Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
no to budete mít veselo :-) Já taky doufám,že někteří z pozvaných odmítnou - rodinný příslušníci a tak...
u nas to bolo tak, ze my sme chceli malinku svadbicku len s najblizsimi......ale kedze priatelovi rodicia ziju na novom Zelande a vsetkych maju v Europe, chceli sme to ponat aj ako megavelku slezinu ich rodiny (teda....nechceli.....ehm, ale buduca svokra nas presvedcila ze strasne chceme... :-S ]-( :-D )
:-D předpokládám, že "buduca svokra" je tchýně...:-) No vidíte, jak jste se snadno nechali přesvědčit..Nový Zéland, to je docela daleko, ale zase máte kam jezdit na dovolenou...taky bych tam chtěla jet. Loni jsme byli v Číně, to je kousek. a budeš tam mít také nějaké své příbuzné, nebo bude většina od přítele? U nás je spíš víc mých, ale je to tím, že máma je z více sourozenců....a skorotchýně má rodinu na slovensku a ty zvát nebudeme. No a zbytek jsou společný kamarádi. Včera jsem měla pocit, že jsem divná, když na tu svatbu ještě skoro nic nemám...procházím tu ty alba, abych se inspirovala a všechny holky už všechno mají....my máme jen obřad a hostinu a přítel oblek...A jiank nic :-( Tak jsem ho včera začala trochu honit, tak začínáme řešit oznámení.Jestli vyrobit doma, nebo objednat někde.. Koukala jsem na tvoje fotky s líčením, moc ti to sluší...krásně zvýrazněné oči Někdy mi to přijde až divný, když někdo, kdo má svatbu příští rok v červnu už má oznámení a šaty... Mám taky pocit, že svatby jsou už tedka někde jinde - teda my jsme byli za poslední 3 roky asi na 6 svatbách a na žádné neměli ani svatební mandličky, svatební knihu, balonky, ani truhličku na svatební přání, svatební vína, svatební skleničky a co já vím všechno dalšího.... Kde se tady ty věci všechny vzaly? Budeš to mít na svatbě také? Mě to přijde takové zbytečně moderní nebo jak to říct....já chci mít svatbu hezkou, ale tohle mi přijde už skoro takové zbytečné....Já ráda oo věcech diskutuju a přemýšlím :-)
mne sa ten makeup moc nepaci........modru nosim stale na ociach a pride mi obycajna. No este uvidim. Ja som sa o vela veciach dozvedela az tu - svatebni noviny a podobne kraviny - pred rokom som blbla ze to musim vsetko mat. Teraz uz to tak neberem - budem mat jednoduchu vyzdobu stolov, mam bohato zdobene saty, Haden ma elegantny oblek, na tom sme nesetrili, bude svadobna kniha potom po svadbe a inak nic moc, asi ani sklenicky nebudeme mat pac naco su nam sklenicky, nasi maju sklenicky doteraz a len na ne pada prach
No a do jaké barvy ladíš svatbu? Tak zkus místo mordých stínu třeba stříbrné....nebo stříbrno šedivé...k modrým očím to jde...nebo do růžova. Svatební noviny asi uděláme, líbí se mi, že tam je všechno dohromady, menu, program, svatbení kolona, ubytování, nějké fotky a pár vtípků...Pak se taky vážně zabývám tombolou, to se mi zdá jako dobrý nápad, akorát nevím, jestli lístky zdarma a pak vybírat na mimino nebo střevíce, nebo lístky za penízky a pak už nevybírat nic... Asi ani to menu dávat na stůl nebudu, když máme jen ten raut, bude to také v těch novinách... Plánujeme jen malé poděkování - ty čokoládky, to se mi docela líbí. Přemýšlím nad tou svatební knihou, ale nevím, jestli by tam někdo vůbec něco psal...vždyt píšou svatební přání...leda by pod tíhou okamžiku něco napsali :-) Nebo pod vlivem alkoholu... Balonky jsou hezké, ale přijde mi to trochu mimo...spíš se to hodí do Anglie na svatbu...
nene ja myslim svadobna kniha jako fotoalbum vo forme knihy.... svadbu ladim do bielo-cervena. strieborne neeee ja by som radsej fialkove, ruzove zas nevypadaju dobre na fotkach.
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak i my již máme zamluvenou zálohu na 5.září. Budeme mít svatbu na terase hotelu Kozí horka na Brněnské přehradě a pak nějaká ta grilovačka na hotelu :-D
zelvinka :vítej :-) Tak jsem byla o víkendu s rodinou....čekala jsem, že mi poradí, jaký šaty si mám vybrat, byla tam i teta švadlena, co mi je má ušít....dopadlo to děsně, asi se budu vdávat bez šatů. Dozvěděla jsem se, že šaty bez ramínek mi dělají hrozná ramena - jako že jsem namachrovaná :-) Kdysi jsem závodně plavala, tak to mám asi z toho. A že mamka a teta švadelna si představují, že by mi slušel výstřih do "v"....jedny takové šaty mám v albu,, ale připadám si v nich absolutně strašně. Nebo že si mám nechat přidělat k těm co se mi líbí alespon špagetová ramínka- to to bude vypadat..Takže asi budu na svatbu bez šatů. Tak sjem začala alespon řešit výzdobu stolu, stavila jsem se v Ikee a koupila nějaké svíčky a svícínky, tak to budu zkoušet kombinovat.Pak dám fotku :-)
aci kukam na tvoje fotky zo salonov a ja si teda vobec nemyslim ze mas namachrovane ramena. Uplne normalne - a mas pekny uzucky pas - ten odvadza pohlad od ramien aj tak - takze by som sa toho vobec nebala. mne sa na tebe najviacej pacia Rahman. Tie Papiro su asi tie do V jak si pisala, tak tie mam dojem ze ti vobec nerobia pekny vrsek :-x :-p Tot moj nazor ;-) Ja vyzdobu este moc neriesim a tu zrovna chcem nechat plynut ako to pride :-D moc sa s tym serkat nechcem :-x
cutty:dík za hodnocení, mě taky přijdou ty Papiro pro mě blbé, prostě do toho nahoře nemám co dát...taky mi to pšijde spíš tip šatů pro starší ženskou, nevím proč. No asi půjdu do těch úplně posledních, co mám v albu, zajdu si je ještě jednou vyzkoušet a zkusím se zeptat i na jiný korzet k nim a jestli by mi nenašili za krk jedno ramínko....to by mohlo být hezký a ty šaty by to ozvláštnilo.. Akorát mě to mrzí, že mamka mi pořád vnucuje, co se líbí jí, než aby pochválila....Neříkám tvrdit, že mi sluší všechno, ale něco z otho snad jo :-) Výzdoba je jediný, co můžu řešit sama bez přítele, tak at mám aspon něco pořízeného :-)
Profilova fotka
aci a jakou barvu výzdoby chcete? já ulítávám na lila :-D
ahoj zelvi, vitaj medzi nami :-p ja som bielo cervena :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
taky krásná barva, tu jsem taky zvažovala, ale lila nakonec zvítězila 8-) jakej budete aci a cutty účes? já pořá tápu mám staženejch z netu asi třicet obrázků a mám pocit že si nelze vybrat jen jeden ]-(
zelvinka : já mám kratší vlasy, takže toho asi moc nevymyslím :-( Ale plánuju nějaké kytky ve vlasech ...vlasy spíš volně
Profilova fotka
aha, tak já je taky nemám nijak extra dlouhé, ale něco tam vytvořit půjde :-D
nějak nám tu ta diskuze pokulhává holky.....
zelvi ja mam dlhsie a chcem urcito zopnute vlasy hore lebo mam celkom peknu siju a chrbat tak naco to schovavat :-D a ked mam rozpoustene vlasy tak vypadam jak diva Bara :-D no to vies aci - pracovity narod nema cas zavislacit na beremku :-N Ziraf sa uz tiez dlho neobjavila, kde trci? Zirafos, kde si? :-)
cutty...chápu :-) tak aspon po večerech.. hele, slyšela jsi někdy o tom, že svatební dort se nerozkrájí, jen se načne a nechá se pro rodinu? zirafka se trošku přesunula na diskuzi svatba v září, já jsem se tam také trošku začlenila :-)
Profilova fotka
Acimedaco - o tom dortu jsem slyšela, že je tradice, že musí každý z hostů ochutnat, a nesmějí odmítnout, jinak to přináší novomanželům smůlu,....jen doufám, že ho nikdo neodmítne :-D co kdyby to byla pravda :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky..... předně dobré ranko :-) Už jsem tu.....já tu tak lítám po všech diskuzích.... jsem všude a nikde :-D My máme všechno kromě prstýnků a přítelovo botiček.... teda spíš lodí....jak jsem už tady někde psala, má velikost 50 :-D , tak si tak říkám, chudák dítě, když bude po něm :-S Jinak prstýnky a ty botky budeme řešit až v červnu, teď si dáváme trochu pauzičku ;-) Akorát dneska chci zkusit ozdobu na výslužkové krabičky a chci začít dělat jmenovky a dneska poneseme zbytek oznámení na poštu..... JUPÍÍÍ :-) Jo a svatbu máme oranžovo bílou a kytičky budou určo kaly :-)
Profilova fotka
zirafko - ten páv je krásnej, jestli se vám podaří se s ním vyfotit, tak to bude nádhera
Profilova fotka
no doufám, že tam bude a že se bude předvádět :-) Ale jinak pávů je v naše zámku fakt hodně, ale bílej jen jeden :-) a toho mám nejraději ;-)
Profilova fotka
taky ještě aby vám lezl do záběru jinej než bílej, to by bylo drzost :-D
Profilova fotka
no to by byla a veliká :-) Chtěla jsem dneska udělat aspoň nějaké ozdoby na výslužky, ale mě se táááák nechtělo..... jsem lenoch líná :-(
ozdoby na vysluzky? to co je? :-| :-| :-|
Profilova fotka
zirafko - jestli máš na mysli něco jak máš v albu, tak je to krásné, ještě jsem o tom nepřemýšlela jestli to budu nějak zdobit.
Profilova fotka
právě to co mám v albu... máme takový obyč krabičky na výslužky, tak tam chci aspoň nějakou malou mašličku.... právě jak mám v albu :-)
a odkial mas tie krabky?
Profilova fotka
myslím si, že z wewewe tečka svatbadekor tečka cezet :-D :-D 10,- Kč jedna ;-) Ale přijdou mi takové obyč, když se složí.....
oka to je dobra cena - a do toho sa davaju kolace alebo co?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?