Menu Forum

Datum svatby: 5.9.2009

(Zamčená)
8. srp 2010
fotoportrét
fotoportrét
reny.p
1
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
reny.p
1
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Chrudim.
 Ahojík všem!

Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? emoticon

Hezký den Renata emoticon
1. zář 2008 v 08:24  • Odpověz
 Přidej příspěvek
1 2 3 ... 42
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
 byt tebou tak se nebojim ze by byl nejakej moc naval, a ani na toho 9.9. moc naval nebude, protoze je to ve stredu..naval bude spis az toho 19.9.2009
1. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
reny.p
1
fotoportrét
fotoportrét
reny.p
1
 To Tulikiss:
to je asi pravda toho 19.9.2009 bude asi mnohem větší nával, jak tak koukám podle dalších diskuzí. Mohu se zeptat co již máš na svatbu promyšleno???
1. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
reny.p
1
fotoportrét
fotoportrét
reny.p
1
 To se tu opravdu nenajde žádná nevěsta či ženich s tímto termínem??? emoticon
3. zář 2008 v 19:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
reny.p
1
fotoportrét
fotoportrét
reny.p
1
 Rozhodně si myslím, že nejsme jediní s tímto datumem, přidáte se?
12. zář 2008 v 15:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
Registrovala se 10. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 340 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
Registrovala se 10. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 340 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky, i my máme datum 5.9.2009..
21. lis 2008 v 08:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
gintare
Registrovala se 9. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Prostějov.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
gintare
Registrovala se 9. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Prostějov.
    Region Prostějov
 Taky o tomhle datu uvažujeme, ale zamluvený termín ještě nemáme. Z příprav jsme zatím zvládli jenom zásnuby emoticon
21. lis 2008 ve 14:41  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 gintare: to se stihne emoticon mimochodem máš krásné vkusné album se šatkama a evidentně podobné představy jako já - meriedeval od la sposy sem si zkoušela, ale odradila mě cena půjčovného -12.500, ale už mám vybrané jinéemoticon
21. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
meryel
Registrovala se 26. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Opava.
  • Svatba byla 5. září 2009
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
meryel
Registrovala se 26. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Opava.
    Region Opava
 Ahoj, přidávám se., máme zamluvený termín 5.9.2009.
22. lis 2008 ve 20:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
gintare
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
gintare
    Region Prostějov
 mishmash, díky za pochvalu emoticon Ty ceny mě taky děsí, zvlášť, když máme všechny příbuzné daleko a budeme muset ubytovávat snad čtyřicet lidí emoticon
24. lis 2008 v 08:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 jejda, to je dost, ale třeba seženeš ty šatky u vás levnější, já je byla zkoušet v Praze. My máme sice příbuzné všechny blízko, takže ubytování neřeším, ale i tak se snažíme ušetřit emoticon naštěstí tu svatbu zas tak moc neprožíváme, takže to snad nějak půjde emoticon
24. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 hoj Meryel, takt to je fajn, už jsme tu 4 emoticon
24. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sssisina
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
sssisina
Registrovala se 26. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
 Ahojky holky....tak at Vás(nás )je víc,tak já se na toto datum hlasím dobrovolně taky.Kromě hotelu a těšení nic nechystám...času je habakuk..
26. lis 2008 ve 22:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj, tak to jsi mě trochu uklidnila - já mám zatím šaty, ale ty jsem chtěla mít zarezervované brzo, protože se mí líbí trochu něco jiného, než většinou ve svatebních salonech je, hospodu a nápady co a jak emoticon ale právě jak nakukuju sem, přišlo mi, že kdo nemá zamluveného fotografa (pokud možno nějakou hvězdu) rok dopředu, kapelu atd má smůlu emoticon
27. lis 2008 v 08:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lucka.poky
Registrovala se 15. června 2008 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Pardubice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
lucka.poky
Registrovala se 15. června 2008 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Pardubice, Region Pardubice.
 Ahoj, my take planujeme nejspis 5.9.2009 a take urcite nekde pobliz Chrudimi ci Pardubic. Pripravene nemame nic. Obrad bychom chteli mit na zamku v Cholticich, ale hostinu ani ubytovani nevime - uvitame nejake tipy, tech pribuznych a kamaradu z daleka taky bude docela dost emoticon
Jen nevim, zda je dobre se pridavat do teto diskuze, protoze me akorat bude znervoznovat, jak se vsichni pripravuji a co vsechno uz maji zarizene emoticon)
27. lis 2008 v 16:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj Lucko, nene, tohle bude diskuze klidných lážo plážo nevěst emoticon
já chtěla se vším začít až po Novém roce, a to ještě kvůli sestřenici z Anglie, aby si stihla zabukovat letenky, ale pak se začla v srpnu 08 divit kamarádka, že ještě nemáme zamluvený termín, tak jsem zavolala na matriku no a světe div se na 5.9.09 už měly jeden pár na 11 h. Pak jsem začala na kukovat sem no a už se zdálo že mě pohltí předsvatební šílenství, naštěstí přítel flegmatik mě vždy stáhnul na zem emoticon a tak mám jen ty šaty a hospu
27. lis 2008 v 16:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
gintare
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
gintare
    Region Prostějov
 Ahoj holky, tak nakonec jsme si to rozmysleli a svatba bude už 29. srpna. Máme už zamluvenou matriku a hostinu, rozjednaná je i hudba. Užívejte si příprav a moc neblázněte, času je ještě dost... emoticon
10. pro 2008 v 10:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
    Na státním zámku v Libochovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, jestli můžu, ráda se k Vám přidám. i my máme termín 5.9.09, jen matrika jěště nemá vypsané termíny pro obřady na zámku, tak si jěště musíme pár dní počkat, snad to vyjde.Můžu se zeptat, kdo co už máte zajištěné, my zatím jen tak koukáme, ale v některých věcech už máme jasno. Jinak přeju klidné přípravy na Vánoce emoticon
15. pro 2008 v 06:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj žirafko vítej, tady je to jinak mrtvý emoticon nikdo si nechce povídat emoticon
15. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Ahoj, asi se všichni soustředí na devítky, ale mě se líbí právě 5.9.,vždycky to byl můj sen, svatba v září, emoticon zatím máme jen vybrané oznámení, matrika ještě ani neví, jestli ten den budou na zámku oddávat, ach jo emoticon Už aby byl leden, to vypisují termíny; ale už máme podvazek - nezbytný a polštářek pod prstýnky. emoticon emoticon emoticon
15. pro 2008 ve 21:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 tady jich bude asi víc emoticon
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=71654&vGroupOffset=40
16. pro 2008 v 08:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 tak tam jsem už byla a taky to skomírá emoticon
16. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 žirafko my máme napevno termín, hospodu a šaty a zatím rozjednanou kapelu a DJ. Ještě nevíme, zda něco z toho vůbec budeme chtít, možná si vystačíme sami. Podvazek mám od sestřenice, ale asi si ho brát nebudu, budu mít úzké šaty, takže by to bylo vidět a polštářek se nám nelíbí, tak ten jsme vyloučili emoticon
Září se nám taky líbí, ještě je teplo a všichni jsou zpátky z prázdnin, taky není tak narváno jako v červenci nebo srpnu.
16. pro 2008 v 08:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Ahoj mishmash, termín na pevno budeme mít snad 12/1, tak se to pak rozjede, oznámení, šaty, ... Hrozně se těšíme, jsme jak malé děti. Jen pořád nevíme, jak se zařídit po obřadu, chceme jen nějakou zahradní party, grilování, raut a tak, takže nevím, jestli catering, nebo vlastní síly. No uvidíme, na tohle je doufám ještě dost času. I když to uteče jako voda emoticon Já mít úzké šaty ani nemůžu, takže podvazek se krásně schová a do polštářku jsme se zamilovali oba a to okamžitě, takže tak emoticon Mám je oba v albu, tak se jukni, pokud budeš mít zájem. emoticon emoticon Můžu se zeptat, kolik lidí budete mít na svatbě?
16. pro 2008 v 09:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 žirafko, my máme rádi přírodu a tak a tak jsme chtěli svatbu taky v přírodě. Bude v zámecké zahradě, když by pršelo, tak v zámecké galerii. Potom jsme chtěli mít klasický oběd s rodinou v restuaraci bez klasických zvykůemoticon. Rodinu mám ráda a nijak mě neprudí, spíš naopak se těším, až budu mít čas si s nima popovídat, a potom grilování u kamaráda na zahradě s přespáním ve stanech. Jenže všude v restauracích nám nabízeli jenom salonek, a z toho já mám osypky. Ale chápu to, že by se jim to finančně nevyplatilo. Taky jsme se báli, kdyby pršelo, že se celá odpolední oslava s prominutím podělá emoticon Navíc kamarád nemá zahradu oplocenou, muselo by se to tam připravit až v den D, vše navozit, jídlo atp. Takže jsme pak objevilli tu hospodu, kterou mám v albu-pronajmou nám celé patro, takže to bude tam, oběd i párty. Moc se nám líbí a má i malou terasu, kousek je rybník a zámeček, dá se jít na procházku. Na obědě bude asi 30 lidí a odpoledne 30-50-neumím to odhadnout.
Do alba jsem jukla, mám trochu jiný vkus, ale hlavní je, aby svatba byla taková, aby se líbila Vám emoticon
16. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Tak je dobře, že jsme každá ženská jiná, byla by tady pak děsná nuda emoticon
My totiž řešíme, co s lidma, kteří nebudou pozvaní na hostinu a jsou zdaleka, přítel je ze severních Čech, já z Prahy, tedy původně, teď už taky SČ, ale všechny příbuzné a kamarády mám v Praze, takže jsme nakonec zvolili tu variantu, že bude raut, grilovačka a tak hned po obřadu a až do večera. Je to areál skautů, přítel je členem a už to zajistil, v případě horšího počasí budeme mít pronajaté stany, jen doufám, že třeba nebude zima, to by mě asi švihlo emoticon
16. pro 2008 v 10:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 žirafko to je skvělé, to by se mi taky líbilo emoticon , ale jakkoli nechci klasickou svatbu, ten oběd by mi asi chyběl, no nevím..taky máme ve hře udělat hned po obřadu rautík pro všechny, kvůli počasí a okolnostem ale v té restauračce. Ale nejsem si jistá, obřad je už ve 12, aby tam všichni vydrželi až do večera, nerada bych aby to skončilo v podvečer. Já bych asi taky někde nevydržela celé odpoledne a večer.. Naštěstí restaurace vypadá jako taková koliba a ne jako nějaký sál nebo tak něco honosného, tak jsme rádi. my máme celé rodiny (s min. výjimkami) ze stejného města, i kamarády, tak to máme v tomto jednodušší. Ten areál je dobrý, že se tam dá i přespat. Kamarádi měli zase oběd s rodinou a pronajatou chalupu, to mě by bylo líto ukončit setkání s rodinou a přesouvat se-všichni rod.příslušníci by tam asi nešli, ttakhle je budu mít všechny pohromadě.
JInak já jsem taky skautka a přítel taky emoticon
16. pro 2008 v 11:36  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 No právě, jsou to prostě problémy. Já doufám, že se to ještě nějak vytříbí, např. nemáme ještě konkrétní hodinu, takže to vše budeme ladit až budeme vědět, kdy ta sláva vypukne. emoticon Pravda je, že pokud bude obřad tak nějak dopoledne, nevím, co tam budu s hosty do večera dělat, ach jo, to jsou problémy emoticon Ale stojí za to emoticon Do této doby jsem si říkala, že jednou, až to přijde chci malou komorní svatbu, rodinu, večer posezení s přáteli, ale teď to přišlo, a dostává to konkrétní rozměry a jak o svatbě mluvíme a mluvíme, a jak brouzdáme po netu, je to čím dál zajímavější a získává to úplně jiné rozměry.
16. pro 2008 ve 13:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 tak to je super, že o svatbě mluvíte emoticon my taky, ale já častěji emoticon . Ale přítel je v pohodě, navzdory tomu, že nemá rád nakupování, se mnou strávil hodiny ve svatebním salonu a tak..trochu jsem po přečtení nektěrých diskuzí měla pocit, že holky byly požádány o ruku a tím to pro chlapa haslo, a vše ostatní zařizovaly ony, fotografa, kapelu. Nic proti tom, pokud to někomu vyhovuje, ale já ráda vše společně a tak. U nás vlastně ani nebyla žádost, ale romantická společná dohoda emoticon
Právě na ten rautík je dobré mít obřad tak na 14,15 h. My to máme ve 12 a tak nevím, co by tam hosté dělali až do půlnoci.
My vždy něco vymyslíme a pak to x-krát měníme, takuž s etaky těším až to bude nějak napevno..no ale jinka si to užívám, myslím že vy také, nechápu jak ěkdo může mít ze svatby stres, jde přece o tom, aby byl fajn den a ne vše super mega dokonalé.
16. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Jj, o svatbě mluvíme skoro pořád, i když pravda je, že já víc emoticon To já půjdu do svatebního salonu s nejlepší kamarádkou, skoro manžel emoticon mě ve svatebním uvidí až v den obřadu emoticon Jinak taky děláme všechno rádi společně, ale díky bohu miláček nakupuje rád, dokonce víc než já.

Já budu mít stres až v den svatby, do té doby si prostě jen užíváme. Myslím si, že je normální, že něco vymyslíte, pak to změníte, prý je to běžné.
Máte vymyšlené nějaké hry, nebo jak budete řešit zábavu ?
17. pro 2008 v 08:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mishmash
  • Neví, kdy bude svatba
 no tak nad tím jsem už taky přemýšlela, hry nevím nevím..nějak si ty příbuzné neumím představit emoticon . Myslela jse, že by to mohlo být asi takhle: Obřad bude ve 12 cca na hodinu (samotný asi 20min, takže včetně gratulací a trochu focení), jestli pak nějaké focení, nevím. Možná už rovnou na oběd, který skončí asi v 14.30. Nechceme rozbíjení talíře ani únos a tak, takže se to moc časově nenatáhne. Odpoledne bychom zařadili buď fakultativní procházku k zámku a rybníčku, kdo bude chtít ( s tím že my bychom se mohli třeba zrovna v tuto dobu fotit), nebo by zůstali na hostině, jak kdo chce. Ale říkám si, že někteří by mohly uvítat prochajdu na čerstvém vzduchu, protáhnout se a vytrávit.
Pak mě napadlo promítání-četla jsem to v nabídce jednoho DJ, chtěl za to 900,-, ale přítel má projektor, tak bychom to zvládli sami. Fotky z dětství a tak, možná bych zařadila i rodinné fotky, aby se příbuzní trochu poznali a tak.
Na 17 h bychom pozvali kamarády a zařadili bud DJ nebo si produkci zařídíme sami, většina známých ale asi přijde stejně tak na 20h.
Určo nechcem ohňostroj nebo tak, jestli tombolu nevím,my na to moc nejsme.
17. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 42
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.