Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
ahoj Holky, musím se pochlubit :-D jsem měla asi dneska šťastný den totiž.. jen tak sem s jednou paní mluvila v práci když sme měla chvíli čas a povídali sme si o dortách a cukr. a pod.. a já ji říkala,že mají 3patr. dory svatební všechny za 4tis a vejš a ona vykulila voči a říká cože? mamina je dělá za 17stovek!a to dělá poctivý z másla ,každej kousek prolívá rumem a ničím nic nenahrazuje .. tak já se toho chytla,ikdyž sem si říkala,že si dorty udělám sama,ale 1700 za třípatrák doma bychs i ho udělala asi za tisícovku +práce a leektřina ,ale myslím,že budu mít dost práce a nervů ze svatby a ještě dělat dorty ;-) tak sem úplně nadšená,že ještě existuje spolehlivá,pečlivá dobrá a relativně levná cukrářka! :-)
brno tak to mas supr,tak to gratuluji k dobremu ksefru.U nas v ostrave dorty ale nestoji 4000kc,to tam mate nejake hoodne predrazene,jeste ze jsi tu pani potkala ;-)
Profilova fotka
brnanda husteee to je fakt super... skoda ze nejspis do Prahy by neprezil, pac jinak na nasi svatbu z Moravy pojede tak jako tak pomalu autobus Simi - kluci jsou pomali... jako ve vsem ;-)
simicak.. to jo sem byla v šoku ,když sem viděla a slyšela.. třípatrák -3900kč šestipatrovej 6900kč atd atd atd a takto je to všude! proto jsem to chtěla dělat si sama,vím moc dobře,že na 3patra nakoupím věci aji s marcipánem se vlezu do 800korun takže to jde +čas a práce-je stím piplačka,samo tady je moooc kytiček a lsítečku a pod. že takže že dám 1000korun navíc je vážně za toto ještě málo -já tehdá modelovala 5 hodin 160kal a mám dojem 190lístků!!!
Kajsa,v necem jsou kluci rychli ;-) :-D to je brutus ty ceny za dorty,me dort zarizuje svedek,tak doufam,ze to nebude taky tak drahe,ale bude ji to delat tusim nejaka teta co je cukrarka,tak snad to udela levneji.Ja ho dostanu jako svatebni dar kajsa bizu mas peknou,ja chtela taky s tema kytickama,ale me se k satum nehodi,musim mit strasovou
Profilova fotka
:-D :-D :-D
holký mě dneska došel bon pirx katalog a já až te´d u růžovky na něho jukla.. co znamená ,když je u podprsenky napsaný že s edá nosit třema možnostma.. jako neckholder,bežnej způsob a překřížený ramínka.. to chápu,ale co to je neskholder????
brno tak to neporadim,ja nosim podprsenku jen jednou moznosti a to na prsach :-D Neznamena to treba bez raminek?
Profilova fotka
neckholder je okolo krku... kdyz mas top okolo krku, tak ti pak po stranach nekoukaji raminka... akorat ho mam na sobe tady na svoji fotce, ale asi to moc videt neni
Ahoj holky, tak se snažím vsunout do alba ty fotky a tady mi to nenačítá. Asi zase nějaká oprava serveru tady v práci. DOma mi to půjde raz dva, tak počkejte do večera :-) To natáčení u nás...máme tam vlez do metra, francouzské názvy ulic a obchodů, cítím se opět jako v Paříži :-D Až na ty "romské spoluobčany"! A taky dneska začali pod mým oknem v 6.00 řezat nějakou kovovou trubku! ]-( Tak mám 100 chutí se jich zeptat, zda to hodlají dělat každý den, že bych se měla na tu dobu odstěhovat abych se vyspala :-D Ale stojí nám na rohu nádherný hummer, s kterým natáčí scénu. Ten je tak krásný. Asi se jich zeptám, zda si smím vlézt dovnitř a podívat se jak vypadá. Fakt.
Ahoj holky, tak jsme včera byli vyzvednout prstenky. Jsou náááádherné, ale teď nemůžeme se domluvit, co si do nich necháme vyrýt......určo datum, a jméno? Nebo bez jména....já vůbec nevím.....poraďte, prosíííím...... jsem zoufaláááááá :-(
Profilova fotka
To elp, my tam máme přezdívku toho druhého a datum svatby, nebo tam někdo dává jméno druhého a datum svatby nebo iniciály toho druhého a datum svatby, možností je spoustu :-)
Článek se načítá
mirasek - právě, že je možností plno, ale na čem se zastvit.......((((
Profilova fotka
to elp: jo to je vždycky nejhorší se rozhodnout, naštěstí my jsme se shodli na tomhle hned (kupodivu), horší to bylo shodnout se nad výběrem prstýnků :-D
tak ohledně prstenků jsme se shodli hned, ale nad textem přemyšlíme..... já nechci jen datum, ale zároveň, když tam bude i jméno, tak je to takové, kdybych zapoměla, koho si beru.....nevím.....asi tao nechám na Petrovi, ať to rozhodne sám a je to
Já tam chci jméno toho druhého a datum. Nepřijde mi to že by jsi zapomněla koho si vlastně bereš. Ale můžeš tam dát fakt co chceš, třeba "Trhni si!" :-D Nebo jen jméno druhého a za to miluji tě.
Profilova fotka
my tam máme jména a datum. Já mamce včera navrhla tne dort do pekáče a prošlo to, prý proč ne. Aspoň figurky pořádně vyniknou.
Tak jsem mluvila s cukrářkou, kterou nám doporučil pán z restaurace, kde máme hostinu. Náš dort se vejde do 1.500 kč! :-) Takže jsme se dohodli, že si zavoláme koncem července a domluvíme si schůzku. To mi celkem vyrazilo dech, páč všude čtu ceny kolem 3.000 korun. Když dáš péct dort normálně v pekáč, tak bude rozlehlý a každý si bude myslet jak jste bohatí :-D ne, když vychladne, tak ořežte hrany a zarovnejte je. A pak stačí potřít buď čokoládou, krémem a nebo na krém můžeš naházet mandlové lupínky anebo potáhnout marcipánem - nebudou vidět ořezané konce. A figurky tam vyniknou.
Profilova fotka
charmed, asi myslíš na konci června, že? My budeme mít ten sachr, takže se to ještě musí rozpůlit po délce a namazat marmeládou a přilepit. Vršek bude celý pokrytý šlehačkou a kousky čokoládky. Figurky se budou ve šlehačce "topit". Je celkem těžká a šlehajda by je neudřela. Jen lidi dostanou čtverečky a ne měsíčky :-D Ale nám se to aspoň bude lépe krájet.
Terjar, ne, na konci května. Chci to mít z krku a tak bychom se na konci května domluvili schůzku na půlku června a rovnou se dohodli. Možná by se asi vyplatilo nepůlit upečený korpus, ale upéct dva korpusy a pak jeden namazat marmeládou a ten druhý na něj přiklopit. Protože když budeš řezat korpus o velikosti pekáče, tak si myslím, že se s tím budeš piplat a ještě hrozí, že se ti rozpadne. jedině bys pod něj pomalu vsouvala tác.
Profilova fotka
no jo, jenže to by se ani nedalo sníst. Nechám to na ségře, to je taková cukrářka. Budeme ho dělat ne do klasickýho velkýho pekáče, ale pekáče na kuře atd. je to takový obdélník. I když, když o tom tak přemýšlím. Tak bychom udělali dva korpusy, oba z jedné dávky. Jo, to by šlo. A odpadne to krájení.
Terjar, tak to jsem právě myslela. Nemuseli byste se plácat s krájením. Přilepíš korpusy rovnými stranami ksobě a zbytek ořežeš. A budeš to mít za chviličku.
Profilova fotka
No jasně. Já jsem úplně mimo. Od včerejška jsem se v práci nezastavila. Ani na jídlo jsem neměla čas. Teď tu dfělám účto a mám v tom chyby, ch jo. Takže musím znova. Už chci 16 a vypadnout a o víkendu na práci vůbec nemyslet.
my mame v prstynkach taky jmeno a datum. TEd jsem psala jedne neveste co se taky vdava v hradci a pry nemeli skoro kde zaprakovat pred zamkem,toho jsem se bala a jine misto na parkovani je dole pod zamkem a pak brutalne dlouhy kopec.To je v riti... 8-( Jsme zvedava jak to udelame,ja mam 10aut a vim ze jedna ne vesta co to ma ve stejnu hodinu ma taky tak 10aut,plus turisti a pak je tam jeste vic svateb :-N
Profilova fotka
Jako simi, my jsme taky v pr... pac je altan na kopci a zeshora jsou placeny zony a uz tak tam moc mist neni... no a dole to je sice fajn, ale uz vidim babicky, jak funi do toho krpalu, to abychom tam rovnou objednali sanitku... No ale Vladik rikal, ze to vyresi, tak to chci videt... maximalne tak helikopterou nebo fakt nevim. Hod to na Radka a mas to - minimalne na koho potom rvat :-D
kajsa,tak to jste na to m stejne,u nas je taky nahore placene a dole pod kopcem neni zadne :-D Leda parkovat az ve meste nekde.No jsem zvedava,rezervace tam nejde dat
kajsa tak radek prisel na to,ze kdyz tam nebudu misto pro vsechny,ze jedno auto vyveze ty ostatni ze spod nahoru a ti zaprkuji dole aby nesli pesky,tak aspon ne jaky krizovy plan.
Charmed,kde jsou saty????????????????????
Profilova fotka
Holky, kde jste kdo? Nechci tu být sama :-(
Ahoj holky, potřeboval bych od vás poradit, kde jste objednávaly, popř. budet objednávat oznámení? Máte nějaký tip v Praze? Vůbec nevím kam jít, kde poradějí a hlavně kde budou mít něco originálního a ne banální kartičku s nápisem...............

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?