Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Teda děvčátka, vy zase jedete.
Jako velká lokomotiva :-D
maicky na solarko tak mesic predem zacit.Jestli se spatne opalujes,tak se zacina prvni 1 nebo 2x tudne po treba 6 minutach aby si plet zvykla,pak to zvysis ty minuty a jak chytnes barvu co chces,tak to jen udrzujes treba jednou tydne nebo co deset dnu.Tak je to zdrave,me to tak radila baba v solarku a byla jsem poprve 7minut a palela me plet.A to se opaluji dobre. No ty samoopalovaci se musi zkouset,ja a moje segra co pouzivame nam sedi,tak to mamca zkusila a ona sla do srpchy a vylezla a vsechno se smyloa nekde ji jen zustalo par fleku uz jich zkusila hodne a nesedi ji.Me treba nesipini a ani do rucniku a kdyz mam fleky na zapesti,tak krem na vatu a pene se to rozetre rovnomerne-to mi poradila sestrenk a fakt to zabira. Dove sjem jeste nezkousela,ale muze byt dobre to sprochove mydlo co opaluje. Kajsa,ty semas ze jsi uz doletela a jeste musis zpatky. Jinak jsem se na zitrek rano objednala k holici,tak doufam,ze me nezkazi a budu kocka :-D jO jinak fakt maicky pozor na to meneni trubic,kdyz se nemeni,tak pak neopaluji a muzes tam sedet i pul hodky a a nic,kdyz jsou emnene,tak to opaluje.JInak o tom jsteli to ma spatne ucinky,tak urco,opalovani neni zdrave a me to kozni zakazala solarka.TAk pokud mas problemy se znaminky nebo tak,tak fakt opatrne.Ale ten jeden mesic te snad nezabije ;-)
Jo ja uz vim,co jsem vzdycky chtela.Ja mam potetovane rameno,tak budu skerovana nevesta.Protoze co jsme zjitila,tak ty maskovace jsou pry blbe a nevypada to pekne.TAk jsem zvedava :-| RAdsi bych to schovala,zavoj ,bile saty a tetovani moc k sobe nejdou.I kdyz nektere nevesty mi na to napsali,ze pry se stydim za sve tetovani :-D A taky ze muj zasnubni prstynek bile zlato 9karatu uz se taky zespod osoupal pekne hodne do zluta a to jeste v prosinci byl bily :-S
Profilova fotka
já mám takovou úchylku si prstýnky pořád sundavat - když si krémuju ruce, uklízím, vařím. určitě je někdo zapomenu. to mě pak Jára přizabije. :-S už teď mě chce zabít. máme tu nového kolegu a řekla bych, že se mu trošku líbím. a Jára to nemůže přenést. je žárlivec můj. ale je to sladký. občas ho tím škádlím, jsem to ale mrcha :-D simi a co máš za tetování? kamarádka si teď nechala udělat štíra na kotník, ale velikýho, asi 20 cm. to se mi teda vůbec nelíbí. ale proti gustu žádný dišputát.
ja mam okolo ruky takove ja nevim co to je.Takovy pasek jak kdyby,tekzo to jde popsat.Nechala jsem se po mature potetovat.Jako normalne mi to nevadi,aninevim,ze to mam,ale ke svatbnim satum se mi to urcite nelibi. Komoska ma jesterku na kotniku,malou a vypada dobre.TEd uz bych se ale asi potetovat nenechala.Mozna propichnout bradavky :-D -to byl vtip tery ja taky su ndavam prstynek pri vsem,vetsinou ho ale najdu,tak snad ho neztratim.Jinak radek taky desne zarli,je ukplne na nervy ze budu 3tydny v cr a on me nebude mit na ocich.A jak jdu do fitka,tak je taky na nervy bo me tam porad bali cernosi a jeden turet :-D HOld si nasel krasnou zenu,tak musi trpet :-p :-D Uz jsem ale ve fitku nebyla asi tri tydny,tak zadne svaly nemam a narostla mi prdel z toho napoje,tak uz ho taky nepiju.Ale trochu jsem se zakulatila,tak to je dobre.
Profilova fotka
my jim tedy dáváme kapky. ráno když odcházel, tak mě varoval, že ho zabije. v poledne mi to psal. včera jsem kupovala do práce čaje a říkám, že je Honza taky pije, proto tolik. a Jára mi ráno píše, jak chutná Honzíkovi čajíček. ale já taky občas žárlím. ale spíš než na nějaké holky, tak jeho rodinu. ne že by s nimi trávil tolik času, ale prostě mi vadí, že není se mnou. jeho ségra mu furt volá a chce někam vozit nebo něco vozit, přitom má svoje auto. ta už mě spíš s..e a teď se ke mně chová, jak ..., protože to odkoukala od té mé svědkyně. oni bydlí všichni u Járových rodičů. taky mi to je líto, ale nevadí mi to jako u Nadi. já jsem ho zatím taky pokaždé našla, ale jednou jsem si ho sudnala v posteli a položila na deku a když jsme už měli zhasnuto, tak jsem vyletěla. u nás je zvykem, že mamka ráno klepe peřiny z okna, takhle už ségře ztratila luxusní saténovou košilku. ale většinou už mám vytipované místa, kam je pokládám.
teri: je to hrozný s těma ženskýma, chlapi se mi zdají v tomhle víc v pohodě. Fakt úplně vím, o čem mluvíš a vím, že mi to tenkrát bylo taky hodně líto.
Profilova fotka
ahoj, Kajsa-poradne si ty nakupy uzivej a neprepocitavej!!!! (proste to vsechno utrat!! ;-) ) Ja jsem samoopalovaci mleko zkusila jednou a bohuzel jsem taky byla flekata a trochu do oranzova....Ted ale pouzivam ty telove mleka s pridavkem samoopal. kremu (muzu fakt doporucit, je to super...)Akorat jsem driv pouzivala ten od Johnson a strasne mi vadila ta "divna vune" co vetsinou samoopalovaky maji. Ted pouzivam Olay a ten je fakt super...a hlavne tyto telove mleka nebarvi. A fakt muzu rict ze zkusenosti, tak to pomaha. (predevcirem se me ptala kamoska, jestli chodim do solarka,ze jsem tak hneda :-) ) A jeste k tomu solarku-ja se prave i trochu bojim, ze kdybych tam parkrat sla, tak tam budu chtit chodit porad (prece jenom to telo vypada krasne, kdyz je opalene). Jak tady nektera z vas psala-kdyz zajdete jednou pred svatbou, tak je to asi v pohode, ale pak kdyz clovek chodi casto, tak se to asi za par let ukaze (ale to asi plati i pro opalovani na slunicku-jenze do solarka chodi clovek cely rok a na slunku se opalujeme jenom v lete, takze pro mne je to porad mensi zlo).
Profilova fotka
ja si prstynky taky porad sundavam (hlavne protoze mam zasnubak na prave ruce, tak s nim porad do neceho mlatim a odiram,tak uz ho radsi do prace nenosim-a taky mam porad namocene ruky) ale doufam, ze si najdu praci kde nebudu umyvat nadobi apod...takze bych ho chtela nosit porad - teda oba (i zasnubak i snubak) ale snubak bude ocelovy nebo titanovy, takze by mel vydrzet vic 8-) Simi, ja mam tetovani nad zadkem (jenom uplne mrnavy ornamentik-nic konkretniho-nemam rada takove ty jesterky, delfinky, ruzicky nebo morske koniky apod...) takze mne videt nepujde- ale Pavel ho ma na leve ruce na prostrednicku, takze bude zase potetovany zenich :-D . Simi, ja uz bych se ted taky netetovala-ale to moje je tak malicke, ze mi to vubec nevadi ze ho mam-ani ted..Ja jsem si zase vloni uz vyndala nausnici z nosu -uz jsem si rekla,ze je cas (nemam rada takove ty stare zenske-kolem 40let s nausnici v nose-staci,kdyz budu mit tetovani ve 40 :-D )
Profilova fotka
jo a jeste jsem zapomnela- Simi, ja uz jsem pribrala 1kg :-) a je to vsechno ve svalech... 8-)mne to tak bavi (jen me mrzi, ze jsme nezacali chodit driv) ale doma hned nabehneme do nejake posilovny a budeme chodit pravidelne jako tady. JO a jak jsem kdysi psala, ze jsem si doma zamluvila stene beagla az se narodi,tak uz se narodily, jenze do 3dnu vsechny umrely, takze jsem bez stenete :-( budu muset pockat az budou dalsi (nevite nahodou jak casto mivaji psi stenata???) at vim, kdy se mam tesit a to je snad uz vsechno (pro dnesek) - ja sem vzdycky dorazim, az uz tu nikdo neni :-| takze napisu na co si vzpomenu (dneska je to na trikrat) a pak musim cekat co vy na to az do zitrka :-|
Profilova fotka
ahoj holky, tak vy se tu snažíte ztloustnout a já bych chtěla něco zhubnout. přijde mi, že mám prdel, tlusté ruce, silná stehna. a rozhodla jsem se, že do toho solárka před svatbou zajdu. právě se bojím, abych pak neměla opálená ramínka. ale chci ne úplně do tmavě hněda. jen tak zlehka, abych měla pěknou barvu. kolikrát tam budu muset asi zajít a na jak dlouho a kdy bych měla začít (bude mi stačit tak měsíc)? jsem debil, nikdy mě nenapadlo jít do solárka. a taky mám alergii na sluníčko, dost často se osypu, dřív jsem se smažila na slunku celý den a teď už se mu schovávám. člověk stárne a moudří.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) raduz:Ahojky. S těma štěnátkama mě to mrzí. Jinak feny hárají 2x do roka, což znamená vždycky jednou za půl roku. Štěnátka by měla mít nejdřív po roce. Pokud ji připustí dřív, pak neberou ohledy na fenu, ale snaží se na tom vydělat peníze. Takže buď si počkáš rok, možná i dýl. Pokud je fena chovná, tak většinou ji chovatelé nechávají odpočnout i dva roky, aby se ta dělohy stáhla a dala se zase do pořádku. Tak se buď poohlídni někde jinde a nebo se jich zeptej, kdy chtějí tu fenku zase připustit. terjar: Mě simi psala, že nám stačí měsíc. Já se teda špatně opaluju, tak mi napsala, ať du radši měsíc před svatbou, tak na 6 minut 2x týdně a pak mam zvyšovat minuty. Tak sem na to zvědavá, už se docela těšim :-) Jinak včera jsem se byla taky už dohodnout na celkové hostině, tak jsem z toho taky nadšená :-) Budeme mít sál ve kterým je krb, takže paráda. Ptala jsem se i na výzdobu, tak pán říkal, že výzdoba je taky v ceně a když jsem mu řekla, že chceme výzdobu do bordova, tak řek, že je to paráda, protože tam mají bordovej koberec a asi nejhezčí výzdobu v této barvě, tak se už těšim :-)
Já taky sundavám prstýnek skoro při všem - nádobí, sprchováí, krémování....Ale vždycky ho najdu. Zatím. Tak si ho budeme dávat na šňůrku a tu budeme mít okolo zápěstí. He? :-) Raduz, tak já přibrala 2 kila, ale ne svalů. Máme teď problémy s babičkou a tak papám. Já teda stres nezaháním jídlem, ale přes den skoro nic nesním a večer se naperu. :-( Terjar, já se ptala mojí kosmetičky na to solárko. Říkala, že bude stačit zajít tam tak 3x před svatbou, začít s tím tak 14 dní před. Že poprvé, pak třeba 2 dny počkat, jestli nezrudneš a pak podruhé a za cca 3 dny zase. Já sluníčko miluju. Jenže i přes opalovací krémy se většinou stihnu přes léto spálit a pak je konec léta. Před 2 lety jsme byli v Egyptě a já se mazala 50 SPF obličej a 40 SPF tělo a byla jsem snědá jako Michal, který se mazal 25 SPF a krásně se opaluje. Zase...na opálené kůži krásně vyniká narůžovělé oblečení :-)
Terjar, tak už jsou figurky. Psali mi, že si je můžu po domluvě vyzvednout. Tak se zeptám Michala, kdy pojede do Brna.
Profilova fotka
charmed, jupíííííííííííííííííííííííííí. tos mě potěšila. taková světlá chvilka. supr, tak já si pak nějaké musím najít. svědkyně chodí a je vždycky úplně černá. tak se jí možná pak zeptám, jestli mi dá kontakt. chci prostě mít takovou pěkňoučkou zdravou barvičku. kamarádka ještě na škole chodila hodně. byla to odbarvená blondýna, úplně do žluta. měla ale ošklivou pleť - hodně ekzémů. holky ta vám přišla vždycky úplně okrová, jako Číňani. to se mi teda vůbec nelíbilo. já teď nevím, jestli si nechat na svatbu ten melír nebo ne. chtěla bych nějakou kaštanovou barvu, nic tmavého a ten blond melír nevím. švagrové jedou příští víkend k té naší kadeřnici, bohužel beze mě. takže mě teď obarví ještě mamka a na stříhání zajdu k té své, co jsem chodila. i když, když mě pak viděla tahle holka, tak říkala, že to mám křivé. ale nikdo to nepozná. no jo, co dělat, když mě s sebou nechtějí. pak si řeknu Nadě o tel. číslo a domluvím se s ní na té svatbě sama. chtěla bych, aby mě obarvila ona, přeci jenom mamka to tak neumí. a budu krásná. :-D raduz, to je škoda s tím štěňátkem. v tu hodinu, co ty píšeš už mám dávno půlnoc. :-D
Terjar, já věděla, že tě potěším :-D Jen to bude ještě chvilku trvat než to budeš mít doma, to víš, do Brna se zas tak často nejezdí. Ale do měsíce určo ;-)
Profilova fotka
bezva, vím, že je to trochu z ruky, ale kdo si počká, ten se dočká.
Pěkné dopodedne zdravím :-) byla jsem dneska na solárku a vzpomněla sme si na to,že jste se bavili tady o nástřiku aji.. tak jsem se optala,jak to funguje atd.. celé tělo tady u nás stojí 430kč a obličej a dekolt 250,nebo 230? jé sem to zapomněla.. Finguje to stejěn jako samoopal.krém.. ale nastříká se to na tělo, nechá se to 7hodin schnout, slečna mi říkala,že s eoblíknout jako můžu,ale nesmím s esprchovat. No a na těle to vydrží až 10dní. :-D
Profilova fotka
ale cena taky pěkná. kolik vlastně stojí cca to solárko, to se kupují nějak minuty, že?
Profilova fotka
terjar: Tady stojí minuta 11 Kč
Profilova fotka
tak to jsem zvědavá kolik bude stát v Praze
U té kosmetičky jak jsem psala včera, tak solárko 1 minuta za 5 korun.
Profilova fotka
charmed a kde to je?
Na Florenci. Dej si do vyhledávače studio danaH a najde ti to.
Profilova fotka
dík za tip.
Nemáš zač.
no já mám solárko ,nebo´t mám pernamentku tak o víkendu za 5kč nejsilnější a přes týden to vychází kolem 7korunek. ty jo já se koukám ještě po nějakých kapelách na netu a jsem ztoho už unavená. V sobotu by sme měli vidět hrát tu našu kapelu an jedné akci a mám ztoho strach :-S a taky bych ráda měla na svatbě karaoke, ale to asi ta kapela nemá |-|
Profilova fotka
já se ještě musím domluvit s tou naší kapelou, chce ten prostor vidět a taky mu předat cca seznam písniček nebo jestli se na to nevyprdnu a řeknu mu, aby hráli podle sebe. hrají moc pěkně. holky, šéf byl včera pít a dnes prý nemůže přijít. šéfová vyprávěla, jak se hrozně opil. bylo 1. a to řekl, že se ožere. tak to splnil, no aspoň je klid. on teď nějak abstinoval, taky řpestal kouřit, tak si prý hned včera zapálil nějakého maxi doutníka. :-D snad ještě nepřijde. ]-(
Proč by chodil po opici do práce, když je to šéf? To neudělá :-) Jestli má opici nebo gorilu....nepřijde.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?