Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky,zdravim mirasek a kate -vitejte mezi nama ;-) Simi, prstynky nemame (ale hned jak prijedeme domu, vyrazime na ne! uz se nemuzu dockat) ale mame jasno ze to budou ocelove nebo titanove, takze i cena bude v poho. Ted resime co tam vyryt, ale nejspis to bude datum plus jak si navzajem rikame (takze asi Radu a Pavli nebo prezdivky :-) ) my tam budeme mit hudebni aparaturu a svoji hudbu, kterou dodam na CD (uz to mam vse vybrane, jen to musim jeste vypalit-ale radeji jeste cekam, bo vse menim jak ponozky, tak at to nemusim vypalovat stokrat) ale kdybych chtela ,muzeme mit i zivou hudbu (ale to bych asi resila stejny problem jak brnanda - dodat noty??? brnando-zkus mrknout v hudebninach-teda aspon tady v UK maji v hudebninach spoustu knizek s popularnima pisnickama-kde jsou noty! Cokoliv....snad jsou i u nas-zalezi na tom, co chcete za pisne) Terjar-to jsem se pobavila nad predstavou jak sprintujes k oltari :-D ja zase pujdu hrozne dlouho, bo me povede deda, ktery spatne chodi -jenze ja chodim hodne rychle (hlavne kdyz jsem nervozni-a to budu), tak deda asi povlaje za mnou :-D
brno,my budem mit zivou hudbu a matrika co navrhuje pisne,tak oni noty asi maji,my si jen z toho museli vybrat. Tery,zrovna ten pochod nemame,ale ten druhy,ve slunci senu je jiny,my mame ten tam tam tam tam ;-) Uz vis?? 8-) brno me jeste napada,zkus si ty noty sehnat i pres net,ale zas jestli mate neco fakt moderniho a nebo neobvykleho,tak mozna je nesezenete.Ja jen vim,ze mi budem pred obradem hudebnikum platit 300kc a oni nam tam zahraji.MOzna ani nenabizi nas zamek reprodukovanou hudbu,my se zapomneli zeptat a beatles jsou dobri,teda ja je mam rada. radu,tak dedu neuzen :-D No u nas zas hrozi,ze nasi svatbu nestihnou a povedu se sama.Maji dorazit do cr v noci z patku na sobotu a jestli budou komplikace na cestach,tak mam smulu.ALe kuz jsem jim rekla,ze jestli to nestihnou,ze uz na ne nepromluvim,kdyz vi,ze to nemusi stihnout,tak maji letet a ne jet a utem ]-(
Díky všem za podoporu :) Mluvit si do toho nenecháme, i když se nám to snažilo rozmluvit hodně lidí, ale přece jen jsme přišli už pevně rozhodnutí, že to takhle bude a to nám to celý dost ulehčilo... :) Hudbu my moc řešit nebudeme, máme svatbu v malým (jen oběd a posezení s blízkou rodinkou - rodiče, prarodiče, sourozenci, svědci - i když i tak to dá dohromady skoro 30 lidí :D ), takže asi uděláme nějakej hezkej mix na CDčko a pustíme to tak... A hudbu v kostele necháme na člověku, co nám bude hrát (bude to snad přítelův strejda), takže to zas tak moc neřešíme, naštěstí...
simi.. jenže oni nám napapíru dali samou hudbu hřbitovní! my sme si našli na netu všechny písně,které oni uvádí a to je pláči.josu to takové ty klasiky jo.. no a právě já čtu,že každej má beatles a moderní a pěkný a vtipný a pod.no a paní mi napsala ,že zahraje pán varhaník jen s notama,asi cd nám by nepustili ;-) sem ztoho pochopila víš .. no jsem ztoho na větvy abych pravdu řekla.
Profilova fotka
Simi, vím. Bohužel nás to nemine a musíme si jeden vybrat. My platíme za hudbu při obřadě 400 Kč a na samotný obřad jsme si vybrali mix z Noci na Karlštejně, konečnou písničku z pohádky Nesmrtelná teta, od Basikový Veni Domine a ještě dvě, ale ty z hlavy nevím. Na večer jsem posílala seznam, co bychom chtěli, ale oni hrají hezký písničky, tka mi to ve finále bude jedno. A přes oběd nám budou pouštět reprodukovanou hudbu, tak to jsem nechala úplně na nich.
Ahoj holky, tak já se také přidávám. My máme svadbu 11.7. Máme už skoro všechno, minulý týden jsme mákli))) Chybí nám obejdnát dort, ale cukrárnu máme vybranou, chybí nám kytka, klopa a kytka pro svědkyni, ale květinářství máme, pak nám chybějí oznámení, to budeme objednávat koncem května, jmenovky na stůl - budu vyrábět o víkendu, a prstenky - teď se rozhodujeme zda bílé zlato nebo ocel........ A jinak ozdoby, šaty, oblek, bižu, prádlo, podvazek, menu, hodbu , fotografa máme..... HOlky, já se tak těšííííííííííííííííííííííííííííííííím................................. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj elp, vítám tě mezi námi.
tejnar, děkují za přivítání ))))))))
Elp, ahoj, vítej tu mezi námi. Holky, do alba 1 jsem přidala oznámení, pozvánky na raut a taky to, že chceme peníze a ne dary neboť všechno máme. Tak se mrkněte. Šaty by měli být hotové v pondělí a jdu si je vyzvednout asi v úterý, nebudu moc stíhat. Jo a do té Paříže jedeme!!! Hurááááááá!!!! Michal si to nechal rozležet v hlavě a jedeme. Takže jsem natěšená jako blecha a jen brouzdám na netu a hledám do jakých zákoutí se půjdeme podívat :-)
Profilova fotka
Je, to vám závidím. Já si aspoň teď užiju 4 dny na Mácháči - máme dámskou jízdu. Pak hned hoď fotečku.
Fotku hodím určitě hned jak se do těch šatů doma dostanu ;-) Teď mi řekla kolegyně, že se jí o víkendu zabil kamarád s 3měs. miminkem v autě a manželka je na psychiatrii. To je snad lepší umřít s nima. Nějaký debil do nich vrazil když jel na červenou a oni normálně na zelenou. Tak mi pěkně zkazila den...
Profilova fotka
Ježiš to je hrůza. Úplně mi přeběhl mráz po zádech. K tomu se nedá nic napsat, nemám slov. Mě málem srazil minulý týden u nás na přechodu. odbočoval doprava a já šla na zelenou přes přechod. Jen tak tak přede mnou zastavil. A včera, když jsem čekala na tram, tak si to řítilo nějaký silný auto přes koleje, aby nemuselo stát v koloně na červenou a taky to projel na červenou.
Článek se načítá
Já v pondělí přišla do práce a sekretářka o holi. Tak se ptám co se stalo a když si dávala na parkovišti nákup do kufru tak do ní nacouvala nějaká kr.va a pohmoždila jí kolena. To je teda týden. No nic, hlavně že je venku hezky a svítí sluníčko a je teplo a my jsme v pohodě.
ježíš sem s evás holky chtěla na něco optat a jak tady čtu o těch sražených a zabit. lidech sem zapoměla co sem chtěla :-S
jo už vím.... proč mám dávat kytku aji svědkyni? vždyť to s enikdy nedávalo ....???? a ještě elp ahojky ;-)
brnanda: já nevím, jak se to dělalo dřív, ale myslím že teď se to tak dělá. Ale asi je to na tobě ne?
já jsem se rozhodla, že budu mít jednu kytku, kterou budu házet, že nechám udělat takový náramek z živých květin pro svědkyni a klopu. Jinak květiny pro maminky dělat nebudu. Příjde mi to zbytečné.
elp.. já právě že pro maminky jo a jinak do klopy svědků a rodičů máme ty velkývývazky a jinak pro ostatní né klasický vývazky ,ale o něco větší . mě právě spíše připadá ujetý dávat svědkyni kytku a svobodným kytku a pod. Když sem slyšela, kolik by mě stála kytka,viz. album ,tak si radši zajdu do voneklu a koupím si tam růže á20kč +dph a budu to mít o 100% levnější!
to já mám pro svědky větší a pro rodiče a ostatní takové normální. Jinak svědkyně kytku nechci, přijde mi to zbytečné, ale takový jednoduchý náramek, aby ke mne patřila...))))))
já sem taky říkala,že nebudu jí nic dělat.. ani nevím, jaký bude mít šaty a jaksiže svědek přítele nedokáže pochopit,že sme chtěli vědět,včem půjde on,abych to mohla říct moji svědkyni,aby s etrochu sladili,tak on oto nemá zájem ...to nás docela sklamalo,ale co se dá dělat no ,-) takže kytí jen já,ženich do klopy ,a maminky no a Natálka dostane košíček(neteř ) ,-)
ja svedkyni kytku nedavam,nikdy jsem to na zadne svatbe nevidela az tady jsem se o tom docetla.Dam jen maminkam a manzelovi do klopy a sobe a to je vse.A svedkovi jsem jen rekla,kamosce at nejde v cernem,jinak je taky nebudu ladit,kazdy ma rad to v cem se citi a kazdemu sedi jina barva,pro me uz to je pak sekyrovani,i kdyz to vypada pene na fotkach kdyz jsou sladeni.... ;-) My budem sladeni jen s zenichem a mala. Leda kdybych jeste mmela nejakou druzbu,tak ty bych taky sladila.
Profilova fotka
ahoj vsichni, tak kdyz jsme u tech kytek-me ani nenapadlo, ze se svedkyni nedava-proste jsem to vzdy brala tak, ze kytku maji maminky i svedkyne. Ale jeste se kamosky zeptam-treba se s ni nebude chtit tahat :-D , no a pak budu mit druzicky a ty mivaji stejnou kytku jak nevesta, akorat mensi (kvetinarka mi to psala presne-jakoby kapka z nevestiny kytice :-) ) a protoze ja chci kaly, tak to nebude nejlevnejsi. Ale beru to tak, ze kazda zenska ma rada kytky , ja taky ,tak co. A navic-usetrila jsem na satech (byly vlastne zadarmo, bo jsem na ne dostala penize od sefove jako svat. dar), pak usetrim na hostine (nemusime platit najem, muzikanty a drahe jidlo a alkohol), takze si muzeme dovolit mit kyticky pro vsechny (snad) Jestli se ale dopocitam vysoke castky, budu muset skrtat :-D :-D Uvidime-porad to nemuzu resit (ty detaily), dokud nejsem doma. Ale uz se to blizi, tak to pak zacnu! A s barvama-ja jsem rekla svedkyni a druzickam, aby mely neco do zelena (ale jestli objevi neco v jine barve, nevadi) Ja totiz budu kremova + Pavel asi cely v sedivem (abych pravdu rekla po kazdodennim prohlizeni techto stranek , se mi prestaly libit ty klasicke obleky -tmavy+bila kosile+zelena kravata (coz jsem chtela puvodne). A taky Pavel prohlasil, ze to nechce :-) takze to nejspis bude sedivy oblek, sediva kosile a sediva kravata (nebo jina barva-ale vse stejne-moc se nam to libi...jen to nikdy nemel na sobe, takze musime pockat az jak to bude vypadat). No a kytku budu mit bilou..takze neni co resit (kazdy muze mit barvu jakou chce), k bile se hodi vse 8-) Akorat jsem jim rikala,aby nesli v cernem! Jinak je mi to jedno :-) Ale kdovi, nakonec uvidime az na fotkach, jak jsme to nakonec vse -sladili- :-D
Radu radek bude mit asi taky sedivy oblek,ja budu mit kytku taky urco bilou a k tomu se hodi vse a aspon nemusi mit radek ruzovou n ebo modrou kravatu a nemusime nutne vse ladit,protoze on by byl uirco proti :-D Radu a kdy se vracite domu?uz to mate za par,ze? holky japorad faram nad tim zavojem jak silena.RAdu,mohla by mi ta tvoje kamoska spichnout zavoj?Mohla by ses ji zeptat na kolik asi vyjde,kdyz bych chtela dlouhy asi jak ty,tak abych ho tahla po zemi za sebou. Vcera jsme to doma vecer resili,muj zavoj,teda resila ja a radek trpel :-p
já jako nemyslela psaním,aby šel svědek stejně oblečený jako svědkyně,ale aby aspoň trochu věděla,včem on půjde.. představa (jak to řekla svědkyně) že půjde růžovožlutá a on modročervenej no tak by vážně byli na fotkách jak dvě rybičky barevný :-D Nakonec ze svědka vypadlo,že půjde ve světle modré košili,tak to můžu říct,že půjde v modrým a ona může jít včem uzná za vhodný, nebo kdyby mi svědkyně řekla,včem půjde ,tak muto řeknu aby tověděl.. ale vžádném případě jim neříkám,včem mají jít.. ale toto je každýho věc a myslím,že by vtu chvíli ani svědkové neměli myslrt na nějaký sekýrování,ale prostě člověk chce mít vše krásný no... |-|
jojo mas urco pravdu brno a nemusi klopit oci ;-) Me je jedno v cem mi svedkyne puljde,jen kdyz nebude cela v cernem a jakou bde mit od radka svedek kosili netusim. My se zrovna vcera bavili s radkem,ze vlastne byt pozvany na svatbu neni nic supr.Musis si koupit hadry,zaplatit si cestu tam jako na obrad,pak svatebni dar............taky to neni levna zalezitost.Od radka segra treba malo vydelava am usi se obliknout bo nic nema,taky svojeho syna,pak koupit mi kytku ke gratulaci,pak dat treba 500kc jako svatebni dar,chudak uz musi setrit ted.Vydela 8500kc a jen 4500 da za najem,tak fakt nekteri musi odkladat z kazde vyplaty,predtimm me to tak nenapadlo.Jeste ze jsem nevesta :-D
Zdravím všechny takhle navečer, snažila jsem se sem napsat už dopoledne ale nějak to nešlo :-( U nás kytí bude vybírat přítel, tak jsem zvědavá :-D Ale jinak šatičky mám vybraný v barvě slonovinová kost (jsem vůbec netušila, že taková barva existuje :-D ) a přítel nejspíš bude mít béžovej oblek a košili a kravatu nejspíš dokoupíme, aby se mu hodila k šatům a tak... Napadá mě ještě jedna otázka, viděli vás vaši nastávající v šatech nebo je to pro ně překvápko až do poslední chvíle? Já si pořád říkám, že je lepší, abychom byli s přítelem sladění a věděli, jak to bude vypadat, až budeme vedle sebe stát...
Profilova fotka
To k.ate: pro mého přítele to bude překvapení, neviděl mě v těch šatech a ani na fotce je neviděl.Košili mu vyberu sama, protože moje barva šatů je lososvá... :-) ;-)
taky to bude pro ženicha překvapení, proto jsem sem ani šaty nedávala. ;-)
u nas je taky nevidel ani na me a ani na fotce a tady nechodi,tak je mit v albu muzu.JInak ja mam saty tusim kremove bile.Ale fakt nevidim rozdil v slonova kost,kremova bila,prirodni bila,bila -to mi nabizeli u me to je bila.Pry si mam sehnat i boty kremove............jakto poznam??KOupim bile,stejne nikdo nebude cumet mi na boty a srovanvat. evi,jak se vam zabydluje??Uz mate vymyslenou skalku??Jste asi v sedmem nebi,ze??
mirasek jaka to je lososova barva,to je taky nejaka bila??nebodo ruzova?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?