Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahooooj holkyyyyy- normalne mi 5dni neslo se sem vubec prihlasit!!!! :-( :-( myslela jsem,ze to blbne jako vzdycky (kdy to neslo nikomu), ale vidim,ze je chyba asi v mem netu nebo pocitaci-musela jsem to vsechno cist na etapy :-D ale uz jsem se prokousala a doufam,ze uz mi to bude normalne fungovat! tak ted nevim, kde zacit.....uz si nepamatuju, co vsechno jste psaly, tak jenom co si vzpomenu. simi-k zubari chodim doma vzdy kdyz jsme na dovolene, protoze tady jsou zubari neuveritelne drazi,tak to ani nezkousim... (ale kdyby me nahle rozbolel zub tak urcite zajdu i tady-protoze neni nic horsiho, nez bolest zubu :-p ) mne vcera psala pani z agentury a uz se to pomalu taky zacina rozjizdet a dnes jsem se pristihla, ze se trochu zacinam bat...budu asi taky pekne vytrepana (asi to stamprdle slivky na nervy jisti-i kdyz slivku normalne nemuzu ani citit, tak na nervy pomaha :-D ) s tou hostinou (grilovackou) to udelame tak, ze asi jak prijedeme, bude gulas a pak ruzne to grilovane....proste myslim,ze nikdo hlady neumre...(a ty dorty udelame jen 2 -takove ovocne s zelatinou nahore -mamka mi rikala, ze mi chce dat aspon neco, tak jsem ji zaukolovala s dortama-ale rekla jsem ji a ukazala jake presne chceme, jinak by to dopadlo spatne, bo mamca ma pro me hrozny vkus, takze dort by byl sileny kyc :-D :-D ) a ty rauty asi vynecham- spis ovocne a zeleninove salaty a nejake bramburky a tak....(prece jenom vim, kdyz je akce, tak se ji ze zacatku a pak uz ani moc nee) proste to bude tak, aby to nevypadalo ,ze jsme jak u suchanku,ale s rozumem, aby toho moc nezbylo.... terjar- moc gratuluji k sehnani restaurace, zase o velikou starost min, ze jo? (ted uz to bude pohoda) 8-) s satama jsme jeste nezacaly, ale doufam,ze jeste v lednu zacneme... (i kdyz nemusim pospichat- pry to usije tak za 2-3 tydny...ma hodne volneho casu a hodne ji to bavi, takze pry bude sit kazdy den jak drak :-D ) oznamko uz mam skoro ve finalni podobe (pak ho sem dam, az bude hotove)- jeste cekam na hodinu obradu (ale vypada to,ze to bude ve 12:00) a chci v tom podobnem duchu udelat i pozvanky na grilovacku a vcera jsem dostala napad se jmenovkama- kazdemu chci dat na jmenovku jeho fotku (nejakou, kde vypadaji v pohode,ale zaroven je i trochu vtipna-mam milion fotek vsech, kdo tam budou - jenom mi chybi babicky od Pavla-tak to asi zaukoluju Pavloveho brachu at mi je vyfoti) az budu mit neco hotove, dam to sem a reknete mi, jestli je to v pohode (v pokrocilych hodinach to muze byt docela zabava ty fotky komentovat) ale napiste,co vy na to... prstynky mam vybrane na netu-nektery z tech co mam v albu-ocelove, ale netroufnu si je objednat (bojim se, ze s temi mymi klouby bych netrefila velikost a taky chci asi videt, jak vypadaji primo na ruce, nez je koupim..) ,takze je koupim az doma (a vyryt si tam nechame bud inicialy+datum svatby, ale spis RAdu+datum a Pavli+datum) kytka bude definitivne z bilych kal, ale porad premyslim nad tim ,jak ji uvazat....tak to si jeste necham trochu casu na rozmyslenou jak to tak ctu, tak se mi zda, ze ertepla toho ma zarizeneho nejvic =-) to uz jsi skoro za vodou 8-) jo a taky zdravim Luciiee :-) holky, trochu jsem vas zahltila dlouhym prispevkem tak si poctete....doufam,ze uz mi to nebude blbnout a budu moct normalne komunikovat-moc jste mi chybelyyyy :-(
Profilova fotka
Ahoj raduz, jak to tak procitam nazpet ( v praci je moc frmol nestiham, a doma lehnu a spim) tak mi pripada ze tera toho ma nejvic.jak tak ctu tak si to vsechny moc uzivate, ja teda zatim moc ne. S ondrou jsme se dohodli, ze na vsem zacnem pracovat az od unora, a hodne mi toho zaridili rodice.. co me docela mrzi tak hospodu kde mame celou svatbu uz mam sice zarizenou,ale hospa je i s disajnerkou takze ona mi to navrhne, nevim zda do toho budu moct kecat a rict si co chci a co ne :-( , zatim jeste ani nebyl cas se dohodnout s mamcou, aby jsme tam zasly a dohodli se co a jak, tak snad v tom unoru tam zajdem, po netu a taky trosku diky vam mam takovejch napadu, a blbosti co bych tam chtela... jen abych se disajnerky nedotkla :-( , tak vam docela zavidim, ze si vsecko obihate vy a delate si to podle sveho...
Profilova fotka
Jeee, cau raduz!! No jo, tentokrat chyba na tvem prijimaci, ale hlavne ze uz jsi tu! A terjar super, mam radost i za tebe. Holky tak ted uz rovnou muzeme prejmenovat nasi diskuzi na duben a jit na to, vzdyt se za chvilku budeme nudit:-). Ja teda momentalne porad nic noveho, protoze porad cekam na drahouska, az se uraci zamyslet na oznamenim. Ja jsem mohla projet xxx ukazek na netu za dva dny a on neni schopny vybrat z tech cca predlozenych dvaceti, co se mu asi tak libi ]-( My na prstynkach nemame nic, pred kamosema rikame ze proto, abychom je mohli pouzit znova :-p
Profilova fotka
vim, ze je to moje svatba tak bych si do toho mela kecat, ale hospoda je pres znamosti, je nova, moderni moc pekna a hlavne cenove dostupna :-( , takze asi sklopim usi a nebudu si moc vymyslet, sak kdyz je to disajnerka tak to snad ma v oku :-|
Profilova fotka
ertepla - ja zarizuju skoro vsechno po netu, potom jen to finale vyridim osobne, kdyz to jinak nejde. A obdivuju te, pac ja bych neprezila aby mi do toho kdokoliv kecal. Maximalne tak zenich, uznavam ze toho se to taky tyka :-D , ale jinak absolutne nikdo. Hned bych se zacala stavet na zadni a chtit najust opak 8-)
Profilova fotka
:-) musim rict, ze me do toho zatim nikdo nekeca, ale je to zatim. naopak nase jsem pozadala at mi pomuzou bo fakt nevim co a jak, a muj s nim je to tezsi, on by strasne rad planoval a uzival si to ale je tu neco (nechci rict co, jen je to zdravotni) co mu v tom brani, ma strach aby se vse nezaridilo a pak se to nemuselo rusit, coz trosku trapi i me, takze es zatim jeste ani moc netesim, snad od unora budu moct. a pokud vse dobre dopadne, tak si do toho kllidne i necham kecat, hlavne kdyz to budem zarizovat spolu s milackem :-)
Profilova fotka
na oběd máme klasiku - svíčkovou atd. No guláš pro chlapy a řízečky pro ženský. a k tomu nějaká zeleninka. nemusí toho dělat haldy, stačí od každého trošku. A to neznáte modřanský, to jsou hrozný žrouti :-D . Jára vzkazuje, že za celou noc, co tam budeme, to prý sežerou. A já tomu věřím. Járův táta už o mě mluví jako o dceři. Jsem ráda, že to vzali takhle dobře a těší se na to s námi. Po nás právě v tom původním hotelu chtěli 5 tis. za pronájem, 2500 za výzdobu, 5 % z ceny za placení kartou a 10 % nějaká přirážka, a v té druhé restauraci 2 tis. za pronájem. A to měli mnohem vyšší ceny za jídlo. Myslím si, že to tady bude super. Hlavně jsme úplně oddělení od samotné restaurace. Fotky mají na netu, tak stáhnu a vložím. Spadl mi obrovský kámen ze srdce, z tohohle jsem měla nejvíc obavy. A v den svatby tam musíme dovézt dort a Naďula tam pojede a tabuli si vyzdobí podle sebe. Chce tam natáhnout břečťan a nějaké vázy s kytkama a taky vínečka a cedulky na zasedací pořádek. Prý to svoukne za půl hoďky, má to jako květinářka v ruce. Tak ještě vyřídit šaty a prstýnky a můžu se vdávat. Tak dobrou noc a ráno mi držte palce na pohovoru a odpo na poradě. To se sem zase dostanu až někdy večer.
Profilova fotka
ertepla- ja si myslim, ze pokud ta "disajnerka" ma rozum, tak se te snad zepta, jak by sis to predstavovala (aspon zhruba) a kdyz ne, tak bych ji zkusila proste slusne rict (nebo naznacit), jake jsou tve predstavy...(proste jestli to neni vylozene nejaka koza, tak by te mela vyslechnout a prizpusobit vse tobe-neni to jeji svatba ale tvoje) a drzim ti moooc pesti, at vam to vsechno dobre dopadne a muzete spolecne vsechno planovat a tesit se mne do toho nikdo nekeca, bo jsem daleko (teda nevim,co se deje doma ale doufam,ze nic....to by bylo docela silene, kdybych prijela v cervnu domu a tam se dely velkolepe pripravy na velkolepou svatbu :-N :-N ale tak doufam,ze nas znaji...) a musim se pochlubit- potesila mne mamka se segrou- samozrejme uz stihly vsem vytelit, ze se budu vdavat (coz me moc nepotesilo), ale kdyz jsem se ptala, proc uz to vsem rikaji, ze jsem to chtela rict az pozdeji (nebo az poslat oznameni), tak mi segra rekla, ze jsou hrozne stastni ze se bereme a ze se na to hrozne tesi, tak proto to vsude vykladaji...tak jsem se na ne musela prestat zlobit :-) (fakt mne to potesilo, myslela jsem, ze to berou spis jako normalni vec) terjar, zitra na tebe budu myslet (at to prezijes ve zdravi :-D )
Nepiste tak moc,ja to pak nestiham cist a malou nez to doctu,uz ji to nebavi ;-) My jdme dnes k dok.s malou,uz ma skroo tri tydny prujem,tak snad nas neposlou do nemocnice a jdu s ni sama ja,poprve,tak snad budu dok.rozumnet.Nohlavne at to neni nic vazneho. Radzu aha,tak proto jsi tu nebyla,oni te odstrihli :-D TAk to je supr,ze se vasi tesi.U me se tesi hlane moje segra :-) Zuby jsou mazec,boli me v kuse,spis dasna uz,tak mozna vsechny vypadnou.Palka to bude,plomba me vyjde na 2000kc,vytrzeni na 400kc,pak co mi napise na dasna a dalsi lecba a pak vysekani zubu a novy zub,pocitam tak kpres 12000kc :-N Bude to horor. Erteple,tak to drzim moc palecky at vse dobre dopadne a muzete planovat spolu.JInak bud rada,e ti rodice pomahaji a jak asi tusim,tak i svatbu plati nebo prispivaji,ze?Vetsina nas si to plati sami,cele,tak rodice nekecaji.A ta disaj...urcite se s tebou poradi,tak se to vetsinou dela,rekne ti sve predstavy a ty ji sve a pak se z toho pracuje dal. Tejrar,ja taky premyslim nad klasikoku jako svicko,ale ja zrovna omacky a knedle nemusim.Ja bych nejradsi dkyby byla nudlacka s jatrovymi knedlicky a gulas s chlebem :-D Mozna dam knedlo zelo vepro na obed,pak aspon vsem sedne pivo. TAk a ted uz nevim,co jsem chtela napsat.NO tak mi dnes drzte palce s tou malou at to neni nic vazneho a at tam nesedi zas nejaky kreten.Tery pak pisni jak jsi dopadla na pohovoru. Jo a ja kytku urco jednoduchou,jen svazanou tim zelenym a malickou,na jedne strane me povede tatka a v druhe ruce povedu malou,tak at se mi kytka neplete.Stejne ji pak hodim svobodnym ;-) Takze pro me kytka spis jen tak,ze musi byt.ALe asi kaly,takovou malickoku,neco jak mam v albicku.Nebo ruze :-D
Terjar, gratuluju! A břečťan je moc hezký na stole, já bych si ho představovala uprostřed, oblézající kytku a v břečťanu nějakou tu svíčku. Naštěstí nám roste na zahradě a tak si ho pak můžeme pár šlahounů ustřihnout. Ertepla, ty teda jedeš. Ale já nezaostávám, ta návštěva restaurace je na konci ledna. Včera jsem shlédla jejich stránky a fotky a mají to tam moc hezké. Chci určitě křenové rolky, knedlíčkovou polévku a zmrzku nebo palačinky se zmrzkou, ostatní jídlo na menu asi nechám na nich, aby mi sdělili co by se k tomu co chci já hodilo. Ti kamarádi říkali, že to nechali na nich a nemohli to ani dojíst jak byli přecpaní. Odnesli si zbytky domů a stálo to na osobu cca 350 (neví to už určitě, ale víc jak 400 to nebylo). A výzdobu jim dělala restaurace podle barev jaký chtěli oni a nic za to neplatili, takže do toho jdu. Už jenom to tam obhlédnout na té večeři, abych věděla dopředu 100%, že nebudu pak zklamaná. A taky sázíme na to, že ten kamarád se už zná s tím majitelem a tak by mohl trochu slevit nebo zařídit, aby všechno šlapalo jako hodinky :-D Půjde nás tam cca 15 nejbližší rodina (rodiče, prarodiče, sourozenci, svědci a my dva). Fotit tam bude snad můj bratr i Michalův, oba Tomášové, jeho brácha bude zároveň i jeho svědek. Taky jsem myslela, že by mi šel bratr za svědka, ale on bude mít na starosti asi dodávání jídla na raut na stůl a dohled nad tím, co kdo bude potřebovat. Jsme se už tak dohodli. A to mu bude za pár dní teprve 18 (holt na něj má velký vliv starší rozumná sestřička) Raduz, já jsem si myslela taky, že naši to berou jako samozřejmou a normální věc. A pak přišli kamarádi u kterých byli na návštěvě k nám pro nějaký věci a hned o svatbě. Pak jsem mluvila po telefonu s jinou máminou kámoškou a ta taky gratulovala. Tak se mi zdá, že jsou taky rádi, že se mne zbaví a bude mne mít na krku Michal :-) Simicak, sorry, ale když za jeden večer napíšete skoro celý list stránky tak musím odpovědět na všechno. Teda aspoň se o to snažím. Svatbu si platíme sami, takže nikdo nesmí ani ceknout, obzvláště tchýně, která je z toho už 3 měsíce na větvi a má nervy v kýblu ;-) Docela ji lituju, jestli se kvůli naší svatbě takhle stresuje, co bude dělat až budu těhu? Ji trefí asi šlak. Holky, jaké zvyky chcete na své svatbě nebo hostině zachovat? Já určo zametání talíře, první tanec, krmení a poprosím sousedy ať nehází rýži, možná budeme mít družičky, ale to se musím ještě ujistit s Michalem jak se na to dívá (sice už něco řekl, že asi jo, ale stejně, chlapi...). Máte další zvyky? Sem s nima.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po pohovoru. Celkem to šlo. Jen mi šéf říká, že má ze mě dojem, že se umím moc dobře vyhýbat nepříjemným věcem a pořád je posouvám. Tak to má správný dojem :-D , ale dělají to všichni. Tak jsem mu něco vysvětlila a on mi řekl, že se na to někoho zeptá a zatím to necháme být. Pak mi samozřejmě nandal spoustu nových úkolů, co se budou během roku postupně realizovat. A pak si na mě stěžovala jeho "žena", že jí zapomínám říkat termíny porad. Když to říkám všem, tak tam nikdy není. Takže od nynějška píšu všem maily a ještě zapisuji hned do kalendáře. Ale tu dnešní poradu domlouvala se mnou, ještě říkala, že 13. hod. je blbá, že je čas oběda. Takže o tom věděla. Ale to je fuk. Je, břečťan nám taky roste na chalupě, to bychom ho mohli trochu orvat. To je dobrý nápad. A dokonce budu mít i vázy ve tvaru čtyřlístku, Naďa je objevila v krámě :-D . Nakoupila jsem si spousty oranžových ubrousků, ale v restauraci nám je půjčí, takže asi dám do výslužek. Večer budu doma, tak vložím fotky té restauračky. Holky, myslíte, že zlatník bere jen omezené množství zlata nebo mi vykoupí všechno, co mám nashromážděné? Na zvyky se nás taky včera ptala, tak jsme řekli, že rozbíjení talíř a jezení polévky. první tanec taky dodržíme, i když jsme oba polena. my budeme mít jednu družičku, která ponese prstýnky.
My bychom měli družičky dvě, ale ani jedna by nenesla prstýnky, spíš jen symbolicky košíčky s okvětními lístky. Na Libeňském zámečku se uvnitř nesmí nic rozhazovat, tak jen jako symboliku. Prstýnky na nás budou čekat už u "oltáře" s pí.matrikářkou. Terjar, gratulujki k přežitému koberečku :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
díky Charmed, za 15 minut na nás čeká ještě porada. my budeme muset ty prstýnky dohodnout před obřadem při předložení občanek. svědkyně to s matrikářkou domluví. mně je to celkem fuk, jak to bude
My taky odevzdáme prstýnky před obřadem s kontrolou OP, ale doufám, že si můžeme přinést vlastní tácek, protože ten jejich je teda opravdu hrozný, takový komunistický. Už jsem přišla odkud táhne na záda. Nedovírají se nám tu druhe, vnitřní, vchodové dveře. Máme dvoje a ty uvnitř drhnou o podlahu. Ach jo, snad přijedou opraváři dřív než budu mít housera, nebo housenku :-D
Profilova fotka
Terjar, tak vidíš, máš to z krku. My jsme u zlatníka dávali všechno zlato, ještě zbylo :-p . Ty zvyky asi taky ty dva klasické, pak spíš vytvoříme nějaké nové :-D A myslíte že je možné zrealizovat, aby něvestu ženich viděl až když jde k oltáři? Nám by se to moc líbilo, ale asi to není jednoduché :-(
Kajsa, myslím, že to dneska asi není možné, protože se musí kontrolovat OP před obřadem. Třeba na zámečku, kde se budeme brát my, tak se musíme oba dostavit ke kontrole OP, takže na to, abychom se střídali u matrikářky jen proto aby mne neviděl...to nejde. Ale třeba máte lepší matriku.
Profilova fotka
Já mu tam chci prodat všechno zlato, budeme mít prstýnky z titanu. Hele, my to máme naplánováno stejně. svědkyně volala na matriku a matrtikářka říkala, že není problém. takže já hezky zůstanu v autě a Naďa tam dojde s mojí občankou a ostatní mě uvidí až půjdu k oltáři. jen nevím, jak to vyřešíme s odjezdem z domova. To asi půjdu druhou stranou baráku a pak se připojíme ke koloně. a jako tácek budeme mít udělaný polštářek z kytiček. hurá, konec pracovního dne. za chvíli už jen na poštu a pak dom. Dneska to teda byl den, porada trvala asi 1,5 hod. a nuda. stejně se nic nevyřešilo. jako obvykle.
Profilova fotka
Ahojky děvčata, musím začít psat postupně, abych stihla na vše odpovědět. Co se týče svatby a rodiču tak je pravda, že skoro všechno platí na půl moji rodiče a na půl Ondrovi, sami si platime oblečky, pradlo, účes, obliček, prstynky a pozvánky s kytkou. Co se týče restaurace tak jak tak čtu tak to mámě asi nejlepší. Nemusíme si přímo vybírat z jídelníčku bo je to tatkuv kamos a kuchř i mamčin tak to co si řeknem nám uvaří. protože doufám bude svatba a bude v létě s mamčou a ženichem jsme se shodli, že uděláme na oběd opekané brambory s přírodním řízkem a mírně polité sýrovou majdou a obloha, pote bude mírná véča to ještě přesně nevíme a k večeru bude raut kde budou řízečky na různé způsoby, hodně ovoce a ovocných salátu pulka rodiny drží půlku života diety :-N blázni) takže at se mužou taky nabaštit, pivo se v hospodě točí 3 druhy plze'ň černý kozel a normální 10 (nevím přesný název) a točená kofča takže to je taky v klidu. co se ale týče dysaj. a hospy tak mě docela vyděsilo, když mi mamča řekla (doufám, že si to jen myslí), že v pátek bude hospa normálně otevřená a vše začnou chystat až ráno v sobotu šak tam přijdem až na 13:00 tak to stihnou, jenže to už bych tam nemohla být já, tak musím mamču sebrat ať se zajdem Rádi zeptat jak to tam chodí, nabídla nám že až tam budou mít oslavu nebo svatbu můžem se na skok přijít mrknout, ale aby tam do července něco bylo. Co se týče zvyků tak od pátku se s mojim neuvidíme, po 8 letech budeme spat oddělene :-( , ráno no spíš dopoledne tak po 10 předpokládám si pro mě přijde dá mi kytku já mu na klopu posedí se dá se štopička a pak se začne sedat do aut, muj první já poslední a jede celá kolona, až na námko, naštěstí jsem malého města a většina aut když vidí svatbu tak jí nechá project celou at se neroztrhaj, jen svatby maj vyjímku, že mužou parkovat přímo na náměstí pokecame za svobodna, pak si poslechne llišku bystroušku nebo malého prince předáme prsteny a hurá na focení a do hospody tam dostanem 2 sklenky v jedne bude bud vodka nebo slivka a v druhe voda( ja nemam rada slivku muj zase vodku takze to bude zajimave) pak se rozflaka talir, urco nam ho nekdo rozkopne preneseni pres prah (to asi ponesu ja mojeho je lehci :-N ) no a pojidle, pripitku a proslovu bude prvni tanec, to mam pozadavek aby hrala pisnicka od petra kolare ještě že tě lásko mám, bo polku ani valčík neumíme, a pak už se budeme všici jen bavit :-) doufam, unos nevesty je zakazan na vsechny strany bo podle nas to znici svatbu, svatebcane se pak zacnou nudit, a za ty penize si muzem nekam spolu zajit nebo ma nekdo jiny nazor?
Profilova fotka
Dik terjar, fakt bychom to tak chteli.. No az pujdeme za tou pani do altanu (zatim jsem s ni mluvila jen po telefonu a rekla, ze nam ten termin rezervuje a at se prijdeme na podrobnostech domluvit nejdriv na jare), tak se ji na to zeptam, urcite nejsme ani prvni ani posledni kdo to tak chce, pripadne to potom doresim s matrikarkou, ale to asi az budu vedet konkretni osobu :-N
Kajsa,ja si myslim,ze v tom nebude vubec zadny problem,obcanku da za tebe svedek a je to.Vim ze to tu tak melo hodne holek co jsem cetla.Me to prijde taky strasne romanticke,kdyz nevestu vidi az jak jde k oltasi x-) My budem dodrzovat...Radek mi da kytku aj ajko podekovani rodicum dame kytky mamkam a babicce,ale bez toho proslovu,jen dame kytky,pak me z domu vyvede tatka,v kolone jedu taky posledni,pak u restaurace jak erteple,ze budou dve pulku v jedne slivka a v druhe voda,pak jist z jednoho talire polivku,pak se rozkroji spolecne dort,pak prvni novomanzelsky tanec-nejaka rockova balada,vybira RAdek 8-( ,pak budu hazet kytici svobodny,pak novomanzelska noc a odjezd na libanky ;-) Dnes mi prislo,ze je rezervace potvrzena :-) JO a taky me neuvidi pres noc pred svatbou az rano jak si pro nas prijde
Profilova fotka
ahoj holčiny, já taky budu před svatbou bez něj. Bude u mě spát svědkyně. ráno mi "švagr" doveze kadeřnici a kosmetičku, svědkyně odjede do restaurace s dortem a vyzdobí tabuli a pak se ke mně vrátí. Budu potřebovat podporu. chtěla bych, aby mě všichni, kromě táty a svědka, co mě poveze v autě, viděli až při obřadě, ale nevím, jestli to půjde zrealizovat. svatební zvyky budeme mít stejně jako Simicak. ale na uvítacím přípitku jsme se nedomluvili, tak se buď necháme překvapit nebo to pak písnu paní majitelce až budu upřesňovat přesný počet osob na rautík, aby věděli kolik jídla. už si to musím psát, chci se ještě domluvit, na kdy ten raut. já myslela že bychom se tam začali scházet kolem 18 a kapela by hrála od 19 do půlnoci. oběd máme cca od 14, tak nevím, jestli tam pak zůstaneme nebo si na chvíli odskočíme domu, aby to tam mohli nějak sklidit. Simi, jak jste vůbec včera dopadly s malou u doktora? Doufám, že jste natrefily na lepšího doktora než posledně.
Ahojky, já předpokládám, že o sv.den Michal vyzvedne kytky pro mně, maminky a možná malinkaté pro babičky (to je dojme) zatímco já pojedu ke kadeřnici a zpátky, přijede ke mně, nazdobí auta, máma pohostí hosty a vyjedeme od nás. Možná poprosím bráchu, který zná motorkáře, aby nám zastavili dopravu (je to cca 10 minut jízdy od baráku, tak by snad neměl být problém) za nějaký pakatel, aby nás neroztrhali. Před obřadem dám matrikářce polštářek, prstýnky a OP, půjdu s tátou poslední špalírem, jako přípitek bychom možná na matrice dali šampus, ale na zámečku se tohle nenosí, takže bychom si museli flašku tácek a skleničky přinést svoje, tak to možnná vynecháme (snad postačí jen gratulace),po obřadě focení a pak hurá na hostinu s ženichem v autě nevěsty. Na hostině chci zametání talíře, první tanec (ale ten možná necháme až na sobotu a hostina v restauraci bude bez hudby - to se rozhodnu až budu mluvit s majitelem), pak prslov a bráškové musí moc a moc fotit. Jak jsem tady kdysi psala, jsem maniak do fotek, megalofotoman :-D Ale neumím je ještě upravovat, protože to množství co mám...moc se mi do toho nechce :-N Jo, a taky mne Michal přes noc neuvidí, bude spát doma, v sobotu bych házela kyticí a v ten čtvrtek bych asi jako překvapení objednala noc v nějakém hotýlku (svatební noc). Že by nám naši nechali jedno auto abychom se pak měli jak dostat domů. Holky, víte že je teprve leden a někteří z nás už mají skoro všechno zařízené? Jsem asi ten nejposlednější článek tady, protože na 100% mám jen zámeček a v únoru budu mít možná tu restauraci. Holky na sraz, omlouvám se, ale včera jsem do té pizerky nešla, vezla jsem babičku do nemocnice. Takže se pokusím dneska vyvlíknout z pár povinností a skočím tam dnes. Kdybych aspoň věděla přesně jak se jmenuje, tak by tam stačilo zavolat, ale bohužl to znám jen podle paměti.
Profilova fotka
to neva, myslím, že tam bude volno a kdyby náhodou ne, tak dáme jiný termín. tak jsem se domlouvala s kámoškou a v pátek teda do Dětenic. Je to celkem dálka od Prahy. Já myslela, že je to blíž. A navíc jsem četla na netu, že tam mají každý večer nějaké akce. to jsem na to zvědavá. až na mě spustí tou jejich řečí, tak budu čumět jako puk :-D já si všechno plánuju celkem hodně dopředu, ale pak je to bez problémů.
Já doufám, že tam bude volno, myslím, že to je Pizzerie Roma, ale 100% to opravdu nevím. Anebo se tam stavím v nejhorším přes víkend. Já plánovat moc nemůžu, protože když něco naplánuju a i když nechávám místo pro improvizaci, tak se mi plány zhroutí. Vždycky. Takže opravdu plánuji jen to nejnutnější a zbytek nechávám plynout. Třeba dovolenou, nejdřív rozhodneme termín, pak destinaci a teprve na místě řešíme, kam půjdeme co omrknout (sice si třeba info seženu už doma, ale rozhodování je až na místě). Musíš pak poreferovat, jak tě častovali ;-) Já bych se po chvíli asi otrkala a pak na "číšníka" křikla "Hej ty, panoši, přines korbel piva. Ale fofrem." :-D Jak oni na mně tak já na ně 8-)
Profilova fotka
Ty jo, tak to ja bych asi spis zdrhla, moc tohle nemusim. Bych se docela bala:-). Charmed, s tou pizzerii - ja to klidne zaridim jestli chces, tedka zrovna pojedu okolo, tak se kouknu jak se jmenuje a zkusime to najit na netu.... nebo tam muzu zajit v patek... to vis, studentici ;-)
Mala ma nejaky virus,vubec nic nam nereikli a ted nevime jak s dietou.Jen nam dali neco aby se nedehydratovala.Nekde pisou odstavit od mklika,nekde neodstavovat :-S ,tak nevime,kdyz nema mliko,zkokusime dnes,tak nepije a muze skoncit v nemocnici.Tak pockame do vecera a kdzy tak ji dame mliko a dieta zustane.jeste zse je tak tlusta a ma z ceho cerpat.Snad se to zlepsi,uz se kvuli toho doma ihadame.Dementni doktori.bych jim vsem sebrala licence. Jinak Terjrar,oni po obede sklidi stoly a pak raut se chysta na jine stoly a nebo i do jine mistunstky a v prubehu svatby.Misy avse uz maji nachystane vzadu a nazodobene,takze nikde jezdit nemusite.
Profilova fotka
jo jo, tohel nám majitelka říkala a i ukazovala, jak to bude vypadat. je to vidět i na fotkách, už jsem je vložila do alba. já jen, jestli bychom jim tam třeba nepřekáželi. a když tak můžeme posedět na zahrádka venku, bude to celé jenom naše :-D já taky takovéhle výjevy nemusím, ale budu to muset překousnout. ale až se mě na něco zeptá, čemu nebudu rozumět, tak zrudnu jak rak. to bude trapas. dívala jsem se na jejich stránky a tam píšou i něco o tom, že kejklíři chodí po stolech. to bude něco. ale jsem na to zvědavá. to je důležitý při průjmu hodně pít. tady v ČR řádila nějaká střevní chřipajzna přes Vánoce. u nás doma taky byla a bavila jsem se s kamarádkama, tak měly ty samé problémy. ale u dítěte to je blbé. a pak s tím pitím. náš Jára (9 měsíců) pít nechce vůbec, jedině mlíko. a teď i špatně jí. Ale naštěstí je taktéž pěkně baculatý. snad se vám z toho brzy dostane.
Kajsa, prosím prosím, jestli půjdeš okolo, tak to zamluv. Ulehčilo by mi to plahočení přes celou Prahu - z práce z Dejvic, a nemusela bych se dneska honit. Děkuju moc, jsi zlatíčko. Já mám pocit, že to je Pizzerie Roma, ale fakt nevím. Je to 2 patrové, je tam u baru akvárko a je to ze dřeva a cikel (uvnitř). WC jsou nahoře. To je asi nejlepší popis co mám. Terjar, prostě si to užij! :-) A těšíme se na dojmy. Jak já bych tam taky jela, hned. Hrozně mne jejich stránka nadchla. Simicak, držím palce ať se to s malou vyvýjí dobře. A nemůžeš ji donutit pít třeba sladký čaj? Aby neměla furt mlíko. Kamarádky syn pil naopak jen ovocné čaje a mléko už pak moc ne-e.
P.S. - připadám si jako blb, nejdřív se nabídnu že něco zařídím a pak nestíhám. Je fakt, že s babičkou to bylo neplánované (dostala v pondělí dávku chemošky a udělalo se jí špatně).
No mliko prave pry nesmi,aby to zastavio prujem,no davala jsem ji pres strikacku caj,tak to ji bavio,tak uz neco malo vypila a pak z mojeho hrnku,toji taky bavilo,tak jeste vymylset,jak to do ni n arvat odpoledne.chkudak ma uplne hlad,dala jsem ji toust namazany bananem.No jestli vypije za den malo,tak ji stejne budem muset dat mlik a kdyz se to nezlepsi,tak si koupim letenku a zajedu s ni domu,bo tu jsou fakt ko...ti!!!!!!!!!!!!! Jdu se terjrar mrknout na to album.Jo tady prave taky radi strevni viroza

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?