Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Teď jdu zkusit sníst něco z kantýny, snad mi po tom nebude blbě. Jo, páry, co si to "rozdávají" na veřejnosti mi vadí, ale proč se nelíbat a nedávat city k tomu druhému najevo? V mezích slušnosti. Vždyť to je v pohodě, člověk si to musí užít, dokavaď je mladý, protože na starý kolena se takhle chovat už nebude. Ani mi nepřipomínej, já si snad nastavím budíka ...
Profilova fotka
přeji dobrou chuť, já mám dneska rohlík se sýrem :-(
Profilova fotka
ahoj holky-vcera jsem nejak nestihala ani zapnout pocitac-tak ted musim vsechno dohnat. Prectene uz to mam, tak kde zacit? Charmed-ja jsem byla v Londyne mockrat (a pokazde jsme nekomu ukazovali pamatky), takze ho znam dokonale a musim rict, ze zalezi na tom, kdy tam jedes a jak pise Simca jake je pocasi. Kdyz je hnusne, tak je cely takovy sedivy a o nicem ale vloni jsme tam byli v zari a prochazeli vsechno pesky parkama a byla to uplna parada. A myslim, ze v kvetnu bude taky moc krasny (vsechno tam pokvete a tak). Takze jestli ho mate radi-kveten je dobra doba jet tam zase. Jinak bych taky hrozne rada videla Rim (a doufam,ze se tam jednou podivame). Benatky me sice moc nelakaji,ale kamos co tam byl rikal ze je to uzasne (ze to ma hrozne kouzlo a ze to musi clovek videt na vlastni oci). No a v Parizi jsem nebyla, ale taky bych ho rada videla...i kdyz stejne jako Simca mam vice rada spis mensi mestecka a vesnicky...(maji sve kouzlo). :-) Kazdopadne kamkoliv pojedete-podle mne v kvetnu to bude super! Jinak my prave budeme zit ve vesnicce s 300obyvateli (kde se vsichni zname), budeme mit domek na konci vesnice, zahradu, psy, budeme grilovat cele leto v pergole a bude to super 8-) uz se mooooc tesime.Budeme mit auto a do mesta to mame tak 20-30min autem (takze se to da). Holky, kdyz na to myslim, mam hroznou chut na spekacek opeceny na ohni (MNAM) uz zase slintam... Maicky-jak pise Charmed-ono to samotne usiti asi moc dlouho netrva- ale pak podle me ty detaily....treba moje svadlena ma ted na vysivku 14dni -3tydny ale zase nevim, jak casto a jak dlouho denne to sije....Ale spis by me stval pristup te tvoji svadleny. Jak radi holky-radsi si zkus nejake jine vybrat (protoze kdyby nahodou nestihala...to by pak bylo zle) Ja jeste nemam ani jednu osmicku :-) (nastesti) ale taky me to ceka a vubec se na to netesim. Pavlovi kdyz rostly, tak ten nemohl asi 14dni vubec otevrit pusu (byl tehdy sam v Anglii a nesel k zubari a jedl tak, ze si musel nasoukat toustovy chleba do pusy -coz pry bylo hrozne tezke) pak se to ale spravilo, no ale kdyz prijel domu, osmicka musela ven (bo tam mel zanet)...a jeste ho zubarka sprdla, ze prisel tak pozde =-) a jeste posledni-Beta karoten taky jim kazdy rok -vzdy v kvetnu zacnu a snim jedno baleni (je jich tam myslim 100) napul s mamcou (posledni 4roky napul s Pavlem :-) )...jednu denne (takze necele 2mesice) pak vetsinou zapomenu koupit dalsi :-) no a to je asi vsechno-kdyz si jeste na neco vzpomenu, napisu pozdeji-ted musim varit (a taky uz je to co jsem napsala nehorazne dlooouheeee)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) raduz: Já tam žádnou výšivku mít nebudu. Ten korzet je jen skládanej a podšitá sukně a korzet je olemovanej štrasem. Jinak na nich nic jinýho neni. Takže proto doufam, že to stihnou :-) Jinak přístup mě samozřejmě štve, ale jelikož už jsme jí zaplatili látku a zálohu za práci, tak chci počkat. Tyhle jsem si vážně vysnila a tady v KT je nemají :-( Tak jsem si včera byla vyzkoušet nějaký ty šatičky. Ty první mi padly jako ulití, ale prostě se v tom cejtim jak tand nebo jako buldozer :-D Bohužel. Chtěla jsem spíš nějaký šaty vcelku. Ty co mam v albu, jsou taky v celku, jenže tam, kde jsem si je byla zkoušet, tak tam na mě měli jen samý korzetový a ještě malinkej výběr. :-( Bohužel. Většinou tam měli větší velikosti :-( Tak jsem se rozhodla, že teď v tejdnu za švadlenou dojdu osobně a dam jí jasně na rovinu, že už toho mam plný zuby a že jestli do nejbližší doby neuvidim nějakej výsledek, tak objednávku rušim a šaty si du půjčit! A hotovo!!! Jinak raduz: Ty ses ale rozepsala :-) Jo a byla jsem se taky ptát přímo v tom solárku, kam bych chtěla chodit a paní mi řekla, že prej většinou po třetí návštěvě už je to poznat, tak jsem se už rozhodla, že do toho pudu. Začnu tam chodit asi tak v půlce května :-) A už se i docela těšim :-) A Beta karoten si jistě koupim, když na něj tady slyšim takovou chválu :-) A osmička mě roste první, ale zatim (musim zaťukat na zuby) je to všechno v poho. Sice jí tam semtam cítim, ale neni to nic strašnýho, je to tak jednou měsíčně a fakt jen chviličku. Jenže mě ještě u zubaře nikdy zub netrhali, tak radši počkam dokud to nebude akutní. Když nemusim, tak k zubaři nejdu :-N Prostě se bojim :-N Tak já končim. Ještě chci malinko pouklidit. Dneska jsem vůbec nic neudělala. Jsem od 4 od rána vzhůru, chytla mě migréna, tak jsem celý dopoledne proležela a pak mi naštěstí zabrali prášky, tak už jsem aspoň trochu k použití. Tak se mějte hezky a přeju hezkej zbytek víkendu :-)
caute holky, my zrovna delame na oznamenich,tak zitra to tu hodim.Kufr jeste porad napul zbaleny,tak snad nic nezapomenu.Jeste jsem si ani pas nenasla,tak snad ho nekde najdu :-N Zrovna se sn azim vzpomenout,co musim doma vse zaridit a nejak si nemuzu na vse vzpomenout.Taky zapisuji do diare tel.cisla a snazim si ty dny rozlozit at vse stihnu coz vse nestihnu. Let uz se mi taky blizi,alel uz jsem klidnejsi,stejne se tomu nemuzu vyhnout tak s tim nic hold nenadelam.TEd jsem hlavne zvedava na ty oznamka,radek neco kuti,tak uvidiime co nam z toho vyjde. maicky,treba jak ji popozenes,tak se rozjede svadlenka.Zas kdyz se ti jine nelibi a nesednou,tak jeste pockej a uvidis. Jinak ja na solarko az tak v cervenci jak budu doma a uvidim kolikrat ho stihnu. Tak a ja se taky pro dnesek loucim a zitra rano hodim oznamko do alba.Pak mi ma prijit kamoska,tak snad me ukildni pred letem,pak stejne nebudu spat a bude mi blbe,rano budu mit sraj..u a pak uz budu na rodne pude x-)
Profilova fotka
Cusiiik!! Tak uz mi to zitra konci :-( , ani nechci videt ten pristi tyden, ani se nezastavim a to mam v pondeli narozky!! No co se da delat. Jo a este mam v to pondeli pohovor na praci ve stejnou dobu, kdy mam byt ve skole. Shopping byl nakonec radny, mam koupene boty a bizu na svatbu a saty pro druzicky - ta jedna si je zkousela a u te druhe (z CR) jsme to holt musely trefit, tak uvidime. No a samo mam spoustu dalsich veci, no snad me Vlada nezabije, az to budu vybalovat. Taky jsem si koupila zasteru na vareni - ja, hahahaha. Jo a taky fotoalbum pro Charmed ;-) . Vsecko vyfotim, az budu mit cas, snad se toho doziju. Aspon ze se nebojim litani jako Simicak. Stejne ale radsi davam pozor, jak na zacatku vysvetlujou ty pokyny pro pripad nouze ;-) Tak sa tu mejte, ja se ozvu z domova hned jak budu mit minutku, snazila jsem se precist ty vase romany tady, jsem fakt rada ze jsem nepreskocila tu Veruncinu prochazku v ponozkach :-D . Papaaaaaaaa
Profilova fotka
maicky, tak drzim pesti,at se konecne rozhoupe a zacne sit... simi-tak hlavne si s sebou pribal Imodium at te ta sr..a neprekvapi v nevhodnou dobu :-D a neboj -to vsechno zvladnes (tes se na to az si budes zkouset saty a tak) ;-) a uz se tesim na zitra na tvoje oznamka Kajsa-tak to ma byt-kdyz se jede na nakupy, tak se musi utracet :-) Preju VSECHNO nejlepsi k narozeninam, hlavne at nam to pekne utika a pripravy jsou uz jen pohodove, no a pak samozrejme at mas ten den D uplne nadhernyyyyyy. (jo a taky nesmim zapomenout-at zvladas skolu stejne hrave jako doted) ;-)
Hej my tu mame plno snehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Vkladam oznamko ;-)
Tak nevkladam,nejde mi to :-D Kajsa,tak to jsem pak zvedava co jsi vse skoupila.Ja doufam,ze nam nezrusi let kvuli snehu.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) simi: Neboj, vše bude ok, vyřídíš přípravy, užiješ si tu známý atd a bude všechno v poho!! jak to, že ti nejde vložit oznámko? Jsem se na něj těšila
Profilova fotka
Pomooooc, ja neodletiiiim!! Tady je snehu jak o Vanocich :-o
Kajsa to je brutus ze?My ale bydlime hodku od letiste a pres nas letadla pristavaji a uz jsem ejdno rano slysela,tak to asi lita.Je to tu jak na horach x-) Maicky posli mi mail,ja ti to poslu,mi nejde zvetsit velikost.Holky vam uz to taky posilam,ale jete nemame pozvanky ke stolu,ale budou ve stejnem stylu.TEda jestli je stihnem :-p Oznamka uz mame natistene a jsou uplne bozi a vypadaji lip nez na fotce.Cele to delala radek a ja to jen odsouhlasila
Článek se načítá
kajsa radek se uz divala na letiste rano a zatim to lita..Douvam ze mi to zitra nezrusi bo muzu zrusit i svatbu :-N
doufam,ze vam posilam to spravne :-D Jinak kufr uz na pul sbaleny,ja urco neco zapomenu a neznam svoje hesla,tak jsem v prd..Se nedostanu ani na mal a ani tady.Jeste se musim na to podivat
Profilova fotka
Když bude nejhůř, tak se přihlaš nějak jinak a je to :-)
Ahojte všici,přeji krásnou neděli ,-) venku krásně svítí sluníčko,tak se těším odpoeldne na pěknou procházku ,-) Vložila sem fotečky dortu.. všem moc chutnal a všem se mocinky líbil,jen než sme ho dovezli,maličko se svezlo pár kytiček z prvního patra dolů,tak jsem to pak opravila a stejně ho všici snědli,takže to bylo zbytečný hihihihi no tak nákup surovin natří patrový dort byl 639kč aji se svíčkama teda,neboť tchýně měla 50,-) jasně,starávila sem nejvíc hodin modelováním z marcipánu že jo,ale za takový dort tady chtějí od 2500 vejš.. a nákupní cena je 600kč i s marcipánem. Ty ceny jsou hrozný :-|
Profilova fotka
Simi, to oznamko je brutalni!! Myslim ze bezkonkurencne nejoriginalnejsi :-D Ja taky cumim na net, zatim vsecko lita, tak snad v poho, letim z Gatwicku, tak ted jen aby nebyly nejake bouracky na dalnici, toho se snad aji bojim vic nez letadla.. Tak ja jdu balit - este ze dvdcka a hadry jsou lehke 8-)
kajsa,nam to porad lita nad hlavou,tak asi litat bude,uz to ale taje.Vzala jsem malou ven na prvni snih a i kameru,ze ji natocim,to byl rev!!!!!!!!!!!!!!!Vubec se ji ta bila zem neibila,tak chudak brecela,tak video moc krasne :-D Pak jsem ji ale po pul hodce ukecala aspon at se po nem projde,ale do ruke neeeee. Ja s taky bojim,ze nebpojedou vlaky a autobusy a tak.My radsi vyrazime zitra o dost driv. Maicky oznamko jsem uz poslala.Me to tu nejde vlozit,bo jsem deb....a neumim to a mam i jinou kkoncovku te fotky.Jak budu mit fotky ze svatby,tak budu muset zapojit Radka,takze mozna sv.albu ani mit nebudu :-D :-p No me se to oznamko taky libi,meli jsme moc navrhu,ale nic nebylo ono a pak radek,ze ty kosrty,tak hledal na netu obrazky koster-a ze jich bylo hodne a fak vtipne,pockejte na pozvanky na stul,teda jestli budou a pak slozil ten vers.Ona kdysi psal i do trnky brnky a knihu ,ma fakt talent.Kdby jste cetli dopisy co mi kdysi psal,muj deda brecel smichy.
brno,jestli chces,tak mi taky posli mail a ja ti to tam poslu.Jinak ty dorty jsou mazec,ale oni si musi uctovat i tu praci co tam sedi a el. a tak.Me to nastesti zarizuje svedek,tak snad si nevyberu nejakou drahou.Jdu se ti mrknout do alba
brno tak to je mazec!!!!!!!!!!!!!!!!!TEn je fakt nadhernyyyyyyyyy,to jsem necekala.To jsi delala fakt ty???Kdyby jsi byla z Osstravy,tak ti klidne 2500kc za ten dort dam ,fakt je moc krasnyyyy x-)
Profilova fotka
simi: tak to oznámko je vážně hustý :-D Takový netradiční :-D Musim říct, že máš vážně talentovanýho nastávajícího :-D
NO aspon neco se mu splnilo ze je netradicni,on nesnasi veci co uz vsichni maji a tak.TAkze ty verse co jsou na oznamkach apod.vubec nechtel,tak si to stvoril sam,ale trvalo mu to,nez si k tomu sedl tak 3 mesice a vcera na posledni cvhili vecer to udelal.Me se taky desne moc libi,tetu trefi slak :-D Ale to by jste to museli holky videt natistene,vypada to mnohem lip,fakt supr.Delali sme to jako fotky a je to boziii.Taky halvne pul lidi jsou rockeri,tak se jim to libit taky bude a me je to fuk,ja uz pak rezignovala a rekla,at si udela co chce.A lepri jsem ale mit nemohli x-)
maicky ted cumim k tobe do alba a mate moc krasnou obradni sin,to mate nekde na zmakuk?I hostinu??Fakt supr
Profilova fotka
Simi: Jo budeme to mít na zámku Klenová a ta obřadní místnůstka neni moc veliká, ale nám to vyhovuje a ta hostina tam bude taky, vlastně vyjdeme z obřadní síně a po pravý straně asi po pěti metrech je vchod do tý restaurace :-)
simi: já chci taky vidět oznámení. :-(
tak mi posli mail evi ;-)
maicky tak to mate supr,to nepojedete v aute ani dorestaurace ;-) A hlavne nebudete hladovet enz se tam dostanete :-) My to mame asi 40kc na obrad,pak tam foceni v zam.zahrade apak 40km zpatky do restaurace :-N Jeste musim zjistit,jak dlouho se tam jede at vim, v koli vyjet
Profilova fotka
simi: Jo je to fajn :-) Jsem taky ráda, že nebudeme přejíždět autama sem a tam a že to tak vyšlo :-)
simi.. se ti líbí? vážně? no každý má jiný vkus,ale místo té padesátky tam budeme mít postavičku na postavci a ještě budou mít nad sebou jako kytičky ty postavičky,no tak snad se bude líbit všem ,-) Pro nás je hlavní to,že je sladkej a dobrej a není samej 100% tuk bléé posílej .. mejlík ti hodím do pošty ,-) sem se semka dřív nedostala ,-)
:-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?