Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
tak me se hrozne nelibi rukavicky! Nikdy bych si je nedala. Ale zase kazdy ma jiny vkus a co se treba nam zda preplacane, jinym se libi -takze hlavne ze mame kazda to, co se nam fakt libi a v cem se citime dobre! Tery, my jsme pred hodinou prijeli z posilovny a taky necitim nohy :-) A navic mam hrozny hlad-a doma nic v lednici :-S Chteli jsme jet z posilovny primo na nakup, ale meli jsme problem s autem, tak jsme museli jet domu (hrozne pisti-asi pry prokluzuje klinovy remen-ale to by jste museli slyset, jak to rve a celou cestu-lidi se otaci, tak jsme radsi jeli domu. Takze nakup az zitra-asi dnes umru hlady!
Profilova fotka
Já se zase nějak přejedla. Měli jsme na kolech nějakou klobásu a já si k ní dala pivo. Normálně takové hnusy připálené nejím, ani buřty, ale dnes jsem udělala vyjímku a teď je mi šoufl. Na zvracení. Jára pak jel za rodiči a mamka mu nabalila nějaký srnčí hřbet, je to moc dobrý, ale asi jsem to taky neměla jíst. Klínový řemen znám, mamka s ním taky dřív měla snad probléma můj bývalý taktéž, prý místo něho jsou dobré silonky, samozřejmě na dojezd, nedá se s tím jezdit místo něj :-D A ještě se sem žene pořádná buřina. Černý mraky a zvedá se pěkný vítr, nemám ráda bouřky.
Profilova fotka
ja se bourky strasne bojim-tady skoro zadne nejsou a kdyz tak hooodne malicka, ale doma-to se zase zblaznim strachy. Mam na bourku asi sesty smysl, protoze kdykoliv zacne, okamzite se probudim a neusnu, dokud neskonci (takze nekdy fakt hruza). Na to se vubec netesim :-p
tak ja mela sest toustu,4 se salamem a 2 s marmeladou a jogurt a spatne mi neni :-D Jeste si neco udelam k tv dobreho na papani a pak jdu chrapat.V patek jsem sezrala na veceri kure na smetane a sest knedli ap ak dva chleby jeste.To mam asi z te antikoncpece a jestli priberu,tak se do satu nevlezu,takze to budu muset spojit se cviceni,zradla se nevzdam :-) Ale me se do te posilovny nechce chodit,je to moc daleko,tak uvidime,u nas je radek poctivka cvicici.TEd by sjme meli jit mrknout pres tyden na oblek pro nej,tak to bude horor,ale uz ma nejaky v merku,pry bezovy ci co,tak jsem zvedava
Jo a jeste jsem zapomnela ze uz mame i hudbu k obradu.Bude to klasicky svatebni pochod a pak mame tri od beatles, hej jude, a pak ty klasicke,ted si nemuzu vzpomenout,hned jsme se shodli,lprotoze jejich vyber s vondrackovou apod.se nam fakt nelibil.Pak tam byli jeste nejake nazvy co jsem nikdy neslysela ja a ni radek.Jo a taky pani z matriky byla moc ochotna a jelikoz druhy den jedem na svatebku,tak nam oddaci list posle k segre a ta mi ho pak posle sem,takze se nemusime uz do ostravy vracet. Jo a taky jak jsem se bavila s tim zlatnikem,tak taky rikal ze ty upravene zlate prstynky nevydrzi naporad,jako ten mat a piskovane zlato,brousene apod.pry tak rok max dva,ze to jsou sice krasne a ze pry uz vetsina nejde ani upravit kdyz se odrou.HOld zlato no.Ja jen doufam,ze mi ten zasnubni k tomu snubnimu udela pekne a ze to nebude vedle sebe vypadat debilne.Jo a ryt se da do 2mm prstynku a vice,ja totiz myslela,ze je budem mit bez ryti,protoze radkuv je 3mm sirkoy a muj ctyri a on ze se tam ryt da,jsem zvedava jestli to pak prectem v tom radkovem :-D NO hlavne at nam sedne velikost. RAdu vy uz mate vybrane prstynky??
Profilova fotka
Simi, takže zlato stačilo? Já mám 4 mm a rytinka je pěkná, i když se mi zdá taková malinká, ale na tich fotkách jí mají všichni asi nazvětšovanou. Jára má 6 mm, tak jí má i větší. Tak šéfíci se mi dostaví snad až k polednímu, jsou na chalupě. Ale musí se vrátit, chci výplatuuuuuuu :-D Hudbu už jsme si taky na obřad vybrali, měli jsme si vybrat 3 - 5 písniček, ale teď to z hlavy nevím. Je tam i 5 pochodů, tak musíme jeden vybrat, ale nelíbí se nám žádný. Ale asi to nebudeme ani vnímat. :-D
Ahoj holky, tak já měla v pátek dovču a jen jsme uklízeli po malířích a parketářích. Takže jsem se ven ani nedostala. Ani na chvíli :-( Dotaz - kolik asi metrů stuh kupujete na jedno auto? My jich budeme mít asi 5, ale nevím, kolik se spotřebuje metrů stuhy na jedno auto. když chci mí křížky v oknech (ve všech 4 bočních) a na kapotu dáme jen širší stuhu do V. Kolik toho máte vy na 1 auto? Příští týden budu volat cukrářce a domluvím se s ní na dortu. A snad už budu mít upravené šaty, takže byste se mohly dočkat i fotek ;-) Jinak fotografa bude nejspíš dělat Michalův kamarád ze školy, prý fotí dobře, ale já od něj chci vidět nějaké fotky!!! Ale zase osobně ho znám a je fajn, ale když nevím ajk fotí, tak má Michal smůlu :-D Musí mi donést nějaké fotky. Tak do té Paříže možná nepojedeme. Michal vzhledem k dalším výdajům (oblek, prstýnky, kytka, jídlo na raut v sobotu...) si myslí, že tenhle výlet se někde objeví :-((( Vzlyk. Ale uvidíme. Na jednu stranu má pravdu, ale na druhou stranu, přece nás nemůže těch "pár" tisíc zabít. No ne? :-)
Zdravím všechny budoucí nevěsty :) Nás čeká svatba 12. července, můžu se k vám přidat? :-)
Profilova fotka
Ahojky taky zdravím všechny a taky nás čeká svatba 12. července....
K.ate, mirasek, jasně že se můžete přidat. Mluvím myslím za všechny holky... 8-) Tak co všechno máte - nemáte? :-) My potřebujeme jen přítelův oblek, prstýnky a sehnat kytku a dohodnout se s cukrářkou.
Profilova fotka
Ahoj holyk, taky vás tu zdravím. Máme stejné datum. Tak se trošku rozepište.
charmed - my máme zatím jen zamluvenej salonek v hotelu na hostinu, prstýnky, já mám zamluvený šaty... Příští týden s přítelem půjdeme dořešit do salonu jeho oblečení na svatbu a moje botičky, aby se hodily k šatům, taky se asi stavím domluvit se s kadeřnicí na nějakým tom účesu... Je toho víc, co nemáme :-D Přece jen jsme začli svatbu plánovat docela pozdě (na začátku dubna jsme se rozhodli, že se teda fakt vezmeme, i když nám to všichni vymlouvaj...), tak toho chybí docela dost ještě... Na co si vzpomenu, tak jsme ještě skoro neřešili svatební kytku, nemáme oznámení (i když se snažím na tom pracovat), nemáme ještě domluvenej dort na hostinu (ale ten nám možná zvládnou udělat přímo v tom hotelu, kde bude hostina :-) ), pořád řešíme dopravu (vzhledem k tomu, že já jsem z Brna a přítul bydlí asi 100 km odsud)... Ještě musíme vyřídit formality na matrice, protože se budeme brát v kostele... Jejda, jak to tak píšu, je toho ještě fakt spousta :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
k.ate, na nikoho nedejte. Je to jen vaše rozhodnutí a pokud to tak cítíte, tak není co řešit. My už tady všechny plánujeme svatbu snad rok :-D . Taky to tak vypadá, ono je lepší snad i na to mít míň času a nemoct to měnit. :-D Ale jsou to příjemné starosti. My už máme všechno, takže jen čekáme. Vlastně skoro všechno, dneska mi Charmed předá svatební figurku, tak to už je snad poslední věc.
Profilova fotka
Svatbu budeme mít na zámku Kynžvart, mám zamluvený šaty,koupený botičky i popůlnoční šatky, máme fotografa, kameramana, přítel má vybraný oblek, ještě musíme pro něj sehnat košili, protože moje šaty jsou s nádechem lososové barvy, pak máme prstýnky, oznámení se už dělá, hudbu na hostinu i na obřad, ještě nám chybí zamluvit kytky, vybrat svatební dort a dojet na matriku a domluvit výzdobu v kapli na zámku. A pak takové další maličkosti. To k.ate: neboj, to se dá vše ještě v pohodě stihnout :-)
holky taky vas vitam mirasek,mas moc zajimave pekne saty,takove jsem tu jeste na nikon nevidela ;-) k.ate,neboj na to vse ti staci pouhy mesic a aspon nebudes vymyslet nesmysly :-D My oznamko delali v s sobotu a v nedeli a v pondeli jsem letela domu je rozdat,stacily na to dve hodky a mame ho supr,ze holky? :-p Kytyky mi rikala pani v kvetinarstvi,ze staci 2tydny predem a dorty staci mesic,prsytnky budem mit az v cervenci,uz jako budou driv,ale domu jedem v cervenci,tak snad sednou a jinak uz je vse.Ja jeste vybiram sv.kytku a pro zenicha oblek a vse k nej,pak pro me pradlo a bizu a pro malou strevicky,no a pak v cervenci doresit detaily a vsude zavolat.Nejdulezitesji je mit restauraci a saty ;-) Jo a hudbu,ta se taky objednava dobpredu aby uz nebykli zamluveni Kecat si do toho taky nenech,me taky vsichni rikakji,ze se pak setejne rozvedem 8-)
Mirasek, kde jsi sehnala tak hezký podvazek? Kate, teda máte toho docela dost, ale času je hodně, takže hlavně v klidu. A do toho že se nemáte nebo máte brát, je to vaše věc, tak si nenechte kazit radosti z přípravy. Nám všichni říkají, že se zabijeme, takže rozvod nebude :-D ale co, krizové období už máte dávno za sebou takže se nemusím bát, že bychom nepřewžili i ty další, co určo přijdou. Ani jeden se rozvádět nechceme, to jsme si ujasnili, takže budeme bojovat o sebe. Jinak na prstýnky ti stačí den a pak si je vyzvednout a dort taky :-)
charmed kdy budes mit saty??Ty si nechavas sit?Hod foto!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
To Charmed: ten mi dali jako dárek v půjčovně mých šatů - salon Orchidea Plzeň
Simicak, já šaty už mám, ale švadlena mi je musela zmenšit a tak je má teď doma ona. Ale teď někdy by mi měla dát vědět, kdy si pro ně můžu přijít. Foto ještě nemám, ale hned jak si je přinesu domů, tak sem dátm fotku. Hned jak bude foto vás tu budu informovat. jinak si nějak nemůžeme vybrat prstýnky :-/ Co se líbí mne se nelíbí Michalovi a naopak, ale chceme je mít stejné. Asi bez kamínků, protože by se tloukl se zásnubním, kterej je teda nádhernej :-) Mirasek, aha, a ten se mi zrovna líbí .-) Ale budu mít šaty šampaň a tak by takhle krásně modrý mohl být vidět. No co, stejně si ho vezmu až na oslavu, navlíknu ho někde na toaletě :-D
Ha, teď jsem otevřela kaktusové pití, které je teda ale moc mňamy, ale je brčálové jako Shrek :-D :-D :-D
charmed ty mas koupene saty?Vzdyt jsi naposled psala,ze jsi byla v pujcovne??nebo mi neco uteklo?TAk to jsem zvedava na ne.My mame prstynky klasiku,krouzky bez niceho a jen bile zlato,mam taky zasnubni,tak by se to tlouklo a aspon jsme se nehadali pri vyberu ;-) Ja mam rada klasiku,skoda jen,ze nenosime zlute zlato.
Simicak, byla jsem v půjčovně jednou, ale chtěli za to takové peníze, že se mi protočili panenky, a líbili se mi tam jen jedny šaty :-( Tak jsem si je koupila, ale měli jen jedny, které se mi líbily a byli o 2 čísla větší :-) Tak mi je tamní švadlena přešívá. Ale jsou fakt nádherný!
Tery zlato stacilo,teda on rikal ze staci 10g na vsechny tri prstynky a to snubni mame mohutne,jako heavy weight aby nepraskli a prezili vse a na zasnubni pry staci 2g,ale pro jistotu jsem mu tam dala i moje stare zlato a v nem bylo asi 5g mozna vic,nemam v tom prehled.No jsem fakt zvedava ajk to bude vypadat na prstu ten muj set,snad udela neco pekneho bo me trefi :-S uz aby byl cervenec a ja je sla vyzvednout,kdybych byla doma,tak rikal,ze je ma do dvou tydnu hotove,mozna nam je hodi k babicce a ja jen pak poslu prachy.ALe vsechny tri prstynky i s praci nas vysly na 5500kc coz si myslim je supr cena,kdyz jen hodnota toho moje zasnubniho je okolo 2500 normalne ne li vic
Tak to já bych se chtěla vejít s oběma prstýnky do 5.000. Chceme si je nechat udělat na zakázku, ale vůbec nevíme jaké chceme. Teda určo víme, že chceme kulaté :-D :-D :-D
Profilova fotka
charmed, a budete mít zlaté?
Tak to taky nevíme :-N Ale chýlíme se asi k ocelovým, aby něco vydrželi - až budeme stavět a Michal se nepáře se sundaváním čehokoliv, takže při stěhování a tak aby prostě vydrželi.
simi.. mám dotaz .. jak si psala,že máte vybranou hudbu.. to ponesete noty jak tomu varhaníkovi a nebo na cd? Mě dneska psala paní z radnice, neboť jsem jí psala mejlík, že ta hudba co nám dala je příšerná jak na pohřby a že si nevíme rady a jeslti je možný si donést svoji nebo něco jiného a ona mi napsala,že od 16.5 začínají svatby už ve 12hod. a že se máme přijít domluvit s varhaníkem a donést mu noty. Já myslela,že tam hodím cd jen s hudbou :-. jsem ztoho docela vedle...
Profilova fotka
Teda, to jsem ráda, že my jsme měli spíš opačný problém. Nevěděli jsme které písničky ze seznamu vybrat. Líbila se nám převážná většina. Jen máme problém s pochodem, je to síla. taková ta klasika, kterou nemusím. Když to slyším, tak vidím Blaženu, jak se válí v té obřadní síní a řve ne, ne, ne a Miluna k ní natahuje ten snubák. :-D . Ale asi to překousnu, mají 5 pochodů, sice jeden horší než druhý, ale můj otec nechodí, ale běhá, takže to bude asi sprint k oltáři. To se ani varhaník nezpamatuje a my už tam budeme nastoupený :-D
ahoj holky, hlásím se po víkendu. Bylo to fakt divoký, ještě teď se nemůžu vzpamatovat. V pátek jsme jeli od školy do lázní v Třeboni na procedury, v sobotu u přítelovo rodičů a večer na ejchuchu ke kamarádce, to byla vesnická divočina, byla jsem z toho úplně paf :-D Jinak jsme makali na domečku. Zatím tedy řešíme okolí, skalku a tak, ale stejně je tam práce haba kuk :-D
:-D :-D :-D terjar přesně u jednoho pochodu sme s e začali s Ví´tou tomu smát,že to jako by bylo vystřižený ztoho filmu :-D :-D :-D co jsem vám chtěla.. mám naskenovaný dvě stránky krásných postaviček a blbůstek na dorty,když to budete chtít ,ho´dte mi váš mejlík do ip a já vám to pošlu ,-) ať mě nezdrbnou,že mám v albíčku reklamu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?