Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
maicky, tak musim rict, ze i kdyz jeste nemam dite, tak to mam presne tak jako ty (a Pavel taky)-radsi si posedime v klidu na zahrade (samozrejme grilovani a pivko nesmi chybet), nez v nejake hlucne hospode (nechutne zakourene-aby jste rozumely-oba jsme po asi 14letech koureni prestali kourit-ja pred rokem a neco a Pavel pred pul rokem-jsme na to patricne hrdi...ale jednu nevyhodu to ma- ze nam vadi zakourene hospody. Tady je to v pohode, protoze je tu zakazane kourit v hospodach (od lonskeho cervence myslim), ale u nas pujdeme maximalne na zahradku sednout. Vevnitr by mi asi bylo blbe...no uvidime. Proste na to clovek asi jednou dojde (a kdo nedojde, ten je holt jina povaha a bude mit potrebu parit porad-teda dokud se neunavi takovym zivotem :-D ) ja si marne hlavu lamu nad textem na pozvanky na grilovacku- (nechci to klasicke srdecne vas zveme, ale ani nic sloziteho...)mam asi 20 variant, porad to ruzne zkousim (s obrazkem, bez obrazku, a uz fakt nevim, ktery vybrat....tento tyden to chci vse udelat, at to mam z krku ;-) a taky asi poslu mamce oznameni driv nez vsem ostatnim, bo uz se nemuze dockat a chce vedet datum-tak ji udelam radost :-)
hej vy jste hrozne,nestiham to cist,tak se vyjdrim az jak usne mala :-D
Profilova fotka
raduz: tak to jsem ráda, že nejsem sama :-) My teda kouříme oba. David ten docela dost, ale taky to omezil a já si dam jen se přáteli, takže jsem takovej ten sváteční kuřák :-)Takže někdy je to jednou za měsíc a někdy i dýl.. Doma, ale zásadně nekouříme!!! A mamča ještě neví datum? To jí teda pěkně napínáš :-) Chuděra :-) A nad tim textem moc nepřemýšlej, zkrátka tam dej ten, co ti padl nejvíc do oka a je to, když nad tim budeš pořád dumat, tak se v tom ztratíš.. simicak: Nejsme hrozný, sme jen ženský ukecaný :-D
My jsme taky s radkem kokurili nekolik let.RAdek 40 denne a prestal ze dne na den a ja az jak jsem byla tehu,tak jsem taky hned prestala.Kourim jen jak jsem v cr a jdu na pivo,tak jednou za rok :-D Ale kdyby nekdo u me v okoli kouril,tak jsem zas tam kde jsem byla,tak jsem rada,ze tu niko nehuli.Jinak rodice huli vsichni,ale nesmi hulit kdyz jsou tady a kdyz jsem u nich,tak musela mamka chodit v zime na zahradu :-D A taky nesnasim zakourene hospody,proto radsi kourim,kdyz tam jednou za rok jsem.
Profilova fotka
maicky-no prave ze uz jsem se v tom ztratila-tak to necham den dva ulezet a pak proste vytisknu co se mi bude libit nejvic a uz to nebudu resit :-) Mamcu napinam-taky to ze mne taha pokazde kdyz vola :-) Ja jsem tak trochu poverciva, takze jsem to datum zatim drzela pod poklickou-ale dyl uz to ani ja nevydrzim. A mamca uz teprve ne. Je fakt chudak-ale zna me, tak to bere v pohode. Vzdycky si delame srandu, ze vlastni matka nevi datum svatby sve dcery :-D Ale hned v dubnu to posilam (ma svatek na zacatku dubna, tak ji poslu maly darecek :-) )Urcite bude nadsena (proziva to cim dal vic a segra taky :-) JO a jeste je napinam se satama (jsem hrozna,co :-D )-chci jim je ukazat az na sobe jak prijedu domu...tak se holky moc tesi :-D
Profilova fotka
Ahoj brnandy, moc moc děkuji za mailika, určo mojeho dokopu at tam jdeme co nejdřív, docela si mě dostala s košilí, ondra chce mít na sobě to co mám v alnu, bílá košile a červená vesta s kravatou, ale rukáv by jsme oba chtěli, aby měl krátky bo to máme 19. července a to mi chudák zdechne, myslíš, že ten krátký rukáv je fakt hroznej? jo a má tam ten pán i barevný? je to tam na objednávku? všimla jsem si, že máš svatbu až po nás, kde to máte? možná by jsme se s mojim přišli mrknout, svatba je přece krásná x-) už jsem to mémo chlapovi řekla, takže na nákupy jdem cobydup. ;-) děkuji moc
Profilova fotka
já jsem taky sváteční kuřák, až mě to štve, normálně nekouřím a stojí li vedle mě kuřák jsem strašně naštvaná za ten smrad ]-( ale když si dám pár deci vína nebo pivko, tak zábrany padaj a kupuju si krabičku, je fakt, že mi třeba vydrží i 3 měsíce, bo si ji vždycky schovám, ale musím říct, že do ted bych si nedovolila zápálit před našima (ani o tom nevím).
My oba dva nekouříme.. moje celá rodina hulí jak fabrika a já jediná ee a od přítele nikdo nekouří,jsem ráda,protože jsem měla kuřáka přítele a nesnášel ajsem ,když si potáhnul,otočil se vydechnul a chtěl po mě pusu tzv.popelníkovou pusu jsem říkala nedávám hnus ééé :-D erteple.. napsala sem ti vzkazík ,-) Jo jinak slečny( za dámy se omlouvám,sem poťapaná ze seriálu ulice,tam furt ta kadeřnice říká dámy a mě s eto moc líbí :-D ) takže slečny,dámy mladé paní dala jsem nějaké foto do albička připrav,doufám,že mě nikdo nevynadá :-D
erteple.. Ahojenky,já se akorát koukala s chlapem na tvé fotky chichcichi a před chviličkou dala všechny fotečky a udělala nám album,tak ses taky trefila ,-) Hele já ti chtěla jen říct jak si psala o té košili... zavolejte si tomu pánovi,protože on to má nějak až odpoledne od 13 nebo 14hodin, po domluvě by se sváma tam sešel asi i dopoledne,ale my tam šli odpo a vzal nás v pohodě ,ale pak lidi posílal pryč,protože s enám tam chudák dvě hodiny věnoval.. něco ti povím.. můj chlap chtěl taky vestu a pod.. a pán říkal,že vtom skolabuje,protože bude horko a pak,když zkusil šepru a motýlka,nevěřil vlastním očím,jak mu to sedělo a ve vestě vážně vypadal jak těhotnej ale taky mu slušelo to. Měl napřed v plánu,že půjde ve světlým,pán hnedka zamítnul,aníž by něco měl na sobě a věř nebo ne,pak mu to dokázal tím,že ho do nějaké světlé barvy oblíknul a Víťa vypadal jak vyblitá myš hi No a pak nám vykládal,že to vypadá blbě,když má chlap vestu a krátký rukáv a jestli sis všimla.. na žádné fotce neuvidíš nikde chlapa s vestou a krátkým rukávem.. vždy má dlouhý a rukáv si pak ohrne. vypadá to aji líp,to musíš uznat.. No a co jsem ti chtěla ještě říct.. jo až půjdeš s chlapem.. ať si sebou veme boty ,ve kterých půjde a třeba dvě barvy košile. protože my pak došli ještě o dva týdny později s esvětlou košilou a vínovou a zkoušel a zkoušel. nakonec vyhrála světlá košile ,vínová šerpa a vínový motýlek. Takže jsme šli koupit smetanovou košilu se skrytým zapínáním. doufám,že dopadnete dobře ,já jsem ráda,že mám chlapa tak nějak odpravenýho vtomto,protže to bylo horší,než jít na sebe kupovat spodní prádlo :-D :-D
maicky.. nenavštěvujeme už diskotéky hodně dlouho,jdeme spíše na bowling, posedět ,poklábosit,ikdyž s eřechtáme jak puberťáci, už sme dokocne slyšeli v jedné hospůdce " stařešina došla" jako na nás šest lidiček toto vyhrkli asi 16letí pakátli jo. my sme ani nereagovali,protože to nemělo smysl :-D :-D A máme známý,co mají ročního skoro syna a aby chuděra ona jezdila knám s malým a vše tahala sebou? to néé.. udělali jsme to tak,že se každý měsíc kolem desátýho sejdeme u nich ,chlapy se vopijou a já moc alkoholu neholduju,ale kamoška přestala kojit,tak sme to řádně spolu zapili :-D :-D Nám totakto vyhovuje,protože vážně v dnešní době za prvé není čas furt někam chodit a mě strašně vadí,když dojdu dom a te´d cítím jak smrdím kouřem,vlasy a o oblečení ani nemluvím.. :-S Ani do kina nechodíme,protože dávat skoro pětikilo jen za dva lístky,to si radši zajdeme 2-3 do roka na nějakou akci,jako třeba te´d 16.3 sme byli na Lord of the dance a bylo to úžasný! Za lístky jsem sice vloni dala přes dva tisíce,ale nelituju toho. Máme ztoho víc zážitků a film si půjčíme na dvd. ;-)
brnanda: ahojky, vítej mezi náma. Teda jedno musím říct, jsi ďábel na psaní :-D
Profilova fotka
brnanda: Ahojky :-) Ty si ale spisovatelka :-D Já už na diskotéky taky nechodim dlouho a David o tom ani nemluvim. Mam dokonce dojem, že v kině sme spolu nebyli ani jednou :-N Ale nijak nám to nevadí. Máme doma spoustu DVD, takže nám to stačí tak :-) A navíc chodíme k sousedům na tzv. kino :-D Vždycky si vybereme nějakej film a jednou týdně se sejdem, buď u nich nebo u nás a máme o zábavu postaráno, posedíme, pokecáme atd a bavíme se víc než v kině :-D A co jinak děvčata? Už ste pořádně dostaly? Já ještě ne. Ten můj je zase v práci, takže ani nepočítam s tim, že by mu došlo, že nějaký Velikonoce sou :-( Njn, holt mu do svatby uschnu! Ne do roka, ale už do svatby! Tak a má to :-D
Článek se načítá
evulebobule ... :-D no jo mě to strašně baví jsem se minula povolání :-D a díky za pěkné uvítání ;-) maicky.. ty mě to ani na disku netáhne .Za prvé ani envím jak bych se chovala mezi těma 14letýma a míń děckama a pak novdobou hudbu jako tuc tuc moc nemusím :-D já radši si zazpívám,teda spíše zakdákám,zablbnu, pořád směju a pokecám s lidičkama. U nás je blbý to,že máme okolo sebe samé už skoro manželé s dětima, jako by se všici zblbli a měli po sobě děti,že nestačíme kupovat dárky,jako hodná teta se strejdou :-D No a jak ste tady mluvyli o té nejlepší kamarádce.. Víte děvčata,znám takový motto.. " Kamarád je někdo, komu se můžete svěřit se svými problémy. Přítel je někdo, komu se můžete svěřit se všemi svými problémy. Smrt je něco, co vaše problémy vyřeší. " ...měla sem taky nej kamošku,bydleli jsme spolu naproti baráku,spoznala jsem ju,když sem se poprvé vdávala,dělala mi vlasy a byla to super baba,taky vdaná.Každý den jsme spolu byli na kafíčku, já u ní a nebo ona u mě,obě dvě sme měli psy,takže sme chodili ven, do lesa jezdili apod. Taky měla syna, hodně jsem ho hlídala a strašně ráda,to byli krásné časy.Pak se nám jako na povel oboum dvoum rozpadlo manželství ( můj mi začal zahejbat v práci s kolegyní a její v Praze taky nějak začal blbnout) No a po čase začala kamoška s kamarádem z krkonoš s e scházet,odstěhovala se kněmu 200km ode mě, i tak sme se scukli na skype ,psali mejly a pod.. asi po roce se tajně vdala,vzali se a nám nic neřekli.Bylo to smutný,pro mě,já to aji ořvala.Po čase se přestěhovali blíže k brnu,narodil se jim syn,mezi tím jsme s epárkrát viděli,ale mě to nestačlo.Volala sem jí,psala jí mejly, pořád ju brala jako nej nej přítelkyni.Jenže mi nedocházelo,že ona už žije někde jinde..hrozně mě jednou seřvala,protože mi do tel.nebo mejlu napsala,že nemá jen mě a že nemá čas ,že s emusí starat doma a tak jsem jí napsala klasický dopis,v úmyslu takvoém,že si sedne ke kafíčku doma ,ikdyby uspávala malýho ,mohla by si vklidu dvě stránky dopisu přečíst.Vyvolávala přítelovi,aby si mě zklidnil a pod...a vtu chvíli moje "blbá " povaha zjistila auvědomila si,že už nic nebude takové jak to bývalo,ikdyž je blíž u mě, už nikdy nebude mít čas na přátelé ,protože nemá zájem. Nejvíc mě dostalo,když mi v jednom mejlu napsala,že když má čas,hraje si hry na pc..proto nemá čas ani zvednout tel.popř. napsat ahoj žiju .. no a najednou je mi tak nějak dáváno od ní najevo,že jí ani nenapíšu,jak se máme co děláme apod... ozvu se jí jednou za čas,ale už to není takový jak to bývávalo... " Jsou lidé, kteří vstoupí do našich životů a rychle zase zmizí. Někteří však chvíli zůstanou a zanechají v našich srdcích nesmazatelné stopy a my už nikdy, nikdy nebudeme stejní. " Byla to holka, která pověděla vše narovinu jako já,na nic si nehrála,byla normální,byla oplácaná,jako já a byla sní sranda.Upřímná a věděli sme o sobě úplně všechno.Když sme něco potřebovali ,věděli sme ,že s emůžeme spolehnout na sebe... myslím si,vím,že už takovou přítelkyni mít nebudu.... Ikdyž musím uznat,že co sme koupili byt v jednom sídlišti,kde jsem jako malá vyrůstala a vychodila základku,pak sme se s našima odstěhovali,ale všici tady zůstali,hodně se stýkám se spolužačkou ze základky, jde mi za svědka ;-) , taky si povídáme,víme že se můžeme svěřit,ona ví,že tu pro ní jsem,ale moje blbá povaha si už od všech drží velký odstup...
maicky: já už dostala :-S Takže neuschnu. U nás dostal i pes :-)
maicky ja taky uschnu,u nas se to neslavi a kdybch to ted necetla,tak ani ne vim,ze mam dostat :-D K ktomu kamaradstvi.Je to jako manzelstvi,musi se na tom porad pracovat.My s tou mou nej.kamoskou se zname od 4let,jsme uplne jine,ale to neznamena,ze se prestanem prece bavit.Ja zacala sexulani zivot velice brzy,ona ve 21,ja uz mela svoje odpito a ona doma sedela s mamcou.Mame jine kamarady,ale obcas ja sla s jejimy kamarady a pak ona zas se mnou.Jasne ze ted mam dite,rodinu a jsem nekde jinde,ale to prece maicky neznamena,skoda pro ni,proste kdyzs se s ni bavim,tak ja ji pulhodky placam o male apak se bavime o spolecnych tematech.Neutralnich,komstika,hubnuti,chlapi ;-) Bude to moje nej,kamoska i po 20letech a to se vidame tak ted jednou za rok.ALe zname me,ja znam ji,proztili jsme si krize,hadky a kdyz ona bude mit deti,moje uz treba budou odrostle,budem na jine strance,tak porad to bude moje kamoska. Brno,no to znam.Ale ja to zas chapu.Ja jak se od male odtrhnu,tak treba kdyz spi,cumim na tv a nekdo vola nebo mam maily na ktere musim odpovedet a taky to neudelam.Proste chci mit svuj klid a treba hrat hry na pocitaci.Ja ji naprosto chapu.Ja jsem treba vzhuru denne od sesti a to od peti uz nespim kvuli male,pak si sednout nemuzu a i tu snidani nemam v klidu natoz obed.Zastavim se az vecer a nemam naladu treba na kamosky nebo vyrizovat postu,chci jen cumet do stropu nebo relaxovat jinak.My se s mou ka moskou zname a respektujem se,tak i kdyz ona ma krizi a treba nema naladu mesic,tak nema,vsak neumrem ;-) HOld uz jsme dospeli a je to jine jak na zalkadce,ted ma kazdysvuj zivot a vede si ho uplne jinak.
JO a ja taky uz na diskoteky nechodim :-D
Profilova fotka
simicak: Já jsem se na ní nevykašlala, to ona mě hodila přes palubu.. bohužel. Mě to mrzí do teď, ale nic s tim nenadělam. Nebudu se vnucovat člověku, kterej o mý přátelství nestojí a jak píšeš ty, tak na něm nechce ani pracovat a snažit se. Ono je to těžký..
simicak.. beru to peřsně tak,jak to psala tady maicky.. ona ennapíše,nezaovlá a po půl roce si uvědomí,že se neozívám a jsem zas eta špatná,že se neozvu. Já to chápu,máš dítě,ale nezlob se na mě, děti má spousta lidí a přece se nevykašleš na známé. Ona mi zvedne tel,řekne nemůžu ozvu se,kdybych o měsíc později nezavolala,nevím,že žije. Místo aby řekla,třeba já nevím, že má moc toho,že nestíhá,nebo abych se nezlobila,nebo něco podobně.. kdyby neměla tam maminku,se kterou bydlí,manžela,který sice momentálně honí peníze,aby je uživil,takže dělá i o víkendu,ale taky pomůže.Syna z dřívějšího manželství si pořád bere bývalý muž,takže má jen toho asi 8měs. syna doma. Já toto beru tak,že přece neznamená,že budu mít rodinu,že hodím přes palubu každýho jen proto,že se starám o dítě. :-( Chápu,vím jak to myslíš stím,že seš ráda,když máš chvíli klid... ale spíše asi momentálně jde oto,že ona neumí ani nic říct narovinu a nebo rovnou ukončit přátelství a říct,určo se někdy někde sejdeme a třeba až pojedeme do brna, ozveme se a já jí povím,že jí přeju hodně štěstíčka a že když se poštěstí,že by sme jeli na její stranu,taky bychom se ozvaly.. možná na to dojde,až bude i ten malý starší... ale vím,že už nic nebude takvé jaké to bývalo a to mě moc mrzí. Možná ti připadám jak rozmazlenec,jen proto,že si říkáš,že netuším jaké to je mít dítě... starám se o dvě holčičky,jasně nejsem snimi 24hod. denně,ale jejich mamina neumí ani ukldiit aníž by děti zabavila,aníž by si udělala klid na kafe ,aníž by se mohla vklidu vysprchovat.. já jo. a povím ti,že mám kamarádku,která je úplně super mámou a závidím jí,jak má ročního syna naučeného,že usíná sám už od půl roku v postýlce a má pravidla,že prostě padne půl osmé,malý je už v pyžamku, napapá se a v osm de nejpozději spát a ono jí to takto funguje a toto mě se líbí. Má čas na sebe i manžela ana domácnost i na kamarády. x-)
Profilova fotka
brnanda: My máme taky řád :-) Bez toho by to nešlo. By jsme se tu zbláznili. Sousedka má tříletýho kluka a ten asi neví co je to, bejt chvíli v klidu, je to hroznej živel a mě už někdy docela vytáčí! Naše malá taky chodí nejpozději v osm do postýlky, ale někdy nemůže usnout, protože ten sousedů malej tam řve a dupe a tříšká hračkama do zdi, takže si tu někdy připadam jak v cirkuse a takhle tam někdy vyvádí klidně do desíti, takže vážně netušim kdy chodí spát! Už jsem tam za nima jednou byla a slušně jsem je požádala, jestli by se moch malej trochu sklidnit a aspoň nemlátit hračkama do zdi, protože malá spí hned vedle a jeho máma mi na to řekla, že oni nemají do čeho mlátit, tak jsem se s díky vrátila domů a ještě než jsem usedla na gauč, tak malej začal zase mlátit s hračkama! Jsem si tak říkala, že asi teda trpim fantasmagorií! Ale to jsem odbočila :-N Já dítě mam a vždy si na kamarády najdu čas, jsem dokonce ráda, že se staví nebo že můžu zajít já, protože někdy je to bezva si pokecat taky s někym jiným, než jen doma šišlat na toho prcka :-) Člověku z toho už někdy hrabe, tak si chce pokecat o normálních věcech :-)
Ja nemyslela holky,ze to je vase vina,ja jen rikam,ze kdyz ma clovek rodinu,tak to nemusi znamenat konec kamaradstvi,ale na to musi byt dva ;-) Ja si na kamaradky taky najdu cas,ale ne tak jak predtim.Prednejsi je mi rodina. JInak nase mala taky ma rezim,chodi spat sama,koupe se ve stejny cas,posloucha na slovo a vsechno jde jak hodinky x-) HOld se nekdy ty cesty rozdeli jak lidi dospeji.Ja jsem rada,ze my se s tou mou porad bavime i kdyz ziju pekny kus od ni.Nedokazu si predstavict,ze by mi mel jit za svedka nekdo jiny.
Profilova fotka
simicak: Mě jde za svědka teta. Je jí 31 let a je to skvělá tetka. Vlastně je spíš jako moje sestra :-) Sme si hodně podobné. Já se s tou mojí bejvalou nej kamarádkou taky bavim, ale spíš jen když se náhodně potkáme, tak si řeknem co a jak a zase si jdeme každá po svým. Ani mi nepopřála k svátku. Já si na to teda nepotrpim, ale mrzelo mi to. Já jí píšu vždycky.. No jo no, lidi se holt mění :-|
simicak a maicky .. to máte pravdu holky.. jak s eříká na všechno musej bejt dva ;-) a když ta druhá nemá zájem, já už to te´d pochopila,ale dlouho mi to trvalo a strašně mě mrzelo,že sem si připadala taková odstrčená,ale teď nevím,jeslti je na svatbu pozvat a nebo ne.. probírali sme to s Ví´tou a nevíme oba dva :-x
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se vrátili z oslavy. ti naši dva raubíři hrůza. to je teda sloh, ale už jsem se překousala. já ani Jára jsme nikdy nekouřili a taky nekouříme. oběma nám to smrdí. vyšlehal mě Lukýnek. já bych chtěla, aby to bylo jako dřív, zašly jsme na kafe, do kina, vyřizovaly věci kolem svatby - ona se vdává 12.9. a spoustu dalšíchz věcí. ale už se to asi nevrátí. teď jeli v sobotu k ní domu i s mou bud. švagrovou (dřív se neměly moc rády a teď jsou snad nejlepší kamarádky) a nic nám neřekly. ony už mi nikdy nic neřeknou. že jdou třeba o víkendu kupovat tchyni šaty na naší svatbu, sice mi to napsala, ale že by třeba řekla, jestli nechci jít s nimi. všechno se dozvím až po akci, prostě jako by mě chtěly vyšoupnout. moc to mrzí, ale člověk s tím nic nenadělá. a bohužel jsem zpozorovala, že občas říká (myslím, že úmyslně) věci, které mě pak mrzí a ubližujou mi. a to by kamarádka asi dělat neměla. co jí mám napsat na to, že byly tam a tam a dělaly to a to. napíšu jí, že je to fajn, že si to asi užily. ale mrzí to. oni pak budou bydlet na úplně jiné straně než my. budou stavět tam, kde teď bydlí její mamka, na severu za Prahou a my chceme někdy tady na jihu za Prahou. takže už asi pak ani nebude čas na nějaké schůzky. proto jsem teď začala přemýšlet i o tom, že jsme měli svatbu udělat jen s rodiči nebo se prostě tajně vzít. ale i tak se na svatbu těším. když na to nemyslím, tak se fakt těším. ono to bude krásné. tak zítra opět do práce, fuj. vrátili se mi šéfíci. v pátek se vylouskli v 15.45, když jsem odcházela. tak jsem si zase sedla. přitom se měli vrátit až v úterý. no a hned zítra v poledne je porada, to musím nakoupit chlebíčky. šéf říkal, tak to bude asi nadlouho. aspoň, že ten týden bude krátký. a v sobotu nám přijedou kamarádky a razíme do Ikey a uděláme si hezký holčičí sobotu.
terjar.. píšeme si s erteplou mejlíky, a vidím,že takovou tu mstivou potvoru má každej v rodině..je to smutný :-S Skončila sem kvůli švagrové aji u psychologa,nestydím se za to ani s enestydím otom mluvit,protože jsem to už psychicky nevydržela.. ona je člověk,jak mi bylo řečeno aji to vím,kterýmu ať řeknu cokoliv! co mě těší,co je krásný! ona mi to hendka pohaní a musí ti říct opak,ikdyby tonebyla pravda jen proto,že ví,že mám tak blbou povahu,že otom přemejšlím a ničím se tím a ať se snažím sebevíc jí vyjít vstříc ..např.třeba teď svatba.. museli sme změnit restauraci ,hnedka v pátek když sme to byli domlouvat sme letěli dom ajá letěla ,jí to napsat a co myslíš? hnedka ju muslea pomluvit ,co viděla podle fotek ,ani netuší jak se člověk cítil ajak se mi svíral žalůdek ,že se mi chtělo zvracet na každém kromu. Mají dvě děti,6Natálku a Lukášek měl teď rok, majitel nám dal za banální cenu k dispozici dva pokoje,abychom do jednoho mohli dát věci pro děti popř. přenosnou postýlku a do druhéh aby si lidi mohli dát třeba na převlečení atd to je už jedno.. hnedka jí hlásíme,že si veme jen chůvičku sebou a že s enemusí bát,že pokoj je nad sálem a co myslíš?oni nám radši napíše,že pojede dom,že nemá smysl malýho na dvě hodiny někam strkat ;-( Prostě si připadáš jak pitomec a ikdyž jsem furt chlapa přemlouvala abychom udělali svatbu utajenou,svolila sem i rodiče aby u toho byli a pak ,že by se udělala někde spářka,popilo a sele udělo atd.. neexistuje,nechce to.. Občas si říkám, že ybch taky děcko zabila,kdyby přišlo a řeklo mi,že se oženil-vdala :-D ale přitom na to myslím pořád,aby toto sme udělali, zase za chvíli se těším jak malý děcko,protože si všecičko vynahrazuju,neboť vše zařizujeme a děláme ve dvou a pak zase mě chytne ta depka zní a jsem v háji. A to už vůbec neřeším třeba tu nej kamarádku... u ní ani nevíme,jestli ju pozvat,nebo nepozvat,jak s ebude chovat a jeslti si budeme mít co sněma vůbec říct,když sme je neviděli už skoro rok a slyšeli asi 2krát.. Já vím,že na všechno musíme přijít sami,ale.. já prostě nevím co stím problémečkem udělat ,-)
Profilova fotka
není to lehký. ale my to překonáme. uteče to jako voda, akorát jsme si tu říkali, že to od Vánoc strašně rychle uteklo, člověk to ani nezaregistruje, a svatba bude za stejnou dobu jako od Vánoc poteď. dneska jsme byli ukázat prstýnky a moc se líbily, hlavně strýčkovi. ten byl nadšen. tak to moc potěší. jen musím přestat žrát. teď pořád něco slavíme a to jsou pořád samé dorty. tak příští měsíc pádím koupit in-line brusle a budeme chodit. i třeba v týdnu po práci. v Modřanech jsme za 10 minut autem a můžeme si hoďku zajezdit a zase domu. hlavně, že už se ty dny prodlužují a o víkendu se mění čas, tak to bude ještě lepší. ale horší ranní vstávání.
My sme chtěli dneska dát oznámení ,když tu byli V. rodiče.. ale dojela sněma aji právě ta švagrová a oba dva sme uznali,že nechceme aby nám zkazila tou větou,co by řekla "hm ,pěkný" aji ty velikonoce. Prstýnky viděla jen moje maminka a vy tady u nás v albíčku, jéje je horzný někomu neukázat to,co je pro nás strašně krásný a sčím bychom se chtěli podělit ,teda o co bychom se chtěli podělit s rodinou.... To už ,když to tady řeknu tak blbě a na plnou pusu, vy co tady ste ,vlastně cizí lidi nám řeknete toho víc na ty naše fotky a nápady a na ostatní nápady a rady ,než rodina... což je smutný..
Profilova fotka
Cau holky! Tak jsem dneska poprve v zivote hrala tenis (o zed) a bylo to uplne super!! Strasne me to bavilo, stalo to 0,- narozdil od vsech aerobiku a tak a este jsme spolu byli s Vladou. Fajne, mozna pujdeme zitra zas. Toto forum je fakt super, pokecame uplne vsem a ziskame pohled od vlastne uplne objektivnich stran. A hlavne si vsechno navzajem pochvalime ze!!! :-p Mne ted prave potesila jedna kamaradka, sice se moc nevidame, ale porad si piseme a byla uplne uzasna, narozdil od tech, ktere jsou tady v Praze a na oznameni o svatbe mi reknou, ze to prece akorat maji narozeniny :-N Toz co nadelame. Papa, mejte se, jdeme se divat na Pratele;-)
Brno,jestli je pro tebe ta kamaradka dulezita,tak ji pozvi.Je jedno ze jsi ji videla jen jednou za rok.Ja zvu ty,co jsou pro me dulezity a chtela byh je tam mit.Dokonce zvu na hostiunu od te me kamosky mamku,zna me od mimca,zna vsechny moje trable,ulety a je to moje adoptivni mamca a chci ji tam mit a ona se moc tesi. Tery,tak se na ni vykasli,kdyz jsou takove a chova se tak hnusne,tak si vem radsi tu segru.STejne po svatbe jak se prestehujete se vidat nebudete,tak te to pak mozna ani mrzet nebude ;-) Svatbu budes mit krasnou i bez ni i kdyz vim,ze to mrzi. JO jinak u nas v rodine taky svatbu neprozivaji,je to uz treti v poradi a jete tri je cekaji :-D Ja si msylim,ze takove ty zasnuby kdy rodice breci apod.jsou jen ve filmu.Mi doma vsichni rekli,at se vemem ve dvou a neutracime,ze to je stejne kravina a mamka ze se stejne rozvedem :-D Je rozvedena 2x a vsechny jeji ka mosky taky,tak se ani nedivim. Maicky a ty uz jsi zdrava a nebo jeste valcis? TAk a to je vse bo uz jsem stejne zapomnela co vic,protze tu toho je moc naspaneho a nez to doctu,tak uz nevim co bylo na zacatku :-p JO a za dva tydny letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.Snad to preziju,ten vitr me pekne ser. ]-(
Profilova fotka
ahoj vsichni, Simi neboj, vitr prestane nez poletis-uz se tesim na tvoje saty az budou v albu. Ja jsem si vcera vybrala to vysivani (nakonec takove neco neutralniho-nejde to popsat-ale nejsou to kyticky :-) tak jsem spokojena) Dneska jsem vytiskla slavnostne 30 ks oznameni- ted uz me cekaji jen ty pozvanky behem tohoto tydne a pak nekdy jmenovky (ale na ty je casu dost). Oznamka vypadaji dobre (nakonec jsem pouzila fotograficky papir - sice to neni uplne tvrde jak normalni ctvrtky, ale to myslim nevadi-vypada to fakt v pohode-jsem holka sikovna-ja vim, ze sebechvala smrdi,ale musela jsem :-D ) Ja mam takovy pocit, ze moje uplne nejlepsi kamaradka je Pavel (protoze to je jediny clovek ktery o me vi uplne uplne vsechno a i presto-nebo prave proto me miluje :-D ) Ne-mam jeste dve kamosky, ktere jsou super-s obema se sice vidim malo, ale vzdy si mame co rict a je to fajne. Jedna mi jde za svedka a druhou chci spolu se segrou za druzicku, tak snad to klapne-ted je ve Vietnamu, tak jsem ji jeste nerekla, ze ji chci za druzicku. A holky, jestli jsou ty kamaradky takove jak pisete, zapomente na ne a hlavne se kvuli nim zbytecne netrapte. Nekteri lidi se meni a kdyz neberou to kamaradstvi tak jak ho berete vy, tak nestoji za to, aby jste se tim trapily. Takze drzim pesti, at to bud vyresite, nebo si s tim nelamete hlavu, a nebo najdete nejakou jinou spriznenou dusi :-D A kdyz ne, tak prece mate Ty nejlepsi chlapy pod sluncem ,kteri vydaji za 100 kamaradek 8-) 8-) Ja to vidim tak, ze my budeme mit hoooodne ubrecenou svatbu- definitivne bude rvat mamka, segra a taky ta svedkyne (ta me na to upozornuje uz ted dopredu) tak doufam, ze budou jenom tak trochu slzet dojetim-chci mit veselou svatbu a ne aby vsichni breceli-nebo budu rvat taky a to by bylo teprve dilo-urvana, rozmazana nevesta s cervenym nosem (to by byly fotky) :-D
Tak pak hod fotku vysivky,kterou sis vybrala.Ja uz ani nemam predstavu jake saty chci,jsem se rozhodla,ze tam vlezu a co mi sedne vemu :-D My jeste oznamka nemame a uz to taky kaslu.Nejak neni cas.Vitr neustoupi a budou turbulence,ja omdlim,mala bude rvat bo nesnasi lidi a zustane tam sama a nedejboze kdyz spadnem,snad to bude rychle.Jezis ja to nesnasim,to je nejhorsi rok.Ldim ted v dubnu,pak zpatky pak v cervenci pak v srpnu zpatky a pak asi v rijnu na dovcu.Nasim jsem rekla,ze jestli chcou videt malou,tak ze si musi priletet,ze k nim uz neletim a pristi rok taky nikde neletim.U me je to taky jeden z duvodu,ze se na svatbu entesim bo mi ted dochazi,ze tam budu muset litat :-S U me bude brecet asi babicka,radkova mamka a pak asi ja :-D MOje mamka nebrecela ani jak videla malou poprve,ona neni brecici typ.Za to jeji segra,teta,ta rve i kdyz je novy rok u pripitku :-D Jdu spat bo jsem uz slepa a zitra mame s Veru akci.Vcera jsme byl lplavat a na kolotocich a byla jsem zrmzla jak hovn.. 8-( JO a taky ji rostou zuby,tak ma opruzenou dupu,ale tak hrozne,ze kdyz cura,tak chudak breci a ma to skoro az do puchyru,takze parada prebalovat.Rve jak kdyby ji na noze brali,chudak,ani se nedivim,kdyz to vidim.Uz at ty zuby jsou vsechny venku.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?