Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Terjar, já ho mám taky shozený na liště, tak mi běží vlastně celý den. No ale co mám dělat? Knihy tu číst moc nejde, protože tě každou chvilku vyruší telefon a tak je tohle asi nejlepší řešení. Já si z toho nic nedělám, ale to pánové z IT oddělení asi nemají co na práci, když si tohle můžou dovolit sledovat ]-( Já závoj mít budu jen na obřad a nějaké focení. Líbí se, nakonec. Ale pak jde dolů a budou mi vidět ty kytičky. Doufám, že do večera neuschnou. Si ze mně Michal dělat srandu, že mně bude muset zalévat :-)
Jinak se mi v noci zdál opravdu ošklivý sen, až jsem se vzbudila zpocená a nemohla znovu zabrat. Byli jsme s Michalem někde u někoho doma na oslavě, i s mojí mámou. Ona po půlnoci chtěla jet domů a byli jsme domluvení, že jedeme s ní. Tak jsem šla hledat Michala a našla ho s nějakou štíhlou dlouhovlasou blondýnou, která měla hlavu v jeho rozkroku (ale ne tak jako sexuálně, ale jako spíš jako když zkoumáš jestli je zapnutý) a Michal měl na sobě jen trenky, žádné tričko a tak. Tak říkám fajn, ale pojď už, jdeme domů. A Michal že se mu nechce, že ho to tu baví. A tak jsem ho vzala stranou a co jako je? Co ona má a já ne (kromě štíhlé postavy). No a Michal začal vyjmenovávat spoustu věcí typu, štíhlá, hodná, milá, není semetrika a začal se do mně navážet. Jako kdyby to byl konec a mně nechával kvůli nějaké krávě co zná 2 minuty. No a pak jsem se vzbudila a když na si na to teď vzpomenu, tak se mi chce ještě teď brečet jak to bolí. Já vím, že je to jen blbej sen, že je to kravina, ale prostě to bolí. Co si myslít vy o tom snu? Docela ujetý co? Asi to bude z těch nervů před svatbou i když přes den žádné nervy ze svatby a vůbec nemám.
Kajsa krasne liceni a nadherny uces,ja bych tam zavoj vubec nedavala,vypadas jak hvezdy z cerveneho koberce x-) Me se to libi i jak to mas jen natocene a rozpustene,taky supr. RAdu,tak hodne stesti s praci,ale kdyz meles dobre anglicky,tak by to nemel byt problem ;-) Uz mate prstynky? Ja jeste poad nevim co si udelam s vlasama,snad mi taky neco sedne
Profilova fotka
charmed-ja mam takove sny taky (podobne) -jako ze me Pavel podvedl a jak jsem strasne nestastna a vetsinou se probudim a jsem ubrecena (ale Pavlovi se to obcas zda taky). Myslim, ze je to normalni. Stejne jak ted se nam vsem zda o katastroficke svatbe :-D . Mne se pro zmenu vcera zdalo, ze jsme byli v zajateckem tabore nekde ve Vietnamu ci kde a utekli jsme, jenze pri uteku jsme se nejak rozdelili, takze uz jsem Pavla NIKDY nevidela (hruza-probudila jsem se a byla jsem rada, ze byl vedle mne) :-) Simi-prstynky jsou objednane, jeste asi 2tydny nez prijdou. (ale uz se tesim) mela bych pomalu nekam na zkousku ucesu (jeste ani nevim kam pujdu)...ale asi si to vse oblitam jak bude Pavlina v Brne :-)
Raduz, v tom snu mně Michal sice nepodvedl, ale asi kdybych si dala na čas, taky asi jo. A přitom vím, že Michalovi se nevěra tak šoklivý, že za A by toho nebyl schopen a za B i kdyby, tak buď by mi to asi hned vyklopil anebo bych to poznala. ALe určo ne dlouhodobá, to by asi nepřežil. Jinak se mi zdává, že o Michala přijdu formou smrti nebo se zraní a tak. A to se pak hrůzou probudím a když ho vidím vedle sebe, tak se k němu hned přitulím a držím ho až do budíčku. To mi většinou podvědomí dává vědět, že po hádce se máme stále rádi a že bych o něj nechtěla NIKDY přijít!!!
Profilova fotka
Holky, tak si musím postěžovat. Porada hrůza. Nejdřív bylo, že máme všichni nějaký resty a díval se na mě. No dobře, to mu vysvětlím, protože je to věc, kterou nemůžu udělat z důvodu mé technické vybavenosti. Za druhé chce šéf celofiremní konferenci. Chtěl to na 2 dny a buď tady v kanclu nebo vyjet k nim na chalupu. Minule to bylo o víkendu, tak říkám, že já až do 20.7. nemůžu. A on, že jsem jako nejdůležitější člověk ve firmě nebo co. Měly jste ho vidět. Tak mu říkám, že mám tu svatbu. A on, že o víkendu se vůbec nemluvilo, tak říkám, že v týdnu klidně. Nakonec se to domluvilo na pátek 27.6. On má den před tím narozeniny, tak si myslím, že bude tak ožralej. Na jeho narozky nejdu, pěkně mě rozčiluje. A v závěru jestli prý vím, co jsou zápisy z porad, protože ten, co jsem mu dala minule byl hrozný. Jenže u nás to jsou směšné porady. Je nás tu 6 a je to formou vtípků. On prostě má takový muster, podle kterého jedou v jednou hodně velkým hotelu ti manažeři atd., jenže tady u nás to dost dobře nejde. No prostě mě musí na každé poradě nějak shodit. Normálně mi bylo i do breku. Takže jsme se mu to snažilo prostě nějak cca udělat tím, že jsem napsala samo datu, kdo se zúčastnil a jaké komu vyplynuly úkoly. Jenže to je jako já nafakturovat to a to, zlepšit se s úklidem. Kluci něco poslat do tisku atd. Prostě takové ne ty důleižté věci. A na závěr, že mi prý děkuje za občerstvení a praštil mě nějakým sešitem přes hlavu, trochu. Ale s tímhle chováním to tady ani lepší být nemůžu. on má nějaký komplex. A prý mě chce mít ještě svobodnou na tu "konferenci". Jára je nemá moc rád, protože když mu doma vyprávím, co zase měli za řeči atd. No hrůza. Už se těším až budu těhu a vypadnu odtud. Teď zaměstnání měnit nechci, když bychom žádali o hypo, tak nám jí nedají. Ale dřív jsem sem chodila ráda a teď už spíš s odporem, když vím, že tu budou. Tak se omlouvám za odbočení od tématu. Ale musela jsem se vypsat.
Terjar, já tu nemám zas tolik práce. Já tu z těch 8 hodin tak 7 pročučím v nudě, protože tu jen zvedám telefony a jen občas. A musím říct, že tohle mně teda nebaví. Ze začátku to šlo, to jsem si vyřídila různé věci a tak, protože jsme na to měla čas. Ale nudit se v práci 7 hodin denně den co den mně nebaví. takže se těším, až se celá budova přestěhuje na letiště, zpátky, kde bude té práce víc a bude to tam lépe ubíhat. Sem do té budovy už ráno chodím naštvaná a jediné co mi udělá po ránu dobrý hezký den je sluníčko na tváři a čerstvý vzduch.
tak holky, já se musím s váma o něco podělit - já jsem byla dneska na obědě s kámošku a ta mi řekla o bývalé kolegyní, že byla těhulka, to jsem věděla, ale že teď o víkednu potratila! A ona byla v 5.měsící....... je mi z toho na nic :-( :-( :-( :-(
No to si elp děláš srandu? Vždyť v tak pokročilém stadiu už se procento potratů pohybuje kolem 1%! teda co jsem četla. Chudák holka.. Tak to je děsný. Si to nedokážu představit.
no právě.....nevím podrobnosti, zda jí ho nemuseli vzít, kvůli tomu, že nebylo zdravé nebo potratila sama....ale je to děs
Profilova fotka
To je teda síla. Neumím si to představit. Kamarádce se loni uškrtil chlapeček při porodu. Taky hrůza, ale dneska už má 5ti měsíční holčičku. Ale úplně jí to změnilo.
teri: moc čokoládová tedy nejsem, bývalo to lepší :-D charmed: doufám, že tedy vybereš to pravé a nejhezčí album ;-) elp: to je mi líto, musí to být hrozná rána, vůbec si to nedovedu představit. Tohle musí člověka změnit. kajsa: moc ti to sluší, jsi kóča :-D
Článek se načítá
holky nechavam si sit zavoj 2m dlouhy,ale nevim ktrey,jednovrstvy jednoduchy anebo dvou vrstvy,co myslite?Blude bily,nezodeny,jennevim kolik vrstev,ale asi jedno aby byl jednoduchy,ze?
Profilova fotka
Simi ja mela koupeny dvojity a ted na te zkousce to bylo moc, vubec pres to nebyl videt ten uces a i celkove to vypadalo divne (nerikam, mozna jen na me s tim ucesem), takze jsem si ted kupovala jednoduchy. A myslim ze ty dlouhe maji nevesty vetsinou jednoduche
kajsa a nemyslis,ze bych mela mit jen korunku?Ted nad tim cely den premyslism a saty maji dlouhou vlecku,jsou krajkove,tak aby to nebylo preplacane.ALe uz jsem se rohodla,ze kdyz teda ten zavoj,tak uplne jdnoduchy,bez zdobeni,lemu a jednovrstvy.Ale ted zas faram,ze jen korunku.Ja si zas nevim rady,tak pisnete co si myslite,ale uprimne,nemusite chvalit oboje ;-) Kajsa a ty budes mit kraticky ze?Ja s tvymi vlasy bych sla bez zavoje,mas moc krasny uces a saty taky a vypada to moc elegantne ;-)
Jsem se vam ani nepochlubila,ze mala uz chodi asi pres tyden na nocnik a uz si i rika apak si i kacu utre x-) A vite jak se to naucila?Jednou mela ve vane velky prdik a bublala,tak od te doby rika,ze chce bubles a chodi na nocnik bublat :-D Hlavne ze to podchytila ;-) Ja asi zustanu jen u te korunky :-S
Profilova fotka
Simi-tak to je Veru moooc sikovna ;-) (a zase jsi me pobavila :-D ). Ten zavoj si urcite vem (kdyz dlouhy tak fakt spis jednovrstvy-ja mam taky jedno a vypada to moooc dobre) a s tou korunkou-nad tim taky dumam-mam sice hodne jednoduchou malinkou, ale zalezi na tom, jak budu mit seple vlasy-chtela bych mit podobny "kopecek" jak ma Brnanda, takze v tom by ta korunka asi ani nesla videt:-| ale to jsou jen moje dohady-a vse se vyresi az u kadernice (beru si tam i zavoj i korunku a uvidime jak to bude nakonec vypadat) A na fotkach kdyz ma nekdo korunku i zavoj tak mi to neprijde preplacane-pokud nemas nic jineho ve vlasech,tak je to v pohode :-) Tery-ten tvuj sef je fakt hrozny-nedivim se ti, ze se ti do prace nechce. Ja si musim taky postezovat-my jsme se dnes vrhli do vymalovani naseho pidi pokojicku (kde mame vsechno-skrine, pocitace, postel....), protoze zdi byly kdysi davno bile (ale ted byly spis az cerne =-) ) ,tak jsme si nechali namichat peknou bezovou barvicku, vymalovali jsme cely pokoj a jak to ted schne, tak se to cele loupe, bo pod tim bylo vapno a kdyz je toho vapna moc vrstev, tak se to proste cele s tou barvou sloupe :-| ]-( Takze misto aby jsme meli konecne pekny pokojik, mame loupaci se opadavajici barvu, bile fleky a budeme to cele muset delat znovu ]-( tak me to vytocilo! Jo a krome toho jsem dnes mela vubec den D (a to normalne patky trinacteho zvladam v pohode)- rano jsem palila papiry v kotli a zadymila jsem cely barak a navic jsem to ani nespalila (malem jsem se pridusila kourem), pak jsem ztratila vsechny moje plavky (co jsem si dovezla z Anglie) a myslela jsem, ze jsem je proste nechala nekde v Anglii, pak se nam rozpadla skrinka kdyz jsme ji stehovali a nakonec to vymalovani :-N Tak to byl muj den! Proste parada ]-(
tak ja uz jsem rozhodla a do zavoje jdu,budu si nechat sit 3-4metry,jeden metr tylu stoji 70kc a usije mi to od segry sousedka,tak uplne supr. Radu,nevis kde sezenu hrebinek do zavoje? RAdu supr den ;-) RAdek bude strhavat tapety a malovat jak budem v cr x-) On to vzdycky dela jak jsem pryc a me to vubec nevadi ;-) Uz mas praci vyhlidlou?A jak se ti libi zpatky doma,uzivate si to?
Profilova fotka
hrebinek mi kupovala svadlenka-nekde v UK (je stribrny a byly na nem nejake perlicky, ktere odparala-a dobre drziii) neco jsem nasla,ale trochu vaham tam napsat, bo je to docela daleko a musela bych tam jezdit autem (a zatim jsem porad ridic amater), tak si davam 2dny na rozmyslenou -v pondeli tam kdyztak volam. Doma super (trochu prelidneno v baraku :-D ale zatim to zvladame :-) ) Vcera jsem byla s tema kamoskama a probrali jsme vsechno vcetne svatby tak jsem si to uzivala :-) No a protoze jsme ted posledni 2tydny chodili do hospody docela casto, dnes jsem zustala doma (Pavel sel na chvilku sam s klukama-to mu myslim v Anglii hodne chybelo :-) ) tak si uzivam pekne na foru :-D (akorat mi vedle porad heka segra-je 2.den po operaci, tak ji to jeste boli) mamka ma pristi tyden oslavu 50.narozenin-tak se VUBEC NETESIM-pozvala rodinu (a jak vite ja to moc nemusim -ani Pavel, tak fakt budu trpet -nez se opiju :-D Na svatbu to nechci ale stejne se tomu proste nevyhnu-ach jo!) :-|
Profilova fotka
Ty jo Radu my jsme fakt podobne, ja takove hromadne slaveni taky nemusim... a ridic amater budu do konce zivota;-) Simi mne proste prijde ze nevesta = zavoj, aspon symbolicky. Takovy uces muzu mit aji na plesy, ale ten zavoj uz si jindy nedam. A kupuju si ten slabsi a mensi, takze aji vlasky budou videt. Jdi do nej, sundat ho muzes vzdycky;-)
Profilova fotka
Kajsa-jeste ze jsme mlade a krasne :-D , takze nam nase nezdary na cestach snad ridici odpusti (teda aspon chlapi) :-D horsi az budeme stare a porad amateri :-| a s tim zavojem mas pravdu-taky jsem vahala a nakonec si rekla-musi byt, stejne ho pak sundam, takze Simi, pridej se k nam (nevestam se zavojem 8-) ) bude nas vic! ja se jdu divat na nejakou romantarnu (uz jsem straaasne dlouho nic romantickeho nevidela a nak mam naladu) tak pa a dobrou
kajsa,mas pravdu,taky jdu do nej,uz jsem rozhodnuta a po obradu si ho sundam.Je pravda,ze pak si ho uz nikdy na hlavu nedam ;-) Ted faram na ucesy,ten jeste vymysleny nemam. holky jak se prodva na tech netovy strankach pro nevesty svatebni tyl,tak z toho muzu mit zavojne?TEd jedna holcina psala,ze nektery tyl vypada jak zaclona,ale na tech strankach pisou,ze je vhodny na zdobeni aut,siti zavoju,zidle a tak a ze je to svatebni bily tyl.............metr stoji jen 70kc,coz je supr cena,ale co dkyz to pak dojde a bude to nejaka hnusna zaclona 8-( Kajsa kolik ti jeste chybi zkousek? TAk ja zboznuji velke oslavy,zboznuji byt stredem pozornosti a cim vic lidi tim lip,klidne bych mela na svatbe i 500lidi.radek je jak vy,ten nejradsi ve dvou,popripade jen svoje nej.kamose
Profilova fotka
Simi - supeeer. Takto toho nebudes moct nikdy litovat a rikat zes ho mela mit. Ja mam zavoj z eBay za 400 i s postovnym a je fakt kvalitni+s hrebinkem. Zkousky este dve, ale uz fakt melu z posledniho, nejdelsi doba soustredeni tak pet minut :-D . Posledni mam 25. a pak padnu;-). Raduz fakt, ja se vzdycky tvarim jak debil, sice nemuzu delat blondynu ale blbka za volantem mi jde:-). Naposled to bylo fakt vtipne, jsem stala na krizovatce a chtela jsem si posunout sedadlo trosku dozadu a myslela jsem ze to pjude ztuha, no jenze ne a sjela jsem uplne dozadu jak namydleny blesk, tudiz jsem nedosahla na pedaly zrovna kdyz jsem se mela rozjizdet... no tlacitko vystrazny trojuhelnik to jisti :-D Jo a este byl fakt vytlem u te vizazistky, kdyz mi dala do ruky zrcadlo, at se na sebe podivam aji zezadu... Haha mi to trvalo asi pet minut, vzdycky jsem tim hejbala samozrejme na opacnou stranu, no bylo to fakt vtipne...
Profilova fotka
Simi, ja mam taky tyl (a je moc krasny). Jsou dva druhy (teda co aspon ja vim)-jeden je hruby (ten mam ja jako spodnicky -3 :-D , je i takovy tvrdsi, malo ohebny...) no a ten zavoj mam z toho jemneho tylu (je uplne obycejny, jemnejsi, mensi ocka ) vis co, zkusim to nafotit ju? dam to do alba-jdu na to ;-)
radu,ja co nasla na netu,tak tam pisou jemny bily svatebni tyl,vhodny na zavoje-tak to bude asi ono,ze?? Kdyz tak to posli i na mail,jestli si to nechces dasvat do alba a posli mi ten zavoj na hlave,jak to mas uchycene,jestli te nekdo vyfoti :-D sigr22@seznam.cz
Jsem ted male zkousela jeji satky a strevicky a ona je v tom tak boziiii,uplne krasna.Ma je bile,ten sttih co mam v albu a po prsy ruzovou satenovou masli okolo,je fakt uzasna.Doufam,ze si mi to cune,nikde nevyvali a nechce spolupracovat pri oblikani 8-(
Jo a radu jakt o mas siroky ten zavoj?Tam na tech starankach maji 140cm sire,to staci,ze?A metr maji za 55kc,ja myslela ze je to drazsi,ale postovne je pres 100 ]-( Tak kdyz si koupim 4m,tak me to vyjde na 220,plus hrebinek a to postove,tak pocitam ze na 550 cely zavoj
uz jsem mrkla do alba,tak ja si koupim ten jemny tyl.Jak mas ten zavoj dlouhy?Ja mam taky vlecku,mas ho pres vlecku delsi nebo presne k te velcce na konec?
Profilova fotka
Ahojky holky :-) simi: Nic si z toho nedělej, že malá nechce spolupracovat. Dáda je na tom naprosto stejně. Včera jsem byla s Dádou na poslední zkoušce a to byl boj jí to vyzkoušet :-) Ale docela sme se u toho nasmáli. Sme na ní byli tři a nedokázali sme jí udržet chvíli v klidu :-D Dáda už bude mít šatičky v pondělí hotový a David bude mít kompletně hotový kalhoty a už se jen dodělá sako. V pondělí ho musí zkusit, jak mu padne a pak se jen začistí a je kompletní. A já du taky v pondělí na zkoušku. U mě už budou šaty připravený na řasení a zdobení, tak je jen zkusim, jestli sedí a pak bych měla jít ještě na jednu nebo max. na dvě zkoušky a máme hotovo :-) HURÁ!!! A jak dlouhou máš vlečku? Mě se líbí ty závoje dlouhý přes vlečku :-) Ale nebudu ti do toho kecat, sama závoj nemam. Jo a 24.6 jdu na zkoušku líčení a tejden před svatbou čili 28.6 jdu na zkoušku účesu. Takže pohoda :-) Se už nemůžu dočkat!!! Ještě tři tejdny a je to tu :-)
maicky,zavoj urcite delsi nez vlecku,v albicku jsou moje saty a je tam i maly obrazek na tom jednom,jak vypadaji ze zadu,zavoj chci hoooodne dlouhy,tak pul metru za vleckou aspon :-p A hodis saty od male do albicka??Tak to je supr,ze uz mate vse hotove,vy uz to taky mate za tri tydny,ze?Ja jeste porad nevim,jaky uces,tak snad neco najdu a vymyslim. A dada ma taky korztove saticky a nebo tam ma male raminka?A david ma tmavy oblek nebo svetly?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?