Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
já vím, snažím se s tím hlavu nelámat. Jára mi pořád říká, že je to jako dřív, ale není. ale třeba jí křivdím. tak ještě půl hoďky, asi půjdu o 10 minut dřív, je tu sice šéfka, ale snad mě nebonzne. chodím už do práce po půl osmé. to je hrůza. ale to nikdo nevidí. mám správě pracovní dobu od osmi. a už mám taky pořádný hlad a doma 3 pračky žehleního a ještě uklidit celý pokoj, důkladně. pak namalovat mamce květník a přijde ten můj hladovec, si holt bude muset něco ulovit sám. vždycky v pátek doma lítám, jak hadr na koštěti.,
Jé, tak to pracujeme stejně. Já mám od 8 do 4pm, ale jsem tu běžně okolo půl 8 a nikdo to nevidí ani mi to nezaplatí. Ale odcházím přesně ve 4, protože mne tu střídá chlap a dělá to nejnutnější co já, zapisuje návštěvy - nic jiného. A stejně mi jede v 16:01 tramvaj a nechci čekat 10 minut na další. Já chtěla taky uklízet zítra, ale asi nebudu. I když, když bude pršet tak možná jo. Jára je chlap, nebude to jako dřív, ale bude to lepší než teď. Omlouvám se, ale jdu se pomalu oblékat. Krásný víkend a pa.
kampak zmizela ertepla? teda holky na chvíli vás člověk zpustí z obrazovky z počítače a vy máte hendka o dvě stránky víc napsnaýho :-D Ste šikulky hihihihi tak u nás novinky... oznámení s emoc líbilo,ale švagrová nevinně,se jí musím zastat si to vše vyložila po svém ,poslala tchýni po netu stránky na hospodu, ukázala vše co mohla,pověděla vše co mohla ,neboť se vše po pc dozvěděla o den dřív ,než tchýně.. no a druhý den sme přitom měli odpoledne jít na návštěvu k etchýni a dát jim oznámení a ukázat nafocené tady fotky,co sme dali a pod.. jenže ouha,ostuda jako hrom,že sou všici odstčení,že všici o ničem nevědí,že s etchýně vše dozvídá od dcery abla bla bla.. takže dále ostuda až došel chlap dom,já měla na talířu furt,že sem někomu něco ukazovala,že sme otom mluvila a pod.. jen podotknu,že sme měla na talířu,že se se švagrovou furt dohadujeme,pak že s enebavíme a když se bavím sní, tak zase je to špatně. Takže krásný košík,který sem koupila pro jednu ze tří družiček sem táák rozdupala ve vzteku, že mě to mrzí a nemrzí. Řekla sem,že s edo ničeho angažovat nebudu,ať si dělají co chou(to sice sem zvědavá,jak dlouho mě bude držet,protože můžou něco zkusit změnit a bude oheň na střeše :-D ) A pokud se bude jeho rodina chovat takto,je to jednoduché.. sem zvědavá,jak chlap celou svatbu zaopatří ;-) Brečet mi už ani nejde,protože sem s evyřvala předevčírem,včera a dneska dopoledne taky, uklidnila sem s eaž před hodinkou,co mi odešla kamoška a milej zlatej je u rodičů a prostě to oznámení beze mě jim prostě nedá,no tak hold se rodiče asi nedočkají x-)
Profilova fotka
ahoj vsichni, tak mne to dneska uteklo ani nevim jak-pracujeme ve dvou a porad kecame, tak to rychle utika. Ja jsem s vlasama stejna jako ty maicky -porad musim mit zmenu. Nikdy nevydrzim dlouho se stejnym ucesem (i kdyz jsem s nim spokojena, po urcite dobe me prestane bavit, a musim mit zmenu) Ted mam melir (uz asi tretim rokem, ale kazdy rok ho trochu obmenuju-ted tam mam par cervenohnedych praminku-mam tam vzdy 3barvy...) Moc se mi ten melir libi-vic, nez kdyz jsem mivala barvu (a muzu rict, ze jsem uz mela na hlave vsechny barvy-cernou, vsechny mozne hnede, vsechny cervene, zrzavou a dokonce i BLOND-ale to byl ulet-myslela jsem ze se zblaznim celou dobu, co jsem tu blondatou mela na hlave-byla to fakt hruuuuuza =-) =-) ). No a dorustat si to nenechavam, bo mi delsi vlasy vubec neslusi a uz jsem to proste nemohla vydrzet, tak jsem se sla ostrihat. Snad se kadernici podari udelat neco i z kratsiho mikada. Ale tak nejak nevim, jestli ten zavoj nebo ne. Chtela bych ho,ale zacinam premyslet, jestli se ke mne hodi. (jestli to neni az moc velka romantika-coz uz jsem psala, ze moc nejsem...kyticky a tak) Ale-latku mam doma, takze si ho proste necham usit, a budu si ho zkouset po vecerech a uvidim. Kdyz ho mit nebudu, venuji ho potom treba segre az se bude vdavat :-) Jinak uz jsem vcera vytiskla oznamka, udelala i ty pozvanky a napsala adresy na obalky. Tak jsem byla sikovna :-)
Profilova fotka
brnanda- tak tomu rikam pech- ja ty lidi nechapu, proc ty nase svatby tak resi (jako male deti-tys mi to nerekla driv, tys rekla to a to...a tak...to si pamatuju ze skoly, jak jsme se nastvavaly na kamaradky). Proc to proste nenechaji na nas a neprijdou si tu svatbu potom uzit se vsim vsudy. (teda ja jsem si to tak zaridila a tak to bude-i kdyz obcas nekdo ma nejakou tu poznamku....ale vsem vzdy reknu, nechci aby jste si delali nejake starosti, vsechno si zaridime sami a vy proste prijdete na svatbu a budete se bavit cely den tak jako my!!!) Je mi jasne ze to prozivaji (coz je nahodou i moc pekne a tesi to) ale kdyz jim clovek rekne,ze si to chce udelat po svem, tak to maji vzit jako hotovou vec a nic neresit (maximalne se zeptat, jak to jde)...tak to vidim ja a nastesti musim rict, ze mam klid a ze fakt jenom segra s mamcou hltaji kazdou novou zpravu kterou jim reknu a hrozne se tesi...ale tim to konci -zbytek je nase (teda spis moje) starost 8-) tak drzim pesti at to mas co nejjednodussi a co nejmin rozslapanych kosiku ;-)
Profilova fotka
Ahoj devcice, tak ja se jako by loucim, stejne sem ale zase polezu, jakmile budu nekde u netu;-). Ale uz se moc tesim na nakupovani - mam v planu minimalne boticky a bizu na svatbu, no a potom fuuuuru dalsich veci. Snad poprve v zivote nebudu pocitat kazdou korunu / libru / euro, ale abych si na to moc nezvykla :-D Holky, a planujete rozlucku se svobodou? Nebo vase kamosky? Ty moje se fut tak blbe tlemi.... 8-) Tak zatim papa, mejte se tu a at je co nejmin starosti a nejvic radosti, nejen te predsvatebni
cau baby ja jen zkratka a cist to nestiham cele :-N Tak ja hlavu menim porad,ale uz to neni tak hrozne jak na stredni,to jsem se barvila kazdy tyden a byla jsem blond,belovlasa,cernovlasa a pak vsechny dalsi odsitny a strihala taky.TEd uz to tak nedelam,ale barvu menim tak 1x 2x za rok a strihy casteji.Zrovna dneska chci k holici ale nevim co s tim,nechci to moc strihat prave kvuli svatby a ucesu,tak nevim nevim.Hlavne nevim spis co s tim predkem. Brno nenech se rozcilit a nikho neposlouchej, s tchyni a an i se svagrovou nezijes,tak to mas fuk,i kdyz vim,ze rodina umi pe kne debilne kafrat.MOje segra se jednou prstala bavit s rodinou od toho sveho,teda ta jeho rodina s ni a to se asi dva roky ani nepozdravili,to je pak mazec.A to si normalne predtim tykaly a jezdili na dovolene.TEd uz se zas spolu bavi.Ja mam tu vyhodu,ze mi mame rodiny daleko,tak to je surp,nikdo nekafra.Ale zas nikdo nam nepohlida dite :-S Dnes zrovna hlidam kamosce. Kajsa,tak ti to uzij a zavidim nakupovani bez omezni x-)
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) brnanda: Vykašli se na to! Je to Váš den a záleží na Vás jak si to uděláte a zařídíte. Naši rodiče se k tomu tak aspoň postavili a neřešili by to, kdyby sme jim to řekli měsíc před svatbou! Jim by bylo jedno i kdyby sme přišli a už sme byli svoji. Nemají právo Vám do toho kecat. Ale jak píše simi, tak rodina umí dost otrávit život :-( Ale drž se, ten den jistě pak bude stát za to :-) simi: Si na tom s vlasama stejně jako já. Já jsem taky vystřídala na hlavě snad všechny barvy co existujou :-) Ale teď už jsem to zmírnila :-) Jinak to hlídání ti nezávidim. Já jsem ráda, že tu mam rodiče, protože když potřebuju něco akutně a malá by tam se mnou nevydržela, tak jí mam kam dát. Sice mě jí babča hlídala zatim 2x nebo 3x, ale vim, že když budu potřebovat, tak se na ně můžu obrátit :-) To máš dneska doma veselo, viď? Když máš doma dva raubíře :-D kajsa: Tak ty nákupy ti myslim budeme závidět všechny :-) Si je pořádně užij i za nás :-)
zdravím Děvčátka ;-) přeji krásný víkendík ,-) Abych to uvedla na pravou míru,já totiž včerejškem a dneškem zjistila, že se můj budoucí snaží asi spíše tu rodinu do toho zahrnout,ale oni samozřejmně chtějí vědět co nového a pod.ale asi chápou,nebo dávají najevo v mé přítomnosti,že je to naše svatba a pod. No a dokonce sme se usmířili se švagrovou x-) to je asi nejlepší z minulého týdne ,protože mám dojem,že vtýdnu byli nějaký erupce snad na slunci či co uf. No aještě jsem chtěla poděkovat jedné "paní" která je kolegyní s tchýňou v práci,já totiž ani envím ,kdo to je a pod jakým je tady nickem,ale ta hodná milá paní vše nabonzovala tchýni aníž si uvědomila, že fotky v albumu jsme měli nafocené od min. pondělí a tchýně to ještě neviděla :-N takže chuděra na ní asi dost koukala. No slečny a mladé paní,má toto cenu řešit? :-D :-D :-D No a jak jsme psala o té zubní pastě, já to teda zkouším tu bělící, pokouším s enevyplachovat si ústa, ale to nejde,já furt slintám a nejde mi to abych si tu tlamičku nevypláchla :-D takže asi na mě bělící účinky nebudou znát hihihi
Ahojky holky, vy jedete, to se nedá :-( Dneska jsme byli vybrat prstýnky. Vybrali jsme rychle, s Vašíkem jsme se shodli. Budou titanové s rytím. Jsou nádherný a hlavně jednoduchý, což jsme chtěli. Bohužel nemám obrázek, jinak bych je sem hodila. Takže počkejte si měsíc až přijdou :-D Mám fakt radost. Další věc z krku
Profilova fotka
Evi, takže nakonec máme jiné než co máš v albu? dneska jdeme bruslit, tak se těším. včera jsme absolvovaly s holkama asi 6 hodin v Ikee a Globusu, večer byla zasloužená sauna. padla jsem jak vlastenec, únavou. :-D u nás žádné novinky.
raduz... hele já sem na tom stejně.. jako malá jsme měla furt krátké vlasy, bylo mi 17,když mi "jeden princ" řekl.. "holka má mít dlouhý vlasy,kluk krátký" No a Pe´tulka poslušně naklapala a když sem si toho prince ve dvaceti brala, měla sem dlouhý háro až až :-D ale bylo to šílený, mě to nějak pak už nechtělo růst nebo co hihi a měla sem snad na hlavě všechny barvy ,co se dají snad dát od černé až po blond- sem vypadala jak vyblitá myška ;-) takže asi po pěti letech ve dlouhých vlasech jsem se scukla s kamarádkou,co taky mívala dlouhé vlásky a když jsem otevřela dveře,neboť knám došla na kafe,byla fantasticky ostříhaná na krátko a já řekal,takto to chci. Po navrhnutí doma,co by dělal,kdybych se ostříhala ,když řek že nic,tak sem ještě natruc šla hnedka druhý den to zhodit dolů.Já brečela :-D :-D od tý doby jsem na krátko, mám ráda na hlavě "rozbuch" jak mi někdo říklával kdysi no a skončila sem u červené barvy,vtom žlutý melír, pak jednou černý melír ,jednou extra krátký, že když to dorůstalo,byla sem jak pankáč ,ne spíše jak děcko, když mu roste na hlavě to chmíří :-D :-D A teď kvůli šatům jsem si dala hnědou barvu, abych si zvykla,protože mám vínové kvítka do vlasů a hups, sem to nevydržela a po dvou asi měs. už sem na to hodilo ohnivě červenou :-D to prostě nejde nic nedělat a bejt furt stejná x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky-tady je dneska tak naaaaadherne (a ja sedim u pocitace :-D ) ale uz jsme byli cvicit, do toho varim vepro-zelo+brambor (na knedlik nemam krupici ani hrubou mouku :-| ) a urcite vyrazime aspon na malou prochazku, bo to je fakt nadhera venku! Kdyz si tak prohlizim svatebni albumy a ctu jak nekterym holkam pisou lidi misto gratulaci hnusne nadavky, tak jsem se rozhodla, ze tady to svatebni album ani nedam (nepotrebuju si pak cist, jak jsem hnusna ja nebo Pavel a kdovi co jeste horsiho) ja ty lidi vuuuuuuuuuuuuubec nechapu (proc maji potrebu neco takoveho psat) ]-( ]-( jinak v utery posilam prvni oznameni (zatim jenom mamkam-protoze porad vyzvidaji datum, tak si myslim ze uz bych jim to mela rict... :-) ) ted uz mam vse hotove-nakonec i ty pozvanky uz jsem vymyslela :-) (az na jmenovky-chci delat ty fotky,takze to jeste chvilku potrva,ale bavi me to...) a jinak nic noveho-dnes budu pect cokoladovy dort (protoze Pavel mel v utery 30,tak jsem mu slibila upect dort)mnam, uz se tesim az si dam :-)
raduz: to je náhoda, brácha bude mít příští týden taky 30. :-D teri: budou jiné. Na netujsem obrázek nenašla, tak si musíte počkat. A jinak se těma ošklivýma komentářema to taky nechápu. Mně se líbí každá nevěsta. ;-)
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) Tady je taky krásně, ale my zatim ještě ven nemůžeme, tak snad zítra nám to doktorka už povolí :-) A s těma gratulacema.. Já osobně jsem zatim žádnou ošklivou nečetla, ale koukala jsem, že už je tu na toto téma otevřena diskuze. Nechápu, jak někdo může něco hnusnýho napsat. Každá nevěsta je hezká! A každá svatba je něčim originální!!
maicky: souhlasím s tebou. Tohle chování se mi tedy vůbec nelíbí ]-( Já jsem dneska konečně vyjela na kolo. Před chvilkou jsem přijela. Dneska jsem dala přes 50 km. Musím se ale vrátit do formy, nějak mi to po tý zimě jde ztuha ;-)
Profilova fotka
evi: Kdy Vám říkal, že Vám přijdou ty prstýnky?
Profilova fotka
evi: Nám totiž ještě nepřišly :-(
maicky: vy máte od toho samého co my? Nám říkal za měsíc :-|
Profilova fotka
evi: Je to Kubík e-piercing
Profilova fotka
evi: Já jen, že u nás už to měsíc je a pořád nic, tak počkam ještě tenhle tejden a kdyžtak mu písnu..
maicky: tak to máme stejného. Byli jste u něho osobně? Počkej a za týden napiš, za to nic nedáš. Možná toho má moc.
Profilova fotka
evi: Jo jo byli sme u něj osobně :-) A ještě, že jsme tam jeli, protože ty co jsme si vybrali na netu, tak ve skutečnosti vypadaly strašně!!! Nakonec sme si vybrali jiný a hezčí :-) No uvidim a při nejhorším mu písnu. :-)
maicky: a jaký jste vybrali původně? Nám se líbily i ty, comáme v albu, ale ty co jsme nakonec vybrali se nám líbily ještě víc. Měli jsme za chviličku vybráno, s přítelem jsme se shodli, tak nebylo co řešit. Máte ocelové? My jsme si nechali z titanu s rytím ;-)
Profilova fotka
evi: Původně jsme si vybrali ty matné s lesklým šikmým pruhem, ale když jsme tam přijeli a viděly je, tak ten lesklej pruh na nich nebyl skoro vůbec poznat, což nás mrzelo, tak sme nakonec vybrali dvoje a zkombinovali sme je. Až přídou tak sem dam foto. A máme ocelové s rytím. :-) A jaký máte vy?
maicky: vím jaké myslíš, těch jsem se tam všimla. My budeme mít titanové s rytím
Profilova fotka
ahoj holky, tak jaký jste měly víkend? u nás byla sobota super a včera to bruslení nic moc. já si celkem zabruslila, ale Jára ne kvůli tomu palci. přijeli jsme k nim a obě mé budoucí švagrové mě absolutně přehlížejí. takže jsem opět půlku odpoledne prořvala a v noci jsem nemohla spát. navíc ještě obě pořád vyprávějí, kde spolu všude chodí a co dělají, jakoby mi to dělali schválně. tak jsem večer psala svědkyni, že mě to moc mrzí a že je to má nejlepší kamarádka a nerada bych o ní přišla... tak čekám, co odpoví. už je to ale z mé strany poslední projev, vždyť furt bulím a život mě nebaví, to kvůli nim jsem se přestala těšit na svatbu. takhle to dál nejde. pokud nemají zájem, tak si je smažu z adresáře a z mailu a přestanu k nim jezdit. já už takhle dál prostě nemůžu. Jára mě pořád utěšuje. jo teď mi napsala, že se pořád tvářím, jak kakabus a jsem na ně pořád naštvaná, tak to každá holt vidíme jinak.
Ahoj hoky. Víkend byl skvělý!!! V pátek jsme šli na tu večeři do oné restaurace. Michal koupil mamce nádhernou kytku (mrk do alba) a tátovi, jelikož poslední dobou nepije alkohol, ani na přípitek, jen pivo, tak jsme mu dali Pytlíček dýňových semen solených. Miluje arašídy, ale je mu po nich špatně, tak proto dýně :-D Nejdřív jsme si objednali a pak jsme s Michalem šli k autu a propašovali kytku až před mámu. A pak Michal požádal rodiče o ruku a máma na to "No, když jinak nedáš, tak si ji vem :-)" A pak jsme se napucli tak moc, že jsme celou cestu všichni krkali a povolovali kalhoty :-D :-D :-D Mluvili jsme přímo s majitelem a byl moc milý. Ukázal nám asi 3 alba jaké dělají výzdoby, pak 2 alba dortů a kontakt na paní, co jim dělá dorty a pak jsme probírali menu. Chtěla jsem křenové rolky, ale překecali mne na teplý předkrm. Já nevěděla, co si pod tím mám představit, tak pan majitel nám ho nechal udělat. Salát a přes něj položený špíz s kuřecímiá medailonky a kousky sýra, řekli byste, že to je už hlavní jídlo. Michal na to koukal a furt říkal "Tolik jídla nikdo v životě nesní" :-) Takže máme teplý předkrm, knedlíčkovou polévku, mix gril (vepřové, kuřecí a svíčkovou s mixnutou přílohou - am.brambory, hranolky, rýže...) a jako zákusek svatebmí dort a zmrzlinový pohár. A k přípitku Cinzano Bianco suché. Dokonce nám pan majitel dal i větší sál, že prý bychom se do toho menšího sice vešli, ale byli bychom namačkaní. A ten větší sál má francouzské dveře vedoucí na posezení pod slunečníkem venku :-) Jsem z toho celá unešená. A nahoře mají bowling dráhy, saunu a další posezení. Ale bowling bychom nehráli, to bychom se asi všichni poblinkali po tom jídle :-) Ale majitel říkal, že není problém po polévce říct, že chceme hodinku pauzu a teprve potom hlavní jídlo. Že si to můžeme rozkouskovat. V ceně je výzdoba, přípitek, všechno objednané jídlo (předkrm, polévka, hlavní jídlo, zákusek a zmrzka) a pronájem sálu. A víte cenu? 350 - 400 korun na osobu!!! To je super! A sál máme klidně na celý večer, není to tak, že bychom se museli v 7 sebrat, protože to tam má rezervovaný někdo jiný. No prostě úžasný. A v sobotu ráno odjeli naši na chatu a přijeli až v neděli k večeru. S bráchou jsme udělali steaky na přírodno s bramborem a kluci (brácha s Michalem) pařili celý víkend na PC a já se stihla podívat asi na 3 filmy, uklidit, umýt nádobí a poválet se na gauči se psama :-DDD Tery, nemá cenu kvůli tomu brečet. Buď se to spraví nebo ti za to nestojí. Já bych jí zkusila napsat, že jestli chce být i nadále m,oje kamarádka, tak by se měla přestat chovat jako moje sokyně a být mi oporou.
Profilova fotka
charmed, tak to mám radost s tebou. takhle to zní naprosto úžasně. cena je taky nádherná, skoro jako ta naše. já jsem z toho měla taky naprosto dokonalý pocit než mi napsala jedna nevěsta, že byli v té naší restauraci a že majítelka se chovala hrozně. tak jsem byla taková smutná,a le k nám se chovala úžasně. ona taky ta nevěsta měla stejné datum a my jí tu restauračku vyfoukli před nosem :-D a psala jsem jedné maldé paní, která se vdávala minulý víkend na tvrzi a prý je všechno úžasně. dostala jsem strach, jak psala Kajsa. tak jsem jí napsala, obřad je prý krátký, ale ona si ho ani pořádně nepamatuje a paní matrikářka a oddávající jsou prý úžasné. mluvila o ženských, tak asi máme paní oddávající.
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) charmed: Teda to z ní jako pohádka :-) A fakt krásná cena, ta nemá chybu!!!! terjar: Nedělej si z toho už hlavu! Přece ti nezkazí náladu. Kolik jí proboha je? Chová se jako puberťačka na střední škole!!! Nevnucuj se a buď maličko hrdá, já vim, že je to sice nejlepší kamarádka, ale ani nejlepší kamarádka nemá právo ti tak ubližovat!!! Hlavu vzhůru a netrap se! Pokud je to taková velká kamarádka, jak tvrdíš, tak se omluví sama a nebude po tobě chtít, aby si na sobě neustále hledala chyby!!! Vyřešte to narovinu a podle toho se zařiď a pokud si to sama neuvědomí, co ztrácí, tak je to její mínus, ty ses snažila dost.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?