Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
teri: já bych na to čučela taky jako blbec. Nikdy jsem v solárku nebyla a ani se radši nechystám, když to tak čtu :-D brnanda: ze spoďárů tanga, to musí být zážitek :-D :-D :-D
Profilova fotka
Já do solárka už chodim asi měsíc a paráda. Chodim na to na stání a je to pohoda :-) Zejtra se chystam zas :-)
Profilova fotka
brnanda: já si kalhotky sundavam, chodim absolutně na evu :-) A ještě jsem se nespálila :-D
maicky taky s echystám,chodím pořád jen jednou do týdna, spíše kvůli kloubům ,ale už sem si říkala,že začnu ob den chodit .já chodím na vertikál ,protože jelikož jsem při těle a když si lehnu mám na zádech ty červené čáry ,no co si budeme povídat ,prostě s emi tam rozlije tuk po té ploše a já s epak musím smát a vážně bych nechtěla mít na zádehc pruhy ve svat. šatech :-D
maicky: takže chodíš na mě :-D
:-D :-D :-D
Profilova fotka
brnanda: Já taky chodim na ten vertikál, ale jen kvůli tomu, že prej na klasickým se neopálíš na bocích, ale nevim co je na tom pravdy. Zkusila jsem ho jednou a to už jsem byla hnědá, takže jsem nic nepoznala... evi: Přesně tak :-D Si inspirace :-D
Profilova fotka
taky jsem byla úplně nahatá. Spálená nejsem, tak snad to zítra nebude jiné. ale dost si mě pobavila. Taky jsem slyšela, že na tom "lehacím" se neopálíš tak rovnoměrně. To jsem ráda, že jsem nebyla jediný debil. Holky, my teď vybírali písničky na svatbu a hodně jsme se u toho pobavili. Na pochod máme Voluntary od Jeremiah Clarke. To bylo tak nejlepší z nabídky, u ostatních bych brečela, ale ne radostí. A na obřad: 1. A pohádky je koned - Nesmrtelná teta 2. I can´t help falling in love with you - E. Presley 3. Směs z muzikálu Noc na Karlštejně 4. Nevím, jak ho milovat - A. L. Weber (Jesus Christ Superstar) 5. Everything Ido, do it for you - Bryan Adams Ale obřad je krátký, tak stihneme tak první dvě, zbytek asi na gratulace. Dneska má v Praze konzert Mettallica, slyšíme to až sem. To bude noc.
Profilova fotka
Ty jo Mettallica, to bych si klidně poslechla :-)
maicky: tak to je super, že jsem někomu inspirací.... :-D
Profilova fotka
No, my to slyšíme celkem dobře. Mají to v Edenu, což je coby kamenem dohodil. Neslyšela jsem, do kolika to mají. Ale tak to budu mít jako ukolébavku.
Profilova fotka
Tak to ti trochu závidim :-)
Článek se načítá
holky ja chodila do solarka jen nahata a kacku si urco nespalite a tery klidne si tu rakev nech pootevrenou,ja to tak delala i kamoska i segra a opaluje to porad krasne a v tech racvi to maicky opaluje i boky ;-) Ja nikdy zadny felk nikde nemela. Prece na nudyplazi si taky kacu nespalite :-D
Profilova fotka
Leda, že bych ti to nahrála. Ale hrajou hezky. Doufám, že budou hrát i tu nothing matters, či jak se to píše. Tu mám ráda.
Profilova fotka
terjar: Tak tu zbožňuju :-) simi: nevim, nemůžu posoudit, ale co tam chodilo pár známých, tak říkali, že boky si museli domazávat samoopalovákem
Profilova fotka
Já taky.
Profilova fotka
Ono nás bude určo víc :-)
tak to jsem tu asi jediná, která se opaluje klasicky na sluníčku? Doufám, že budu tak hezky opálená jako vy ;-)
Profilova fotka
evi: Já jsem se dřív taky opalovala jen na sluníčku, ale teď na to s malou nemam čas
maicky: to chápu. Já jsem zase na to líná. Radši pojedu na kolo, to se opaluje nejlépe.
Profilova fotka
evi: Tak to já kolo nemam. ukrad mi ho strejda :-D dobrý vztahy v rodině 8-(
maicky: tak to tedy jo, bych mu asi dala do jednu do úst. Kolo má pro mě cenu zlata. :-D :-D :-D
jdu chrnět, zítra papa ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky. :-) Jak ste se vyspali? My s Dádou celkem dobře. Dneska nebylo tak hrozný dusno, takže to šlo :-) Teď po ránu je příjemně, tak jsem zvědavá, jestli to dneska takhle vydrží.
dobre rano,nam tu normalne sviti sluicko asipo mesice x-) x-) x-) x-) x-) x-) Jestli se to zatahne,tak emigruji do spanelska. Ja dnes mela nocni muru o svatbe,dostali sme jine prstynky s cizim rytim,nemela jsemsaty a pro malou jsem je nemohla najit a mamka ze segrou rikali,ze ne jdou,ze to bude blbost 8-( Ja taky prvni evi zkusim slunicko a pak kdyz tak solarko.Chytam krasne a jak budu litat s malou po venku,tak urco chytnu,jen spis at nemam vyopalena raminka nebo tak.Ale budu tyden u babi na zahrade,tak tam se bdu opalovat a jak se opalim,tak se uz nebudu at si neco nevyopalim ;-) Staci mi ruce,hrudnik a ksicht :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tady teda pěkně leje. Ale je fakt, že se dobře spalo. Měli jsme celou noc otevřené okno. Ten panelák je pořád tak vyhřátej, že jsme měli v pokoji 26 °C. Ale takhle hnusně tedy být nemusí. Kor, když chceme na víkend zase ven. Dneska jdu opět do solárka, tak snad se mi zase nepovede nějaký ten kousek :-D . Na kole taky jezdíme rádi.
Profilova fotka
ahoj holky, evi, sama nejsi-ja taky nejdu do solarka. Je tady krasne, ale my porad nekam jezdime, tak jsem jeste ani nestihla vylezt na slunicko. Ale uz jsem hneda z anglie (jak tam bylo v kvetnu asi 14dni nadherne, tak jsem pracovala v zahrade-v plavkach-teda jenom vrch) . Takze mam hnedou horni polovinu tela (samozrejme bez raminek-na to jsem si davala veliky pozor!) ale nohy mam jen snede (ty musim doopalit) ale do srpna casu dost (a fakt mi staci 2dny). Dneska jedeme na prstynky :-) x-) a pak se chceme zajet podivat do posilovny (snad najdeme nejakou dobrou-uz mi to chybi). jo a malem jsem zapomnela-vcera jsme si koupili auto-tak jsme MOOOOOOOC STASTNI. Je to nase prvni auto vubec. (Konecne si nemusime pujcovat) ted to jen poradne zaklepu at dlouuuho vydrzi!
Profilova fotka
Raduz, tak to gratuluji. a jaké jste nakonec vybrali? Máte nějakou představu o prstýnkách? Já bych do solárka asi nešla, kdybych se stihla opálit normálně, ale poslední 2 roky se nějak špatně opaluju a taky, co si budeme povídat, v kanceláři se těžko opálím. Nám te´d bude aerobik končit. Přes prázdniny není, protože je škola zavřená. Cvičíme ve školní tělocvičně. Tak holt musíme víc jezdit na kole a bruslích. A od října začneme chodit na ty kurzy tance. Jsem na to zvědavá, jsme polena :-D
Profilova fotka
Hel, moc pěkný účes, sluší ti. Já si ještě musím koupit barvy na vlasy. Už ke kadeřnici nejdu, tak mi to musí obarvit mamka. Pro jistotu koupím dvě, aby jí to vyšlo. Radši ať něco zbyde, než abych to měla různobarevný.
Ahoj holky, tak jsem byla u kadeřnice a mrkněte hupky šupky do alba číslo 1 a nešetřit chválou prosím :-D Něco takového jsem si představovala a nechala jsem na ní. Nic jsem neříkala, ona fakt ví, co pro mně je nelepší. Terjar, a nechceš místo barvy jen přeliv? Že to tak neničí vlasy. Dneska jdeme na prstýnky, taky, rozhodla jsem se pro menší obměnu varianty číslo 1. Nechci tam žádné drážky, chci hladký povrch a doufám, že budou umět je vyrobit. Jinak budu dneska ještě hledat jinou alternativu. Tady prší až leje. A to jdu dneska bráchovi držet palce na závěrečné zkoušky část 2, kde musí uvařit během 4 hodin menu pro 14 lidí. Včera to zkoušel doma a bylo to fakt super. Nejvíc mi chutnaly jablečné knedlíky z bramborovo-tvarohového těsta. Teda ale řeknu vám, že to je ale pěkná fuška a piplačka to menu co si vylosoval uvařit. Vzhledem k tomu, že sluníčko momentálně zalezlo a za ten týden, co jsem se slunila kdykoli jsem měla čas, jsem se skoro vůbec neopálila, tak možná do toho solárka zajdu. Anebo si pořídím nějaký samoopalovací krém. Ale ne Garnier.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?