Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
JO a kajsa,nahodou jsem uz pokrocila s saty a uz vim,ze si je pujcim :-D A uz to nemenim :-) Jeste si vybrat 8-( to bude horor :-( ale uz se tesim x-) Jo a letenky nemuzem sehnat,jsou drahe a musim zas pres Prahu,tak me trefi.Tady na letiste,pak cas na letisti,pak pres celou prahu,pak pres cele cesko a male asi dam nejake leky na spani.To bude horor,ja ,Veru,kocar,20kg kufr,batoh,k tomu litat prebalovat,mliko.........to bude ma smrt.Zpatky se mnou leti rad.,tak to uz bude pohoda
Profilova fotka
No jo simi, my vime:-). Ale super, tak to se o vikendu vrhnu taky na svatebku, chceme hned po svatbe nekam vypadnout po Cechach a potom do Portugalska az v zari, az tam nebudou mraky turistu. Akorat tohle zaridit bez Vladi by mi uz asi neproslo ]-( Ten let je fakt pekelny, ale prava ceska zena zvladne vsechno ;-) Aspon mas sanci poprosit nejake slicneho mladika o pomoc....
Profilova fotka
Ahoj Luciiee, my jsme tady nejvetsi fanaticky vis :-) , takze uz toho mame pomerne dost.... abychom to nekteri stihli este petkrat zmenit :-D Mrkni do alb, nad mym se zasmejes kdyz nic jineho :-D A co ty, jak jsi na tom s pripravama a tesenim?
Profilova fotka
Taky zdravím Luciiee. Simi, hudbu budeme mít kapelu otec - dcera. Hrají a zpívají na plesech, co chodíme. Berou si tisícovku za hodinu i s dopravou. A že zpívají úžasně. Už je máme rezervovaný, jen se musíme v únoru na plese domluvit na hudbě a říci, kde to vlastně bude. A teď mi mamka říkala, že její kamarád taky hraje a zadarmo. Jsou to kolegové z práce. Tak teda teď nevím. Ještě musíme promyslet. To bychom ušetřili 5 tis. Jim by prý stačilo pití, jídlo a samo výslužka. Ještě si chci koupit pompadůrku, abych si měla kam dát občanku, peníze (u nás sem já, která drží peněženku) a že jich bude asi hodně, protože se všechno bude platit v den svatby, jen nevím, kdy se platí ten fotograf. Toho jsme domluvili hned na matrice, ale asi až po dodání fotek. Zeptám se kamarádky, je taky fotil. a pak restaurace a hudba na obřadě (400 Kč). A pokud si necháme původní kapelu, tak ta se taky platí při akci. A kdyby hráli ti kamarádi, tak bychom jim taky něco šoupli. Já nesnáším lítání a už vůbec si to neumím představit s tak malým dítětem. Nesnáším to čekání a kontroly. Loni mě nechtěli pustit do Čech, protože jsem vezla stoletou cestovní železnou žehličku. Mamce se nevešla do kufru. Tak si mě hezky vzali stranou a prohrabali kufr. Na obrazovce to vypadalo jako bomba. Měla si 5m přívodní kabel a těžká 3 kg. Ty restaurace už je fakt nejvyšší čas. No jo, my jsme tady fakt takové hooodně dopředu připravené. Ale nám to neva.
Profilova fotka
Holky teď jsem se dívala na nějaká svatební videa a ................ já se strašně bojíííííím!! Sice plánuju a organizuju jedna radost, ale patrně si ještě jaksi neuvědomuju že se to týká právě mě! Já budu tak rozklepaná že do mě budou muset něco nalít, jinak jim tam zkolabuju :-) Jak jste na tom vy?
Kajsa upne stejne,jak vim,ze je to uz letos a uz mame koupene letenky,tak mam taky z toho hruzu.Kdyz jsem se dnes ptala Radka,co chce mit na hos.za obed,tak rek,ze je mu to jedno,ze bude stejne vynervovany a nebude jist a ze bude mit cely den sracku a ze si tu svatbu vubec neuzije,ze to bude jen stres.On totiz jak jsem psala nema rad lidi a neni rad stredem pozornosti,je hodne plachy.JInak uz mam zarezervovane i auto pro nevestu,bude to stribrny chrajzler,nebo jak se to pise :-) Jo a letenky mam domu od 7.4 do 2.5.,ten prvni tyden budu vyrizovat svatbu,mam na vse tyden i na saty a tak,pak u babi a pka prileti radek,tak se budem s malou dovolenovat po zoo apod.No a v lete 1.7 do 6.8..V nedeli po svatbe jedem do toho Krumlova a pak nebyly levne leteky,tak se vracime az sesteho,tak jeste nam zbyvaji nekde 4 noci.ASi praha to bude.Tak mam hned dotaz prazacky,na levne ubytovani v Praze,nejake ale normanli,kde muzu byt s malou a cenove dostupne.Moc dik ;-) Ja budu pos....na cely cervenec,to budou nervy a tak v ten den,ja snad ani neusnua pak budu mit kruhy pod ocima a opar na puse,uz ho mam ted.
Tak ja uz mam jasno i ve vyzdobe.Charmed,neco jsem si od tebe odkopcila,tak snad neva,kdyby jo,tak stejne nevymazu :-) Tak stoly budu mit do letnich barev,budou bilo zeleny podklad a na nich jako ozdobu pouziji melouny nazdobne ovocem,mam tu fotku od chramed,ale z toho tam bude jen ten meloun a na nem na spejlich napichane dalsi ovoce-musi to byt hodne barevne.Dort bude jako v albicku a taky dozobeny ovocem.TAkze budu mit takovou ovocnou svatbu :-p Zaroven se pak vyzdoba aspon sni a je to pekne barevne a letni.Co myliste?? TAkze me uz fakt zbyvaji ty saty jen a kytice.JInak uz mam vse-konecne x-) Tak a ted uz to bude nuda :-| JO a jak jsem videla u tebe charmed ten raut na fotkach,tak asi zvolim taky nejake salaty,treba tri druhy,pecivo a zelenina a pak treba syrovou misu-RAdek ji jen syr,tak ason bude stastny ;-) hej kde jste vsichni?TAk ja jdu taky spat,konecne mi zabrali prasky na zuby,tak aspon usnu 8-(
Profilova fotka
Jojo, Charmed je dobra inspirace, i kdyz doted nechapu, jak to mohla vsechno nasbirat. No jasne, leto do barev, zmrzky a ovoce, stejne ostatni nic jineho neoceni :-) Simi, to ti zbyva ted, uvidime za tyden :-p Jinak mne se strasne moc kytek libilo na strankach kvetinarstvi u zelvicek, tu moji vybranou mam v albicku. Pani kvetinarka, se kterou jsem domluvena, rikala ze v podstate udela cokoliv, tak se tesim. A jinak jsi me trochu uklidnila, ze jsme na to vsichni podobne s tim streso-strachem. A este se jak na potvoru ucim na zkousku z obcanskeho p manzelstvi a rozvody :-D
Profilova fotka
Ahojky Luciee, ja se vdavam 19.7. a pripraveno mame tak na pul, kdyz to vezmu strucne tak na tvrdo je zarizeny obrad, hostina, hudba, napul pozvanky, ty budem objednavat v unoru, saty a oblek taktez, kadernice a kosmeticka uz je taky zarizena uz se ceka jen na zkousku, menu uz cca taky vime, prstynky uz vybirame, do konce unora se chcem sorhodnout pro ty nej a koupit je, seznam hostu uz je taky v cajku,cukrarka je zarizena na 3patrovy dort, na cukrove jeste ne. takze jeste mame co doladovat.
Simicak, máš pravdu. Nebudu si s tím lámat hlavu. Stejně jsou to většinou příbuzní. Hehe, koukám,, že se obrázky z mého alba hodí. Aspoň vím, že jsem vybrala dobře, a nemazej, já bych si taky nic krásného nevymazala :-D Já se tu objevuju hlavně přes týden, nemůžeš ode mne čekat, že o víkendech se budu s bráchou rvát o to, kdo půjde na PC, bych prohrála. Já budu mít taky spoustu ovoce (a masa!). Asi to udělám tak, že jeden tác bude třeba jen hroznové víno, druhý tác budou jen jahody a tak, aby se nemuselo furt doplňovat. Kajsa, já se v práci nudila a tak jsem prohlížela alba. Zabralo mi týden ;-) Ale výsledek stojí za to. A propos, mám toho ještě tak na jedno album. Jinak mám restauraci, od známých, kteří tam měli svatební hostinu a znají se s majitelem, dívala jsem se na stránky a dobrý. Je tam i zahrádka a parkoviště, takže se nemusí řešit kam s sutana v Praze. V únoru se tam jdu mrknout na večeři s našima a těma přátelema (oni jsou to teda spíš přátelé rodičů, ale co na tom? 8-) ) Říkali, že měli cca 350 kč na osobu, no to je supr cena, na to že je to na kraji Prahy. Terjar, využijete fotografa z matriky? Mne to taky napadlo, protože to na místě obřadu zná a ví jak a co nasvítit, aby to vypadalo dobře. Já mám zatím jen místo obřadu zamluvené, v únoru se chystám na tu restauraci (nebo koncem ledna), mám seznam hostů na oběd i na raut (sice asi ještě doplníme nebo promažeme, ale mám ho :-) ), hudbu (nahrajeme všechno co chceme na DVD a budeme to pouštět přes notebook a zesilovač do repráků), začínám přemýšlet nad auty (už víte kdo s kým a v jakém autě pojede?) a nad nějakou catering. firmou, kde bychom si mohli půjčit příbory a misky a případně skleničky, příští týden asi začneme vybírat nějaké oznámení a prstýnky. Dort upeče Michal (patrový medovník, teda já mu budu pomáhat, ale on ho umí skvěle), pečivo zařídí kamarád (je majitelem pekárny), kadeřnice kamarádka, kosmetika taky ona nebo já s mámou, koláčky a cukroví já s mámou a něco tchýně a popřemýšlíme nad potřebnými věcmi na raut. A menu do restaurace...mám pár věcí co 100% chci, ale zbytek nechám na dohodě s restaurací (ti kamarádi nechali celé menu na nich a bylo to moc mňam a ani to všechno nesnědli, zabalili jim to domů). A to je asi tak zatím všechno.
Profilova fotka
Tak dnes jdeme rezervovat restauraci. Jen se trošku obávám cen za pití. Mají jen Plzeň a stojí 37,50. Celkem hrozná cena. Zkusíme si domluvit jiné pivo, jestli to půjde. Všichni by byli hned sťatý a taky ta cena. Včera jsme ladili seznam hostů, takže máme další věc z krku. A 26.1. jdu na šaty. Holky, jsem asi mrcha. Psala mi jedna nevěsta do IP a chtěla po mně kontakt na tu naší vybranou restauračku. dívala jsem se, kde se budou brát a hlavně kdy. No a mají stejný termín jako my. Tak jsem jí neodepsala. Je to ode mě asi hnusný, ale konečně jsem našla přesně to, co si představuju a hlavně blízko.
Terjar, nedělej si s tím hlavu, pakliže by někdo chtěl ve stejném termínu moji restauraci, taky bych nikomu nedala kontakt. Ani vám, sorry :-N Nejsi mrcha, ale pakliže je to přesně to, co chceš, tak si jen chráníš svou představu. Já už bych měla asi začít shánět nějakou látku na šaty, co? :-o
Článek se načítá
Profilova fotka
Charmed, to možná jo. Strašně to letí,za chvíli už je půlka ledna. 22.2. jdeme na prstýnky, juchú. Včera jsem začala pracovat na oznámku a jmenovkách pro "švagrovou". Jo holky, v sobotu jsem si koupila super šaty. jsou slavnostnější, budu je nosit na ples a asi je použiji i jako popůlnoční, i když jsou černý. Ke kolenům, s hlubokým výstřihem a pod prsama mají výšivku z kamínků. Možná, že je pak použiji i na svatbu Járovo bratra, pokud bude ucházející počasí (12.9.08). Pak sem vložím fotku, 26.1. jdeme na ples, tak je hned vyzkouším.
Terjar, sem s tou fotkou šatů! ;-) Hele, kolik nás teda bude toho 17.1. na ten sraz? Já, Terjar, Kajsa - všechno?
Profilova fotka
asi jo. To nás teda moc není.
Profilova fotka
No zatím asi jo :-) Terjar, jsi správná právnická potvora :-D Ale to je přece jasné, teď jenom rychle než si to ta slečna zjistí sama ;-)
Tak já to tam zítra zajdu zamluvit, stůl pro 4 - abychom si mli kam dát kabelky 8-) Ale si musíš hlídat, aby ti někdo nevyfouk co chceš. Tak já třeba nemohla mít obřad v poledne, světe div se, ale už v říjnu bylo poledne na čtvrtek zamluvený. Hustý, že?
Profilova fotka
No jo, ale přeci si to nenechám vyfouknout. Tak jsem té paní provozní psala ještě v sobotu asi v 22.30 (když jsem si přečetl IP) a ona mi v noci ještě odpověděla, ať se v pondělí stavíme. Já jsem schválně vložila jen fotky bez názvu restauračky, protože jí nemáme bloklou. Kdyby měla jiný termín, tak bezevšeho. Mě to teda dneska v práci vůbec neba.
Já se taky musela vylákat z postele silou vůle. Ale kdybych ji neměla tak silnou (tu vůli :-D ) tak nevylezu. Jdu dneska ještě na očkování na gyndu a netuším, jestli nevadí, že TO zrovna mám. Ale asi ne.Teda já když jsem se dneska podívala do diáře, tak jsem se zhrozila - gynda, sehnat info o darovací dani, zavolat do banky, zamluvit kosmetičku (zatím jen na čištění obličeje), koupit dárky pro kámošky v cizině + je poslat, koupit dárky pro bráchu k narozkám. A tím to snad všechno končí, pro dnešek.
Profilova fotka
Já jsem na tom obdobně, Charmed. V jednu jdu k účetní, tam chvíli skejsnu. Za chvíli dorazí šéf a mám zase spousty neudělaných úkolů. Teď jsem psala do jedné firmy, aby mi poslali dvě faktury, která nám "dluží". Potřebuju tu jednu ještě do DPH za loňský rok. ale oni prostě neodpovídají na nic. a když tam volám, tak nikdo nic neví a nejsou schopní mě ani přepojit. Pak musím zavolat do firmy, od které máme software na účto, protože je změna DPH a oni asi zapomněli poslat aktualizaci. ale fakturu poslat nezapomněli :-D . Navíc musím šéfa dokopat do banky, protože účetní chce prachy v hotovosti a to je vždycky keců... A večer jdeme do té restauračky. Ale zítřek, to bude teprve hrůza. Musíte mi držet palce, od 9 mám se šéfem pohovor a od 13 velkou poradu. fultajbl. Těším se na víkend, to jdeme do divadla. A v pátek jedeme do Dětenic na véču. Je to taková ta staročeská krčma. tak jsem na to zvědavá.
Terjar, tak o těch Dětenicích mi napiš. Brácha v tý krčmě byl a je to super, "žereš" rukama, menu je to samá prdelnica a tak...musí to být super zážitek. Myslela jsem, že bychom tam vzali naše, až se Michal konečně odhodlá ofiko požádat naše o mou ruku. On nebyl dosud schopen mamce ani koupit kytku :-( Ale užij si to a pak hned šup sem fotky, jasný?
Tejrar, ja bych taky nedala,ale jestli si ji ten kontakt nedala,tak uz si ho mozna sehnala a ma uz rezervaci.My uz rezervaci mame,jen slozit zalohu,segra uz ma prachy na uctu,tak snad tam brzo zajde.Taky jsem se dnes domlouvala na zlate na prstynky a pry pekkne zdrahlo.450 za gram a to kdzy svagr sezene po znamosti. ]-( NO ale porad to bude levnejsi nez obchode.Ja jdu na saty 10.4 a 11.4. akdyz nezesetnu tak jeste den po te. :-D Huraaa,ja se tesim. Jo uz jsem se koukala i na vyzdobu,tak uz vim i co budu kupovat a myslela jsem,ze to bude drazsi ty veci.Takove ty ubrousy co jsou na stolu k prostirani,tak 30kc stoji asi 45 kc,takze si koupim v barve na stul a pak do prostredet stolu latku a ta taky neni draha,tak pohoda.No a pak to ovoce a to je stejne i jak raut,bude se to pak jist,takze to nepocitam.Jen doufam,ze mi nesezerou vyzdobu nez prinesou polivku 8-( Jen jeste nevim co na obed,ale to vubec nemam potuchy.Ja zrovna labuzni nejsem,sezeru vse a radek neporadi.Tak to mozna taky necham na nich.Rozhodne ne predkrm.Jinak taky hodne masa na vecer x-) Kytku budu volit az podle sv.satu,takze to ted neresim.Ale bud kaly,ruze nabo gerbery.ALe asi kaly.
Profilova fotka
já tam nenapsala vůbec nic, ani k fotkám, tak snad ne. a to by mi paní provozní snad řekla. no tak budu doufat. pokud to přežiju v práci, tak pak napíšu. normálně šéf mi vynadal za to, že jsem si přečetla SMS, prý si mám strhnout tisícovku z platu. začíná mě pořád víc a víc štvát. pořád něco dělám špatně, pomalu atd. přemýšlela jsem v létě, že změním místo a teď o tom znova teda uvažuji. chová se ke mně poslední dobou hrozně. ale když se zmíním o tom, že bychom s Járou za 2 roky mimčo, tak mi tu brečí, co si beze mě počnou. já budu mít oranžové kaly. "švagrová" mi už kytičkou zkoušela uvázat, jsem na ní zvědavá. bude skoro až na zem. ale ona to ještě xkrát změní. já mám zlato svoje, tak jsem zvědavá, kolik za něj dostaneme. mám ho plný pytlík. ani nevím, kde to všichni vyhrabali. dokonce i pár zubů :-D
Já třeba ubrousky koupím pak někde v Tesku, myslím ty modré. Ale bílé sbírám na obědě. U nás v kantýně, vezmu si vždycky dva nebo tři s jeden použiji a ostatní střádám do hromádky na ten raut. jídlo si nosím za recepci, takže o tom nikdo neví :-D Jsem vyčůraná, co? :-D Tak mně by se líbili v tuhle chvíli bílé kaly, uvázané stonky k sobě, převázané mašlí nebo stužkou a aby "padaly" dolů. Taková ta převislá kytka. Je to celkem lehké a když to máte pak držet 20 minut na obřadě a pak při focení, tak nechci nic těžkého. Kulaté se mi taky líbí, ale myslím, že k mé oplácanější postavě půjde spíš ta převislá varianta. Tak jsem se dívala na netu na fotky té restaurace od známých a je hrozně pěkná. Už se těším až tam půjdeme na oběd. Takže holky, zítra jdu zamluvit pizzerku, vemte s sebou pak foťáky, ať pak ostatní holky netruchlí a aspoň něco si užijou.
Profilova fotka
Ja fotak nevezmu, pac se nam rozbil takovy ten maly digital a Vlada mi svuj profi nepujci. Ale kdyz tak vezmu notebook a muzeme prohlednout nase fotecky, takze flashky s sebou ;-)
Ok, flešky s sebou a tam nám dají i flašky :-D Normálně, já tady sedím a někudy mi táhne na záda. už to začínám docela cítit. A nemůžu přijít na to odkud ]-(
Charmed,tak to je dobry s temi ubrousky,tak to zkus i s pribory a mas to ;-) JO tak pak dejte vedet,co jste noveho na srazu vykutili.Hej a co je s raduz??Uz tu dlouho nebyla?A i Marluci,snad je zdrava s temi vlasy. Ja tu dnes mela kamosky se dvema detmi,tak me boli hlava a mam hracky i na zachode 8-(
Profilova fotka
A vite kdo sem prestal chodit? Suik, uz je to fakt dlouho (na nas:-)
Profilova fotka
Holky, restaurace je naše. HURÁ. máme už vše domluveno. paní moooc milá. neplatíme vůbec nic, jen jídlo a pití. dekorace a pronájem se neplatí. je to tam moooc krásné. máme domluveno menu na oběd i večerní raut. objednala jsem guláš, vepřové a kuřecí řízečky, bramboráčky, ovoce, zelenina, nějaký ten talíř se salámem a se sýrem, pak balené vody a i jiné pivo. oběd za 270 Kč na osobu a raut to samé + pití. to říkala, že vyjde taky tak na 200 - 300 Kč na osobu, a platíme pivo, víno, nealko. prostě super. máme pro sebe zimní zahradu a zahrádku s fontánou. jsem moc ráda, že jsem neobjednala ty minulé restauračky, tam chtěli mnohem víc peněz. jen tam neberou karty, takže pak musím navštívit spořku a vybrat prašule. co dává Jára do kasičky na svatbu, tak asi padnou na ostatní věci. a z obřadu tam můžeme jít klidně péšu, je to asi kilometr. možná ani ne. na co si vlastně půjčovat auta, i z domova to máme necelý kilometr. :-D jo jo, foťák beru. tak pak dej vědět, jak se to jmenuje.
tejrar,tak supr,to gratuluji,ted jsi z nas nejdal ;-) A comate na obed?ten gulas a bramboracky bych si dala.A nemate toho jidla nejak moc?A mate supr ceny za osobu.Nam by to melo vychazet taky nejak 500 na osobu se vsim vsudy.Ale to se vsechno odvine podle toho,co budem chtit na jidlo a raut a pronajem a vyzdobu taky neplatime,to se snad u nas ani nedela.TEda nikoho neznam kdo by to platil.A hod fotky restaurace,zni to pekne,zimni zahrada,fontanka x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?