Což takhle 2.7.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, najde se tady některá která se vdává ve stejný termín jako já? ;-) Já jen, že bychom si mohly popovídat o tom, co která chce, má a mít bude... :-)
1
2
Ahoj holky,také se chystám na 2.7.2010
Tak vítej, veroniko... :) Se nám to sakra blíží, ještě měsííííííc... :-)
Ahojky, no blíží se to šíleně...až si říkám, že by ten čas mohl trošku brzdit :-) Je to krásný na něco se těšit :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,v pondělí jsme se dověděli,že v pensionu,kde má být hostina se vlivem nedávných deštů pohl svah na kterém je terasa,takže je uzavřena!! :-( Jsem myslela,že mě picne.naštěstí jsme už zajistili náhradní,ale už to není ono,bohužel 14 dní před svatbou si člověk moc vybírat nemůže. A co vy,jde všechno podle plánu?
tak to je opravdu jak naschvál :-( ale určitě i na náhradním místě to bude super. Já jenom doufám, že nebude pršet, jinak totiž nevím, kam nacpem 40 lidí... asi bych se měla dát na modlení :-p
I já se modlím... tak snad nám to počásko vyjde... ;-) Takových příjemných 25 stupňů by se hodilo... x-) Nějak to rychle utíká, co? Holky už máte všechno zařízeno? :-)
taky si říkám, že těch 25 stupňů by bylo ideálních, a hlavně aby nepršeloooo :-| Utíká to stršně rychle, se snad ani nestačim stresovat :-) Doufám, že zařízeno máme všechno, nějak to nehrotim a furt si říkám, že to nějak dopadne, a kdo bude chtít to pomluvit, tak to stejně pomluví, s tim nic nenadělám.. Tak nám všem moc držim palečky ať vykročíme tou pravou nohou :-)
Profilova fotka
Tak v sobotu jsem s holkama zapíjela svobodu a ještě dneska se necítím fit :-D Večer jdu ke kadeřnici na zkoušku,už se moc těším!!!
Holky, tak to v pátek vypadá na hezké počasí, možná až moc, tak vám všem přeji ať se svatební den vydaří podle vašich představ a tfuj, tfuj, tfuj... ;-)
1
2

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?