Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
NO mi si asi vikendu moc neuzijem,male asi zas rostou zuby nebo neco blbeho snedla,tak rano blila a mela teplotu.TAk snad to prejde. TEd zrovna ctu,ze ma plyn od cervna zdrazit u vas o 15%.To budou mit moje segry radost,maji sporaky na plyn obe dve ]-( Ja uz se tak tesim domu na slunicko x-) x-) x-) x-)
JO charmed,my se taky chystame k mori v zari nebo na zacatku rijna,asi do spanelska,tak snad to vyjde.My jeste u more nebyli ani jeden,nepocitam v zime nebo tak
Profilova fotka
My se k moři nechystáme, leda bychom vyhráli ten jackpot ve Sportce. Ale to asi nehrozí. Musí nám stačit ty lázně. A abych pravdu řekla, ty mi pomáhají víc než moře. A navíc to v tom městečku vypadá jako u moře. A kdybychom jo chtěli, tak Harkány leží na hranici s Chorvatskem. Myslím, že cestovka sna dpořádá výlety k moři. Já už byla u moře několikrát, ale Jára ne. Ale jednou určo pojedeme, sice se mu moc nechce, ale vím, že se mu to pak bude líbit. Bojí se lítání a já taky, ale zatím to s námi nikdy nespadlo.
tery,me je jedno kde jsem,hlavne ze to je dovca.My se treba do Krumlova desne moc tesime a k mori jedem,protoze nas to vyjde stejne jako dovolena v UK ;-) Tak to uz radsi poletime tam,nez tady mrznout :-D Ale lazne bych taky brala.My budem zas kupovat stan a spacaky a budem jezdit pristi leto kempovat na vikendy,tak to se moc tesimje to levnejsi,pro malou vzruso a bude to bomba.Porad neco delame,tak jsem rada,ze nesedime doma.
Profilova fotka
Já jsem taky ráda za jakoukoliv dovču. I se těším na ten týden na chalupu, jedeme hned po svatbě. Hlavně, že vypadneme z práce a z Prahy. A v tich lázních to je fakt dovolená, člověk si tak odpočine. U toho moře je to tak, že jsme furt jezdili na nějaké výlety. tady jsou taky, ale jen takové kratičké a spíš jako, že jsme jeli do vinného sklípku koňským povozem nebo na kachnu se zelím, což byl nějaký typický maďarský večer s hudbou. Pak do halasz csardy - jejich restaurace na ostrově. Je to prostě něco jiného. A jinak jsme celý den v areálu v lázních. V určitou hodinu i pořádají cvičení ve vodě. Jen kdyby se tam tak nekradlo.
My byli u moře několikrát, já teda vícekrát, jezdili jsme s našima každý rok od ZŠ až do konce SŠ. A já si to u moře vždycky užívám. S Michalem jsme dlouho nikde nebyli až posledních pár let. Já prostě musím každý rok k moři nebo někam do ciziny vypadnout od těch blbců tady. My si vzali dovču na týden kdy je svatba a do úterka ty 2 pracovní dny po svatbě. Abychom se mohli připravit na ten raut, pak poklidit a vypadnout třeba na prodloužený víkend. My se rozmýšlíme mezi Maledivama, Mauritiem a Seychelama. Tchýně slíbila, že nám něco přispěje, zbytek doplatíme a letenky mám za babku.
Profilova fotka
Ty jo, to budete mít nádherný. Seychely a Mauritius jsou mé sny. My taky jezdíme každý rok do ciziny, ale teď jen do toho Maďarska. Tak šéfíci už odjeli na chalupu. Nejradši bych ty ručičky postrkovala.
Můj sen je Bora bora, ale tam je celkem "narváno" a Mauritius bude asi o špetku levnější. Tak ať nám to rychle utíká.
Profilova fotka
Snad bude, jinak tu umřu. Doma mám takové práce. Co prstýnky, už jste sse na něčem shodli?
charmed,tak to nahlas zavidim.Takovou dovcu bych si nechala libit,ale u nas to nehrozi asi 8-( A jake buou teda ty prstynky?
Tak nam dnes psali od radka kamaradi,ze neprijdou,jeho baba je tehu a tak delaji rychlo svatbu po nas asi mesic,tak ze toho maji hodne.Radkovi to je hodne ilto,bo se znaji od skolky a bydleli spolu i nejakou dobu no ale kdyz si nenajdou jeden den,tak smula.TAk uz nas ubyva,tak jsem zvedava na jake cislo se dostanem nakonec
simi .. co máš ztoho.. nám řeklo 6 lidí, že kvůli jejich mamince,která má bolavé koleno nedojde ani jeden, takže šest lidí v tahu, pak mi řekli známý, že ani s dětima ani bez dětí nedojdou , takže mi zmizeli dvě naplánované družičky,já zrušila šaty, rozprodala co se dalo a buch najednou mi ve středu řekli, že dojdou na obřad a že teda jesltli chcu,tak že holkám ty šaty zaplatěj.. no co na toto chceš říct??? neustále nevím jak to dopadne a povím ti,že mě dosta ,ale vážně dost mrzí toto od lidí, protože nemám náladu -na to s emusím přiznat -že mě to vytáčí takové jednání kvůlu hloupostem nedojít jen proto,že se někdo nebaví s někým a nebo že jednou řeknou ano ,jednou ne atd.. máem už naplánované auta už aji,aby prostě nejelo auto se dvouma lidima a skoroprázdný že.. už si někdo vymrčuje! To by se člověk pos*al z ochoty lidí . stáhli sme auta ze 16 na 12 aut, už to prostě víc nejde ,všude je po 4 lidecha furt budeme poslouchat pindy.Vážně na zabití. 8-( takže ztoho si nic nedělej, těch překvapení myslím,že budeme mít než ta svatba bude ještě hafo ,-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak uz zdravim z domova. Cesta byla dlouuuuuhaaaa ale zvladli jsme to. Mela jsem krizi asi v 5rano, kdyz jsme dorazili na ceske hranice-to uz jsem myslela, ze to nevydrzim. A meli jsme pred sebou jeste 5hodin v aute. Nakonec jsem ale krizi prekonala, dojeli jsme domu, vylozili auto a ja jsem se jala vybalovat _teda az po vybornem vepru knedlu zelu :-D mnam No a Pavel sel sekat travu na nas novy pozemek :-D byla hrozne vysoka a tak jsme to posekli, a cely vikend jsme susili-proste parada :-D krasne pocasi.... no a do toho jsme si vecer hned opekli spekacky -mnaaaam a vcera jsme byli v hospode a na oslave narozenin. Od zitrka nas ale ceka behani po uradech _na to se netesime...a az to vyridime, jedeme juknout do bazaru na auta...a pak zacnu konecne resit svatbu -musime na matriku, na hrad vybrat misto obradu, domluvit se na kytce atd..a hlavne konecne koupit prstynky. Je toho moc ale vubec nevadi. JO a ted vybiram postel :-) zatim spime u segry a ta spi na gauci -bo Pavel se na ten gauc nevejde.. saty jsem dovezla skoro v poradku-nasla jsem ze se mi pare asi 2cm dole na okraji-tak to musim nejak zasit :-( ale ono to snad nepujde moc videt...doufam. Hlavne jak to tak vsechno ctu, tak vidim, ze mam co dohanet...Takze zvladnout urady a jdu na to-at vas dozenu :-) :-) Simi, nestresuj-saty mas naaaadherne a urcite jsi vybrala dobre. ;-)
raduz: super, že jste dorazili v pořádku ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Simi, nám taky už pár lidí odřeklo. Kamarádka jede akorát v tu dobu na dovolenou, kamarádovi se ve stejný den žení brácha, další kamarádka nepřijde, protože má miminko (myslela jsem, že aspoň na obřad, ale ona bydlí v baráku a ještě s miminkem ani nevylezla ven, takže obřad nepřipadá v úvahu, když ani nevyleze na zahradu). No a pak jsou ještě nějací lidé nejistí. Musíme to začít obvolávat, kdo určo jo a kdo ne. Ale taky mě to štve. Evu, už mám konývku skoro hotovou. Dneska jí snad dodělám a tak ti jí nafotím. Jo a možná pojedeme o víkendu zase do Mužetic. Jak jsem říkala, babi tam jezdí každý víkend a my už bychom se tam jinak do svatby nedostali. Pořád mám něco na víkend naplánováno, jediný tento je volný. Takže pokud bude pěkné počasí, pojedeme. Radu, vítej doma :-)
Profilova fotka
Cau Raduuuuuu!!! Tak pevne nervy s uradama;-) Simi - drive jsem se ti smala a ted jsem jako ty, taky stresuju se satama, prijde mi ze to neni "ono", kazdy uz je na slovo saty alergicky.. no fakt silim:-(. Holky, u nas to naopak vypada ze prijde cim dal tim vic lidi (jako na vecer, obed je rodina a tam je mi to fuk) a docela mame vrasky s prachama. Tak ja vam kdyz tak nejake od nas poslu, neee? :-D
ahoj, po dlouhé době zase zdravím. Jak jste na to m s přípravama? taky toho máte plné zuby jako já? :-D
radu viiiiiiiiiiitej,ja na vas myslela ;-) /Taky hodne stesti s urady Kajsa,jen si je nechem.No ja snad s penezma vyjdu,kdyz uz nam celkem odpadlo asi 10lidi :-D A saty chapu. :-D Ale ja mam spis krizi,ze nemam zadnou fotku v nich a tak fakt nevim a silim,ze budu jak debil :-S NO jsem zvedava jak nakonec budem vsechny vypadat 8-) JInak ti radkovi kamosi co se berou mesic po nas,to maji na slovensku a maji 60lidi,pry klasicka slovenska svatba-hajzli ]-( tery,to je nejaka divna kamoska,vzdyt s miminkama se ma chodit ven a deti maji byt kazdy den ason 2hod.na cersvem vzduchu,zvlast,kdyz je horko.No ale mozna ma nejake poporodni depky,tak nevyliza. suik ahoj,u nas uz skoro vse a co ty?Jaka bude ta svatba nakonec?Namornicka nebo jaka??
Profilova fotka
No právě. Ona s ním nikam nechodí. Prý brečí a lidi by se na ní dívali divně. Kdyby s ní chodil přítel, tak jo. Ale nechápu to, přitom má i pejska, že by mohla chodit na procházky až do alejuja. Kor v tomto počasí. Bydlí na venkově, tak kdyby vyrazila někam do lesa atd, tam zas tolik lidí není. No nevím. A doma toho taky moc neudělá, protože když brečí, tak se musí věnovat jemu. Že musí vařit rychlá jídla atd. Tak jsem jí psala, ať si dá postýlku do kuchyně, má tu přenosnou, tak jí tam má, ale i tak to prý nejde. To je snad normál, že děti pláčou. Já bych s kočárkem drandila, se na to těším už teď. A oni tam mají ještě krásné okolí. O penězích radši nemluvit. Teď toho utratím, hrůza. Dneska jdu na to solárko, tak 500 Kč za permici a ještě koupit nějaký ten krém. Pak mám spousty zkoušek, sice dávám cca 200 Kč, ale mám jich několik, pak barvy na vlasy, nějaké to měsíční placení, kupon na MHD, penízky do obálky na svatbu, nějaký ten svátek a narozky a moc mi toho nezbyde. Už se těším až bude po svatbě a přestane tohle placení, pořád na to musím myslet, co je potřeba zaplatit. Tak u nás už zbývá jen upéct koláčky a cukroví a pak mám zkoušku líčení, manikúru a kosmetiku.
tery,mozna je moc ubrecene mimoc,ja uz o tom slysle,ze nektere porad tak breci,ze musi byt porad na rukach.At ho kdyz tak nosi v tech prenoskach a vari s nim,treba kdyz bude prituleny k mamince tak plakat nebude.No holt mimca,je to tezke. holky v jake velikosti delat jmenovky na stul?? Taky nesnasim porad neco platit.My nejsme schopni nic usetrit,ale zas mame jen jeden prijem,treba z budu pracovat ja,tak to bude lepsi.No nebo spis vic budem ugtracet :-D ]-( ja se licim sama a cese me segra,takze platit nastesti nic nebude,nehty sinehcamvam narust,mam je jak umele,moc pekne,tak si je snazim nekokusat a pak si udelam francouzkou na ne,nechce se mi platit za nehty na jeden den a k tomu mi uplne dlouhe neslusi bo jsem hubena a mam hubene prsty,tak jsem jak strihoruky edward :-D Ja jsem halvne zvedava na nase prstynky a takyjestli se vlezu s podprdou do saru a na solarko asi taky pujdu
Profilova fotka
Mně naštěstí líčí, dělá nehty a češe kamarádka, takže mě to stojí pakatel. Nehty mám taky svoje. Zrovna včera jsem si na ně koupila svatební lak a udělala si je. Vypadá to úžasně. Mám je teď krásně dlouhé a ještě mi je zpevnila tím p-shinem. Zvládla bych to i sama, ale chci, aby mi je pěkně zpilovala a hlavně udělala ten p-shine. Já jsem si je nechtěla těma gelovýma zničit, prý to tak je. Večer je když tak nafotím a vložím. Jsem na ně pyšná :-D Já jsem zaše škudla, ušetřila jsem za tu dobu, co pracuju celkem dost. A ještě si spořím na stavebku, který mi letos končí a pak na životním pojištění, z toho příští rok dostanu slušnou sumičku za úroky. U nás budu kasu držet já, Jára by utrácel. Chce mi udělat radost, tak tahá kytky a chodíme na véči. Já to krásný, ale raději bych ty prašule šetřila. No a samo pak dáváme prašule do auta. Jsou to prkotiny, ale ono se to pak nasčítá. Jmenovky, já je mám asi delší než ostatní. Ta kartička se jménem je rozměr cca 10x4,2 cm + ještě ten tvrdý papír, takže bych to viděla na nějakých 15x8 cm +-. Musela bych ti to doma změřit. Já si ty jména vytiskla na štítky, co tu používám v práci, takže jsem to nemusela patlat lepidlem. A z toho vyšla ta velikost, jen jsem je ostříhala ozdobnýma nůžkama. Já jsem na to solárku fakt zvědavá. Se musím na všechno optat. O víkendu jsem byla pořád na slunku a ruce jestli mám něco víc než bílé, tak je to moc. Nějak se špatně opaluju.
No celkem už toho máme dost, ještě nejsem úplně domluvený k vůli hostně - menu, dort a tak. Už mám hotový oznámka, stačí je vytisknout, prstýnky jsou ve výrobě, šaty, boty, šperky taky mám. Chybí nám vlastně jen oblečení na ženicha a já se musím dokopat nechat si zkrátit šaty. Taky pár drobností na výzdobu. No a spusta zařizování je kolem našeho večerního grilování. Naštestí mi s tím dost pomáhá sestra. S líčením nevím, asi to zvládnu sama, co ale nezvládnu jsou vlasy. Teď jsem se nechala ostříhat, když jsem odešla od kadeřnice, měla jsem to nádherný, jakmile jsem to ale omyla, byla to hrůza. Docela lituju, že jsem do toho šla :-| ...vlasy se mi točej a lezou kam nemaj.Tak ať mám aspoň jednou pěkný nehty.
Nam chybi jmenovky,boty pro vsechny tri a stuhy na auta.Jinak uz mame tusim vse.Jen jeste na uradech politat. Ja se chci taky ostrihat,ale mam to do svatby zakazane,takze hned jak prletime po svatbe domu,tak jdu hned k holici a jdu uplne na kratoucke mikado,udelam upnou zmenu,ted mam dlouhe vlasy kvuli ucesu,tak trpim.Mam je docela tezke,ale ty dva mesice to jeste preziju. Tery tak to jsem na nehtiky zvedava ;-) A jak tvoje svedkyne?MOje dela rekonstrukci celho bytu,vzali si pul mega hypoteku,tak ma nervy a je protivna.TAk snad se nebude sklebit i na svatbe,ale zas ji chapu,ze ted toho maji hodne.Budou dealt uplne vse,stehy,elektriku,zatepleni,celou novou koupelnu,kkuchyn,..........jeste nezacali a uz se o tom nechce bavit :-D Tak ji rikam,ze to pak zas budou mit mooooc krasne.
Profilova fotka
Snad dobré. Moc se teď nevídáme. Naposledy minulý týden. Bavíme se spolu v poho, ale není to jako dřív, kdy jsme spolu byly pořád a každý den si volaly. Uvidíme se asi příští týden na kamarádově svatbě a pak se mnou jde na zkoušku šatů. Do svatby nechci žádné rozbroje a pak už je mi to jedno. Chci si svatbu užít a nemít strach, že mi udělá nějaké naschvály, i když tvrdí, že nikomu nedovolí, aby mi svatbu zkazil atd. Prostě je jiná, úplně se změnila. Mrzí mě to, ale nic s tím nenadělám. Takové depky jako jsem měla jsou minulostí. Jsem ráda, že mi udělá kytky a výzdobu na svatbu a s hodně věcma mi pomohla, ale to neznamená, že jí za to budu nosti na rukou a nadosmrti jí budu vděčná. Já pro ní taky udělala několik věcí. Takže jsem to přestala řešit. Když se mnou nechce trávit čas, tak se nevnucuji. A že nezavolá ani nenapíše, no co, je mi to fuk. Mám jí pořád ráda a jsem šťastná, že budeme švagrové. Myslím, že to, co teď zažívá časem pomine
teri- tak to je super, těším se na konvičku ;-) A je super, že zase vyrazíte o víkendu do Mužetic.
Profilova fotka
ahoj, tak prvni den s uradama mame za sebou :-) Byli jsme na pracaku a na zdr.pojistovne-slo to celkem hladce (ted jen cekam az nam prijdou z anglie nejake formulare a ty tam jeste pak musime dovezt-ale jinak v poho) Byli jsme dnes i v autobazarech vybirat auto...tak zatim jeste nevime..ale auto nutne potrebujeme (ted si musime porad pujcovat-a to je nanic). Zitra jedem zase, tak snad na neco narazime 8-) svatbu uz bych taky nejradsi resila, ale musime pekne poporadku...co budu moct vyridit sama, to pak udelam, az Pavel odjede do Brna na ten mesic, ale do te doby uz musime mit prstynky a oblek+boty pro zenicha. Zbytek uz snad zvladnu sama :-) jo a na aute nakonec nebudu mit kytku,ale plysovou ovecku (je takova hrozne srandovni a ta holcina co mi sila saty mi pro ni usila i zavoj s korunkou=dam foto az ji nafotim) jen musim vymyslet, jak ji upevnit na to auto. suik-zdravim te po dlouhe dobe ;-)
Profilova fotka
Teď jsem se vrátila ze solárka, tak jí jdu akorát dodělat.
Profilova fotka
Už je tam. Tak pokud byste měli zase chvíli, tak bychom se mohli na chvíli stavit.
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) Jak jste se dneska měly? terjar: Hezká konvička :-) A ty nehtíky jsou super. Závidim Vám holky co takhle máte pěkný pevný nehtíky. Mě jak trochu víc poporostou, tak se mi hned začnou lámat :-( Takže u mě to budou na svatbu ty umělý nehty. Jsem objednaná na pátek, den před svatbou, tak snad je do tý doby neulámu :-D Se znam... Už se nám to krátí, my už máme do svatby jen měsíc a tři dny.. Děsná představa ...
Profilova fotka
My měsíc a 7 dní. Začínám mít nějaký nervy. Příští týden jdeme na svatbu kamarádů. Pak máme my, po nás další kamarádi a pokud budeme na chalupě víkend, kdy má svatbu Evule, tak se skočíme taky podívat. díky, taky se mi moc líbí. Dneska už jí jen nalakuju a někam vystavím. :-) Já mám teď nehty nějaké hodně odolné, vůbec se mi nelámou ani netřepí, ani záděry nemám. Tak nevím, čím to je. Včera jsem byla poprvé na tom solárku. Bylo to celkem dobrý. Byla jsem v tom vertikálním. No trošku špatný pocit z toho zavřenýho prostoru, ale tzvládla jsem to. Šla jsem jen na 4 minuty a zítra jdu zas. Budu chodit asi 2x týdně. To snad bude stačit. V pátek před svatbou bych chtěla jít naposledy a na nehty jdu taky v ten pátek a ještě si budu muset udělat pedikúru. Dneska se chystám zavolat svědkyni, tak jsem zvědavá. Šéfíci mi včera odjeli do Karlových Varů a vrací se až zítra, tak mám dneska pohodičku. Snad bude klid a žádné telefony.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?