Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Dádě sme tam dali ramínka :-) Radši :-) Ona totiž má vezvyku tahat věci dolů i kalhoty a tak, tak aby si je náhodou nestáhla a zase jsem jí to nechtěla nějak moc utahovat. Já tam taky budu mít ramínko, protože mam dost těžkou sukni. David má světlej oblek a červenou košili. Ale má to sportovní sako, nemá klasický s kopama, ale se stojáčkem, kdyžtak ti pošlu odkaz, jak ten obleku bude vypadat do IP.
maicky ten bily??Posledni je bily.To je supr ,ze nemusi mit kravatu ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme absolvovali první svatbu. Měli to pěkný, ale ženich si dával s ano pěkně načas, oddávající začala být už nervozní :-D . Za chvíli jedeme na tu oslavu.
Profilova fotka
simi: Ona ho bude mít ale spíš takovej capucino. Nechtěla úplně bílej
Profilova fotka
terjar: Že by si to chtěl ještě rozmyslet :-D
Profilova fotka
simi, je to ten jemny tyl a sirku mam taky 140cm. Poslu ti fotky na mail-at vidis, jak to mam na hlave (je to primo prisite na ten hrebinek, ktery dobre drzi ve vlasech (ale musim je mit prave polosepnute at to jde do ceho zapichnout ten hrebinek)
Profilova fotka
jee, simi, napis mi mail -nejak jsem tvuj ztratila (uz podruhe-jsem hrozna!!)
Profilova fotka
uz ho mam :-N
RAdu ten zavoj je supr x-) A jak ho mas dlouhy?3 nebo4metrty? TEd mi psala nevesta co jsem se ji ptala,z ceho ten zavoj sila a psala,ze z toho,co jsem jip oslala odkaz,ten metr za 54kc a ze sire 140cm,tak stejne jak ty,pry to staci a jak vidim,tak jo.Tak si ho objednam a hrebinek pry koupim od 10 -30kc,coz je uplne supr,protoze tak me prijde 4m zavoj se vsim na 350 x-)
Profilova fotka
Simi, netusim jak dlouhy je (ale asi tak 3-3,5m). To je prave pohoda-nestoji to skoro nic a nadela to spoustu parady ;-)
segra taky rikala,ze mam do toho jit,ze to udela hodne,tak uz se tesim. maicky,nase mala se taky porad svlika,vecne tu beha se ztazenymi kalhotkami a krouti dupkou a rika cink cink-nevim,co tim mysli =-)
Profilova fotka
Simi: Ty holky to snad dělaj všechny :-D Naše Dáda teda nedělá cink cink, ale začne přešlapávat z jedný nohy na druhou, jako by se kolébá a vypadá jako Golem :-D
Článek se načítá
Tak Terjar s enám právě teď přejídá na oslavě a nám nic nedá :-( :-D Budeme zase o hladu :-D :-D :-D Simicak, třeba tím cink- cink myslí to, že viděla u nějakého kluka pindíka a že ona nemá to cink-cink... :-) No uznej, že to je možný. Jdu na muzejní noc, tak se tu zatím mějte hezky, pa.
charmed to urco ne,ona jeste kluka nevidela nahateho,ale tatinek dela stupidity,tak to mozna ma po nem.Ona se i svlece,stahne puncochy,gatky a dela na me kuk z kuchyne,je to hold exhiba-ale mala dada taky,tak to asi holky maji v krvi :-D
Profilova fotka
Simi: Včera jsem myslela, že mě klepne. Dáda ráno vztává dřív než my a de se přivítat se psem a pak se za náma vrátí do postele, teď nějak dýl nešla, tak jsem se za ní šla podívat a můžu ti říct, že takhle rychle jsem probraná už dlouho nebyla. Ta naše potvora stála na gauči, opřená o stůl v každý ruce měla sušenku a namáčela si je do nuteli. Si jistě dovedeš představit, jak to tu vypadalo... Dáda byla od hlavy až k patě opatlaná nutelou, gauč byl z třičtvrtě taky od nuteli a to nemluvim o koberci. Stůl samozřejmě byl celej zakydanej, ale ten jsem neřešila, ten se proště utřel a hotovo, ale ten gauč a koberec jsem drhla jak blbec.. Náš tatínek má totiž rád nutelu a zapoměl jí schovat, když šel spát, tak toho Dáda využila. Prostě paráda! A pes jí u toho samozřejmě pomáhal. Ona je ještě taková dobračka, že se rozdělí, tak sme ve finále museli koupat i psa, protože jak ho pořád hladila, tak byl taky zapleskanej od nuteli, prostě paráda.
:-D tak to se nam neco stalo podobneho pred peti dny asi,ale jinak.ja taky jeste spim,jak mala vstava-spis drimam- a ona za pul hodky prijde apo cele hube rozetreny krem na prdel na opruzeniny,ale jak.Byla uplne bila,ani rasy ani oboci nemela,jen ji koukali ty cerne panenky a protilala si kukadla bo nevidelajak ji to ty oci slepilo,tak jsem sla do obyvaku a cely stul od kremy...........a protoze je po mamince,tak krem zavreny a dany zpatky kde ho slohla :-D Byl v nem jen jajko dukaz dira od prstu :-D A bezne si maze pusu rosou ze zachodu-z toho splachovace jak je tam voda-vidi na me,ze se kremuji,mazu myju a tak,tak to dela taky-prase :-D Aspon holky vidite,co vas ceka s detma,je to fakt sranda od rana do noci :-D
Profilova fotka
:-D Nemáme to jednoduchý :-D Ale aspoň se nenudíme :-D
Maicky, Simicak :-D To jsem se nasmála. Takhle se mi to zdá skvělé pobavení, ale drhnout koberec, gauč, dítě i psa a bát se, že ze splachovače s emi napije dítě...Můj brácha kdž byl malý a chodil už ina záchod sám, tak po velké potřebě rozetřel všechny svoje bobíky po chodbě po stěnách. No mámu málem kleplo. Jo, a taky nám ve 3 letech zdrhnul z domu. Zapomnělo se zavřít na petlici a on si otevřel a šel pa. A ještě za sebou zavřel. Já byl a ve svém pokoji a rodiče se dívali na tv a mysleli jsme si, že brácha spí v pokoji. A pak se máma přiřítila a kde je brácha. No, já zůstala doma,kdyby trefil zpátky, táta šel na jednu stranu a máma na druhou stranu ulice, každý jiným směrem. No, máma ho našla až po půl hodině zastávku tramvaje do centra. nešel přes žádný přechod, díky bohu, ale je to takových 400 metrů. No, tak pak se fakt těším na svoje děti a na to, co mi provedou.
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak svatba b yla super. Užili jsem si to moc. Tancovala jsem se spoustou chlapů :-D . Jídlo bylo na jedničku, ael strašně moc jim toho zbylo. Navíc ještě byla servírovaná večeře - steak s hranolkama a zeleninou, úžasnej. Pak jsem tam spořádala celý ananas a spoustu sýru a hroznového vína a asi 3 l Mattonky :-D . Járovo kamarádi jsou bezva, celkem jsem se s nima bavila. Byla jsem tam mezi samými chlapy. Nevěstě to taky slušelo, ale ženich byl namol u v 16 hod., kdy jsme tam dorazili. Ale fakt to bylo senza. Jak se mi tam moc nechtělo, tak to bylo super. Přijeli jsme asi v 23. Měli to už od 16, takže to stačilo Jára taky strašil, že si dá 15 vteřin načas než řekne ANO. To ho nakopnu tím podpadtkem :-D :-D :-D . charmed, jaká byla muzejní noc, chodíme na ní každý rok a vždycky se moc líbí.
Terjar, to jsem ráda, že se ti na svatbě líbilo. Já e začínám těšit, za chvíli to budeme mít všechyn za sebou a pak se budeme rozplývat nad fotkama. Muzejní noc byla super, byli jsme v policejním muzeu, kde byla spousta hezkých představení - třeba jak se postupuje při zatýkání teroristy, ukázky psovodů a hledání lidía tak. Chtěla jsem ještě do Kbel, ale byli jsme pak tak utahaní, že jsme to vzdali v půl 11. My dneska vyrobili jmenovky do restaurace (mrk do alba číslo 1). Michal si usmyslel, že dneska budeme probírat jen svatbu, tak jsme vyřešili dekoraci na raut, krabičky, a stužky. Krabičky si koupíme v Chuchli, kdybyste někdo chtěl něco ze svatebni-dekorace tečka cé zet, tak dejte vědět, objednám to spolu s tím naším. Vývazky si budeme robit sami a stejně tak budeme spolu péct koláčky - tvarohové, povidlové a jablečné. A možná ještě vanilkové rohlíčky.
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) terjar: Tak teď jak jsem to četla, tak doufam, že takhle bude probíhat i ta naše svatba a že každej řekne, že to bylo super. No uvidíme :-) charmed: Jdu se mrknout na ty vaše jmenovky ;-)
Profilova fotka
charmed: Tak jmenovky jsou supr :-)
Profilova fotka
Z toho obchodu mám vlizelín. My taky budeme péct koláčky doma, ty, co vy, ale ještě navíc makové. A vanilkové rohlíčky taky, pak ještě rumáčky, linecký, nějaký trubičky, babi chce zkusit nějakou novinku a tchyně budé péxt nějaký kačenky, co má Jára rád :-D . Naštěstí je nás na to hodně, takže každá máme tak 2 druhy cukroví a s koláčky jdeme pomáhat babi. Holky, jak dlouho se před svatou pečou koláčky. Mamka říkala, že nejlépe den předem, ale to nemám čas. A už jsem to hctěla ve čtvrtek navozit k Hanušům, aby holky mohly košíčkovat. Tak vám nevím. My musíme ještě předělat zasedací pořádek, protože jdou na oběd i naši malí bratránci. To bude knedlíků v klínech. A pak i auta, ale to bude snadné. A v sobotu jdu na předsvatební zkoušku šatů. To se moc těším. A příští víkend mám zkoušku líčení a nehtů. Holky, už jen 3 víkendy a bude to tu. To je hrůza, jak to utíká. Nedávno mi to připadalo nekonečné a teď...
caute holky,potrebuji pomoc.Musim si objednat tyl na zavoj z netu a nemame kartu na to vyrizenou.Objednate mi to nekdo a zaplatite?ja samozrejme poslu pe nize na ucet driv.Terka muze zarucit.Bude to v hodnote asi 300=postovne.Je to z svatba dekor.Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Maicky, díky. Terjar, právě jestli nepotřebujete něco doplnit. Nevím, jak dlouho dopředu by se měli péct, zeptám se babičky. Ale jelikož máme dovolenou v týdnu svatby již od pondělka, tak to asi upečeme v úterý. Ještě se musíme domluvit s restaurací, jaký typ stolů nám udělají, jestli do U nebo do T. A podle toho uděláme zasedací pořádek. Teda já mám už na oba typy, ale chci vědět, který máme vytisknout "na ostro". Auta, no, máme jisté dvě ze čtyř, takže musíme někde sehnat dvě auta. Snad pomůžou kamarádi. Simicak, a to ti nemůže svatba dekor dát při doručení? Jako buďto doporučenku nebo při osobním předání? Teda já ani nevím kde sídlí.
ahoj holky, tak se zase hlásím po víkendu. Řešíte závoje co? Nevím, jestli se mám spolehnout na půjčovnu nebo si pořídit svůj. Chtěla bych taky delší, i když ne na zem.
charmed muzes si to osobne vyzvednout,ale je to v praze a to ja mam trochu z ruky a slozenkou to poslat nemuzu,protoze nikdo z nasich roidin nema pristupl k nasemu uctu a potrebuju to mit do cervenci doma,at to muzem hned usit jak prijedu,vis? Ale kajsa uz psala,ze mi to objedna,tak moc dik. Tery tak to je supr,ze jste si tu svatbu uzili,snad ty nase taky tak dopadnou.ja ma hlavne hruzu,ze nebude nikdo tancit a vsichni budou sedet jak pecky.Neco jak se stalo te blance z brna,to musi byt fakt hrozne pak. Evi porid si svuj,vyjde te to levneji nez pujceni toho zavoje a pak ho puzes treba podapalit. :-p
Jo a holky,pry hlasi na cervenec do cr ochlzeni!! Kdo to objednal?? :-S My tam jedem na letni prazdniny a chcem se koupat na koupalisti a mit slunecne fotky :-S Maicky,ty uz to mas fakt za par,za tri tydny??Ty jo,jsi nervozni a nebo ti to nedochazi a pohoda?
Profilova fotka
ahoj holky, tam taky moc lidí netancovala (cca 10 na jeden tanec z asi 50), jen na mašinku skoro všichni. ale i tak byla zábava. Hlavně, když četli blahopřání, ženich už byl pěkně připitý, to byla sranda, když občas něco řekl. :-D Možná to klamalo, protože měli obrovský sál. My to máme mnohem menší a stejný počet lidí. Byla tam i moje svědkyně. Asi za 2 hodďky jela i s Járov ségrou dom na trénink a ani se nepřišla rozloučit. Tak mi Jára říkal, ať si z toho nic nedělám. A včera mi pak psala mail, že měla v pátek v práci 2 svatby a v sobotu vstávala v 6 a večer ten trénink. Tak jsem to pochopila jako omluvu. Ale bylo to líto. No nakonec jsem se tam bavila jen s klukama, byla jsem tam z té naší party jediná holka a oni kluci jsou fajn. Vlastně jsem se s nima seznámila, dřív, když jsme šli někam do hospody, tak jsem se bavila jen s Naďou. My už jen 25 dní. My budeme mít stůl do U, kvůli místu. bude nás 25. Po čele bude 6 míst a po stranách 10 a 9. Chci to jen z jedné strany, aby lidi neseděli zády. Ale přiznám se, že o tomto jsem s majitelkou nemluvila, tak jí pak ještě napíšu, jestli to tak půjde s ohledem na místo k tanci, pro kapelu a na ten raut. Ségra mě včera masírovala míčkováním, to vám bylo tak příjemný. Normální masáž mě bolí, ale tohle super.
Profilova fotka
Simi, nestras s tim pocasim :-N Ja uz prave premyslim,co budu delat, kdyz bude zima (nemam k tem satum nic -zadny kabatek....a jsem holka zimomriva) :-N jinak ridim jak casto to jde ale porad rikam, ze se sama se sebou necitim bezpecne :-D chce to vic praxe, tak snad casem se odvazim jet i sama (to jsem zatim nezkousela, protoze se bojim...ale az budu trochu lepsi ridic, zkusim to sama-a uvidime) my jsme vcera nasli Pavluv stary oblek ze skoly (mysleli jsme ze mu bude maly,ale neni- JENZE- vuuubec mu neslusi a navic je cerny- takze stejne musime koupit novy :-| ) Tery, taky doufam,ze o nasi svatbe se bude rikat, ze byla super! Maicky-za tri tydny-to je nepredstavitelne! Ja jsem posledni ,takze ja jeste dlooooouhooooo (9tydnu :-( )

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?