Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
HOlkyja vcera spocitala kolik stoji svatb a vyslo me 80 000kc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A to neplatim fotografa,kadernici,kolace,dortu,odvoz a kytku na auto :-S Ale zas jsme kupovali oblek a vse knemu a saty a boty pro malou no a moje saty skoro 10 000kc :-| Hned jsem ten papir zmuchlala a vyhodila at to radek envidi bo by ho jeblo 8-) Jsem mela v zari rozpocet 50 000kc pak jsem sla na 60 000kc.Jo a vyzdobu taky nekupuji Ja to mam jeste za skoro dva mesice,ale uz se tesim docela ahruzu mam taky,mam tak stridave pocity. Tery pekna konvicka a nehtiky ;-)
Profilova fotka
My už jsme rozpočet taky navýšili, snad se vejdem do 60 tis. Možná to bude míň, uvidíme. Nejvíc se bojím toho placení v restauraci, doufám, že nepřekročíme 30 tis. se vším všudy. Kdyby ne, tak bychom se mohli vejít do tich 50 tis. Kdybych se vdávala přšítě, tak jedině se svědky a pak všem poslala, že jsme se vzali... Ale snad nebude, někdy v příštím životě jedině. Holky, a věřily byste, že je ta konvička vyrobené z obyč plechovky? Viď Evi. Taky mi jí doma všichni závidí.
ja to ted pocitala znova a jsem na 65000kc,tak nevim co mi chybi nebo jstrli jsem vcera blbe pocitala.Tery ja si taky vcera rikala,kdybych to delala znova,tak ve dvou,nekde na plazi za ty penize a byli by jsme tam dva tydny a rovnou jako i libanky ;-) Bez stresu a nikdo ti to nepomluvi :-p Tak ja mam hospu vypocitanoui na 35 000kc se vsim vsudy,obed pro 38lidi a stejny pocet na vecer,tak snad to neprekrocime.
Profilova fotka
Taky bych to tak udělala, spojit to s úžasnou dovolenou. Tak nás je na oběd 21 a večer + - 40 lidí. Už to musíme začít obvolávat. Dneska jsem začala, tak mi to hned 2 lidi potvrdili. Nebo spíš mi napsala, že snad jo, že to vypadá, že přijdou. Ale tak jsou to příbuzní a kamarádíme se a nikam na dovolenou v tu dobu nejedou, tak nevím, proč by nemohli přijít.
Ahoj holky, tak včera jsem měla dovču, protože jsme jeli na stavební úřad a myslela jsem, že jim rozbiju obličej. Jsme se pěkně dopálili a s přestavbou chaty po pradoričích je šlus. Prostě dokud jim všichni osadníci nedají zadáčo kus pozeku aby si mohli vystavit obousměrnou komunikaci, ale to nikdo neudělá, protože ty pozemky tam jsou asi tak 300 - 500 metrů a zastavěnost lze max. 15%. Takže to pouštíme, a hrozně neradi, ale s nima nikdo nehne a musíme se podívat jinde. Já jsem vám z toho celá smutná :-( Koukala jsem po nových albech tady na beremku a jedna holka tam má snad půlku mého alba 8-( Jak vám holky vyšlo to víkendové posezení na zahradě? Počasí bylo skvělé. Tak nás svatba vychází zatím na 30.000, když do toho započítám oblek a prstýnky. Ale nejsou tam kytky. Restauraci naštěstí platí moji rodiče, tchýně řekla, že stejným dílem bude platit část rautu, takže nás svatba nepřivede na buben. Naštěstí. protože s tím bydlením je to děsný!!! Ale říkala jsem, že bychom příště udělal tak, že bysme vzali rodiče a prarodiče někam na kopec, tam by nás matrikář oddal a pak bychom vyrazili na pláž na líbánky a každému poslali oznámko, že jsme svoji a basta. Mně 15 lidí odřeklo, jsou to příbuzní, kteří plánují svatbu na srpen. A sestřenka bude rodit v červenci, tak nechce nikam jezdit. Takže nevím, kdo ten alkohol vypije :-D Ale i tak máme 60-65 lidí na raut.
Profilova fotka
charmed, tak to je smůla. No jo, ale jsme silný holky a nějak si s tím poradíme. Posezení bylo moc pěkné, ale seděli jsme uvnitř, protože venku bylo strašné vedro. Ale bylo to moc fajn. Nám už taky pár lidí odřeklo. Dneska si na to musíme sednout a dopsat, kdo jo a kdo ne.
Já jsem se taky jala obvolat všechny, kterým jsme dali pozvánku zda ano či ne. A podle toho se rozhodnout, kolik je potřeba jídla a tak. A budu tohle jejich rozhodnutí brát definitivně, takže jeslti mi pak řekne ano, tak třeba nebude jídlo :-D ne, asi jo, ale nemůže mi tam pak přijít 20 lidí, kteří předtím odřekli. ještě ty prstýnky vybrat. Michalovi se už oblek šije. Šikulka, zařídil si to v pátek. Suoer. Aspoň jedna věc z krku.
Ahoj holky, tak já jsem včera byla na zkoušce šatů a vůbec se mi z nich nechtělo.... :-D A co se týče rozpočtu, tak nám moje rodiče přspěli 40tís. my to použíjeme na hostinu, květiny, fotografa, dort a ozdoby. Jinak zbytek si platíme sami. A vychází nás to něco přes 50 tís. bez dovči, na kterou za každou cenu chcííííííííííííííííííí. My začínáme dáívat lidí dohromady, ikdyž je nás 5 a půl, i tak je to fuška. Chceme počkat až budou oznámka, což by měli být tento pátek a pak začneme rozesílat a zvat lidí na večerní grilování. Na oběd bude jen rodina a pár nejbližších přátel. holky, já se tak těším.....hrozně moc.........!!!!!!!
Já se taky těším...V sobotu jsme měli hádku jako prase, že jsem myslela, že ho vykopnu a nechám být. Oba přetažení, já po 10 hodinách v práci a on po dni spravování poočítače, k tomu dusno, hnusně, pak déšť, v telce nic...teda řeknu vám, že jsme se oba chovali jako malí děti. A ráno v pohodě, jen jsme prohodoli o večeru pár slov a bylo to v pohodě. Teda řeknu vám, že mne v ten večer přešla veškerá chuť cokoliv dělat. Že to vždycky nějak dopadne. Takže ve stresu nejsem (ještě nebo už? to je fuk) Ale těším se. Moc. jenže teď k tomu řešit ještě to bydlení od začátku...nevím co z toho má přednost.
Profilova fotka
a už máte nějaký tip na ty prstýnky nebo je to neznámá? Já to tak taky udělám, že když mi někdo řekne, že ne, tak to beru jako konečnou. Já jen doufám, že aspoň tich 50 tis vybereme na sv. darech. Chci si z toho doplatit dovču - 5 tis., a asi 10 tis. si chci vzít s sebou. Jedem vlastními auty, takže na benzín, pak 2 permice, to bude asi 4 tis. No tak to nám asi ani nebude stačit. Pro jistotu vezmu víc, při dnešních cenách benzínu. Určitě vezmu víc, loni jsme utratili asi 4 tis., ale omezovali jsme se a to letos nechci, když to jsou naše líbánky. My budeme řešit bydlení po svatbě. Teď mám spoustu starostí se svatbou a ještě bydlení, to by bylo na mašli. Naštěstí nás naši nijak neprudí s bydlením. Mamka by chtěla, abychom doma zůstali napořád :-D . Na víkend zase hlásí hezky, tak vyjedeme na chaloupku. Tam ten stres opadne, to je nádhera. Snídaně, obědy i večeře hezky pod pergolou v zeleni, jen ty vlaštovky, všechnmo zeser...
Neměli jsme vůbec čas si sednout a probrat to. Tak zatím máme potvrzeno 50 lidí :-D My jsme předem dali k pozvánkám, že dary nechceme, že chceme peníze. Z těch doufám zaplatíme svatební cestu, i když to by asi bylo jedno. A zbytek bychom chtěli přidat k penězům na bydlení. Třeba nějaký i bude :-| Aaaa, už u nás prší. Super. Mám jen tílko a trenky, takže budu večer na Nově jako Miss mokré tílko. To naši i my chceme mít svůj klid, což dost dobře nejde v jednom bytě, byť my jsme furt v pokoji. Ale už se tam prostě nevejdeme. Máme de facto všechno do bydlení - podlahu, dlaždice, sedačku do kuchyně, sprchový kout, mikrovlnku, skříně...vše uskladněné na chatě.
Profilova fotka
Tak jsem napsala román a smazalo se to ]-( Mluvila jsem asi hodinu se svědkyní. Přijde mi, že se chce nad nás pořád nějak vytahovat. Vypráví, jak Michal chodí na akce s kamarády, protože to nestíhají. Vydělá si za jeden den 1 tis. Dřív říkal nejdřív Járovi, jestli nechci jít. Ona, jak všem teď dělá kytky na svatby našich kamarádů. Přitom to vypadá, jako by ty svatby organizovala. Že mají na svou svatbu cca 100 lidí a že jim je jedno, kolik jich přijde, jestli víc. Přijde mi, že tu naší shazuje. Vždyť je jedno, že máme "jen" cca 45 lidí. Tady taky pěkně lije. Já mám sukni a tílko. Já chci sluníčko!!!
Článek se načítá
terjar... to se mi taky stalo už.. ono totiž když dlouho píšeš, ono tě to odhlásí,jako že seš neaktivní ,-) vždycky si vše skopíruju do myši,než to odešlu jako potvrdím semka to psaní,kdyby náhodou ,-) hele já toto mám se švagrovou.. mě to tak nebaví děcka! každej je š´tastnej, já sem říkala chlapovi,proč on může mít klid od mé rodiny a já od jeho ne?! chih si ho vzít,ale toto mě za to nestojí a furt to brečení a nervování skrz nějakýho člověka mě vážně už nebaví a já to říkám furt dokolečka,ale nevím co už stím dělat! Proč nemůžou mít lidi stebou radost a neříkat či nedělat věci,na kterých ty budeš přemejšlet jak pipka, vnoci nespat a přemejšlet jak ztoho ven?!
Profilova fotka
Podruhý jsem si to už zkopírovala, protože se mi to znova ztratilo. No, ona to taky bude moje švagrová. Spíš si myslím, že to dělá proto, že vidí, že už jí pořád nevolám a nepíšu, jestli někam spolu půjdeme. Že na ní nejsem prostě závislá. Ale já jsem nad věcí. Je mi fuk, že teď čas tráví bez nás a o ničem nám neříkají. Dokážu žít i bez nich. Jen mě s..e, že si půjčují Járovo věci bez dovolení. Jeho to taky pěkně štve. Kdyby se zeptali, tak jim to Jára půjčí, ale tohle se nedělá. Pak se to dozví od někoho druhýho. Minule chtěl Michal půjčit navigaci, že jel někam na Slovensko a Jára mu řekl, že k rodičům nepojede, tak mu Michal povídá, ať si jí sežere. To jsem teda nepochopila. Má to od rodičů k nám asi 5 minut autem, ale když chci něco půjčit (a ještě narychlo), tak si snad proto zajedu a ne že my mu to budeme ještě vozit pod nos. Jára by si ty věci nejraději všechny odvezl, ale k nám domů se to už nevejde. Takhle už tam mám 3/4 věcí. Tu nespavost a ubrečenost jsem měla. Ale už na ně nemyslím.
jenže mě to nejde na to nemyslet ;-( mě připadá, že jako by chtěla bejt středem pozornosti ona, teda oto já vůbec nestojím,ale je to naše svatba že a všici,když mají svatbu jsou vtý rodině prostě středem pozornosti ,co si budeme povídat . ale ona musí kazit všechno. Pořád musí bejt první, ať je už sme jí to řekli jednou , oto mi nestojíme . Já bych ráda iž o ní neslyšela a abych se ti přiznala, já nechci do jejich rodiny patřit,taky jsem to včera řekla aji doma přítelovi. Já jsem strašně ráda,že to u moji mamky to funguje tak,že sama mi řekla, sčímkoliv, cokoliv budeš potřebovat, zavolej ,ale neplete se nám do ničeho !brácha je hńup. ten se distancuje do celé rodiny s e za nás stydí, takže ten je ze hry odjakživa mimo naši rodinu,ale na svatbě bude,ale neřeším ho . Ale ju asinerozdejchám nikdy. Nikdy se nezmění! Nebude se starat jen o sebe a nejhorší je , že vím, že tot bude celej život a to já vážně nerozdejchám ;-(
Profilova fotka
Je to těžký a koukám, že tady s tím má víc lidí zkušenosti. Je to smutný, kor když je to rodina. Ale asi ti moc neporadím. Já se na to povznesla a už je mi to teď jedno. A ona bydlí někde blízko vás?
nebydlí blízko,bydlí asi 30km od nás, ktomu je stejně stará a má dvě děti už a bydlí blízko nás přítelovi rodiče a ona si prostě ais myslí, že nám dávají horem spodem a my přitom od nich nic nežádáme a ni c nebereme ,nedostáváme, natož něco takového ! Když si něco koupěj, poříděj,máme ztoho radost a ona dělá ještě ofrky,jako že ta věc je jen na chvíli,že s ekoupí nová .. ona sama nemá radost z ničeho.dokáže jen pomlouvat, bejt zlá, a není upřímná. Nedokáže tobě nic pochválit, aníž by tě za zády nepomluvila. nemám kní důvěru a vím,že nikdy mít nebudu ,snažila sem se jí věřit, bavit se sní,ale mezi řádky číct vážně neumím . |-|
Profilova fotka
To je asi nejlepší jí ignorovat a nestýkat se s ní. Je to těžký.
A bude hůř,nejvíc s ebojím ,až budeme mít děti,protože ona si do pusy občas nevidí a mluví aji před neteří sprostě a to sme s eteda oba dva s chlapem zhodli, že jednou takto promluví před našim a dostane kartáč ,-) A to nechci ani vidět právě,že až my budeme mít rodinu, to bude z její strany takové tóčo, že to bude taky gól ,bude jak malý děcko,co závidí bráškovi-miminku - hračky, protože za ní takové hračky nebyli ,-) hele můžeme mi se z něčeho těšit? popravdě řečeno já se skoro už netěším . Vážně jsem ztratila to pěkný,co sem vsobě nosila, že jsem a budu šťastná ,ale ona ví,jak na mě.. ona je taková maková ,nedělá si ztoho vrásky a přitom ví,že já sem ten debílek, co nad tím přemejšlí..
Profilova fotka
To se teda divím, že s ní ten manžel vydrží. Nebo to dělá skrytě? To přeci musí vidět.
ty jo,tak te´d sem v šoku jak prase.... tady v bazaru slečna jedna prodává toaleťáky, řekla sem si, že si ty svatební toaleťáky koupím,že to bude prča ve svatební den je tam mít,že s elidi zasmějí a tak jsem slečně napsala,aby mi poslala číslo účtu a že si je vemu a jelikož neví ,kolik bude stát poštovný, tak sem jí řekla, že stojí 37korun, protože to vím-poslala sem snad už 60 balíčků takto jen za dobu,co sem tady ,-) a ona se chová jak rozmazlenej fracek.jako bych měla bejt nějaká fuchtle,co snad krade nebo asi ju okradu na poštovným,který si mimochodem zaplatím já ]-(
holky jak vas muze vytocit nejaka osoba a jeste k placi??To ja nechapu,mi nekdo neco rekne,tak ho nekam poslu a hotovo no a kdyz to je rodina,tak se slusnosti a jen nad tim mavnu rukou.Kdyz je nekdo debil,tak je ;-) TAk psala mi svedkyne,ze dorty jsou objednane a ze se mam nechat prekvapit,tak jsem fakt zvedava.Poslala jsem ji asi 100fotek,tak uvidime co vybrali.Hlavne jsem myslela ze to bude jedna,tak asi jich bude vic a ne patrove,no nevim,ale moc se tesim.jeji mamka a teta jsou cukrarky,tak jim hlavne verim. No a psal mi ted radkuv svedek,ze mu mam napast co chcem za alkohol a ze to objedna ve skladu,ze to je levnejsi o dost,ma totiz hospodu a mozna se i domluvime,ze kdyz neco zbyde,tak to odkoupi,takze supr.Jo a rozvazet vecer bude jeho bracha a pry se taky nemam starat o penize,ze to zaridi x-) Tak uz jen udelat ty jmenovky a koupt vsem trem boty ;-)
terjar... manžel je ještě horší a to mi všici říkají, že takový nebyli... simicak.... asi vtomto máš výhodu, já sem se strašně kvůli tomu hádala furt doma s chlapem, protože on byl zvyklej poslouchat na slovo a dělat vše tak,jak si jeho rodina přála,aníž by si uvědomil,že každej žije s jinýma názorama a jinak.. Když sme koupili byt, je jen zajímalo,jako jak to pak bde až se rozejdeme-že mě jakobude onmuset vyplácet a nbeo jak to jako skoro má namyšlený přítel. tak toto vám připadá normální???? těžko s ena takové slova zapomíná ,těžko...
teri: super, moc se ti povedla. Já věděla komu jí mám svěřit :-D A vidíš po solárku nějaké změny? Já bych asi taky měla blbej pocit. A hlavně bych se tam asi nevešla :-D maicky: nic si z toho nedělej, jsem na tom stejně.
Profilova fotka
no asi ne, spíš až zítra nebo příští týden. Měla jsem trochu klaustrofobii, byla tam tma, dokud jsem nezmáčkla ten čudlík. Vešla, ale asi jen tak tak. :-D
tery,ja chodila do te rakve jak se lezi a nechala jsem si vzdycky pootevrene ty dvere,dela to pry hodne lidi a opali te to stejne,ja bych se tam zavarit nemohla ;-)
beztak by mi koukala hlava ven :-D
Profilova fotka
Cusik, tak jdeme na koncert s Vladou na Prazske jaro, asi posledni vaznejsi akce pred svatbou... no a pripadam si jak debil.. mam nejakou svatebni depku, spis uz to chci mit z krku. Mam pocit ze nic nebude tak jak jsem si predstavovala - saty, zavoj, uces.... Ale pristi stredu jdu na zkousku ke kadernici a vizazistce v jednom, tak snad aspon to mi zlepsi naladu. Jinak uz fakt nevim :-| Ter, super nehtiky, zavidim;-). Ale ty moje uz se taky lepsi....
Profilova fotka
Tady v tomhle se stojí. Já se úplně lekla, když jsem to stiskla, tak se najednou všechno rozsvítilo, málem jsem utekla :-D . A to jsem se ještě jako debil (nahatej), šla ptát, zda se musím zavřít :-D :-D :-D . A i ten lak drží, už ho mám od neděle a zatím se nikde neodchlipuje. Pořád se máchám atd., tak mi lak vydrží tak jeden den. Tak jsem teď překvapená. A to stál jen 60 Kč. Kajsa, neboj, všechno bude dobré a vyjde. Já si to taky občas říkám. Ale určo si to užijeme. Taky se těším na kosmetiku a zkoušku líčení. Nikdy mě nikdo nelíčil, tak jsem na to zvědavá.
terjar ... :-D :-D :-D ty hele a nespálila sis kačku? já si teda nechávám kalhotky kvůli pipince,aby no kdyby náhodou echt aji když chodím na "stojáka " -vertikál, tak si nechávám spoďáry,sice znich udělám tanga,ale mám je hihi si myslíš, že sme začínala ze solárkem jak? .. sme tam 5minut vždycky ležela, než s emi to zaplo ,aníž sem si uvědomila,že si to můžu zapnout sama :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?