Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
ziraf take sny mavam aj ja...........minule som si brala mojho bratranca nechutneho ]-( a minule zase ze som mala zablatene cele saty svadobne a uz som sla na obrad :-o :-o alebo ze sme nemohli najst zenicha :-D
cutt.....no když říkáš, tak se tam asi dojdu mrknout, jestli by to vyšlo levněji než půjčení, tak proč ho nekoupit... ziraf: mě to přijde furt strašně daleko.....zatím nic neřeším, po tom strašném shonu sehnat obřad a hostinu jsem upadla do letargie a jen prohlížím obrázky na netu...
taky mívám děsný sny - že ženich nedorazil a pak že jsem si vzala někoho jinýho...že žravý kolega z práce snědl svatební dort...no samé hrůzy..... na ten oblek se mrknu teda zítra, jetloi tam něco mají...kytky vybírám na netu, pak si je oblednám v blázinci (mamka tam pracuje a mají tam zahradnictví), tak doufám, že cena bude přiměřená... včera jsem měli na návštěvě manželku od přítele svědka a ta je cukrářka, tak jsme domlouvali dorty...ale nic moc se nedomluvilio, protže jsme skončili na tom, že převézt 8 kilový čtyř patrový dort z prahy do liberce nezvládneme - tak ted řeším, jestli nebude vadit, že svatební dort nebude pro všechny hosty - jako že dostanou z dalších dortů...protže navíc bysme neměli ani lednici, kam ho dát, než ho převezeme do té hospody... sehnala jsem fotografku, fotila v blázinci diplomovou práci, je to spíš reportážní fotografka, tak uvidíme, ale myslím, že by mohla bát dobrá.... chybí mi ještě úplně nějaký DJ na svatbu...koho budete mít vy? já chci jen DJ, žádnou živou hudbu, budou tam samý mladší lidi, takže si myslím, že pána v letech, který zpívá "jede jede mašinka" bysme asi moc nevydejchali...:o)
výzdoba bude do zelena, včera jsem projela internetový prodejny, tak to pak nějak vyhodnotí a objednám něco - asi jarně zelenou organzu v pruhu doprostřed a na to takové ty kytičky plastové žluté a zelené ...a případně nějaké ty perličky zelené do toho...k tomu budou kytky . Asi ještě nějaké ubrousky abych sehnala, co? V hospodě říkali, že nám to připraví v bílé barvě. Na jmenovky je čas, ty vyrobíme doma nějak ....zapomněla jsem v tom seznamu na něco? Jo oznámení - tak to vůbec netuším, jaké....asi jsem fakt vybíravá, ale nic mi zatím nepadlo do oka, mám představu, že tam bude nějaká malá kresbička ženicha s nevěstou...a to je tak všechno...mám ho sladit do zelený, když bude svatba v zelené? a text, no to už vůbec.... jo vybouchly mi minizákusky a svatební koláčky dneska, chtěla jsem je z učnáku, ale 5.9. je pro ně moc brzy, ještě nemají rozjetou výrobu, školní rok začíná až 3.9....takže to zkusím sehnat tu v liberci, snad tu bude levněji než v praze....
sem se nějak rozepsala.... :-)
Profilova fotka
Dobré ranko všem.... aci to je dobře, že jsi se tak rozepsala :-D, já si tím vždycky setřídím myšlenky ;-) Co se týká oznámení , vůbec ho nemusíš ladit do zelena, my svatbu ladíme do oranžova a oznámení máme do modra. JInak můžeš juknout ke mně do alba, mám tam oznámení s kresbičkou ženicha a nevěsty ( tohle je skládací, je to vlastně A4, ale dělají i jednoduché karty ) ... musím říct, že nám ta firma, která nám oznámení dělala, vyšla ohromně vstříc, asi 4x jsme měnili barvu písma, než se nám to líbilo a oznámko bylo do týdne doma. Kdybys chtěla, můžu ti poslat kontakt na ně do IP :-D jinak my minizákusky a dorty z učňáku mít budeme, ale to bude asi tím, že tam učí mamka :-) I když na začátku se taky tvářili divně, pravda, říkala paní cukrářka, že záleží jestli k ní nastoupí 1. nebo 3. ročník, a měli jsme štěstí, nastoupí 3. ročník, tak nám to upečou tam :-) Ale stejně to bude hustý, v pátek před svatbou musíme do Prahy z Libochovic pro šaty moje a ženicha, vyzvednout dorty a minizákusky a odvést to na místo konání hostiny a to tam ještě musíme dopravit věci na výzdobu, jmenovky atd. Myslím si, že v pátek se auto nezastaví ;-( to zase bude benzínu .....
ziraf...a ten tvůj učnák, kde ti to budou péct je v Praze, nebo někde u vás? Dnes jsem přítele donutila jít vyzkoušet ty obleky, docela se mi tam jeden líbí, tak ho máme zamluvený do večera a dáme si druhé kolo i s tchýní...akorát nevím, podle čeho se takový oblek pro ženich vybírá....Je tak, jaks e ti líbí? už si připadám jako pitomec, že nic nevím....když si kupuj šaty pro sebe, tak je to jasný, ale vyloženě ladit dva lidi dohromady..
Profilova fotka
Aci... podle mě oblek pro ženicha vyberete jednoduše podle toho, jestli se vám líbí, jak přítelí sedí a tak... samozřejmě musíš brát ohled na to jaké máš šaty, myslím tím třeba barevně, ale jinak je to jedno :-) A ten učňák ten je v Praze ..... Praha 9 8-)
aci - bola si v tom shopping centre? My sme kupili od Carla Cecci tmavy. Vyberali sme ho podla toho, ako sa v nom citil priatel. pLus sme chceli oblek, ktory by vyuzil aj inokedy, nielen na svadbu. K tomu sme vybrali cistobielu koselu lahku letnu (dlhy rukav), ktora je ta ista biela farba ako budu moje saty. Kravatu sme vybrali cervenu, pretoze budeme mat ladene do bielo-cervena. A je fesak chrum chrum x-) x-) x-) x-)
inak tie zlavy koncia dneska =-) =-)
cutty...jo, nakonec jsme koupili....Simon Carter, tmavě šedý - nakonec byl dražší trochu než jsme chtěli, ale tak vydrží doufám dalších 10 let :o) Ale košili neměli žádnou hezkou , chtěla jsem světlounce zelenou a měli jen pistáciové....kravaty měly krásné, ale žádná se nehodila. Tchýně přišla s tím, že nechá příteli ušít vestičku, tak to by pak tu košili měl bílou a vestičku zelenkavkou....tak uvidím, jak to dopadne :-) jsem ráda, že máme jeho oblek z krku, cena slušná a oblek kvalitní...díky moc za tip :-) Byla jsem na koncertě lucie bílé, dneska byl v liberci, bylo to fajn, ale málem jsme to nestihli kvůli tomu obleku :-)
aci tak super! ;-) ;-) ;-)
Článek se načítá
dneska jedeme na matriku, všimla jsem si, že v tom formuláři se už musí napsat, jaké jméno chceme používat...no to budou dohady, já nevím, proč se musí vždycky ženská jmenovat po chlapovi...vy si berete manželovo příjemní? A dá se to třeba ještě před obřadem změnit, nebo to co tam dnes napíšu do toho formuláře se už musí dodržet?
Profilova fotka
aci tak gratulujeme k obleku.... jinak já si beru manželovo příjmení, i když mi nabízel, že můžu mít dvě nebo si nechat svoje, já prostě chci jeho :-D, jestli se to dá ještě změnit, to fakt nevím, zkus se zeptat a dej pak vědět ;-)
aci ja budem mat manzelovo prijmeni, onecne sa zbavim mojho :-N :-N :-N Sak ten moj chlap ani nevie, ako sa to vyslovuje :-D
No já jsem tam taky napsala nakonec jeho, nějak se toho nechtěl vzdát, že by to bylo jiné...je fakt, že moje příjmení s jeho jménem nejde dohromady....a zase moje jméno s jeho příjemním je takové...tuctové :-( Kombinace by byla hezká, ale dost dlouhá..... Jestli se dají ty jména změnit jsme se nezvládla zeptat, protže to bylo takové trochu šokové - máme to na matrice domluvené přes známého, jinak bysme neměli obřad ve 14 h...a dneska mi matrikářka vyrazila dech, že řekla, že to máme ve 12h....no krve by se ve mě nedořezal...Tak začalo vysvětlování, že přes její šéfovou a někoho dalšího to bylo domluvené na 14 h a a kdesi cosi....nakonec si to došla paní ověřit a najedou to šlo....ale zatím nemáme oddávajícícho, protže toho musí ještě nějakého přemluvit, aby si mimo oddávací hodiny udělal čas...Tak doufám, že to nebude někdo naštvaný a zpruzený, že musel odejít od sobotního oběda...
ziraf: Praha 9?....no tak to mi dává naději, že když obvolám všechny učliště v praze, tak třeba někde ty minizákusky a koláčky stihnou upéct..... :-) asi to ještě zkusím
Profilova fotka
aci.... určitě,zkus to :-) stojí to za to....
Profilova fotka
Ahojky holky :o) přidávám se do klubu. Máme s přítelem svatbu 5.9. 2009 na Okoř. Jak jste na tom s přípravami? ;-) i
mazancovi: vítej do klubu....já jsem dost pozadu, mám teprve matriku, hostinu a předevčírem jsme koupili oblek....Zítra vyrážíme na veletrh v letnanech, doufám, že se mi povede sehant tam prstýnky..možná taky oznámení
cauky mazancovi, v pase mas tym padom zly datum :-) ja som dneska platilia zalohu na saticky x-)
cutty..já jdu na šaty zítra a v sobotu....ty, která se mi líbí - St.Patrick má jedinej salon v čecháchc - v Hradci Králové.Dneks jsem tam psala, ale jsou tam nějaký natvrdlý. Ptala jsem se na velikost, cenu a jestli jsou volné...a přišla mi odpověd akorát na cenu a pak že když je chci,t ak si je musím zamluvit. Když nevím, jakou tam mají velikost, tak tam přece nepojedu na blind....Asi je to složitý někomu vysvětlit.
Tak veletrh v Letnanech nestál za nic....prstýnky teda nemám, zkusíme je koupit v liberci, nějaký zlatnictví tu jsou, tak snad to půjde. Dneska se mi povedlo zajít od salonu v Lbc na šaty, paní byla hrozně ukecaná a ochcotná, tak jsem jich vyzkoušela asi 15 a přidám do alba nějaké fotky.
Ahoj holky, tak se také přidávám. Bereme se 5.9. na zámečku v Liblicích u Mělníka. Docela mě teď pobavila kolegyňka z práce. Před Vánocemi jsme se bavily, že bychom se už vdávaly. No, a vdáváme se obě 5.9. :-) Taky momentálně řeším oznámení. Chtěla jsem s fotkou, ale přítel je proti...
tiduska : Vítej :-) Oznámení taky řeším.....ale do fotky bych nešla. Přemýšlím o nějakých "panáčcích" svatebního stylu, ale spíš legračních, kteří by byly motivem na všech věcěch (jmenovky, pozvánky, svatební noviny, program). Ale zatím jsem nenašla ty pravé, asi si je nechám nakreslit od známého kreslíře. Měli jsme nápad, že bychom zkusili oznámení udělat vtipné na základě našich příjmení - město Tábor a země Polsko. Ale nevím, jak to skloubit dohromady.
tidus s fotkou je to pekne, ale musi to byt profi vytisknute. Ja mam jeden napad v albiku, kukni
cutty..tak ti sháním šaty po všech čertech...jako naschvál je mají v ostravě, hodoníně a velkém meziříčí...:-) a ty super ceny...v Praze jsou za 13000 v Hradci taky za 13000 a v Ostravě za 8000 - to jsou ty od ST. Patrick. Rozhodnu se mezi těma a mezi těma Atelier Diagonal - Amor. Ty mají v Liberci za 4500, ale vypadají zašedle :-( pak je mají taky v těch salonech na Moravě (5000 Kč) a v Hradci za 9000. Akorát možná ta zašedlost je originální, protože na stránkách Atelier Diagonal mají barvy napsáno "ivory" a dneska jsem to zkoušela hledat a je to taková zašedlá barva...u korzetu to ještě vypadá jako šampan, ale ty volánky vypadají jako strašně zaprané..:-( Zase když je půjčovné 4500 už se nevyplatí je šít..Tak já nevím...
nj ivory je trochu kremovo zasedla.......preto som si vybrala cistunko biele.....aj keby stali neviem kolko vies co je to jeden den v zivote a ked uz dame take prachy za svadbu......tak nech vypadame fakt dobre, nie?
cuttysark: no...teoreticky ano, ale taky by mohly zbýt nějaký penízky na svatební cestu :-)...Koukala jsem, že tvůj přítel není čech, má zajímý jméno, tak jen jestli se můžu zeptat, odkud je? No ono to všechno nějak dopadne, i ty šaty, i ta svatba...taky jsem přemýšlela, jak asi je velkej stůl pro 70 lidí...abcyh věděla, kolik mám koupit dekorace.
jj je Anglican. Bude to este narocne s prekladanim a tak.......uz sa tesim na tu traparnu :-D :-D 70 ludi mame asi aj my. Je to dost vela! Ble....dufame ze polovica hosti nedorazi :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?