Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
maicky,tak ted rikala segra,lze taky videla ten dokument o let.havariich a ze asice 90% lidi pad letadla prezije,ale ze pak vsichni uhori v tom letadle a nebo se utopi.TAk mi dala instrukce kde si sednout a kdy roztahnout vestu a kde jsou oz nacene cesty abych se v ohni dostala ven :-( Moc me utesila,tak uz se zas bojim a to uz jsem byla klidna.Jinak ne stiham,tak jdu dobalovat a jeste jsem dens nejedla. brno,jako ja tak max.upecu buchtu a kdyz babovku,tak vypada jako by uz ji nekdo jed :-D
tfůůj nebavte se o katastrofách :-S já ztoho pak mám akorát trauma a bojím se o všechny,kdo kam letí :-( ty br´do já mám dojem, že za chvíli bude 26.7 :-D nám teď každej známej říká jen .. děcka jak vy to děláte,každej by už stresoval a vy si kupujete balónky ... :-D :-D V sobotu nám buchla kapela a já nevím, jestli mám obvolat nějaký djd a nebo živou hudbu :-S si denska připadám jak bez mozku,bezradná ,že nevím jak se rozhodnout a co udělat a nikdo neporadí ,-) Ale i tak potřebuju od Vás prosím prosím radu.. na bazaru s e objevila holčina,která dělá přenádherný vývazky a my přemejšlíme, jeslti se do těch vývazků dává i mirta nebo ne? jak to je?
Profilova fotka
brnanda: To záleží na tobě :-) My je tam taky mít nebudeme, protože se mi to tam zdá divný. U těch klasických mašliček se to hodí, ale u těch ozdobných to asi ani bejt nemusí. My je tam prostě mít nebudem :-)
Profilova fotka
simi: Neboj. Určitě doletíte v pořádku! Jen se nestresuj, teď to nemá cenu. A jak dlouho to sem letí?
maicky,takže budete mít jen ty vývazky? a velký nebo malý? Já jsme ztohodle nějaká vedle echt
Profilova fotka
brnanda: Koukni se mi do alba. Ty velký jsou pro rodiče a ty ostatní jsou pro hosty
dve hodky letime brno tak to neporadim,ale asi do obcy myrta a do zdobenych asi ne.Ja bych ji tam nedala.
evi brno posilam to oznamko ;-) Ja uz se s vama prozatim loucim a mozna se tu ozvu jak budu v cr,ale asi se na net nedostanut,ak uvidim.Drzte palce zitra a v patek hura na saty x-) Dikes za podporu...Ja se bojiiiiiiiiiiiiiiim TAk asi v kvetnu custe baby ;-)
tak teda nevím nevím,ale kam si to poslala simi???? mě nic nedošlo ,-) :-D
maicky.. sem to koza vi´d hihi sem se měla podívat rovnou ,-) jé koukám,že máme skoro stejný řetízek-korálky nebo ozdobu na krk,nebo jak to mám nazvat hihi a mi právě máme vše do červeno vínové barvy ;-) jsem to ukazoval chlapovi a on sám říkal,že aspoň se nebudeme muset starat vlétě o ty myrty .
:-D :-D tak toto ukázat našim,tak maminu raní mrtvice :-D :-D simčo vy ste čísla fáákt
Profilova fotka
ahoj holky ,teda brnanda - sice dorty nemusim, ale ten tvuj se mi moooc libi (mohla by ses tim zivit). Mne to tak strasne vadi, jak se vsichni snazi na nas vdavekchtivych nevestach vydelavat (2500 za dort, kdyz sama muzes udelat takovy krasny...stejne tak jak oznameni, saty a vsechno ostatni. ) Jeste ze nejsem uplny antitalent a aspon ty oznamka jsem si vyrobila, no a ty saty taky nebudou takova palka jako v pujcovne. Proste kdyby jsme kazda umela pect dorty, sit, neco s pocitacem (na oznamka), tak usetrime spoustu penez :-D Vydelavaji na tom, ze kazda nevesta chce mit krasnou svatbu a ne kazda toto vse umi...tak jim to aspon trosicku pokazime tim, ze kazda umime neco (popripade nase polovicky). Simi- fakt originalni (a hlavne kazdy vas zna a tak tim, ze to mate ve vasem stylu, tak je to tak nejak i osobnejsi ;-) ) Vyrid Radkovi, ze je sikula a basnicke strevo k tomu :-) JO a zitra preju stastny let bez turbulenci! (a nekam si ty hesla zapis, at nas tu muzes navstivit, kdyz budes mit chvilku) jo a na jak dlouho vlastne letis?? (nejak mi to uniklo) my prave musime taky prejizdet (asi 40min autem na obrad a pak zpatky -ale snad to zvladneme) ja jsem se dnes taky probudila a venku 2cm snehu =-) (ale v 10 uz to bylo pryc...) a to jsem si vcera vysla v jarni bunde a byla nadsena, jake je teplo. no nic, jeste posledni zachvev zimy, no...a pak uz se snad ohrejeme :-)
Článek se načítá
raduz.. ahoojky, nojo já jsme cukrářka,ale cukrařina mi nevydělala nikdy na živobití a tak raděi uklízím a mám tolik peněz,kolik potřebuji a klid a hodně času.Což potřebuju,neboť mám pejska. No a doma dělám jen vánoční cukr. a dorty pro známé a pro rodinu.Dělala sem je aji na kšeft,ale lidi začali kecánkovat,když dort ježek vyšel paní jen na 450korun ! Já vím,že je to náročný,tady na tomto dortě jsme jen 5 hodin modelovala z marcipánu a skoro hodinu potahovala ty patra,ale pak to šlo dobře a rchle. Ale řeknu Vám,že sehnat nějakou pěkou figurku na dort je umění!! na internetu skoro nikde nic není :-| A máš pravdu vtom raduz,že každý chce mít ať je to nevěsta,nebo ženich pěknou svatbu,a snaží se na něčem nešetřit,ale na něčem ano. ;-)
dobre ranko, snad nam nezrusi let,jeste jsem se nedivala z okna bo je tu tma jak v pytli a jdu konrolovat doklady.Priletim 2.kvetna radu.Tak custe
Vcera zrusili nekolik letu z LOndyna,tak snad Kajsa doletela,nevim okdud mela
Profilova fotka
Ahojky holky :-( Tak jsem to s tim zubem moudrosti zakřikla :-( Nebolí mě sice přímo zub, ale otekla mi kolem něj dáseň, že mě z toho natekla i mandle a nemůžu pořádně ani otevřít pusu :-( Ale sem zvědavá co mi s tim zubař udělá, protože ještě mi nevyrostl celej, už mi roste rok :-( brnanda: Ten dort je vážně úžasnej :-) Si nám mohla kousek poslat na ochutnávku :-D simi: Mam dojem, že včera Kajsa psala, že poletí z Gatwicku.
Teda holky, když si vzpomenu, že už jsme na 68 stránce, tak mne omývá hrůza :-D Za chvíli to můžeme nechat vydat knižně :-) Kajsa, díky za album a VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZKÁM!!!! Simicak, přeji ti šťastnou cestu! Dobře dojeď a pak napiš, jaká ta cesta byla :-) Brnanda, tak ten dort by u nás moc dlouho nevydržel, sežrali by ho ještě než bys ho někomu předala. A já bych z něj slupla všechny kytičky :-P Tak já mám od středy dovolenou, snad bude hezké počasí abych aspoň na procházku mohla. Budeme rozvážet pozvánky a ve středu ráno jdu na ten test z AJ, tak snad to dobře dopadne. Sice hlásí, že bude od středy max.17 stupňů a jen zataženo. Tak to musí vyjít! :-D
Profilova fotka
ahoj holky, simi, supr oznámko. Hodně jsme se s Járou pobavili :-D brnanda, na dortík se teď jdu podívat. Musela jsem nejdřív všechno přelouskat, o víkendu nebyl čaj. V sobotu jsme byli v zoo. To byla sranda. Hlavně, když jsme tam jeli. Jára řídil a najednou záchvat - MY JEDEME DO ZOOOOO (křečovitě se držel volantu a do toho začal poskakovat a řvát tuto větu a pak - A BUDOU TAM SLONI A ŽIRAFI A TAKY KONĚ... No prostě jsme se bavili. Já si doma zapomněla brýle, takže jsem si spletla horu kamení se lvem - byla oranžová. Pak jsem nemohla poznat nosála. Byli jsme tam 4 hodiny a prošli to skoro celé, jen nám odstěhovali lachtany :-( . Večer jsme padli a my šly s holkama ještě do sauny. Včera jsme byli nakupovat v Lidovce, koupila jsem si supr šaty a Jára boty. Mají tam vše za lidové ceny - 99 Kč, převážnou část. Trička mají i třeba za 69,- Hned vedle je sekáč, to jsem se pobavila. tam chtěli za sukni a šaty kolem 200 Kč. Odpo jsme byli s kapelou se podívat v restauraci, tak se tam dohodli, že přijedou kolem 11 dopo, aby si vše připravili a pak nám tam nechodili při obědě. Jen chtějí nějaký příplatek, protože tam pak budou sedět - bojí se, aby jim to někdo neukradl. Bude to tam otevřené a do této části se dá vejít ze zahrady a nikdo tam nebude. I když - budou to tam všechno připravovat, ale co. Už je to fuk, doufám, že si řeknou tak tisícovku navíc. Už teď po nás chtějí 7 tisíc za hrají od 18 do půlnoci nebo do 1. No a večer jsme tvořili, se ségrou jsme dojely pro nádherný ubrousky a dělaly zrcadla, vařečky, kytičky atd. charmed a simi to můžu poslat mailem až nafotím. to budete holky slintat, ještě jsme něco tak krásnýho nevytvořily. samochvála smrdí :-D
Profilova fotka
teda brnanda, to je nádhera. Obdivuju, já neupeču ani buchtu. fakt super.
simi: fakt super oznámko :-D :-D :-D
zdravím všechny ,-) musím vám říct drb ,-) ale napřed díky za pochvalu ,-) snad by se líbil i na naší svatbě,ale jak řekl Víťa, že jim to stejně bude jedno,kdžy někdo bude chtít,vždycky si najde něco ,za co nás pomluví ,-) Ale co sem vám přošla povědět.. jela sem dneska do vyhlášené (údajně) cukrárny v brně ve staré líšni. Mají tam jen výrobnu dortů a než paní donesla dort pro dceru od kamarádky,která slavila 3 roky dneska a její maminka nestíhala ,tak jsem ráda,že jsme tam zajela,protože jsem měla možnost zhlédnout všechny fotky dortů a že jich tam bylo! ,ale mě zajímali jen svatební že ,-) krásný,vážně krásný dorty,ale pak mi spadla čelist až na podlahu,nebo´t ty ceny ,mi ani neuvěříte.... Klasika dort od 1500 nahoru , 2patrovej kolem 2000-2500kč a tři patra stál 3900 ,pak 6patrovej stál 6900korun!!!! Vám povím,že by mě tlamička nedovolila za sedm tisíc ten dort sníst! A žádný že by spodní korpus byl velkej, jak sem dělala te´d já,nene kde že.. všechno byli klasický kulatý dorty!! ježek tam stál 850korun,já ho mám do pětistovky! Panenka u mě výjde 400,ale bez papenky ,tu mi dodávají a nebo řeknou jakou chtějí takže + cena za papnenku,ale ten rozdíl u mě 400+- a oni 700-panenka ležící 1150korun!! No tak teda sem se rozhodla,že nebudu asi dělat marcipánový kytky,ale že je objednám na netu ,jsou taky jedlý,ale mám dojem,že to je ztoho cukru,je jich tam 60 a stojí 300kč .a ikdybych chtěla nějaký stojan , tak takový ten stojan že nesjsou nad sebou dorty,ale prostě tři ramena ,stojí 590kč,tak i furt stímto mě výjde ten dort svatební třípatrovej na 1500kč i s figurkama!!! A pro rodiče udělám ovocný .. třeba s jahodama,bude léto,tak se osvěží želatinou a jahodama a krémem taky ,-) no já ztoho mám akorát trauma, volala sem to mojí mamce a ta,antitalent na pečení,je motorovej tip,než těstová,mi sama řekla,že si veme volno a dojde mi pomoct! že mi nedovolí dát tady 10 tisíc za tři dorty! tak s etomu musím smát,ale má pravdu :-x
Profilova fotka
Tery, ja to rikam porad-proste jsi holka sikovna!!! Jo a ten vas vikend musel byt paradni :-) (taky se chystame do Zoo (teda je tu pobliz jedno safari), ale cekame az bude teplo) a Brnando, ty taky!! Udelas si dort podle svych predstav a za rozumnou cenu-tak tomu rikam pohoda! 8-) Charmed-ve stredu ti budu drzet vsechny pesti!!!!at to vyjde ;-)
Díky za palce, celý včerejšek jsem si sepisovala různé pomůcky a poučky (já se prostě líp učím, když si to napíšu) ale začínají se mi vytrácet nervy a začínám z toho mít trochu nervičky :-N Přeci jen bych chtěla změnit místo a tahle anglina kdybych ji udělala na ten stupeň co chtějí, tak by mi to zajistila tak na 85%. Před 3 roky jsem ten stupeň udělala, ale od té doby anglicky sotva zabečím, pokud sem nepřijde ukecaný Brit :-) A až půjdu z toho testu, tak pro mne Michal přijede a pojedeme rozvést jednu várku pozvánek a ve čtvrtek druhou várku. Už se těším. A v pátek máme oba volno a budeme zalezlí v posteli :-) Teda Brnando, to je síla ty ceny za dorty. To jsem nevěděla, že se tím dá velmi dobře uživit :-D Kdyby byli takové ceny všude, tak jsme národ anorektiků :-D
Profilova fotka
ahoj holky, charmed ty to zvládneš a navíc ti budeme všechny držet palečky. Taky už rozdáváme oznámení. Jsem zjistila, že jich mám ještě 10 navíc, tak dám i těm, co jsem chtěla dávat jedno oznámko více lidem. Sice to možná bude blbé, ale co. Tak jim to vysvětlím, jsou to kamarádky, tak to pochopí. Ale ještě nám jich hodně zbývá rozdat. Včera jsem se dozvěděla, že jeden náš kamarád se žení do 3 týdnů, neboť ta jeho je těhotná. A další známý má svatbu týden po nás. Letos je ve znamení svateb, tak doufám, že nás taky pozvou, my je chceme. Z té kapely se mi neozvali, prosila jsem je o rozpočet. Svědkyně mi říkala, že se asi zbláznili, že po mně chtějí hodně peněz. Tak uvidím. Pořád chtějí platit něco navíc. Víc jak 8 tis. jim nedám, i to se mi zdá hodně za hraní cca 6 hodin. to samé si berou, když hrajou na plese pro 100 a více lidí a prostory se nedávají srovnávat. tady je to maličké a bude nás max. 40. a navíc jim děláme celkem kšeft. 2 a možná i více svateb + ples. Tak jsem celkem rozčilená. Charmed, Kajsa si představte, že mi včera svědkyně řekla, že by bylo fajn mít ten oranžový vlizelín doprostřed stolu. Takžer teď ho sháním, kdyby to řekla dřív, mohla jsem si ho objednat z nějakého toho shopu. Byla jsem se ptát v Mrázovi, ale tento vůbec nemají. Tak jsem koukala, že mojeparty.cz má prodejnu tady kousek ve Vršovicích a za slušnou cenu.
Terjar, tak to je dobrý, že si svědkyně teď usmyslí, že chce oranžový vlizelín. Si to měla rozmyslet před týdnem x-) Jo, jinak jsem se ptala Michala a ten do brna dlouho prý nepojede, no, tak to mi taky mohl říct dřív ]-( Co já s tím teď? Tak zítra zavolej té kapele co teda. Ještě štěstí, že budeme mít jen notebook. Včera jsem si nalakovala nehty a udělali se mi na laku bublinky. To znamená, že už je starý?
Profilova fotka
a nemůžou mi tu figurku prodat? Jinak je mi to fakt jedno, do 12. 7. je ještě času dost. No to měla, takže teď sháním vlizelín. ten obchod ve Vršovicích tam zrovna oranžový nemají a do Chuchle se mi jet nechce. Já se z toho po.... Teda to nevím, nehty si nelakuju. Ale možné to je.
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooooooooj!! Jsem doma a este jsem se nezastavila!! Ale mam praci od zari - jupiiii!! Bude to mezinarodni advokatka Aj i Nj a normalne mi ta baba rekla, ze videla aji ostatni kandidaty ale me bere rovnou!! A to jsem si tam celou dobu pripadala jak debil:-). Doufam ze charmed taky dnes uspeje!! Tak to je dobre s tim vlizelinem :-| ALe snad neco sezenes... Jinak jsem dala do alba fotky satu pro druzi a botky, jsou trosku ...no... moc sladke, ale hlavne ze nejake mam. Este bizu ale tu musim vyfotit. Jinak let byl sileny, rusili asi miliardu letu, tak jsem se modlila, abych vubec letela, nakonec jsem byla doma rano ve dve... ale hlavne ze vubec... A to pak vlastne od peti od rana neprijimala Ruzyn, ale divala jsem se na let Simicaka (doufam ze na spravny) a mela to vcelku nacas, asi pul hodku zpozdeni. Tak snad dorazila az dom dobre a doufam ze aji z Cech nam sem prijde poreferovat, co saty! Tak ja zase letim, jsem jak hadr na kosteti, ale zatim to beru docela pozitivne ;-) Akorat chudak Vlada, sotva jsem prijela, uz ho furt ukoluju. Tak papa, opatrujte se mi!!
terjar .. jeslti ho někde mají v brně ten oranž. vizelín,klidně ti ho zajdu koupit a pošlu poštou ,-) stačí když to pzjiš´tuješ na netu. a jinak mám tady jednu slečnu,co prodává věci po netu .. počkej hodím ti pak její adresu ,ať atdy nedělám reklamu ,-) No ,jéje to kdyby stálo všechno tolik nekřesťanských peněz já bych byla štíhlá :-D ikdyž sladký moc nejím,spíše slaný a umě je problém ten,že nemám čas na jídlo ,-)
Profilova fotka
brnanda, dík. zkusím jí napsat. našla jsem tady v Praze jeden, holky si z něj myslím taky objednávaly. Je v Chuchli, ale Jára by mě tam určo hodil a nebo tam jede autobus, asi 3 stranice. Tak to jde. ale štve mě, že mi to mohla říct dřív, protože jsem se jí ptala, jestli bude něco potřebovat. teď tu tím trávím spoustu času. ]-( Kajsa, gratuluji. To máš super, já jsem byla chvilku v Německu a němčinu se učila celkem dlouho, ale jak to tady vůbec nepoužívám, tak jsem vše zapomněla. No jo 5 let jsem nekvákla v němčině. Holky já vůbec nevím, co si vzít za naušnice. Na krk nic mít nebudu, pač mám šaty za krk. naušnic mám spousty, ale nevím, jaké se k tomu budou hodit. Mám takový krásný závoj a myslím, že on sám o sobě je výrazný, takže asi jen nějaké "pecičky" do uší. Mám takový krásný z Avonu - čtvereček, ve kterým je srdíčko. nevypadají kýčovitě, jsou moc pěkný. k tomu je i na krk, ale to nepotřebuji. ale mám toho, že si nic kupovat nebudu. stejně ještě nemám nic půjčeného, Jára sice říkal, že šaty, ale to není ono. tak možná budu u někoho škemrat. :-D
Profilova fotka
ahoj Kajsa- moc gratuluji (to mas uplne super, ze uz mas praci- a jeste takovou - teda nevim presne co to obnasi, ale zni to mooooc dobre ;-) botky jsou v pohode (prinejhorsim tu masli odstrihnes, kdyz te bude moc rozcilovat) :-) a satky pro druzicky mas taky moc pekne... (moje druzicky budou mit dlouhe-teda zatim to tak vypada..) Tery-ja jsem si na krk zkousela retizek co jsem dostala od mamky k promocim (ale je hrozne moc jemny a dlouhy a moc dobre to k satum nevypadalo....takze bud budu mit asi neco jineho-jenze vubec jeste nevim co, nebo nic...zalezi na tom jak budou udelane ty saty-na obrazku jsou sice bez raminek, ale zkousely jsme takove jedno raminko za krk a vypadalo to zajimave, takze pokud tam budu mit toto, nebudu muset mit nic na krku) no a nausnice uz mam vyhlidnute- ty co mam v albu (vubec nejsou drahe, takze si je urcite objednam-jeste je pak vyuziju...akorat nevim-mam dohromady 6direk-ve vsech mam jen stribrne pecky-chci mit vsechny,jen nevim, jestli vsechny perlickove (viz album) nebo nechat ty stribrne (ale to uz je jen takovy detail :-) )

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?