Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
brnanda: já si sice vlasy nebarvím, ale koukám, že čím drazší tím větší šméčko :-D :-D
ja mam garnier,tak snad to chytne,ale mam strach,ze budu cernovlasa,ze to chytne moc tamvo,tak me jebne.NO asi to uz risknu,kdyz uz jsem to kouplia
risk je zisk :-D Bude z tebe krasavice inteligentní
takuz to mam a chytlo to dobre :-) Tak doufam,ze se mi to hned nesmyje a nebudu to muset barvit znova.ja totiz minule mela tu smyvaci po 18 umyti a ted uz mam nromal barvu,tak snad to bude drzet dobre.No hlavne ze nemam cerne vlasy a ani to nemam flekate.Ja se totiz zbavovala odrustu.
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) Jak se máte? Včera jsem se sem nedostala, tak snad si to dneska vynahradim :-) simicak: Nic si z toho nedělej, že ti admin smazal příspěvek, mě smazala tři... A všechno to byly fotky rodinný. No jo no, hlavně, že jiný mají v albu taky psy a smazaný to nemaj!!! :-( A já jsem tam měla malou se psem a pak jí samotnou!
Profilova fotka
maicky, simi, mě taky admin smazal fotky z alba, a to jsme tam byli já a Jára jako budoucí manželé. no jo, a květináče mi tam nechal 14 dní než jsem je smazala já. tak jsem si včera koupila kolečkové brusle i chrániče. respektive Jára mi je koupil předem k narozkám. tak asi v neděli jdem bruslit. hlásí celé sluníčko a asi 15 °C, psala jsem svědkyni, jestli půjde taky, ale prý se nesmí bruslit, když je míň než 12°C, tak asi se jí se mnou nechce. ale to neva, půjdu s Járou. zítra máme celodenní holčičí jízdu, 6 ženských razíme na nákupy a večer do sauny. to se moc těším. a co plánujete vy na víkend?
Tak já si barvu nedávám, jen melír o 1-2 odstíny světlejší než mám vlasy. Barvit si budu až šediny a jemně fialovou barvou, jako moje babička. A moc jí to sluší. Škoda že jí vlasy slezou pryč. Maicky, souhlas, spousta lidí tam má fotky psů, koček a ostatním to admini smažou. Přijde mi přirozené, že ve svatebním albu nebo albu z příprav je i domácí mazel, vždyť je to člen rodiny! A někde jsem i četla, že smazaĺi fotku dítěte nevěsty!
Profilova fotka
Charmed: Nám tam smazali malou :-( Měla jsem tam jednu fotku, jak je ve vzduchu a pak tam měla jednu hned v porodnici a se psem a tyhle tři mi smazali, prej se sem nemají dávat členové rodiny, ale pouze věci, které se týkají svatby a které by mohli sloužit ostatním jako inspirace, což prej dítě neni. :-( Docela mě tim nakrkla, protože zrovna pro nás Dáda byla inspirací pro svatbu. Jinak by jsme to pořád jen a jen odkládali a nikdy by jsme se k tomu neodhodlali! Ale vysvětlovat jí to nebudu! Ať si adminka trhne! Já si hlavu barvim. Svojí barvu mam tmavě hnědou, ale většinou mam vlasy červený a nebo nějaký fialový, ale teď si chci na svatbu nechat obarvit na tmavě hnědou, čili na svojí původní a do toho si necham udělat nějaký červený pramínky :-) tak jsem na to zvědavá. Mam vybranej jeden účes, kde je zrovna tahle kombinace, tak doufam, že to klapne :-)
Profilova fotka
já už to mám taky odrostlé. mám teď melír - blond. tak nevím, jestli se celá obarvit nebo počkat až do svatby, to půjdu ke kadeřnici a ona mě bude barvit. ale nevím nevím, jestli ten melír. prý vypadám starší.
Profilova fotka
terjar: Já mam taky odrosty :-) A už asi 6 centimetrový :-D Ale mam zakázáno na vlasy šahat... No jo no. Já bych tam zase něco pleskla a pak by mi kadeřnice nemohla ani pořádně udělat účes :-D Já jsem na vlasy strašná. To je snad jediná věc, která se na mě neustále mění :-) Nesnášim, když mam dlouho na hlavě něco stejnýho, teď už z toho šílim, ale když už jsem to vydržela rok, tak už to tři měsíce snad taky vydržim. :-) A jinak k těm fotkám... Pravděpodobně si admin myslela, že nejste inspirací pro ostatní, tak Vás zkrátka stručně a jasně smazala :-D Prostě tam nemáte co dělat. Mě tam ještě napsala, že fotky rodiny a tak si mam dávat na modrýho koníka...
Maicky, hlavně dítě je součástí budoucí rodiny po svatbě, tak jak to že se netýká svatby?! Nedělejte si z toho hlavu, hlavně že admini mají čas projíždět albumy a všem mazat fotky dětí. Takovou práci bych chtěla taky :-D
Profilova fotka
já už jsem byla loni na zkoušce účesu a byl super, i se závojem. tak ten chci. vepředu budu mít pramen hozen na stranu, vzadu pár vlasů vyžehlených a jako drdol "šneky" a přes to závoj. neumím to dost dobře popsat, ale vypadalo to úžasně.
Článek se načítá
Profilova fotka
charmed: Já to neřešim. Založila jsem Danielce klasický album a hotovo. Samozřejmě, že někde jinde. terjar: Já asi vim co myslíš. :-) Ten je moc hezkej :-) Já závoj mí nebudu, příde mi, že se ke mě nějak nehodí...
Profilova fotka
mám závoj po mamce s všitou korunkou. tak bylo těžký vymyslet nějaký účes, který by se k tomu hodil. chtěla jsem i pompadůrku, ale prý bych už toho měla hodně. :-(
Tery, pompadůrku já nechci a nchtěla jsem. Co s ní? Všechny potřebné věci dáme do kabelky svědkyně a tu bude mít při obřadu moje máma u sebe (nebo se prostě někomu udá na tu chvíli). Při nejhorším si dáš kapesník do podvazku :-DDD
Profilova fotka
já kvůli těm penězům, budeme jich mít u sebe dost, protože se bude všechno platit. a nechci, aby je měl Jára v peněžence, někam odloží sako a už to bude, tak je dáme asi k mamče nebo ségře.
Já bych je dala k mamce do kabelky. Ona ji stejně mít bude, tak s tím musí počítat :-)
Profilova fotka
taky už s tím počítá, bude bodyguard
Jak jdeme dneska do té restaurace....je obvyklé, že se pak platí v den hostiny? Protože mně to přijde docela "úchylné", když se musíš ještě starat o placení a tak. Neříkám alkohol, to mi přijde logické, ale dohodnutou částku s sebou tahat celý den a ještě na to myslet a bát se, abys ji někde neztratila. Jestli to půjde, tak bych se s nima chtěla dohodnout, že bychom jim to zaplatili předem a pak měli jen fufníky na alkohol. Ale předpokládám, že toho prarodiče moc nevypijí, protože to na ně rychle leze a ostatní si dají nějaké pivko a cinzano.
Já o účesu ještě nemám představu, sice nějaké tipy mám,ale nevím, jestli mi to bude slušet. Nechávám zatím dorůst vlasy. Snad něco vymyslíme.Hlavně musím taky na zkoušku,tak mi snad něco kamarádka vymyslí. :-|
Profilova fotka
charmed, taky bych to raději udělala jinak, ale budou to po nás chtít. teď jsme platili jen zálohu 2 tis. taky se bude platit kapela a fotograf. to bude peněz, tak z toho mám celkem strach. budu nervózní, aby si mamka někam kabelku neodložila. já už v tom mám jasno, chci ten a žádný jiný. jen, aby si ho Věra - kadeřnice - pamatovala. Evi, kdy budete mít prstýnky, budete mít ty samé, co my?
Tak tu poslouchám nějaké wedding music a nic moc :-( Ze 3 CD se mi tak nějak jakž takž líbí možná 3-4 songy. Já jsem chtěla nastupovat na orchestriální verzi písně z Robina Hooda, ale nevím, jak se to bude dělat s aparaturou :-( Matrikářka nám řekla, že si ji klidně můžeme vzít, ale musíme mít bedničky, protože je velký sál a někdo to musí obsluhovat. Věci na to máme, jen jsem se ještě nerozhodla jestli do toho jít nebo ne. Ale moc bych chtěla, jenže to je další starost navíc :-|
Profilova fotka
tak tuto píseň bude mít i moje bud. švagrová. my už máme vybráno, ale obřad trvá 5 minut, tak se stihne jedna píseň. :-) . jen máme duševní problém s nástupem. nechceme ty klasiky, ale máme si vybrat jeden z 5 nabízených pochodů. ]-(
Tak náš obřad trvá asi 20 minut. Matrikářka říkala že si máme vybrat tak 3 písně - 1 na nástup nevěsty a 2 na gratulace.
Profilova fotka
my si máme vybrat 3 - 5 písní a jeden pochod. to teda nevím k čemu :-) aspoň budeme mít víc času na focení, v restauraci máme být mezí 14 - 14.30, obřad je od 13. na Libeňským zámečku se ženil můj strýček, je to tam hezký. mají krásný fotky ze zahrady. a vdváala se tam Járovo bývalá. ještě hoďku, uf. už mě to teda vůůůůůůůůbec neba. naštěstí šéf je celý den pryč, nějaký firemní oběd, ale šéfová říkala, že se zase ožere a přijde až ráno. :-D
Ještě hoďku...já už tu šilhám po budně tak dobrých 5 hodin! Ještě jsem si vytiskla pár obrázků kdyby v restauraci chtěli znát moji představu, ale řeknu jen "moře" a musí mi ukázat návrhy :-D Ne, já si to zařídím moc hezky a Michal se poveze a rodiče se aspoň najedí :-D Já se tak těším!!! Na Libeňským zámečku je to moc krásný a před 2 nebo 3 lety otevřeli právě i tu zahradu, takže tam jsou nádherné fotky...Dneska si přeju aby už byl 16.7. a zítra jsem se vdávala. Ale jindy si zase říkám, že je škoda že to tak rychle letí.
Profilova fotka
to já taky šilhám, už od rána. dneska mi to vůbec neutíká a nemám skoro do čeho píchnout. to budete mít krásný, je to krásný téma. nám udělá výzdobu svědkyně. chce doprostředka natáhnout břečťan a plátky růží, ubrousky nám půjčí a ještě budeme mít jmenovky a vínečka, to je taky dekorace. nechci to moc přeplácaný. a svíčky oranžové se svícínkama. to mám ty z ikey a voňavé svíčky. tak sem tam nějakou. ono to ale vážně hrozně letí, akorát jsem se koukala na počitadlo, tak už jen 3 měsíce a 2 týdny. to je hrůza.
V restauraci nám udělají výzdobu oni, je to v ceně. Ale na zahradě si to budeme zdobit sami. Taky bych ráda ve stylu moře. Nějaké svíčky s vůní moře, břečťan urvu ze stromu co leze po domě, a plovoucí svíčky a na stoly poházet několik mušlí, do země zapíchané louče s olejem... Ach jo. já chci k moři! :-)
Profilova fotka
je já taky. ale i lázěn jsou dobrý. jsme všichni nějaký chromí, tak se tam těšíme. bude nálet na léčebnou část :-D . oni nám v té restauraci všechno poskytnou a ptali se, jestli nám to mají udělat. ale svědkyně si to chce udělat podle svého. v neděli jdeme spolu bruslit, tak jsem zvědavá. snad se to uklidní, ale jinak spolu nikam nechodíme. má jiné kamarádky :-(
Tery, nelam si s tím hlavu, ono se to nějak uklidní. Nic nelámej přes koleno a buď pozitivní! Mně hrozně zklamala, teď už bývalá kolegyně. Měli jsme spolu nějaký spor, malý a vyříkávaly jsme si to po mailu. A já asi tak po měsíci zjistila, že ten mail, kde jsem jí vysvětlovala co a proč a bylo dost intimní, teda spíš osobní, ona řeposílala dalším 3 našim kolegyním! Sice jsem jí neřekla, že o tom vím, ale doteď mne mrzí, že to vůbec udělala a vím, že to mezi námi nebude už nikdy tak otevřené jako předtím. A to se máme potkávat na chodbách firmy nadále. takže asi nejsem ta pravá osoba, která ti má radit nic neřešit a být v pohodě.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?