Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Já tu podprdu musím koupit co nejdřív protože se chci vyfotit jak mi to sluší. Ach jo, jenže sežeňte stany 8-(
Profilova fotka
charmed: Stany? Dobrej název :-D Neboj, určitě něco najdeš i ve svý velikosti. Já teď taky mam za úkol sehnat podprsenku, tak jsem na to zvědavá, ale jistě to budu mít snadnější než ty. Po porodu se mi prsa zmenšily, díky bohu, taže si teď pískam :-)
No, já nechci vidět před porodem jaký budu mít balony. A po porordu jak splasknou, tak jsem rozhodnutá jít si je nechat zmenšit a upravit. Před dítětem ne, ale po kojení 100% jdu. Bolí mne záda a mám je fakt maxi, takže si jsem jistá, že to bude na pojišťovnu, protože hradí zmenšení prsou ze zdravotních důvodů. Ale nechce se mi pod kudlu když ještě nemusím a po dítěti nebo dětech bych tam šla znova. To ne , dík. Teď jsem s epodívala na hodiny a ono je teprve 10! :-((( A to jsem šla včera spát už v osm, i Michal a spali jsem jako dudci a vstávali v půl 7. A pořád jsem unavená, to bude asi tou rýmou co na mne Michal prsk. Ach jo....Já mám teď stěžovací náladu, tak se omlouvám a doufám, že vás jí nenakazím. Aspoň že venku nesněží! (zatím)
Profilova fotka
já jsem včera usla taky brzy, asi v půl deváté. usínám teď takto skoro každý den. ale je fakt, že jsem vyspalá. jen si postěžuj. my si taky pořád na něco stěžujeme. no jo, vůbec to neutíká. už, aby byly tak tři nebo aspoň oběd, dneska mám květákový placičky, ty zbožňuju.
Tak mám náplň práce :-D Teď tu byla mamka, že jede z práce a sdělila mi, že i když to ještě nevím, tak mne pozvou na pohovor na tu novou práci, co jsem se přihlásila na konkurz. Ale že se mám učit AJ, protože dřív než na pohovor půjdu na testy AJ. Takže když tu nebudu, tak se drtím. Já tu práci chci moc moc dostat, protože to bude mnohem jiné než tady. Pořád se budu pohybovat mezi lidmi a nebudu zavřená v kanceláři. A taky cítím čas na změnu. tady už všechno znám a přijde mi to děsně monotonní. Hlavně pssst!!! A držte palce ať se nadrtím anglinu. Já mám dneska řízek s kaší. Nic lepšího tam nemají :-(
evulebobule ... já něco podobnýho řeším se švagrovou ,tzv.kamarádský vztah... bohužel mám tak iiotsk*u povahu,že člověk který mě sklame,tak i tak s esnažím sním komunikovat,ale po loňské jedné soukromé záležitosti,v nejhorším mém období místo aby mě podržela , pochopila,pomohla,vyslechla... utápěla mě a utopila tak,že jakmile vycítím negativní slůvko,i ze psaní tečku za větou, přestanu komunikovat a jsem 2metry od té ösoby daleko.A mě toto mrzí,ale bohužel nevím,jak ztěch dvou metrů zase být na 20cm-etrech...
* oprava... idiotsk*u
momentálně jsem si vyměnila pár docela zajímavých slov,vět s budoucí švagrovou,která najednou po mě chce,abych ju měla po skoro třech letech stejně ráda,jako ona má najednou ráda mě. No a rozebrali sme všechno až tak, že sem bulela jak trdlo tady u počítače...začala mě bolet hlava,vemku prší a George Michael mi dělá společnost,spíše ty pomalý tóny z beden mi dělají společnost . Jenže deme odpoledne dát svatební oznámení rodičům od přítele,tak sem se přihlásial semka za vámi a jdu si nějak dát náladu do plusové pozice ;-) a tak povykládám,co se přihodilo od mého nepsání x-) nejen to,že sem si krásně momentálně početla amusela sem bádat zpětně mooc stránek,abych pochopila, o čem někdo tady mluví ,-) ale taky čekám na erteplu ,až se mi ozve,kdy si dáem kafíčko a poštěbetáme si osobně o svatbě a přípravách a tak,neboť je taky z Brna ;-) Víkend uběhl jako voda, vše bylo super,v neděli jsem obarvila večer vajíčka ,jenže sem seděla akdákala tady sváma že :-D amísto 10minutek,tam v barvě byli véca asi 30minut hihi .. vživotě tak krásný kropenatý flekatý vajíčka jste neviděli a neudělali :-D :-D V pondělí ráno jsem dostala na holou v posteli ještě že samo a šlo se s betkou ven.Pak sme se vrátili a Víťa mi říká,co si vemu odoledne na sebe,až dojedou rodiče s Janou (švagrová) a já rozevřela skříň,měla sem na sobě rifle a dala tu nej nej sexy košilku,jelikož mám všechyn skoro červený, nebyl to žádný dlouhý výběr a šla jsem za ním a říkám..no asi toto,ale tady s emi páře ramínko( samo,že sem ramínko dala tak,ayb spadlo z ramene) jé a tady s emi od sebe rozvazuje další mašlička ... a on koukal na mě s pootevřenou pusou a já chytala záchvaty.Když sem říkala ,že bych si už zasloužila novou,a že bych novou potřebovala,uvědomil si,že si zněho dělám legraci a začal mě po bytě nahánět stím svým praklem ,co má místo mrskajdy,-) No jasně ,až sme byli oba dva jak nás pánbůch stvořil,tak zvonek a já říkám,jé to je určitě malej od sousedky, já naněho čekám.. během 5vteřin jsem měla natáhlý rifle a tričko,ale on už byl pryč.. tak sme šla na ně zazvonit,že sem jako byla v koupelně :-D sousedka syna zavolala,že má jít na mě,ale než se semka přištráchal,už si to čtrádal Míša- jejich pes knám.betynka na něho hleděla z ložnice,ležela na pelíšku a Míša si to suveréně štráduje k miskám ,kde vše vyžere/mě to nevadí,ale aby neměl průjem,protože tohle mu doma nedávají a pak mě panička zabije ne ,-) / no a mezi tím,než mladej odříkal hody hody doprovody,Míša se nadlábnul a neměl se k odchodu. ještě musím napsat,že ložnice je přímo naproti vchodovým dveřím ,-) Takže došli malýho dvě sestry /15a 12 mám dojem/ Míša na volání nereagoval,tak jim říkám,po´dte si po něho a smála sem se ,-) Míša se otočil na druhou stranu ajak zbystřil betynku,udělal pár kroků do ložnice a já sním,jenže ouha.. všimla sem si,jak za dveřma stojí skoro nahý přítel a stál tam jak hromádka neštěstí :-D :-D :-D alias fotbalista ,když se střílí penálta :-D :-D No Míšu vehementně zajímala betynka a já si uvědomila,že jakmile udělají krok za ním ty holky,budou mít trauma do konce života :-D :-D takže se mi podařilo míšu začít drbat na braě a odlákat ho aby ho holky čapli a odešli. Zavřela sem dveře a dostala takový záchvat smíchu,když přítel spadnul na postel :-D že po velikonočním raním sexu zbyl jen ukrutný můj záchvat smíchu :-D :-D No a včera sem byla u kamarádky, má dvě dcery5a3 roky.Měli min. týden nějakou infekční virózu a tak je zbalila a odvezla k babičce,protože museli oba dva makat.Kamarádkám napsala ,aby nechodili ... bla bla .... jenže ouha,jedna kamarádka si to nepřečetla že ;-) No milý Radeček,stím,že jsou sami doma se vysprchoval a šel si zapnout telku . Nahej stál v obýváku u televize a najendou kouká a u obýváku u dveří stojí jedna kamarádka se synem a koukají na sebe :-D ona nechodí dveřima,ale zkrz zahrádku,aby holky měli překvápko :-D :-D Chtěl jí zavolat,ale ona volala manželce a říká jí,že se strašně omlouvá, že si nepřečetla tu smsku,a že viděla radka nahýho :-D :-D :-D :-D No,jenže nevím,kdo měl te´d větší trauma :-D :-D jestli to dítě, nebo ona,že ho viděla a nebo on,že s etřeba měla dívat dýl chichichichcichihi Tak toto byli asi nějaké erupce při velikonočním pondělku na slunci :-D :-D :-D :-D Jo a ty moje krásný vajíčka nikdo nechtěl :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
brnanda, tak takovéhle Velikonoce jsem nikdy nezažila. ani nic jiného. aspoň jste si to užili. já teď makala se šéfem, samé faktury, ale vypadli na oběd, tak je klid. a v půl čtvrté musí někam jít. holky já čumím, teď si mailuju se svědkyní a je úplně jiná. možná to je tím, že jsem jí napsala ahoj Naďul. ale je taková milejší. zase nás zvala na hokej a napsala jsem, že ne a ona to vzala a reagovala normálně. dřív by mi na to snad ani neodpověděla nebo napsala něco divného. tak jsem ráda, třeba se to ještě ustálí. charmed, tak to držím pěsti. já jsem tu už 5 let. a už taky občas cítím, že by byla změna vhodná, ale říkám si, že do dvou let stejně chceme mimi a práci mám ráda, šéf když nemá špatnou náladu, tak je bezvadnej.
maicky: tak koukám ,že nás těch co mají smůlu na kamarády je taky docela dost co? :-|
simi: asi máš pravdu, je lepší se bavit se všema a neupínat se na jednoho člověka pak právě přijdou ty kamarboly o kterých jsem psala.
brnanda: to mi povídej, mám s tím stejný problém. :-(
Článek se načítá
custe baby,zas jsme zvladla precist jen polovinu :-N Tak s podprdou problem nemam,jeslikoz mam becka a to s radosti,takze mi sedne vsechno a i tricka.Ale kamoska je kozatec,muj svedek a ta ma taky problemy,ale ne tak jak ty charmed My ted prisli,byli jsme na statku na jehnatka,kuzlatka,telatka,prasatka,..............pak zas na koltozich,sice prselo,ale nas nic neodradi.NO ale po ceste zptky nas chytly kroupy,mala sedela v kocaru pod igelitem,ja ji tlaacila do kopce a do hlavy mi to jen busilo a ona kricela au au.JO a taky jak jsem si dneska brala z policky zehlicku na vlasy,tak mi spadla ta zastrcka primo od Veru na hlavu,tak rvala asi pul hodky chudak.Hold kdyz se nezmrzaci ona,tak ja ji |-| JInak to litani budu muset prezit,snad to doelti v poho.Charmed zavidim ti ze rada litas,hned bych to menila.Ja litam desne nerada a pomerne dost na muj vkus. Kajsa,uzij si to v UK,to uz se asi minem,pak hned jak budu doma nebo jak se dostanu,ale asi ne,hodim saty do alba.Ale asi si pockate do kvetna nez priletim.
Profilova fotka
tak ty bolesti prsou mám z antikoncepce. přišla jsem tam a měli volno, tak mě vzali. na sono jdu v květnu. ale prý mám pěkný prsa, jen v levém má hodně žláz a vě trošku větší než pravé. ale já to nepoznala, ona se mě ptala, jestli to takto mám od puberty a já na ní koukala, jak tele na nová vrata. :-D my počkáme, simi.
custe baby evi zacala nam nova serie tech hroznych manzelek nebo jak se to u vas jmenuje-desperate hauswife Tak ta bree,zrzka,je tehotna,ale jen to hraje,ta jeji dcera je tehu a je zavrena nekde v klastere a jak porodi,tak to bude vychovavat ta bree jako ze je jeji. TA blondska,co se jako obesila,tak tohrala tak,aby ji carlos nasel-jsou ted spolu,on se s ni totiz rozesel,tak ona jako ze se obesila,takze ji neopustil a zjistila,ze ma 10 mil.dollaru nekde na ucte nakradenych,tak ho ted tim vydira aby od ni neodesel,ale on slpi s tou svoji ex manzelkoku gabrielou,ktera si vzlala nejakeho politika.ONi chteli s carlosem spolu utect,ale kvuli te blond neutekli bo carlos ze ji neopusti kdyz se chtela zabit. Pak ta ze suprmana,nevim jak se tam jmenuje,burnetka,tak ta si konecne vzalal toho mike delfino a ted zjistili,ze je tehotna a ta co ma ty 4deti,tak ta ma tu rakovinu,chodi na chemoterapie a je plesata. Taky se tam pristehovala nejaka dalsi silena rodine a vypada to,ze maji nejake unesene dite ci co......jeste tam toho moc o nich nebylo.
Profilova fotka
ségra to taky sleduje. je 9 a já už mám hlad. :-| vybírám novou kytičku. prý by mi šla i ta, co jsem chtěla původně. tak mám radost. jupí
a jakou si ted vybiras?? TAedy je teprv osm,ale sviti slunicko,tak snad se to nepokazi a budeme moc byt cely den venku,jinak zcvoknu.Vcera jsem vytuhla v osm i predevcirem.
Profilova fotka
mám je v albu, ty "rovné, dlouhé". ale nevím, kterou. tady je zataženo a sněží. ale snad už od neděle má svítit slunku a být teplo. příští sobotu chceme jít do zoo, včera přišly volňásky šéfovi a on je vždycky nechá propadnout, tak jsem si je nechala. chtěla bych vzít i Lukáška s Jájou, ale Jára se bojí, že budou otravovat. :-D se svědkyní slintáme nad Járovým svědkem. je to tak milej a hezkej kluk, taky žije v UK. bohužel. teď tu byl týden. je s ním sranda. ale já mám doma taky super kluka.
Profilova fotka
Cusik, ja vzdycky, jak jsem byla o prazdninach v UK, tak jsem tam ulitla na nejakem serialu na DVDckach - nejprve to byli Desperate Housewives a loni Prison Break + Grey s Anatomy. Tak misto abych v noci spala a byla cila pro deti, tak jsem na to civela a kousala si nehty a furt pridavala "este jeden" (dil). Super casy... Tedka uz lezim v knihach, ale aspon tim vic ocenim svojeho nastavajiciho, on je fakt uzasny, ja tady furt jen nadavam a on me uklidnuje. A vcera jsem meli ve skole takovou akci, kde se ruzne predstavovali kancelare, tak jsem zvedava, jestli by me treba nekde vzali. Uz taky musim zacit s praci na vazno. Hej Simi, jak chodis na tu jednu diskuzi tady - to je huste ten odkaz na video Utajena svatba!! Jsem se na to vcera divala a mazec, vubec si to nedovedu predstavit, musi ho mit fakt rada, ze mu jednu nevrazila 8-) Ja se tesobojim na ten nas velky den!!!:-) Majte sa, jdu se ucit (proc tu neni zvracejici smajlik?)
Profilova fotka
koukám, že takovéhle stavy máme skoro všechny. :-D můj nastávající mi jde dneska pro opravenou žehličku, je taky úžasný. :-D
Simicak, tak na zoufalé manželky už nemusím koukat :-) Už to známe od tebe. tak to je dobrý, bvypouštím je na čas :-D Já chci Čarodějky na DVD! A je mi jedno jestli je to v AJ nebo ČJ (sice by čeština byla lepší, protože se na to ke konci díval i Michal, ale co, hlavně kdyby už konečně byly k mání i u nás) Včera jsem sehnala podprdu do šatů!!!! heč :-) Takže se tam jdu dneskla domluvit na to upravení a vypadá to až na příští týden. Protože dneska s mou svědkyní děláme k večeři palačinky pro 2 rodiny (zkysneme u smažení tak 3 hodiny) a zítra jdeme do té restaurace. Michal vezl dneska babičku do nemocnice. Jde zítra na endoprotézu kolene :-o Tak snad to dopadne dobře a na svatbě už bude křepčit. Aspoň někdo. To mojí babičce asi do svatby slezou všechny vlasy díky té chemošce :-( Terjar, díky za pěsti :-) Brnanda, moc humorná příhodka :-) Ještě že se Michal obléká sotva vstane z postele. Ale jinak mám taky podobnou. Zrovna jsme byli v nejlepším (na patru na spaní, které je nade dveřmi do pokoje), když brácha otevřel dveře a zařval "Nazdar, tu křičím a nikdo mně neslyší". No, já ztuhla, zmohla se tak akorát na ahoj a Michal něco zahuhlal a modlili jsme se, aby brácha nešel dovnitř se podívat, že jsme v poledne v posteli co tam jako děláme. Ale dobrý, je už je plnoletý a tak to chápe. A pak jsem se na něj šla podívat a jaksi taksi mu vysvětlit, že do pokoje se klepe a ne vtrhne.
Profilova fotka
Pekne charmed:-). Hej a nechces ty Charmed koupit ted jak budu v UK? Uz bys byla treti, co si neco objednava... A pak bych ti je dala, jak budeme mit srazik... To mas jednodussi nez kdyby ti je kupovala Simicak nebo Raduz. Tak dej vedet,ju? A babicckam moc a moc drzim palce, urcite to zvladnou... Jsou prece silne ceske zeny,no ne?!?
Ja si dnes koupila hnedou barvu na valsy,atk snad mi nechytne moc do tmava.ALe dnes jsem dostala menz.tak nevim,jestli se barvit,jestli to chytne.Co myslite??Srpavne by se to pry nemelo,ze ta barva nemusi chytit,tak nevim,ale cekat se mi nechce. My byli venku jen ve svetru,tady krasne sviti,ale vcera byl taky hnus.TAk snad uz bude jen hezky,mamca rikala ze v irsku maji taky nadherne :-) Kajsa na jakou diskuzi??Musim to prijit,tak se pekne sprtej.Mi ted mala usla,tak mam chvilku cas a pak jdem asi plavat a nebo zas ven,kdyz je tak hezky,tak s ni doma sedet nebudu.Zitra jdem do zoo nebo spis takovy park kde jsou opic e atak,tak jsem zvedava.Snad teda nebude hnusne bo pak jdem asi do pord..
Kajsa, díky za nabídku. Já to promyslím, oni totiž nejsou nejlevnější. Kdyže to odjíždíš? V neděli nebo pondělí?
Profilova fotka
V sobotu:-). Simi - jak je tam ta sedmnactka/devatenactka:-)
simi: já jsem chtěla vědět, jak budou pokračovat Lost....na manželky nakoukám :-D
evi lost jsou moc zmateni,tak to se neda povykladat,na to si pockej ;-)
Kajsa ted jsme tam mrkla a zjistila jsem,ze mi admin smazal prispevek ]-( To byla desna kra...
simi: jasně chápu, ono je to teď fakt zamotaný. Na můj vkus až moc :-)
simicak. říká se ,že si nemáš nehcávat dělat trvalou,pokud mášn menzes... o barvení klasické barvy nevím... nikdy se mi to nestalo aby barva nechytla,jen spíše od jedné značky, co propagují lesk a vše možný, ta barva bayl a vyblit* a skor nechytla a 150kč v háji :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?