Datum svatby 21.5.2011 nebo 4.6.2011

Ahojte, nemůžu se rozhodnout mezi datumy svatby 21.5.2011 nebo 4.6.2011. poradíte?:-)
Zajímavý dotaz :) Za mě bych se v květnu nevdávala (ty pověry :)), ale zase červen bude asi hooodně zaplněný, co se týče fotografů, termínů atd.,... to by možná mohlo být rozhodující - zeptat se nezávazně na matrice, fotografů, restaurací, kdy mají volno :) Já jsem taky podle fotografky vybírala den :)
:-D to už jsme právě udělala, mají volno všichni
Profilova fotka
@lenalu Já jsem sice měla původně termín na květen, ale je fakt, že ty pověry tu jsou... tak asi bych volila ten červen, pokud nic jiného roli nehraje (volné termíny, jak má čas příbuzenstvo apod.)
Profilova fotka
Já bych se v květnu taky asi nevdávala. Na pověry sice moc nevěřím, ale stejně :-D
Co se zeptat ženicha? :-D :-D Myslím, že v tom případě je to úplně jedno :) Což ti asi moc nepomůže, co :-D Tak teda hlasuju pro červen (což bylo taky moje původní datum svatby :-) )
Profilova fotka
Mně se líbí ten červen- ten den brácha slaví osmnáct. Ale jinak by se mi víc líbil ten květen. My si vypsali termíny a který se nám víc líbil vzhledově, ten jsme vybrali:)
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?