovat. On mi jen řekl, že je obřad v Libni a že je ve 14 nebo 13.30, to si nepamatuju, ale že v pohodě stihne přejet z jednoho místa na druhé. Ty si nemůžeš zjistit, jak se to s lidma ve váš den? My to máme v kladně v zámecké zahradě, která zůstane otevřená i pro veřejnost. Ale doufám, že tam nebude moc čumilů a lidi budou hlavně na obědě. Měli jsme být první na řadě-obřad máme ve 12, pak měli jít další v 13 a 14, ale dověděla sjem se, že je ještě jedna svatba už před náma v 11 hodin. Takže jak na běžícím pásu, ale co nadělám. My jsme chtěli svatbu v Kladně, a tam to lze jen v zahradě nebo na matrice. Později jsem zjistila, že kousek od kladna je penzion se zahradou a altánem, kde bysme měli soukromí, dělají i obřady, ale jednak bylo pozdě-už jsme to měli zaplacené v zahradě, a druhak se mi líbil ten altán, ale už ne vnitřek restaurace. A já mám takovou fobii z počasí, chtěla jsem i hezký vnitřek, kdyby pršelo nebo byla zima. Člověk nikdy neví. Ta restaurace co mám v albu, tam jsme to původně měli mít, ale změnili jsme to na restauraci v Přílepech u Prahy. Snad vše dobře dopadne. My se rozhodli se vzít loni v únoru a já byla tak natešená, jsem myslela, že se nedočkám a čím víc se svatba blíží, tím silnější mám pocit, že bych se bez ní obešla :-D
to mě nestresuješ...možná se to ukáže až na místě, že to tam má místo nás někdo jiný :-) ale to snad ne, to by mě nenapadlo ani v nejhorším snu. Já to chtěla v Praze, původně někde venku...ale to bylo přes matriky vůbec neprůchodné,jsou ochota sama :-( taky jsme zvolili sobotu a v tu se na moc místech neoddává, takže to byl velkej problém, protže jsem se rozhodli až letos v březnu a všechny ty soboty co jsme chtěli byly už obsazené. Tak to nakonec dopadlo na Zámeček, protže jsme tam sehnali protekci...víc bys e mi to líbilo v té kapličce, ale to je jen pro 30 lidí, na tak vemu za vděk i tím sálem, hlavně, když ta svatba někde bude :-) Strašně jsem chtěla obřad venku, ale prostě to nevyšlo :-( No já nebyla natěšená,tím nechci říct, že by mě ta žádost nepotěšila, to jo, bulela jsem radostí jako želva :-) Pak to byl strašněj stres, že není oddávací místo a pak že není nikde místo na hostinu...no a ted už jsem v pohodě, ale taky mám stavy, že to do září je strašně daleko a nebo naopak, že strašně blízko. Hlavně, když čtu tady forum a vidím,ž e nic nemám hotového..nechápu, jak může mít někde svatbu 06/2010 a už ted mít vybrané oznámení a koupené šaty....
aci já bych to bývala, kdybych na tvém místě zjistila, že je vše tak obsazené, posunula svatbu o rok, než se nervovat. Ale zvládla jsi to:) A co nemáš hotového? Já mám sebe(šaty, bižu, boty), hospodu, obřad, prstýnky-příteli na levým prstu nedrží, takže bud na jinej nebo na pravou ruku. Do konce června zbývá oznámení, oblíct chlapa, doladit hudbu na obřad a raut. Ostatní - koláčky, kytky, výzdobu, kdo jak pojede budu řešit až v červenci/srpnu. tak jestli se někdo nudí tak proč ne..nebo mají pocit že to musí být nejlepší den jejich života, tak musí mít vše nej nej a to je potřeba zamluvit včas. Třeba u fotografů to chápu, ale u šatů ne.
Vývazky, výslužky, pozvánky se stolu, menu, svatební noviny, tombolu nevedeme, u těch koláčků a kytek jsem rozhodlá, kde si nechám udělat, ale nevím jakou (tu kytku).
no my to chtěli mít letos....to jsme ještě netušili, jaká je to mánie, že už je vše obsazené...Jinak bych to asi rovnou odložila. Ale my to oznámili rodině a pak teprve začali honit matriku a tak. My máme jen obřad, hostinu a oblek pro přítele. Jinak nic. Fotografka a svatební dort bude přes známé, tak to je teoreticky domluvené,ale bez detailů. No a tím to hasne..
Tak to je dobré..šatky máš už taky skoro vybrané, ne? My dorty a foto, účes, květiny máme taky jen domluvené přes známé (něco) nebo rezervované, na detaily času dost, to se podle mě řeší až před svatbou. Takže Ti zbývá oznámení a prstýnky, to není tak hrozné, to vše udělají do 14 dnů od objednání. Vždyt do svatby je ještě skoro 4 měsíce.
No zas tak málo toho není....foto, účes , květiny, boty pro oba, bižuterie, košlie+ kravata, šaty ušít, prstýnky, oznámení, koláčky...jsou toho mraky :-) Většina holek už to má všechno zařízené...:-) holt se nějak lišit musím...to já vždycky :-D
takže nakonec budeš originální nevěsta jak sis přála :-D a šaty si necháš šít? myslela jsem , že si půjčíš ty vybrané favoritky z Belly..
no vybrané je mám....ale zkusím švadlenu, jestli by ušité nevyšly levněji...tam je mají za 13000...což je dost
cau baby - my sme sa vcera dohodli ze akonahle podpiseme zmluvu na dom, mozeme sa zacat snazit o bejby x-) x-) x-) x-) x-)
Zdravim vsechny, svatbu mame take naplanovanou na 5.9.2009, celkem narychlo, jak tady ctu, takze budu rada za kazde doporuceni. Obrad bude v male kaplicce, hudbu nam zajisti jednak kamaradka na fletnu a pak nam taky jeste zazpiva zase jina znama. Oznameni a prstynky mame predbezne vybrane, libi se nam s pritelem stejne veci, takze prvni navrh, co jsem dala, prosel :-) Ted jsem ale narazila na veci jako cukrovi pro hosty, krabicky, kolik jidla na hostinu a podobne, ktere me puvodne ani nenapadly, ze budou potreba nejak zasadneji resit :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?