Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Jo Simi, nestraš. Já chci krásně, ale zase ne moc vedro. Hlavně sluníčko, aby byly krásný fotky.
Ahoj holky, nestrašte s tím počasím....já klidně snesu +20, ale hlavně ať neprší, jako dneska :-( To by byla katastrofa :-( už se nám to blíží :-D já se strašně těším, holky......těším se, až si to užijeme a hlavně se těším na vyprávění zážitků :-D
SImicak, aha. A kdo objednal to špatné počasí? Já chci tak 25-30 stupňů na svatební den a pak ať to vydrží min. celý víkend!!! Holky, pojďme si hromadně objednat hezké počasí! Dneska jdu do solárka, na 4 minuty. Poprvé, tak jsem zvědavá. Raduz, já jsem černý oblek pro Michala zavrhla, páč v něm vypadá jako když jde na pohřeb. Do obleku má bílou košili a modrou kravatu, tak jsme dohodli oblek z modrého antracitu. přijde mu 30. června. Trošku ti i závidím, že to máš až za dlouho, užiješ si víc času :-D
Profilova fotka
no prave, on taky vypada jako na pohrbu! a zapomnela jsem dodat, ze sako ma sice dobre,ale kalhoty navlekl do pulky stehna-dal to neslo (jsme se nasmali, bo to mel jak elastacky :-D :-D ) Ja jen doufam,ze budou v obchode ochotni a poradi nam-bo ja co se obleku tyka vubec netusim (jaky strih, apod...). Zatim v obchodech na moc prijemne lidi nenarazim, tak se trochu bojim... :-N
radu tak ty mas jeste dost casu ;-) Aspon si to budes vsechno jeste uzivat,ten stres,pripravy a my uz zas nuda :-D
Profilova fotka
Charmed, souhlas. Připojuji se k objednávka pěkného počasí. Já jdu taky dneska do solárka, chodím na 6 minut. Ještě půjdu asi 8x, tak snad budu aspoň trošku opálená, pořád nic moc. Ale teda trpím. První 3 minuty zvládám, ale ty další už je to hrůza. Nějak tam mám špatný pocit. Jsem vždycky ráda, když můžu vyjít ven. Jára má oblek s jemnými proužky, černá to není. Moc mu sekne. Bude mít takovou světlou košili s úplně jemňoučkými proužky a oranžovou kravatu. Už se na to těším. V sobotu mu to tak seklo, že bych se na něj hned vrhla, kdybychom se nepohádali. :-D Šli jsme na cizí svatbu a hned jsme se kvůli tomu chytli, to jsem zvědavá, co budeme dělat na té naší. Jsem mu říkala, že je štěstí, že bude u rodičů a uvidíme se až těsně před obřadem. Bychom si ještě namlátili :-D . O víkendu jsem mu dávala kapky, až mi ho bylo líto. Ale pak se mi zdál hrozný sen, pánbů mě potrestal. :-)
tery mi se taky hadame,asi je nejake zaren ci co ;-) rAdek ma takovy tmavy oblek,ne cerny,ale takovy jak by tmave sedy ci co toje a bilou kosili a svsetle bilo jeste s necim pruhovanou kravatu,takovou svetlou.V klope bude mit bilou ruzi,tak snad nebude vypadat jak debill :-D Hlavne ze to sekne Veru a me :-p ja chci tak do 24stupnu,to mi staci a at neprsi na foceni.Taky nemam zadny kabatek a mala taky ne.Aspon ze mame uzavrene boty.No ale nevim jak pak dopadne ten zavoj a ta vlecka kdyz bude prset.No a mala nevdrzi byt bila ani do obradu 8-( Ja jsem jeste porad bila,ale s nad se v cr opalim trochu.Jinak jsem si ted nasla ne jaky supr kryci make up,co by melo zakryt tetovani,tak to jdu hledat jinak to objednam z netu,stoji jen okolo 250kc,coz jde.Je to nejaky zluty,tetovani je modre-pry ej to delane jak na palety,takze to zesvetla a pak se to prekryje jeste normalnim makeupem.Jo a nasla jsem tam i rkem proti starnuti za 14 000 =-) Je v nem 24karatove zlato,to je mazec,by me zajimalo kdo to kupuje.
to já chodím do solárka na 12 minut 2krát týdně, tento týden půjdu jen jednou, a pak zas dvakrát. Já už začínám vypadaát jako černoch, aspoň v těch šatech vyniknu :-D U nás s oblekem byl porod - přítel nerad nakupuje, ale když musel, tak se překonal. Obešli jsme spostu obchodu a nakonec v tom posledním si vybrali... :-D Měli jsme problém s velikosti, jelikož Petr má uzký pas a široká stehna, jak cvičí a velká ramena a dlouhý rukáv. takže když sako bylo ok, tak kalhoty velký, a měnit nešlo...hrůza...... nakoec kalhoty jsem mu musela zkrátit asi o 5 cm a v pase ubrat u 10, ale sako je OK :-D barva obleku je taková něco mezi hnědou a šedivou s jemným proužkem. Košlili bude mít světlo-skořicovou a oranžovou-hnědo-černou kravatu s proužkem. Nobude fešák :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, my budeme mít fešáky. Koukám, že všichni chlapi mají oblek nebo košili s proužkem. Jára bude mít v klopě oranžovou kalu. My už měli oblek z loňska, kupovali jsme ho na plesy. boty taky, takže jsme včera jen koupili nové vložky. Když je nakrémuju, tak jsou jak nové. Jen vestičku si vzít nechce. To už by mu bylo asi velké horko. Jsem zvědavá, jestli tu košili ještě zapne přes krk - má ho hrozně silný. To byl u nás porod. Košili dostal k Vánocům, tak snad neztloustl, i když mu kluci v sobotu říkali, že nějk prospívá :-D :-D :-D . A ještě jsme kupovali nový pásek. Měl takový ten látkový s přezkou, tak jsme koupili z koženky. Tamto bylo hrozný k obleku. :-S Mně by taky stačilo kolem 25 °C elp, tak to závidím, že jsi už hnědá. Já chodím taky 2x týdně do turbo vertikálního solárka, ale zatím mám jen takový nádech. 12 minut bych tam asi umřela.
tak u nas vesticka urco nebude a kosili ma s kratkym rukavem,tak snad mi nepadne horkem do obradu :-D
já ještě používám krém do solárka, který je se samoopalovací složkou, tak ten také zabírá
Profilova fotka
jÁ MÁm krém od Dermacolu s nějakou urychlující složkou. Jára má košili s dlouhým, no musí to nějak vydržet. Stejně se po obědě převlíkne.
Článek se načítá
to Peťa má košili s krátkým a sako bude máít jen na obřad a focení, teda pokud bude vedro.... :-D To já mám nevím od koho, kupovala jsem ho v salonu, kam chodím na solárko a jsem spokojená. Já jsem ho už používala dřív :-D
Profilova fotka
Ahojky děvčátka :-) simi: Já se už těšim. Zatim nervózní nejsem. Prostě pohoda. Asi si to moc neuvědomuju. Spíš jediný co mě děsí je to, že to bude všechno takový natřískaný před tou svatbou, tak jsem zvědavá, jak to budem stíhat, ale my to zvládnem :-) Jo a s tim počasím NESTRAŠ!!! Chceme mít svatební hostinu venku, tak bych byla ráda, kdyby to vyšlo. Neříkam teda, že musí bejt zrovna 35 stupňů, ale 25 by bylo ideál :-) Teď sme se akorát vrátili ze zkoušky šatů. Tak už se to rýsuje :-) Vypadají krásně :-) Hurá. :-)
Taky doufám, že bude pěkně. Nemusí být přímo pařák, ale příjemné teploučko a polojasno :-D Já mám právě závoj v ceně, tak nevím. Hlavně aby se mi tam nějakej líbil. Ani nevím, kde by se dal tady objednat :-(
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme dnes konecne zajeli na matriku a vyplnili ty formulare :-) a jeli jsme schvalne okolo Helfstyna (misto obradu) a musim opet rict, ze jsme vybrali kraaasne misto -uz jenom ta cesta tam je uzasna-jede se nadhernou krajinou a skoro u konce je takovy uzasny lesik (hlavne aby bylo hezky-dnes svitilo trochu slunicko, tak to prosvitalo pekne tim lesem...byly by tam krasne fotky x-) ) proste romantika hadra x-) Takze pocasi objednavam krasne na cervenec i na srpen!
Profilova fotka
raduz: Tak teď jen, aby tě to počasí poslechlo, teda spíš vyslyšelo tvé přání :-) Já se k tomuto přání přidávam :-D
Ahoj holky, tak jsem teď po ránu četla dlouhodobou předpoveď a na konci června mají být pařáky a pak od začátku července se má ochladit a mají být deště :-( Snad jím ta předpověď nevyjde...poďte si všichni společně modlit!!!!!!!!!
Profilova fotka
No to snad ne!!!! Tak ať prší přes tejden a o víkendech, ať je hezky :-) Ale když si tak zavzpomínam na školní léta, tak to musim potvrdit. Napřed nás počasí navnadilo na prázdniny, před koncem školy bylo vždycky krásně a pak začly prázdniny a bylo hnusně :-( A já doufala, že to letos bude jinak.. No uvidíme, necháme to osudu.
bohužel nám nic jeného nezbývá :-( ale i tak, bude to náš nejkrásnější DEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Holky, klid. Dlouhodoba predpoved je strasne nejista, vyplni se asi z 50% :-) - mam to od meteorologu. A z vlastni zkusenosti co letos predpovidali i jen na tyden dopredu, tak se stejne sekli:-). Este muzeme zkusit takove to rozhaneni mraku (myslim ze to planuje treba Cina na olympiadu;-) Neberete si nektera milionare? :-D
Profilova fotka
Jo to bude :-) Jen to člověku možná trochu ráno pokazí náladu, ale pak se to snad nějak podá. Chtěli sme s děckama hrát fotbal, pinčes atd, aby sme tam jen neseděli a nechlastali a nejedli, aby taky měli postarší svatebčané nějaký pohyb :-( A naše Dáda by se venku aspoň zabavila, ale co bude dělat ve vnitř no nevim nevim. Uvidíme, snad jim to nevyjde. Docela se toho bojim, aby nepršelo. Oni všichni sice říkají, že jim pršelo štěstí, ale to říkají spíš jen tak, aby jim to nebylo tolika líto ... Mě by to fakt mrzelo, kdyby pršelo. CHCI SLUNÍČKO!!!
Profilova fotka
charmed, ještě jednou. Ten chlapík by měl točák i s obsluhou, ale pro stanovení ceny potřebuje vědět na kdy, kde a asi na jak dlouho byste to chtěli půjčit. Cena za to sele je cca 120 Kč/ kg. Já to taky četla. Budu se modlit, aby jim to nevyšlo.
Terjar, Michal o tom přemýšlí, ale připomenu mu to a d opátku bych dala vědět, zda jo nebo to nechat plavat. Sluníčko bude! A basta. Prostě se objedná a ten nahoře snad přimhouří oči, když jde o svatby. Kord o NAŠE svatby. Holky, přišla jsem do práce a čučím a zírám. Z druhého patra praskla voda na WC a tekla až do suterénu. Výtahy nepojízdné, spadlý strop (jsou tam jen papundekly) a teď to řeším. Tak zatím.
Profilova fotka
Ty jo a mě se zrovna dneska zdálo, že sme vytopili sousedy :-D
Profilova fotka
Tery, ty jsi taková tvořivá - nevíš prosím tě kde bych za nějakou rozumnou cenu sehnala fix na sklo? Díky moc
Profilova fotka
Ali, já bych se zkusila zeptat ve výtvarných potřebách. Dobrý jsou ve Václavské. Je to na Karláku, projdeš Václavskou pasáží a dáš se doleva. Je tam svět papíru a hned vedle je ten Market art. Jsou tam moc milí a mají spousty blbůstek. Anebo druhá možnost do Rafa v Nuslích (myslím, že je to Jaromírova), tam toho taky mají hodně. Ve 2. patře mají školní potřeby a různé další věci.
Profilova fotka
Super, dikes moc, oboje mam docela blizko cestou do skoly, tak se tam zitra po zk juknu. Papaaa Jo a este jsi bleskove rychla ;-)
Ahoj holky, včera jsme byli domluvit dort a cukroví na výslužky. Paní je strašně šikovná. Hned nám dala ochutnat svatební cukroví. Bylo báječné. Tak máme radost. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Kajsa-hodne stesti u zk ;-) (to uz je ta posledni??) potrebuju vasi radu-nabidl mi kamos (ktery ma byt muj ridic), ze by na ten obrad mohl vzit autobus :-N Takze-resime pro a proti a nevime si rady, tak bych rada znala vas nazor. Pro jsou asi tato-nemusime resit kdo s kym do auta, kolik aut, min penez za benzin, asi i sranda, kdyz pojedeme vsichni v jednom.... a proti-jestli nebudeme vypadat blbe, kdyz tam dorazime v autobuse, jako jestli nebudeme jak burani nebo tak neco.... :-N a jestli ta kolona aut neni na tom prave to krasne (i kdyz to stejne je jen pul hodina tam a pul hodina zpatky) Co vy na to???ale prosim uprimne-fakt nevime.... jinak dnes jsme byli opet na uradu prace :-p :-p hruza a des-pani jeste vice neprijemna nez minule :-p :-p jsme se rozcilili jak blazen. A samozrejme praci nenabidli...ja to nejak nechapu, na co tam musi clovek jezdit tak casto, kdyz stejne nic nedelaji (nepomahaji hledat) - neni nad to hledat si praci sama! (spolehat se na urad prace, to bych asi v zivote nic nenasla) :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?