Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Tak jak tak na to koukam, tak sme tu na tom všechny podobně :-) my taky jedeme domů na noc. Ale otázka je, kdy dorazíme. I když musíme nějak rozumně. Já si pak ráno pudu pro Dádu. Přes noc bude u babi, ale pak si jí musim vyzvednout :-) No, sem na sebe zvědavá, ale nejsem zvyklá pít, takže já si myslim, že budu tak maximlně v náladě a nic víc, ale jak na tom bude ženich... To je ve hvězdách :-D
Profilova fotka
Ženichové si to náležitě užijí :-D
Profilova fotka
Jo jo :-D Já do sebe nalejt to co někteří, tak by mě asi vezli na pohotovost s otravou krve :-D
já se teda opít nechcí, jasně dám si šampíko a třeba i panáčka, ale jinak budu popíjet vodu..... :-D Ale ženich, tenbude kalit :-D :-D :-D :-D A to mi na začátku přítel říkal, že ožralého ho k oltaří nedostanou :-D :-D :-D My máme obřad v 13 hodin, přítel bude vyrážet z domova tak v 12.30, takže bude chrnět minimálně do 11.....a pak bude popíjet a já chudinka budu vstávat v 7 :-p
Tak jsem svědkyni napsala, že rozlučku nedělám, že nehodlám ztrácet čas vymýšlením kde co bude. tak jestli chce ať to udělá sama a já tam pak jen přijdu. A finančně něco přispěju, ale rozhodně neplatím celé. tak uvidíme. No, já teda taky počítám s tím, že svatební noc nebude. Ale ono je lepší počítat s horším a pak být překvapená než očekávat a pak být zklamaná. Moje heslo.
Profilova fotka
Já taky nehodlám pít nějak moc. Dám si pár skleniček vína a pak už jen vodu. Chceme druhý den jet na tu chalupu, tak musí někdo řídit a Jára nebude asi schopnej :-D . A taky pak být střízlivá při tom placení. :-S
Tak to já budu pít mojito. Bratr bude míchat nějaké druhy koktejlů a tak je chci ochutnat. Pivo moc pít nebudu to se mi pak chce ukrutně na wc a to bych z té oslavy nic neměla. Tak nám vybouchlo prase, prozatím. Ten chlap co mu krachli jatka tak na nás se.e a řekl Michalovi, že si zařídí něco jiného. A to o tom věděl od Vánoc!!! Tomu se říká spoleh. Takže zkoušíme jinde, snad něco seženeme.
Profilova fotka
Cauik! Dneska mam pozkouskovy svatebni den, tak uz mam konecne cas i na vas ;-) Ale jeste 14dni, pak je teprve konec, no snad to domelu. Byla jsem dnes zase se satama ale tentokrat muzu rict ze uz se mi fakt libi!! Konecne :-p Ta pani rikala ze je vyzkousime 14dni pred svatbou a budto mi je zuzi nebo tam udelame zavazovacku, takze se nebudu muset bat, ze nebudou sedet a spadnou mi. A vecer mam dneska zkousku u kadernice + vizaz, jsem na to strasne moc zvedava, tak potom koukejte hodnotit fotecky!! Zenich si vcera prosadil, ze chce polodrdol (vim, ze se mu strasne libim s rozpustenyma vlasama, ale mne to desne vadi, tak nosim jenom culiky :-D ), no tak aspon na svatebni den mu to splnim. Ja rozlucku mit budu, vlozila se do toho moje kamaradka z gymplu a pocitam ze to bude pekne coro moro. Docela se tesim, protoze jsem poprve a naposled kalila na svych 18tinach... takze to musi byt dostatecne dlouho pred svatbou;-) Maicky ja jsem taky strasne drevo, dokazu si ublizit u vseho. Vcera jsem si s kolem prejela vlastni nohu:-))) A pravidelne se pri tenisu boucham raketou
Profilova fotka
To bych jí měla jak z praku. Pivo mi v poslední době nějak chutná, ale dám si tak skleničku. Při sepisování té smlouvy jsme se domluvili, že nám narazí Gambrinus, který točí v horní restauraci. Tady v té spodní mají Plzeň 12, to by všichni vypadali nehledě ta cena. Pak jsem taky prosila o balenou vodu v PET lahvích než ty třetinky. Tak doufám, že to všechno bude. Toho záchodu se taky obávám, s tou sukní a kruhem se tam ani nevejdu. Jára má kamaráda řezníka. Mohla bych mu říct, aby se ho zeptal.
Terjar, jo, prosím. My si to prase v nejhorším na elektrickém točáku ohlídáme, ale nemáme ani točák ani prase. Ať se zeptá na cenu buď za kilo mrtvého prasete nebo jestli ho neprodává už naložené anebo jestli nezná někoho, kdo by dodal naložené prase i s točákem. My prostě nemáme nic, jen sami sebe ;-) Já si vůbec neumím představit, jak budu čůr..t. Jsem zvědavá, snad ani nebudu pít. Jo, ty koktejly a to pití jak jsem psala...to se týká až té soboty.
Já jdu dneska k manikérce na to p-shine, tak jsem zvědavá a těším se. Pak k cukrářce a ještě mezitím s Michalem na ten oblek. Měl jít půvdně se svojí mámou obhlédnout co jsme vybrali. Jenže se pohádali, protože Michal se s ní domluvil na určitou hodinu a ona prý doma začala probírat letáky a zkoumat ceny. tak se pohádali. tak jsem ho po telefonu uklidňovala, že si to zajistíme sami a že má smůlu pak do čehokoliv kecat co se obleku týče. Ale myslím, že jsme vybrali dobře. A zkusím ho ukecat ke kravatě, abychom ji tam koupili. Jinak je to bochod pro "přeorstlé" pány, takže kdyby měl někdo zájem, zítra pošlu kontakt. Paní nám řekla, že ta firma u které jsme si objednali oblek, tak nám zkrátí sako a místo 2 knoflíků bude n 3 a na rukávu bude mít 4 knoflíky místo 3. No prostě ho doupraví podle našich přání. A jsou tam moc milí paní prodavačky!!!
Profilova fotka
charmed, tak jsem to volala Járovi a zeptá se. Já jdu dneska na solárko.
Článek se načítá
Holky já tedy pít taky nějak extra nechci, ale máme svatbu ve Zvíkovském pivovaru a mají tam pivo, které jinde ochutnat nemůžeme, takže si dám.Pivo piju normálně. Takže to u nás asi dopadne tak, že já skončím pod stolem a ženich bude střízlivý. On nepije a když tak hodně málo. Ba ne, budu to brát rozumně, protože si to chci všechno pamatovat. Asi budeme mít potom soudek ještě doma u krbu. :-o
teri: ty budeš opálená jak od moře :-D
charmed: sehnala jsi tedy nějaké pěkné album? ;-)
Profilova fotka
Evu, už mám takovou pěknou barvičku, tak třeba jednou v životě budu čokoládová :-D . No jo, to jsme poznali, když jsme byli u vás na návštěvě, že to máte opačně. :-D
Profilova fotka
charmed, prosímtě, jak velký to prase chcete a jestli celé a taky na kdy?
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme zapijecku taky nejak moc neresili, jenomze od toho co jsme prijeli, tak vsichni od nas z dediny (tam kde bydlim ja) rikaji Pavlovi, ze bez zapijacky mu me nedaji. Tak to vypada, ze budeme muset udelat nejakou tu becku.Udelame to ale urcite dohromady,bo mame spolecne zname. No a zenich si taky planuje, ze se pekne ztriska na svatebni den (a uz me taky upozornoval,ze svatebni noc nebude, bo pry budeme slavit az do rana-tak ja jsem se svatebni noci ani nejak nepocitala, protoze se znam-jsem brzo unavena a jakmile prijde moje hodina -23:00, musim jit spat. Takze snad vydrzim dyl, ale na nejaky sex to nevidim :-D ) My jsme dostali album jako sv. dar (jeste od lidi z Anglie)- je cele v kuzi a nechali nam tam vyryt zlatym pismem datum svatby a nase jmena. Je super! Tam budou vsechny ty krasne fotky :-) Ja si chci jeste koupit takovy ten papirovy ramecek na fotku (a necham si ho podepsat ode vsech hostu). Jinak penizky se kutali, nejvyssi cas hledat praci-tak na to skocim a snad se brzo zadari-drzte mi pesti!
raduz, a v jakém oboru si hledáš práci?
Profilova fotka
elp-mam vystudovanou specialni pedagogiku, ale je mi to celkem jedno-klidne budu i nekde v kancelari, nebo v bance :-D (nebo nekde, kde vyuziju anglictinu) -proste cokoliv... ;-) jo a s tim opalenim-ja jsem se predevcirem opalila o remosku, takze mam taky peknou jizvu na ruce 8-) to jsme ale sikulky co?
Evi, dívala jsem se a několik se mi jich tam opravdu líbí. Terjar, bylo by to na 19.7. a cca 25 kilo. Ale prosím tě, ať se Jára zeptá jen orientačně a zatím nic neslibuje a nedohadujena 100=, jo? Děkuji. A půjčili by nám i ten otáčeč? Nebo by poslali chlapa co by nám to prase udělal? Holky, šikovné jsme koukám všechny. Abychom ale nebyli zafačované na svatební den :-D Sice by to byli svatební šaty zadarmo, ale ta kvalita teda nic moc :-D :-D :-D Já včera řešila auto a Michal si zařídil oblek. Takže další věc máme za sebou.
raduz - teď koukám, že ty nejsi z Prahy ((( My hledáe pomocné účetní s angličtinou
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem teď přišla od doktora. jsem zdravá, jak řípa. Žádná cysta. Díky bohu. charmed, jo jo. Řeknu mu to. On se na všechno vyptával, aby mohl tomu řezníkovi říct co nejvíc info. Já jsem včera nafotila ten náš rámeček a svědkovu kravatu. Už mám album skoro plné, ale už tam taky nemám co dávat. Holky, my dneska máme tu otravnou poradu, asi 2 hodiny, tak na mě myslete. Jedná se o práci. Šéf chce ještě do konce měsíce 3 mil., tak nás zase bude dusit, že málo makáme. Ale já nejsem grafik, tak jim asi moc nepomůžu. ]-(
Profilova fotka
charmed, tak jsme mu to volala.
Profilova fotka
Kajsa, teda nádherné líčení. Vypadáš úžasně. Takto budeš mít i vlasy?
Profilova fotka
Kajsa-fakt super! Moc ti to slusi! Tery-budu na tebe myslet...ja mam dneska sraz s holkama ze skoly (schazime se 1xza rok),2uz jsou vdane (1z nich se vdavala vloni), 1je tehotna a 1ma male mimco, no a ja a jeste jedna jsme budouci nevesty (ja v srpnu, ona v zari) tak asi budeme klabosit o svatbe :-D a o detech :-D uz jsem o svatbe dlooouho s nikym nemluvila, tak se docela tesim :-)
Kajsa - nádherné. Budeš mít vlasy tak jako na těch fotkách? Terjar, super, že jsi zdravá. Raduz, taky bych chtěla mluvit s někým, kdo to má čerstvě za sebou nebo před sebou. Teda myslím v reálu, tady s váma mi to zatím stačí ;-) Ale pokec je pokec. A tak mne napadá, kdy dáme srazík - asi jen Pražandy :-| Nějaké to kafíčko...? Holky, v práci dělali audit kdo je jak dlouho na netu. Tak tu s vámi nebudu moct být tak často :-( Prý máme jako celek recepce jedno z nejvyšších skore. Ach jo, no co já tu budu dělat?
Profilova fotka
Cus holky, jsem moc rada ze se vam to libi. Bylo to super, presne jak jsem si predstavovala a byla to super sranda. Akorat si budu muset koupit novy zavoj, jednovrstvy, ale uz ho mam z ebay objednany;-). Pres ten muj dvouvrstvy vubec nebyl ten super uces videt. Budu mit presne toto, ale bohuzel ty fotky ze salonu jsou rozmazane a doma uz z toho mam vytahane perlicky a zavoj. Ale bylo to fakt bezva! Rikala ta vizazistka ze spousta nevest se bavi o miminkach a tak, tak to asi byla dobra zmena, kdyz ji tam prislo takove trdlo jako ja! :-D Raduz a remosku mi ani nepripominej, my jsme kdysi dostali takovou tu starou a v kuchyni mame propaleny kola a ja vzpominku na hystericky zachvat ;-)
Profilova fotka
Jezis ja furt rikam "super".. no ale alespon zmena oproti te moji svatebni depce minuly tyden;-)
Profilova fotka
charmed, kajsa, já bych byla pro sraz! Já kvůli tomu závoj mít nebudu. Ale udělala jsem si z korálků perličky do vlasů a k tomu mám hodně podobné naušnice - viz album. N kdyby tady u nás dělali audit, tak by taky přišli asi na pěkné věci, ale je nás tu jen 6, takže to asi nehrozí. Stejně jsou na entu všichni. Já ho mám třeba jen shozený na liště, ale celý den, tak to taky není průkazné. A když je práce, tak pracuju. Ale když práce není, tak co má člověk dělat.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?