Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Simi tak za 14dni pry to bude mit vysite (tak fotku hodim az pak, bo jsem si to jaksi pitomec zapomnela vyfotit-popijely jsme u toho Baileys-nebo jak se to pise, takze na fotky nebyl cas :-D ) Simi tak ty jsi jeste vetsi stresmen nez ja- co se litani tyka- nemuzu ti radit at nestresujes, bo jsem stejna...ale neboj-bude to v pohode!Musis se tesit na to co te ceka az tam doletis a bude to hned lepsi (zkus to aspon). Ja na vas s Veru budu urcite myslet, neboj ;-) (presne vim, co prozivas) a Veru je bobek, ze ji rostou zoubky (tak drzim pesti at brzo vylezou a ma pokoj) ;-) ja ted zaucuju tu novou pracovnici-je to Polka a ja sice perlim se svoji anglictinou (jsem rada ze muzu mluvit anglicky, bo si to aspon krasne procvicim), jenze ona mi moc nerozumi, takze moje snazeni vyjde vnivec. A obcas se musime uchylit k cestino-polstine. To je pak sranda-me prijde Polstina hrozne smesna, tak se bavim... No ale hodne kecame a malo pracujeme (rodinka totiz zase odjela do Svycarska, tak je to pohoda...)jenze jak se znam, tak mi to za chvili poleze na nervy-clovek obcas potrebuje byt sam a ja ji mam za zadkem v praci a pak jeste i doma :-p takze zatim to jde, ale prijde doba, kdy se budu nekam mozna zavirat, at mam chvilku klidu 8-) a nebo mp3 na usich to jisti :-) )
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska mi končí "prázdniny". čekám, kdy se tu šéfíci zjeví a budu makat. ten seznam prací ještě nemám. je těžký, když šéf odjede a žádnou práci mi tu nenechá, jen tu rutinní, co dělám pořád. tak si musím něco vymyslet. já jsem taková, že když někdo brečí, tak taky řvu. prostě si nemůžu pomoct. ale nechci brečet, si zničím make-up. já hrála tenis jen jednou v životě s bývalým, od té doby se mnou hrát nechtěl. on byl takovej bručoun a hlavně jemu všechno šlo - lyžování, bruslení, tenis... a mně moc ne. trvalo a trvá mi dýl než se to naučím. a on byl nervní. naštěstí Jára je zlatíčko a v neděli hezky bruslil celou dobu se mnou a držel mě za ruku, abychom se když tak natáhli oba :-D . teď polemizuju, zda si jít koupit ty brusle, co mě včera tak uchvátily, no stojí 2 000, ale Jára mi prý tisícovku přidá k narozkám, i když je mám až 1.8. :-D říkala jsem příští měsíc, třeba je ještě zlevní. ale už bych chtěla drandit. nějak teď moc utrácím.
Holky! Nestíhám číst, zpomalte! :-D Ale vy to táhnete teda pěkně do noci. Brnanda, omluva přijata :-D A já po papuli nikomu nedávám. Simicak, šaty v albu budou, až si koupím podprsenku, potřebuju push-upku, a švadlena mi založí šaty. Ona je má teď dopředu nastřižené v těch místech co mi je bude upravovat. Ale potřebujeme to zkoušet už v té podprdě, a já mám čas ji koupit až příští týden, asi nejdřív. Ale zkusím se mrknout po netu, jestli nemají někde podobné šaty. Musím navázat na brnandu a její motto. Já rozhodně rozlišuji známé od kamarádů a ty zase od přátel. Mám to prostě tak nějak rozdělené. A přátel mám jako prstů na jedné ruce, ale všichni mi za to stojí. Jinak na prdel jsem moc nedostala, ale ráno jsem si myslela, že Michal zapomněl, ale ne, on mi vzal kočičku z vázy a ovázal ji mašlí – táta sebral pomlázku už večer, aby hned po probuzení „zmydlil“ mámu :-) Terjar, my teď taky nějak moc rozhazujeme, chodíme do restaurací a kupujeme hodně sladkostí a po večer si jich užíváme :-) brzo asi nevyjdeme z pokoje, protože se nevejdeme do futer :-D
Profilova fotka
tak do restaurací taky chodíme nějak často. já taky musím přestat jíst to sladký nebo se nevejdu do šatů, ale dostali jsme takových dobrůtek, přece to nevyhodím. holky píšou , jak divý. taky nestíhám. teda v práci jo, to jsem tu měla klídek, ale ode dneska to skončí. tak pak to budu louskat doma do noci.
Profilova fotka
Hej simi, ja letim tedka v sobotu a pak este tu nedeli pred tebou, tak ti to otestuju jo? :-D S kym litate? Ja s easy-jetama, pac nic jineho na Gatwick z tech levnych nelita... Akorat kdyz pak nestihnu napsat, tak aby ses nebala ze to spadlo 8-) Ale neboj, bude to v poho, s kocarem ti urcite nekdo pomuze a nakonec budes rada, ze zas na chvili vidis rodnou zemi;-)
Brnanda se nám tu rozjela a tak se hoky nechtějí nechat zahanbit :-D Já bych si asi upsala prsty, ale nějak nestíhám ani v práci ani moc doma.
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) Potřebuju poradit. Nevíte, kde bych mohla sehnat dětskou pelerýnu? Tak na 14 měsíční holčičku. Už jsem se snad koukala všude, ale mají jen velký velikosti, tak od tří let :-(
:-D :-D :-D charmed tě sklamu já teď nemám čas psát :-D :-D to pak doženu hihihihi Pěkný den děvčata :-N
Profilova fotka
holky, jak jsme dělali s tím mým kolegou asi před měsícem výběrové řízení na tu veřejnou zakázku, tak dneska šéf na poradě říkal, že jsme to zřejmě vyhráli. neofiko, ofiko až příští týden. aspoň, že to za ty nervy stálo. hlavně ten předposlední den. porada proběhla celkem v poho. šéfíci teď odešli na jednání spojené s obědem a už se možná nevrátí. tak mi ten dnešní den utekl. ale jedna nepříjemnost se stala. před 3 týdny jsem posílala fakturu klientovi na hodně peněz a on jí nezaplatil. posílala jsem s ní ještě jednu a ta proplacená je, takže to evidentně dostali, ale slečna mi napsala, že ne. tak musím škemrat o proplacení, abychom mohli zaplatit daně. tak už se mě ptali, jestli jsem tu fakturu přidala. už si vedu i knihu pošty, protože se mi několikrát stalo, že jsem byla nařčena, že jsem něco neodeslala a ono se to buď ztratilo nebo to zatloukli. tak jsem říkala, že ne, že si na to přesně pamatuju. nenechám se očerňovat. nás zval o víkendu svědek, abychom přijeli do Anglice za ním na návštěvu. ale po trablech, co měl přítel mé ségry na letišti v Anglii nás to moc neláká. ani jeden neumíme kváknout anglicky. možná bychom doletěli i někam jinam. :-D
Brnanda, tak to vezmu na chvíli za tebe :-D V pátek jdeme do restaurace domluvit výzdobu, počet lidí a meníčko. Dáme si tam rovnou večeři a moc se těším. Hlavně Michal ještě naše nepožádal "formálně" o moji pazouru, takže koupí někde hezkou kytku a na večeři (nebo před ní, ještě doma) jí mamce předá. Táta přestal pít. teda on není alkoholik, ale poslední dobou mu nedělá tvrdý alkohol (rozumějte na oslavách jako přípitek a tak) dobře, takže jsem Michalovi říkala, ať mu dá krabici mléka :-D Aspoň se neodtrhne od wc mísy a máma bude mít víc času pro sebe :-DDD Výzdobu chceme modrou. Teda hlavně já a Michal souhlasí. Táta viděl fotky, které jim ukazovali v té restauraci a líbí se mu prý nějaká modro-bílá výzdoba, že prý to vypadá jako žíhané. každopádně kdyby měli nějakou laděnou do stylu moře, tak bych se s majitelem chtěla domluvit, jestli kdybych si přinesla nějaké mušle, by mio je dal na stůl. víte, jako bychom byli u moře. Sice mořské potvory nechceme protože je babičky moc nemusí. Ale Michalovi pořád vtloukám do hlavy, že by bylo fajn mít talíř různých druhů masa, že by na talíři byli asi 3 nebo 4 druhy masa a spolu s pečenými bramborami by to mohlo být mňamkové jídlo. Tak jsem fakt zvědavá, jak to v ten pátek dopadne. Už teď mám hlad, protože mamka říkala, že dávají obr porce jídla, tak snad asi nebudu v pátek od rána nic jíst, abych to spucla všechno. Jinak se vás chci zeptat...mám velká prsa (asi 75-85 E, nevím jak se to měří). Normálně chodím kupovat podprsenky do Triumphu, ale ještě jsem tam nebyla. Máme od nás prodejnu trochu z ruky a momentálně lítám z práce rovnou domů a k babičce (chodí na chemoterapii) a nic jiného nestíhám. Tak se chci zeptat, v kterém obchodě, příp. jestli je máte ozkoušené, se dá sehnat takhle velká (rozumějte mega stanová) push-upka v tělové barvě pod šaty, které jsou šampaň. Prosím prosím za rady. Maicky, nevím, kde ji sehnat, ale chápu to dobře, že to je nějaká deka? :-N já tohle sice už někde slyšela, ale kdybys mně bodla tak si nevzpomenu co to vlastně znamená. :-N Simicak, určitě ten strach z létání překonmáš, protože budeš myslet na to, že tě tady čeká rodná hrouda a doma samé známé tváře. S kočárkem ti určo někdo pomůže. Nevím, jestli pojedeš tím busem nebo pro tebe teda zajede táta jsi říkala? Na odbavení jdi až poslední, nebo teda spíš jim na začátku řekni, že máš kočárek aby věděli, že jsi tu taky a pak jdi až poslední, aby byl hned navrchu. A z letadla zkuste vylézt jako první a kočárek by ti měli dát hned u dvěří z letadla. Rozhodně ti ho nedají na pás jako ostatní batožinu. vezmi si s sebou cucavé bonbony a při startu až se letadlo začne rozjíždět a před přistáním až začnete klesat, tak si je vezmi a cucej a často polykej. Nebude to tak hrozný pro uši. Michalovi to pomohá když lítáme. Terjar, knihu Pošta dodržuj! Je to skvělá věc, hlavně když přinese kurýr nějakou věc pro zaměstnance, oni si ji převezmou ode mne (já to podepíšu kurýrovi a zaměstnanec si ji vezme ode mně) a pak běhá a huláká, že nic nedostal a kde to je. tak jsem poučená z dřívější recepce, že všechno, co poděpíšu kurýrovi svým jménem, tak zapisuji do knihy Pošta a zaměstnanec mi to při převzetí musí v té knize podepsat. Kolegyni se stalo, že takhle převzala banner za cca 5.000 a ten pak zaměstnanec ztratil a vinil ji, že mu ho nedala. Ale naštěstí se pak našel (zaměstnanec ho někam zašantročil) ale od té doby tuhle situaci zažívat já nechci. A do té Anglie si můžete na papír napsat nejzáklanější věty, že se chcete dostat tam a tam a budete mít u sebe mapu a tužku, aby vám to ti lidi mohli případně nakreslit. Nebojte se a jeďte. Jak často se vám stane, že vás tam někdo pozve na návštěvu? Tak snad je to na román :-D 8-)
Profilova fotka
teda charmed. vyčerpávající. to víš, že budu dodržovat. ale oni váhají, i když to pečlivě zapisuji. zásilky od messengerů nezapisuji, je nás tu 6, tak to hned donesu tomu, pro koho to je. s tím problém naštěstí není, spíš s těma fakturama. nechci všechno posílat doporučeně. za prvé by mě šéf sjel, že je to drahé a za druhé nechci stát ty hrozný fronty. ale už je to snad vyřešené, psala mi, že jí zítra proplatí. posílala jsem jí ji mailem. on je problém v tom, že její šéf odjel někam do Kyjeva a musí všechny ty faktury podepisovat. ale když to šlo takto hladce, tak si říkám, že o ní určo ví. během minuty mi odpověděla, že žádný problém. jí totiž všechno jinak trvá tejden. a s podprsenkama ti asi moc nepomůžu, vůbec je nenosím. škrtí mě. pořád mě teď pobolívají prsa, to je hrůza.
Brnando, prý máš co dohánět :-D :-D :-D Faktury...tak je piš jen tak, pro sebe, vždycky číslo a komu jsi to kdy posílala a datum. Jejich podpisy snad nepotřebuješ, ne? Tak to máš aspoň rychle zařízené, ne? Alespoň něco pozitivního ;-) teda, já chci taky nenosit podprdy. Mně nevadí, já nejčastěji nosím sportovní, které sice nedělají "prsní žlábek", ale vůbec o ní nevím a jsou pohodlné. Dřív jsem nosila s kosticemi, ale hned jak jsem si upravila vlasy na hlavě (zvedla jsem ruku), tak mi kostice vyjeli, nebo mi zespoda začalo vyskakovat prso. tak jsem je nenosila. Už je to pár let. A teď potřebuju do šatů a heldala jsem a hledala. A v Palladiu, jak otevírali, tak měli nba ten den slevu, že všechny podprsenky v jednom obchodě stály 250 korun. Tak jsem vzala mámu a že sepůjdeme podívat, jestli dělají i push upky. Tan to ne, ale já si koupila dvě s kosticí a máma 3 :-) A moc mi sluší. Ale už po dvou dnech jsem si musela zašít kostice protože mi lezly do podpaží :-DDD ¨ No, tak toho nechám. Tak mi poraďte někdo jiný. Já se do toho Triumphu snad nedostanu :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
taky se mi stávalo, že jsem ten drát měla narvaný v podpaží. :-D tady je zase chumelenice.
Profilova fotka
Teda holky, vy ste se rozjely :-D Nestíham zírat. Od doby co se k nám přidala brnanda sme se všechny nějak rozepsaly :-D charmed: Jo jo, to je ta dek :-) Popsala si to přesně a u krku má knoflík nebo nějaký cvočky. Tak jsem se nakonec rozhodla, že jí koupim jen nějakej bílej svetřík a hotovo. Jinak holky ty trable v práci Vám nijak nezávidim. Já bych tohle dělat nemohla. Všechno co se týče papírů neni pro mě. Sice mam ekonomku, ale spíš jí mam proto, že mě do toho uvrtali rodiče. Já jsem chtěla jít jinam :-( No nic. Hlavně, že jsem jí dodělala a mam to z krku a co se týče účetnictví, tak to byla katastrofa. Já a účetnictví, děs! To je jako nebe a dudy :-D
holky vy fakt jedete, to se nedá. Kamarádky to je katitola, to mi tedy povídejte. Už kolikrát jsem se spálila. Tak už těžko někomu uvěřím, až mě to mrzí. Ale kolikrát jsem si i pobrečela a pak jsem přišla na to, že mi za to tyhle lidi nestojí. Sice mi kolikrát chybí opravdová kamarádka, ale nenadělám nic. Jsem takovej blbec. S tím těžko něco udělám. Takže se se všema bavím, ale s nikým už nemám takový blízký vztah. :-|
Taky nestiham,mam jen polovinu prectenou. Charmde,ja neletim poprve a bonbony nepotrebuju nastesti.ALe dik za rady.Jneze to tak vzdycky neni,nekdy ti kocar u letadla nedaji hned bo jsou neochotni a taky se neodbavuje,ale nechava se pri vstupu do letadla az u dveri,tak to je supr a na letisti bude tchan cekat.ja mam jen hruzu,ze to spadne,ale to pochopi ti,co se boji litat,jako raduz.JIna lidi byvaji o;chotni a pomuzou,tak toho se nebojim a fakt je supr,ze s kocarem jedes az do letadla.Ja mam spis problem,ze to nelita po zemi :-D Uz vcera jsem nemohla usnout :-S Maicky,tak si to nech usit,to asi pro tak male mit nebudou Uz tu je mala,tak to dopisu vecer,stejen jsem zas zapomnela co sjem jeste chtela napsat bo je tu toho mooooooooooc :-)
Profilova fotka
evi tak to sme na tom stejně :-( Je to škoda, ale snad se to časem nějak podá a třeba nás ještě někdo přesvědčí o tom, že se dá lidem věřit :-)
maicky: je to těžký fakt a vždycky jsem měla tendenci si to dávat za vinu. Jako že je to ve mně, ale byla bych blbá, kdybych všechno schazovala na sebe. Jsem fakt nedůvěřivá a sotva zase začínám někomu věřit,tak se spálím. Jsem divná či co. :-S
Profilova fotka
simi, já se taky strašně bojím lítání. no hrůza. trápí mě noční můry atd. ale ještě to s námi nikdy nespadlo. naštěstí. já musím končit. Jára tu u mě stepuje a nadává, že mám psát rychleji. tak pa
charmed zítra dohoním :-D teda to psaní jooo akorát sem došla domů a jsem vážně |-| Vám něco napíšu co se přihodilo na velikonoce,ať s emůžete od srdce zasmát a uvěříte,že vážně my nejsme normální :-D :-D :-D Dobrou noc a pěkný zbytek večera přeji všem ;-)
teda Dámy,já koza tady projížděla témata a narazila sem na bělení zubů.. každá blbne a bělí si zuby,že nechce aby na fotkách byli vidět žluté a pod. zuby . Já nekouřím,sice piju vínko,ale s kolou a čaj taky málokdy,kafe skoro vůbec a nažloutlý zuby mám od jakživa. No ale i tak sem se nechala zlákat těma slečnama,který tam psali,jak je to super atd.. v životě jsem zkusila pudr na zuby, tfuj pak jakýsi gelík se dával 2x denně na půl hodiny na zuby,člověk nesměl ani dát rty ksobě,protože slyntal jak pes :-D a stejně jsme s enechala ,teda mě uchvátilo povídání o zubní pastě renbrant,nevím jestli topíšu dobře.. jenže ouha zubní pasta s enesmí vypalchovat :-x dokážete si vyčistit zuby,nevypláchnout a jít spát? mám potok ,řeknu v pusy,jak s emi tam hromadí sliny ,aby si ten můj nemyslel,že mám nemoc šílených krav :-D :-D :-D :-D :-D to nevydržím jdu to vypláchnout :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, vy se fakt prekonavate. Ja jsem to prave docetla a protoze uz jdu spat, tak pridam neco jenom o tech zubech - ja mam zuby pekne bile, takze jsem v pohode (ale i presto jsem si vloni koupila tu pastu Rembrandt -chtela jsem to proste zkusit a dopadla jsem tak, ze se mi odhalily krcky a moje zubarka mi zakazala pouzivat belici pasty =-) Tak asi tak-pozor na tyto pasty, at se vam nestane to co me. Ted pouzivam uz jen pastu elmex (ktera je uplne super na citlive zuby a prave na ty odhalene krcky) a pastam s belicim ucinkem se obloukem vyhybam. Nevim ani proc jsem se nechala zlakat (fakt mam normalne pekne bile zuby) -asi jsem cetla nekde nejakou diskusi nebo videla nejakou reklamu a to je pak hned-prece jenom nekdy ty reklamy na cloveka pusobi :-N :-N NO nic, tak preju dobrou noc jeste chvalim Charmed ze trumfla dneska brnandu (i kdyz myslim, ze ta to zitra urcite dozene) :-D Jen tak dal holky, at mame co cist :-) Je potreba poklabosit a probrat uplne vsechno, ze jo?
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) evi: Nejsi divná jen nemáš zatim štěstí na kamarády.. :-( simicak: Koupim jí ten svetřík, aspoň ho pak ještě unosí :-) A co malá? Má nějaký nový držkopády :-D A já bych letadlem neletěla. V tom tě chápu, že se bojíš. Jednou mě rodiče chtěli poslat na mořskýho koníka, protože mam problémy s průduškama a bylo to letecky do Chorvatska, jenže já jak jsem zjistila, že je to letecky, tak jsem to hned zavrhla! Tam by mě snad nikdo nedostal. Sem zvědavá, jestli se já vůbec někdy odhodlam vlézt do letadla.. Zatim ale neee!!! Bojim bojim :-N
custe baby, maicky ja bych taky nelitala,ale musim,autobusem je to moc daleko a to by mala nedala a asi by blila pul cesty :-S brno,souhlas s radu s temi belicimi,my je odma pouzivame a taky se mi obnazili krcky a tot ak,ze jsem nemohohla mluvit jak to bolelo-radek byl stastny.Tak ted pouzivam na krcky nejakou beverly pastu. JInak kamoska si tady nechala vybelit zuby,ona je mela z kavy fakt hodne zlute a jak si to vybelila,tak tohodne prkouklo.ALe zuby pak nemas uplne bile,jen mas svou barvu prirozenou a je to fakt ale rozdil.Ja mam nastesti bile.Ja ted pouzivam el.zubni kartacek,je to dobre na ty krcky a dasna a taky to krasne cisti ty zuby a nedre to ty dasna,takze jsem spokojena a mam ciste zuby i tam,kde se mi kartacek nedostal. Maicky ja budu male kupovat saticky i s bodlerkem takovym svetrovym,mela to iloni u sestrenky na svatbe.TEda pokud nenajdu neco krasneho v salonu a nepujcim ji v cr.Jinak u nas zadne drzkopady nebyli.TEda jen ty klasicke jak spadnes venku.Dnes jedem na statek na kuzlatka a jehnatka a vcera jsme byli v destke telocvicne,takjsme radili. RAdu k tem polakum,to ubehne rychle a uz se vracite domu.Mate i spol.obyvak a tak?NO moc nezavidim,je to mazec,ze je vam tam strcila na ctvrt roku skoro :-S evi aj ase taky nekolikrat spalila.TEd uz to neresim,bavim se s kazdym,jelikoz jsem drzka tak o vsem,takze nej kamosku na to nepotrbuji :-D .I kdyz ji ma v cr,ale to je jine,protoze jsme od sebe daleko.TAdy am kamosky s detma,tak je to spis vse okolo deti,ale taky zdrbnem o sexu a tak. Charmed kup uz podprdu a vyfot se at tov idim,nez odletim.Jako ty saty ne tu podrprdu :-p
Tak at ted mala pocmarala tv fixem kvuli vas
Profilova fotka
ahoj holky, tak já mám zuby zdravé, ale hodně citlivé, takže žádné pokusy. žluté je ani nemám, tak normálně, ale že bych se tím nějak trápila. culím se na každé fotce a ještě mi nikdo neřekl, že mám žlutý zuby. jen mě urazil Járův brácha. řekl mil, že jsem tak trochu pizuzubka. přito m velké zuby nemám, že ne? Simi, no vidíš, u vás to dělá malá a já včera Járu mazlila a předtím jsem kreslila balakrylem na květník, tak měl ještě dneska ráno bílou hlavu :-D . to je to jeho věčný mazlení. je úchylnej, on mě vždycky tak ňufuje, že mě pak všechno bolí. jsem říkala, že mě ty prsa a podpáždí bolí od něj, jak mě pořád za ně chytá a zvedá. jako malé děti. dneska se jdu objednat do té mamoporadny. ale je to na dlouho. teď mě objednají, až tam přijdu, tak mi jen prohmatá prsa a řekne co a jak a znova mě objedná na toto povídání a sono. ale co, ať mám jistotu, stejně bych prosila gyn. v dubnu. a ono to chvíli trvá. simi, ty jsi taková odbornice. nevíš, jestli se dají ty tukové boule na krku vyříznout? mám supr doktora, tkerý mi už řezal pihy, tak jsem si říkala, že bych tam na podzim skákla. když ohnu hlavu na stranu, tak je vidět. musím tedy mít drdol, ale prostě mi tam vadí.
Simicak, to bude v pohodě. Já nevím jak jinak poradit, já létání miluju! :-N Jdeme dneska s mámou do Marks a Spencera a cestou vezmeme útokem i Triumph, tak doufám, že ji dneska koupím. A kdy odlétáš? Brnanda, já teda nemám žluté zuby jako mrtvoly, ale taky nezáří čistoskvoucí bělostí. A co. na fotkách to stejně nebude vidět nebo si myslíš, že se každý podívá jestli je máš čistě bílé? Já si to teda nemyslím, tak si s tím hlavu nelam. jediné, co udělám se zuby je to, že půjdu na zubní hygienu (odstranit plak a zubní kámen). Protože mi to stejně vychází na ten čas jako svatba. Mělo by se tam chodit 2x do roka, ale já chodím jen jednou. To Michal má nádherný zuby a to frt chlastá bublinky (kolu, sprite...), kafe nepije a čaj jen když je mu blbě. A zuby má nez plomb, kamene a kazů a krásně bílé. Grrrr! :-D Jak já mu závidím. K zubaři chodí tak jednou za rok až dva a ta ho vždycky sprdne co tam leze :-D Jinak ja psala Raduz s těmi krčky...já byla jednou dost nemocná. měla jsem těžký zápal plic a přitom mi slezli krčky a není to teda moc vidět, ale já to poznám (jsou to přece jen moje zuby) a musím říct, že mi to dlouho vadilo. prototže krčky se vám už nikdy nevrátí na původní "výšku". Bojím se, aby mi v 60 letech (pokud se jich dožiju a neumřu v práci) neslezli úplně a nevypadal mi celý chrup. A používám mezizubní kartáček a takový ten singl kartáček (teda když si vzpomenu, že ho mám použít). Díkybohu je moje svědkyně zubní laborantka, takže o zuby se mi má kdo starat. Uf 8-) Včera jsem byla na pedikůře. Zarůstají mi nehty na palcích. A ona mi vypilovala proužek uprostřed nehtu a pod nehet po stranách mi dala vatu, aby se nedotýkal kůže. Mám si ji tam zastrkávat a uvidíme. No jsem zvědavá. Ale bolelo to jako čert a mne to nedalo a já si ty palce stříhala pořád blíž tělu. A teď to chci nechat přerůst přes bříško, aby se mi to už nestávalo. No nevím, jestli je to k pochopení, ale ti co mají stejný problém snad chápou. Brnanda, tak pojď na to a napiš dlouhý vzkaz, ať mám co číst :-D Mně chytla teď taková ta psavá, ale zatím mne toho víc nenapadá :-(
Profilova fotka
charmed, tak to má Jára ten stejný problém s nehtem. ale teď o víkendu si to zase dělal sám, krve jak z vola. taky mu to nepřeroste přes bříško a tu jednu stranu už ani nehet nemá. no lázně mu zase pomohou jako loni, tak doufám, že mu s tím pak něco ta pedikérka udělá, když to bude zahojený. krček mám odhalený jeden a je to pěkně nepříjemné, vždycky nadskočím, když se mi tam dostane vzduch. ale máme to v rodině, i mamka a ségra. babi má paradontózu a ségra jí má po ní. ale babi je 60 a zuby má ještě všechny svoje. to je paradox, co? já byla na sundání zubního kamene teď v únoru. Jára jde někdy v květnu na kontrolu, tak mu ho taky sundá. ale moc ho nemám. nikdy mi nic nevrtám tak aspoň rádoby sundá kámen. ani ten totiž není potřeba. spíš k němu chodím na trhání osmiček, ale ty, co mám mi zatím nechá. prý se budou trhat špatně, tak až mě budou bolet. to se mám, na co těšit. tak to jsem zvědavá, zda uspěješ. a co to pondějí, holky, platí to? zase kolem 16.45 tam, jako minule?
Tak se mi podařilo vložit barvu a výstřih šatů a závoj. vše stažené z netu a podobné těm mým. A taky hezké kytičky. Nevím ještě, jestli bude modrá nebo červená. líbí se mi obě barvy, ale modrá je hezčí :-) Pradědovi, mámin děda, narostl jeden zub po 4. Když mu vypadl druhý, tak mu dali umělý. Ten ho po čase začal tlačit a přišli na to, že mu pod umělým roste další živý. Tak ho vytrhli a než umřel, tak mu rostl další, čtvrtý zub. Osmičky mám všechny 4 a zatím v pohodě, ťuk, ťuk, ťuk. Sice mne zlobila kůže co mi přes ně pořád rostla, ale tu mi upálil a chutnalo to jako spálená guma. Terjar, my jsme se s Kajsou domluvily, že to necháme až se vrátí do ČR. Promiň, že jsem ti to nenapsala, ale ty jsi nějak psala, že nemáš čas...Aby se Michal nehonil a Vláďa se nemusel stresovat, že se má sejít s cizí holkou. Takže až se vrátí Kajsa z UK, tak bychom to naplánovaly, co vy na to?
Profilova fotka
no jasně. Kajsa jede už teď od UK? jsem nějaká opožděná. pondělky jsou jediné dny, kdy můžu tak do 18.30. jinak jsem volná pořád. už jsem koukala, ten výstřih se moc líbí. zuby jsou občas pořádný prevíti.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?