Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
snad jsme si to teď trošku vyříkaly. je to takový složitější. já měla prostě dojem, že mě odkoply. ona že prý ne, co blázním. že s Hankou (druhou švagrovou) prý vím, jak to je. ale už jsem psychicky nějaká vydeptaná. navíc mamka teď má zdravotní problémy. Jára s tím palcem asi půjde nakonec na plastiku. nemůžeme sehnat žádný byt, do toho svatba. rozbrečí mě každá maličkost, řvala jsem i když mi Jára řekl, že mu vedoucí nedá dovču a já odjela za kamarádkama sama a on přijel druhý den. no snad už jsme to vyřešily a bude to zase jako dřív, moc si to přeju, protože mi dřív se vším hodně pomáhala. bez ní bychom neměli všechno tak krásně zařízené. taky je u vás tak krásně, tady je azur. kdyby to tak chtělo už zůstat. ale snad od středy se to má trošku pokazit. a to se v sobotu chystáme do zoo na otevření. aspoň, aby nefoukal vítr a nepršelo. jinak se člověk oblíkne.
Profilova fotka
Heli, náhodou figurka nic?
Tery, asi tě chtěla odradit :-DDD Aby tam mohla mít hostinu ona. A nejlepší kamarádky si tohle nedělají! Dej tomu čas a uvidíš. Snad jí trkne, že se chová jako trouba. Holky, já jsem z toho tak nadšená!!! A dneska je krásně, svítí sluníčko, no nádhera. To je něco na moji psychiku :-) A já si blb vzala zimní bundu :-DDD
Profilova fotka
to jsem si taky myslela. taky mě to počasí moc těší. člověk má hned lepší náladu. a co ta figurka, jsem na ní natěšená :-D já šla v zimním kabátu, tak se taky asi uvařím až půjdu odpo domů
Tery, figurky jsou v Brně a ještě jsem nedostala mail k jejich vyzvednutí, takže až ho dostanu, dám ti vědět a pošlu tam Michala. Já si stejně myslím, že odpoledne bude ošklivo jako minulý týden. A ve středu má prý zase sněžit :-( Ale tím se nebudeme dneska trápit. Je krásně tak si to užívejme - teda zpoza sklo :-( Ale včera jsem byla na zahradě a jen v tričku s krátkým rukávem :-) Ale když zafoukalo, tak byla kosa.
Profilova fotka
když foukalo, tak byla teda zima. my se byli ještě odpo projít a na zmrzlině a doma jsem se pak klepala a seděla zabalená v županu. kéž by už chtělo být teplo a sluníčko pořád. člověk tak ožije. tak to je super. a pak uděláme srazík. :-)
Určitě. Přece byste to jinak neměli na svatbě :-) A já v tom měla prachy :-)
charmed.. teda krásně ste si to užili a vyšlo vám to na té večeři a víkend všeobecně viď ,-) Hele tady v brně je všude na osobu kolem 1000-1200kč a my sme v modřicích sehnali takovou restauraci a hospůdku dohromady ,kde mají +-600 až 650 na osobu a ktomu nám zavřou celou restauraci. Jen máme dilema. .. chtějí nám dát hudbu do veldejšího salonku, jako tam je taky dost místa,ale je to vedle místnosti,kde bude tabule a stoly atd a my nevíme co stím,jako si nedokážeme přestavit,že třeba pár lidí bude sedět vedle a půlka lidí s ebavit na place ve vedlejší místnosti. Nám to připadá blbý... ??? :-(
Brnanda, jo, celý víkend byl super! A v té restauraci je to fakt krásné. Jen jim teď nefungují stránky :-( I v Praze je to drahé - myslím, že nejnižší nabídku jsem někde viděla za 600, ale průměrně je to tak 900-1200 na osobu a to v tom třeba není výzdoba, protože si pak nevěsta musí sama vyzdobit :-( No, je to takové divné. A jdou třeba propojit dveře? Myslím jako celé je otevřít.
Profilova fotka
my máme menu i raut za 300 Kč na osobu + pití majitelka taky říkala tak 300 Kč na osobu. výzdobu si děláme sami, jen nám půjčí propriety a my si dodáme to, co chceme navíc. kupodivu mi to dnes utíká, ale dělám blbou práci. kontroluju asi milion adres, zda ještě platí.
teri: mám na to stejný názor jako maicky. Já tohle taky zažila a stejně mi přišlo, že když mi ta druhá strana tvrdila, že je všechno ok, tak jsem věděla, že to není pravda. Prostě se chovala přesně opačně. Dost mi to tu tvojí situaci připomíná. :-(
charmed a tejtar.. já vím,že ste si to určitě tady psali,ale vážně po mě nemůžete chtít pročítat 60stránek :-D a tak se optám,kde to budete mít??? myslím hostinu obřad atd.. No hele,ale oni nám taky udělají výzdobu sami a přitom my máem nakoupený ubrousky a balonky a chceme si to tam aji udělat sami,neboť přece budeme mít celou hospodu pro sebe,tak ať je všechno když už tak už nazdoběný ne :-D No představ si toto.. vlezeš do hospodu před sebou vidíš L bar( přesně tak jak je to elko,ale kde je delší část ,tam je kratší a oapčně.. ) a na pravé straně od tebe jsou stoly a židle ,konec hospůdky.Na levé straně je jen oddělený salonek podélného tvaru nejsou tam dveře nic,jen menší výklenky zdu na obou stranách zdi. no a deš jako podélně toho baru přímo rovně,jak si vešla a tam je ten sál-čtverec. takže celá hodpoda je do čtverce. Takže vzadu hostina, tam jsou lítací dveře,budou otevřené. vlevo by měla být hudba vtom salonku,tam nejsou dveře,ale jen malý výklenky ze zdi udělaný a pak k dispozici budou aji ty stoly ,pokud je nenecháme oddělat aby byl plac taky na tančení třeba ,co jsou před barem. Možná si to dokážeš představit,ale nevím nevím :-D
Článek se načítá
Custe baby My dnes byli na jidle,byli jsme v restauraci,kde se zaplati vstupne apak muzes dve hodky zrat co chces x-) Maji tam cast italske,indicke,cinske a pak sladke.Od kazde kuchyne na vyber nekolik jidel,tak jsem mela asi 7 druhu masa omacek apod.Taky ruzne zakusky a zmrzky,pudinky,zeleniny plno a priloh.NO indickou moc nemusim bo pali.Ale chudak mala,dala jsem ji ovocny salat,indicky a snedla hrozno a rev jak blazen.Tak jsem to zkusila a to normalne bylo ostre jak prase.Chudak brecela,tak ji radek sel vymit pusu.No a pak se taky cpala vsim a 2x kadila,takze je taky prezrana :-D Taky jsem si koupila tri trkka,chci neco na ten sraz ze zakladky a jedno bylo supr ruzova halenka,vzala jsem si ji v bile,ale uz jsem ji nezkousela a samozrejme ted jsem to oblikla a je m vetsi ]-(Tak jsem nasr...a. Zitra jdem do muzea s malou a pak se chci objednat k holici a chci nejaky novy strih,neco odvazenjsiho ,tak uvidim co z toho vyleze.RAdek totiz vsadil na fotbal a vyhral 50liber,tak mi je dal,tak se jdu stirhat a nakupuju nejake trika,rifle a boty x-) Jinak o svatbe nic noveho Tery to je supr,jestli se ta tvoje svedkyne umoudri.Ason se nebudes trapit a svatbu siuzijes.Treba to byla jen nejaka krizka. Charmed,kde jsou saty??????????/ Jinak tady ted spadlo letadlo,tak mam desnou radost.Uz se nam to krati,letiim v pondeli,tak uz muime zacit prat a balit kufr pomalu.Snad tam narvu veci.
Profilova fotka
Máte v plánu solárko před svatbou??
Profilova fotka
Já se rozhoduju, jestli do něj mam jít nebo ne, tak chci slyšet názory
maicky: já jezdím na hodně na kole. Takže se vždycky opálím dostatečně. Tedy záleží, jestli bude hezké počasí, ale taky by mě zajímalo, jak tohle vyřešit, pokud by počasí bylo naprd. :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja do solarka urcite nejdu- jsem sneda cely rok a staci mi byt tak 2dny na slunku a jsem pekne opalena. A kdyby nahodou nahodou nebylo ani 2dny hezky (coz snad bude), tak si necham udelat to nastriknuti. O solarku jsem si cetla a rozhodla se, ze tam nikdy chodit nebudu (bo si myslim, ze je to daleko horsi nez slunko-teda aspon co jsem se docetla a i ta barva ze solarka se mi zda hodne neprirozena....ale mozna je to jenom muj pocit-nikdy jsem tam nebyla-ale jak uz jsem psala -nikdy nepujdu-nechci za 10let vypadat jak stara seschla vetev :-| Je mi jasne, ze slunko ma stejne ucinky - a proto to uz nebudu ani s opalovanim na slunku prehanet...tak nejak cim jsem starsi, tim vic si hledim zdravi :-) )
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) raduz: Já do solárka jinak vůbec nechodim a dost špatně se opaluju, takže mě bohužel dva dny sluníčka jsou na prd :-( A kamarádka tam chodí pravidelně a to opálení nevypadá špatně. No uvidim. Pro jednou si myslim, že se to nezblázní. Já to asi risknu. Některý ženský tam chodí x let pravidelně, tak snad mi to neublíží pro jednou. Uvidíme :-) Jinak ti to závidim, že si snědá celej rok, to já jsem jak vyblitý zelí :-( evi: Tobě taky závidim, že se dobře opaluješ :-)
Profilova fotka
ahoj holky, my to máme v Praze na Chodovské tvrzi, 12.7. Evi, mně to tak taky připadá. sice mi psala, že se baví s bud. švagrovou, protože s ní bude hrát hokej za jeden ženský tým a potřebuje znát pravidla atd, a prý jsem se já pořád tvářila jako by mi všichni ubližovali. a mně prostě připadalo, že mě obě absolutně přehlížejí a ještě k tomu pořád vyprávěly, kde spolu byly a nakupovaly... tak to člověka prostě mrzí. ale prostě nevěřím tomu, že to bude jako dřív, když teď bude mít nové kamarádky (už je tedy má) z hokeje a budou jezdit na soustředění, zápasy, tréninky atd. prostě si myslím, že to už nikdy nebude takové. já mám jiné zájmy a povinnosti. jako třeba vyžehlit, uklidit, nakoupit a ony je asi nemají. bydlíme u našich, tak prostě musíme pomáhat, když nás živí a podporují. pak ráda chodím na aerobik a do sauny a to ony nechtějí. Simi, neboj. nespadne to s vámi. já se tedy taky hrozně bojím létat, ale žiju :-D do solárka nepůjdu, pokud bude hezky, tak se snad trošku opálím. taktéž jezdíme na kole a teď na bruslích. mám k solárku nějaký odpor či co.
Brnanda, obřad mám na Libeňském zámečku ve velkém sále, hostinu v restaurace v Chabrech (myslím, že se jmenuje Karel - ta restaurace, ale na menu mají napsáno něco jiného, tak ti nevím). A to vám nemůžou dát hudbu třeba na zem do toho salonku jak tam budete jíst? Tak si půjčte od někoho notebook a ten by měl stačit. Kolik budete mít lidí na hostině? myslím, že notebook by měl všechno "přeřvat" když budete chtít. Jen najít zásuvku, protože notebook vydrží hrát tak 2-3- hodinky v kuse. takhle by to nešlo vyřešit? Simicak, v takové žrádelně jsme byli taky. To miluju, na Kanárských ostrovech jsme tam našli jednu za 5 Euro a byli jsme tam s Michalem asi 2 hodiny a odtamtud jsm se sotva valili. Měli jsme asi 15 kopečků zmrzliny a já jedla samý mořský potvory. Miluju je. Docela mi takováto jídelna v Praze chybí :-( Šaty byly tak "rozebraný", že nemělo cenu je fotit. Byli samý špendlík a bez rukávů. Ale určo budou během 14 dnů. Já vím, to slibuju furt, ale tohle fakt nemělo cenu fotit, to vypadalo spíš jako hastrošův oblek na vrbu. Maicky, já v solárku nikdy nebyla, ani se mi tam moc nechce, přijde mi to já nevím, málo hygienické a spíš na mou kůži blbé. Já se chci raději opálit přirozeně, stejně budu mít čas tak ty 2 měsíce. jen bych nerada měla opálená ramínka od tílka a tak. Takže když bude nejhůř tak půjdu na ten střik nebo jak se tomu říká. Jinak jsem si koupila samoopalovací mléko po koupeli od Garnier a docela špiní - druhý den triko, podprdu a tak. Nemáte zkušenosti s jiným krémem po sprchování? Třeba by stačilo totiž tak týden před svatbou se natírat tímhle, ale nerada bych si zašpinila šaty. Prý je dobrá Nivea, ale já už nechci nic kupovat, pokud to špiní. Já jsem taky docela často na čerstvém vzduchu (brusle, kolo, procházky) tak se snad opálím dobře. Dneska jdu se svědkyní do toho obchodu jak jsem si koupila svatební šaty. Mají tam dvoje šaty, které by se jí mohli líbit, ať už na svatbu nebo jen tak. Ona totiž vlastní jen jedny černé plesovky, z maturiťáku :-) Tak to by bylo docela morbidní kdyby v nich stála za mnou :-D Jedny jsou takové veselé i pro denní nošení, oranžovo-žluté. A druhé jsou takové nazelenalé. tak uvidíme, jestli se jí budou nějaké líbit.
maicky,ja si budu davat samoopalovaci krem.Pouzivam niveu,nedela fleky a ma krasnou barvu.Minule se me ptala doktorka,jestli jsme prijeli z dovolene ;-) Ale treba mojim mamce to nedrzi,tak je to asi podle pleti.Ja mam odzkouseny i garnier a ten je taky skvely,bez fleku a pekna barva. Ze solarkem zkusenost mam a pokud se spatne opalujes,tak je to dobra vec.Slunko te spali a opali nepravidelne.Ja bych do toho jednou investovala,pokud nebudes chodit cely zivot,tak ti to neublizi si myslim.Ja mam slunko i solarko zakazane kozni kvuli z naminek,takze radsi ne.Urco ale bila do sv atebnich satu nejdu. Radu ja taky chtela nastrik,ale ted jsem tu cetla od jedne4 holky co je dela,tak ze to dela fleky a pak ze to muze spinit saty kdyz se spotis a rychle se to vymyva.Pry je to lepsi zkusit pred svatbou,jak ti to chyta.Jelikoz jeden stoji 500kc,teda u nas,tak 1000kc za to nedam.Mela jsem to mit u k amosky u zname,ona to taky dela ty nastriky.
Simicak, asi máš pravdu, že to mléko bude podle kůže. Mně třeba Garnier (ten takový nažloutlý flakon) sice drží a špiní. Myslím, že let budeš mít v pohodě. Vůbec se neboj letu, vlka nic ;-)
teda musím trošičku oponovat.. pokud ste solárko nezkusili, nevíte jak by vaše kůže na něho reagovalo a pokud chodíte do solárka,víte,že s enemůže nic stát,pokud máte kosmetiku doporučenou ze solárního studia. Já jdu jednou za čas na solárko,jsem snědá,teda bývala sme snědá a černovlasá a hnědooká,jenže v 16letech jsemměla pásový opar a nesměla 3 měsíce na slunko a pod. a ztratila sem pigment. Od té doby se špatně opaluju,jen se spálím,sloupu a je to fuč,normálně sem měla opálení i dva roky,prostě pořád :-D Ze solárka jsem hnědá přirozeněprootže to nepřeháním ,-) taky nemám ráda takové ty 20tileté holky a vypadají v obličeji jak třicítky, hold ono to láká,každej obdivuje jak jste čokoládová a člověk začne chtít víc x-) A třeba moje mamina,je bílá odjakživa,má hodně moc světlou pokožku, původní zrzka ,-) no a má ještě ktomu sluneční ekzém na dekoltu a pažích, vzala jsme ju do solárka a vto léto se snad poprvé vživotě krásně opálila do hněda,nikde žádné červené fleky, spálená nic a vyrážka po ekzému byla zvládnutelná. Myslím si,že není špatný si tam 1-2 týdně zajít na pár minutek ;-) charmed.. notebook néé máme živou kapelu ,-) hold to budeme muset nějakvyřešit,možná přesuneme výzdobu a pod. dopředu ktomu baru,máme přece celou hospodu a ať mi majitel neříká,že se to nějak nevykoumá ne ,-) :-D
Profilova fotka
Ahoooj!! Simi tak jsme nespadli a vubec nic se nestalo, tak to budes mit taky v pohode, neboj. Fakt, my jsme ve skole na toto nejak narazili a je pravda, ze od te doby, jak v 70. a 80. letech meli spoustu nehod, tak na tom hodne zapracovali a je to fakt bezpecne. Akorat jsme meli jen ctyri letusky, zadny slicny letusak ;-) Holky, zatim jsem nakoupila DVDcka. A strasne moc... Vim, ze v podstate musim utracet, ale stejne, kdyz si pak uvedomim, kolik je to penez, tak je mi to docela blbe... Ale hlavni nakupovaci manie bude v sobotu, jedeme na cely den do Kingstonu a tam jsou jenom obchody, tak to bude narez. Este ze pak v nedeli letim domu. Charmed ja tyto samoopalovaci / hydratacni pouzivam uz pres rok a moje zkusenosti jsou takove - ale asi je pravda, ze je to individualni. Spinily me vsechny stejne, ale jenom kdyz jsem se po sprchovani utirala do rucniku, obleceni jinak ne. A v poradi jsem s nema byla spokojena takto: 1.(nejlepsi) L´oreal, 2.Garnier, 3.Dove, 4.Johnson and Johnson. Niveu jsem este nezkusila. Takze asi takto. Zatim se mejte, a na vsechny lidi, kteri nam chteji zkazit naladu, svorne kasleme!! :-p
Profilova fotka
brnanda: A po kolikátým solárku je něco tak nějak poznat? Koukam, že si tu asi jediná kdo tam chodí :-) simicak: Já se právě bojim, aby to nedělalo fleky. Už jsem jich pár zkusila, ale bohužel to pokaždý špinilo. A nechci aby ze mě tekly hnědý čůrky až budu říkat ano :-D charmed: Já mam stejný zkušenosti jako ty se samoopalovacíma krémama, bohužel :-( Proto jsem si říkala, že bych teda zkusila to solárko, chci mít jistotu, že to ze mě nesteče, což u solárka nehrozí :-)
Kajsa, jen tiše závidíme :-) Pořádně si to tam užij i za nás a fofruj peníze :-) Maicky, možná že bychom si měli vzít týden dovolenou a odjet na nuda pláž k moři. A budeme bez starostí :-DDD
Profilova fotka
charmed: To by bylo něco :-D
Jen kdyby to někdo zaplatil :-/ Ale bylo by to super!
Profilova fotka
charmed: S tim placením by to už bylo hoooodně blbý :-(
maicky.. no na mě je solárko vidět po druhém opálení,kyž se večer sprchuji už je vidět,že sem opálená.Ikdyž né tak,jak by si člověk přál, jak to říká přítel " už máš bílou prcku " :-D :-D Já jsem zkoušela jen samoopalováky z avonu a pod.. jo bylo to skvělé, jenže když sem se natřela pak už jednou za čas,aby mi to neslezlo, žloutla sem a měla sem po sobě fleky a já vím,že do svatebních šatů nebpotřebujete mít nohy opálený,ale představím si nevěstu od hlavy pod prsa opálenou,protože se natře krémem a to abych pravdu řekla,nechtěla bych vidět ty bílé šaty :-S a od půlky těla dolů bude světlá. Vůbec mi teřba nešli samoopal. přípravkem dosáhnout stejného odstínu ruce a nohy a když jsem s eumejvala,tak se to kolikrát vymejvalo.Ikdyž vím, že v dnešní době je určitě plno jiných lepších značek ,-) A je fakt,že hodně lidí odradí solárko kvůli ceně.My sme třeba využili toho,že kam chodím ,tak měli v lednu akci.. koupilas pernamentku a o víkendu mám 60% slevu a v týdnu 40% takže jdu jednou v týdnu a jednou o víkendu ,(ale asi až budeme mít před svatbou, zajdu víckrát a pak budu udržovat opálení ) Takže chlap chodí se mnou o víkendu a chodí vlastně jako by zadarmo :-D A když nevíte,jeslti se vám to bude líbit,zkuste jen tak třeba teď vtomto období si párkrát zajít ,aspoň uvidíte teď,jak to na vás bude působit a jak budete spokojené ,-) Ještě je dobrý,protože některý solárka jsou potvory jako majitelé,neboť nevyměňují ty trubice tak,jak by měli ,je dobré se někoho třeba optat,pokud máte víc "značek" solárek . Třeba je bodysan,sansity( píšu to achválně takto aby mě nenařkli za reklamu ) a já vím,že do b. chodí jedna kolegyně z práce a strašně dlouho jí trvá,než se opálí a je taková divná stou hnědou barvou =-) a nemají pernamentky,takže žádné slevy .. mají to udělaný jinak. a tak radši chodím do s.,sice je dál ode mě,ale vím,že je kvalitnější a přece jen knim chodím asi třetím rokem,jsou tam slevy a pernamentky a ještě je dobrý,že když tu pernamentku nevyberu si celou ,tak mi prostě platí i klidně za rok,jak já chci(pokud tam ještě je provozovna :-D ) to se mi taky líbí.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?