Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
terjar: Ono někdy to kamarádství neni takový jak si člověk ve skutečnosti myslí, bohužel... Taky to znam.. Ne každej ví, co to znamená kamarádství.. Teda vy jste vážně zaúkolovaný. Já dneska skoro nic nidělam. Udělala jsem jen to nejnutnější a teď ležim a odpočívam. Máme s malou chřipku, tak nám neni nic moc :-(
custe baby,taky krasne velikonoce a u maicku hlavne zdrave ;-) Tery,ja kdyz letela do uk se prestehovat,tak moje nej.kamoska se se mnou taky moc nebavila.ja k nim chodila domu a kecala s jeji mamku a ona sedela v jine mistnosti a vubec na me nemluvila,jen me vpustila do vnitr a byla hodne odmerena.Tenkrat jsem potrebovala poradit a podporit,protoze jsem opoustela ex.,musela jsem ho vysstehovat,rozhodnout se ze prastim se skolou a do dvou mesicu se sbalit a jet tady za radkem se kterym jsem byla tyden.A kdyz jsem se s ni chtela rozloutcit,ze zajdem na pivo,ja uz byla nalicena,vysvihnuta,tak ona prisla asu 15 min.predem a rekla ze nejde,ze byla vcera s kamoskama chlastat a ze ma kocovinu.Tak jsem odjela bez rozlouceni.Zname se od 4let. Pak se to nejak vyresilo pres maily.Ona zas byla nastvana,ze jsem se s ni ani nerozloucila,pritom se na me vykasla ona.Asi si msylim,ze spis byla nastvana tenkrat,ze odlitam do jine zeme,ze ji tam necham a tak,jen jsem se nevcitila do jeji kuze.Tak treba ona je ted takova,protoze se vdavas,bdes se stehovat,kupovat si vlastni bydleni a ji se v osobnim z.moc tak nedari.Zkus se tak zamyslet. A jestli se ji dari,tak pak je fakt zla,kdyz te nepodpori aneni tak dobra kamoska a za svedka bych si vzlala nekoho jineho.ALe to zjistis jen tak,jak psala maicky,narovninu. My dnes budem resti nasi krizi ve vztahu.To nesnasim resit.Vcera jsem musela cist clanky o vztazich na netu :-S maicky ja taky nic nedelam a jen lezim :-) /tak se uzdravte
Profilova fotka
to se brzy uzdravte. já jsem loni na podzim ani zatím letos neměla ani rýmu, všechno se mi vybývá. ale užila jsem si to loni touto dobou. měla jsem zánět hlasivek a neskutečný kašel, že ve mně nic nezůstalo. 5 dní jsem jenom ležela a zvracela. no hrůza. ale mrzí to. kor, když jsme se nepohádaly ani si nic špatného neřekly. prostě to nějak vyplynulo. a ona se teď chová pořád tak divně. ona evidentně o mou společnost nestojí, tak holt přestanu jezdit s Járou k rodičům, když tam bude. ale co, on se svět nezboří. budu mít asi úplně jiné starosti než jestli se mnou někdo mluví nebo ne. svatba, byt a taky bych ráda za rok, dva mimi. my už skončily, jen mamka ještě peče beránka, už upekla 3 bochánky. a za hoďku jdeme do sauny, to se moc těším. a teď jsem si dodělala pedikúru, už jsem na to pěkně prděla, ale je tu jaro a snad za chvíli budeme nosit páskové boty. to je moje velké přání, ať už ta zima táhne ke všem čertům. volal strýček, že by si k nám rád zítra odložil ratolesti. jen ať si je nechá, strašně zlobí. Kor Jája, všechno otvírá, všude vleze, blbý období. a Lukýn ho v tom podporuje.
:-( ráno jsem tady psala táákovou dlouhoou slohovku a když jsem to odeslala,tak se to semka nedalo ;-( Tak se pokusím ráno moji vtipnou slohovku napsat znova,ikdyž nevím nevím... ...jsem ráda, že jste mě přijali a ujali se mě,zdravím všechny,který na mě reagovali a děkuji za přijetí na tyto stránky,protože jinde tak milý nejsou..jako by člověk někomu lezl na soukromé stránky nebo co ;-) Nechtěla jsem vyburcovat ve vás to,že budete mít depku se mnou :-D ,ale vážně je to šílený ,spíše nejsou ochotníí lidi a nikdo neporadí a nepomůže.. Vdávám se po druhé,ikdyž mi připadá,že to prožívám" hůř" nervově než tehdá ( bohužel bývalý měl všechno a tak to i dopadlo ;-) ale jsem ráda,protože mi to dalo něco a někoho ,kdo mi scházel a dala se dohromady s dlouholetým kamarádem ,neboť jsme zjistili po šestileté známosti,že sme oba dva stejní a to se nám dodneška na sobě strašně líbí a ikdyž věděl,že se podruhé vdávat nechci,stejně to vloni na dovolené ,při západu slunce na břehu moře zkusil a já brečela jak želva :-D dokonce tajně vezl si prstýnek z brna,takže to měl naplánovaný! x-) A muselo mu to dát práce,protože jsme spali zapletení v autobuse do sebe a i tak jsem nepřišla na to,že má v kapse od kraťasů nějakou krabičku amyslím,že se jen modlil,abych mu na tu kapsu nesáhla :-D A řeknu Vám Dámy, že když něco chce chlap utajit, dokáže opravdu zázraky,aby sme na to nepřišli :-D :-D ) Jenže se vším je taková práce! Lidi na úřadehc neochotní, v obchodech neochotní, o salonech ani nemluvíma restauračky , ty bláho šílený... tehdá bylo vše jiné a levnější :-D a bezproblémů. No a tak od loňska každý měsíc si něco pokoupíme,něco co s enám líbí a hodí na svatbu popř. výzdobu,abychom nedávali tolik peněz naráz pak,což s emi moc líbí,protože vše děláme spolu. Ikdyž máem v plánu toho hodně objednat přes internet,máme dvě super stránky vybraný (dyžtak pak písnu www,aby mi tady nenadali,že dělám reklamu :-D ) Na jedné stránce mají pokaždé nějaký výprodej a ohodně slevněný věci,tak ikdyž člověk zaplatí poštovný,pořád se to vyplatí ,-) Na šaty jsem šla v lednu,po obejití dvou salonu,když mi řekli,že nadměrné velikosti nevedou jsem to vzdala a vobrečela,že se vdávat nebudu :-S Kamoška mi řekla,že nejsem žádná "mašina",když to řeknu slušněji ,vzala mě za ruku a jedenden sme obešli všechny salony .( ale napřed jsem si obvolala salony po zjištění na internetu,jeslti mají velikosti 42 vejš..) Byla v šoku ,protože vážně nikde nic neměli a až v poslední salonu,kde jsem aji už stávkovala a nechtěla s e vyslíknout ,voblíkli mě do korzetu a sukně,která mě nerozšiřovala a korzet neměl žádný výstřich ,takže mě nikde nic nelezlo a moje "ňadra" :-D ani při předklonu nikam neodcházeli :-D což sem byla spokojená. Šaty semka dát nemůžu,protože to je jediný,co přítel ještě na mě neviděl a dá mě to takové přemáhání mu to neukázat,že to je šílený :-D a tak bych nerada aby semka juknul a viděl je.. pak dodám do fotoalba slibuju. Ikdyž doteď bojuju za to,abych mohla jít ve třičtvrťákách a v žabkách :-D -vtom se cejtím nejlíp :-D Boty jsme úplně kapitulovala,že koupím později,protože otevřený ještě nemají a prej málo je kde seženu a ty stěma půlmetrovejma špicema nechci ,protože při mé teniskové každodení chůzi ,bych někde v kachličkách zarazila podpatek , o špice po čtvrtém zakopnutí bych spadla,roztrhal bych šaty,prsa honila po chodníku,odřela si čelo o obrubník,a zalehla bych si kytku :-D :-D A jelikož je přítel o skoro dvě hlavy vyšší tak musím mít podpatky :-N To s přítelem (Víťa) to bylo jiné...Na doporučení jeho kamaráda sme jeli do kr.pole jednu zastávku před konečnou tramvaje má pán v rodiném domku menší půjčovnu i prodej pánských obleků. Dámy jeslti jste si mysleli,že jsou jenom dva střihy, vážně jste se spletli. Ví´ta byl horší než ženská... to bylo šerpa taková a taková a maková, nebo motýlek ,kravata nebo uzel , a nebo ve finále vesta nebo šerpa, střídání košil ,aby viděl jak to sedí a pak ještě učení od pána jak si muž sedá,když má frak ,jak já říkám,že musí nadhodit si ty krovky,protože když mají frak klavírníci mají židle bez opěrek že :-D Tudíž si nakonec vybral frak s motýlkem a šerpou. Museli jsme do fraku sehnat košili se skrytýma knoflíkama,pak na něho boty(to je taky jak malý děcko ,to ste vživotě nezažily,jak dokáže být chlap protivnej ) :-D Ale je už voblečenej, tak aspoň že tak. Jelikož nám krachla restaurace v Olšanech (jeli jsme tam na tajno,že vobhlídneme prostory a dáme si papu,neboť sme snimi komunikovali jen přes mejly a tel,ale viděli sme jinou svatbu na dvd a moc s enám to tam líbilo. Ještě že sme tam jeli... prostory maličký neodpovídali našim představám , seděli sme tam 20min. a nikdo si nás nevšimnul a tak hladový sme odešli pryč a při odchodu sme viděli jak pinklica stojí na baru a něco si píše !,takže jsme večer napsali pěkný mejlík,že svatbu u nich rušíme) Takže jsme hledali po Brně nějakou větší restauraci a ikdyž sme měli bohemu vybranou,nechali jsme ju jako na posledním místě,protože je to pro nás,jak bych to napsala,abych neurazila... asi by sme s ebáli,aby nám něco nespadlo na zem ... No a po debatě jedné prozatím slečny odsud pod přezdívkou katchen,která hraje s kapelou a psala mi,kde všude hráli mi jen tak mezi slovy napsala,že aji u Trávnička a moje nenechavé ručičky hnedka zadali www stránky,zavolali majitelovi a včera se sním hnedka sešli večer a po nadšení super krásné restaurace jsme si tam zamluv. termín. Musím říct,že majitel byl moc milej, hnedka nám pověděl co a jak, neúčtuje si žádný špuntovný! ani žádné pronájmy a jeho restarurace nám prostě padla do oka a super mají to,že před restaurací je plno místa pro auta. Pak tady některá zvás psala,že chce tatínek jít v riflách :-D já zase v žabkách no :-D .. né si dělám legraci,ale neboj to bude dobrý času dost ještě do tý doby chichihi A stejně ,ikdyž s ebudeš lidem chtít něčím zavděčit,ať je to rodina,nebo ne, nezavděčíš se a stejně tě pomluvěj,tak mít pomluvu tátu v riflách :-D je už jedno :-D Pak otom alkoholu a hlasité hudbě.. kdyby ještě byl pořad Neváhej a toč,by sme vyhráli snad všechny kamery tam,protože kdyby ste znali naše rodiny... :-D když si Marcelka(tchýně čekatelka ) a Věruška (moje mamka) zaklesnou navájem do ramen,tak to bude tóčo a vůbec jim nebude vadit,že se hudba popř. jejich smích bude linout širýma a potemnělýma modřicema . :-D a ktomu mi tady dodal Víťa,že když se začnu dotoho ještě smát,že se zvednou všichni holuby až na svoboďáku :-D taky sme 2.3 byli na svatebním veletrhu tady v Brně, tam jsme si koupili takové dva krásné poháry(jako skleničky) ve vínové barvě,protože to celé budeme mít do vínové barvy dělaný. Pak sem si tam vyfotila svat. kytku ,kterou mi udělají kamarádky v květinářství doufám teda :-D Jo taky v jysku jsem si koupili tyl,měli ho na 35kč slevněný a po shlédnutí jedné www,kde chtěli za " V " jako šerpu kapotu udělanou z bílého tylu a na tom barevný ozdoby šest stovek,sme řekli,že to zvládneme sami a nebude nás bolet ,když se stím něco stane,protože je to rozdíl šest stovek a nebo dvě stovky. Taky na veletrhu jsme pořídili fotoalba ,které stojí přes tisícovku za necelou pětistovku,od pána z brna(opět dám dyžtak dám kontakt) Hudbu- to nejsme ještě rozmyšlení ,jestli dj,neboť bych ráda karaoke a nebo máme tři lidičky i se spěvačkou,kteří zpívají po celém bystrci(to mě doporučila skoro teta moje ) že zahrají všechno a jsou hodně ,ale ohodně levnější,než co si kapely berou . Sem se Vám tu rozepsala , Víťa říkal,že by tady měli dát nějaký omezovač textu :-D :-D a radši si to skopíruju,aby se mi to zase nesmazalo :-D Pěkné velikonoce Peťula
Sme si ještě teď četli s Víťou vaše příspěvky... tak napřed teda zdravíme.. aby jste neřekli,že na vás prdíme a ani bů neumíme říct :-D raduz,simicak,terjar,kasja,maicky doufám,že sem to nenapsala špatně přezdívky :-D jsem nemehlo vod pohledu totiž :-D Snad svým příspěvkem jsme Vás aspoň trochu pobavyli a rozesmáli a chtěla jsem Vám ještě říct,že každý si vysnil svatbu a ikdyž jsou to nervy,ale spíše s lidima okolo na úřadech a pod.. ne s nakupováním :-N vše dopadne dobře,jednou Vám pak budoucí manžel poví " ahoj stará jsem doma" a vy skoprníte a nebudete vědět,jestli mu lisknout za to slovo a nebo se smát a nebo si hodně moc rychle vzpomenete ,jakou krásnou svatbu jste tenkrát měli :-D
Profilova fotka
ahoj holky, teda brnando, to jsem si pocetla (ani kafe mi nestacilo) Ted uz o tve svatbe vime uplne vsechno-coz je dobre. Uz jsi jedna z nas ;-) Na neochotne lidi u nas uz se psychicky pripravuju (hlavne na uradech, to by jeden zesilel, jak jsou ty baby protivne), a protoze se vracim domu z UK, tak me toho litani ceka strasne moc. (vsak ja vam to pekne popisu az na to prijde) No a po svatbe znovu :-D a pak jeste jednou, protoze se chystame stavet dum, takze dalsi urady :-p to bude neco! Simi, tak jestli budete resit, tak to hlavne vyreste v pohode-at to dobre dopadne!!!! Holky, vy co nic nedelate-vam trochu zavidim-vzdycky, kdyz je nejaky svatek (Vanoce, velikonoce atd...) tak ja musim pracovat. Prijedou deti (5), delaji si dinnery a ja abych litala jak hadr na holi a makala soboty, nedele svatky nesvatky. Vcera tu byl svatek, delala jsem dopoledne, dneska dopoledne, vecer jdu na 5hodin pomahat s nadobim (po dinneru), zitra na 2hodiny zehlit a v pondeli (na VELIKONOCNI PONDELI) pracuju taky dopoledne :-( Sice vsechno dostanu pekne zaplacene (penizky navic se vzdycky hodi), ale nekdy to stve (hlavne uz jsem unavena-bo jsem delala ten uklid naseho domku...). Pak ale nastesti jedou do Svycarska, tak asi budu odpocivat-a vubec to s praci nebudu prehanet!!! No snad dnes vecer nic nerozbiju...
Profilova fotka
brnanda: Ahojky :-D Teda to je sloh :-) Ale vážně podařenej :-D Neplánuješ náhodou, že si budeš psát ze svatby paměti :-D Myslim, že by to u tebe nebyl špatnej nápad, umíš dobře podat, takže by to byla i sranda :-)
Profilova fotka
simicak: Děkujeme za přání rychlého uzdravení :-) Zdraví budeme potřebovat hoooodddnnně. Dneska jsem jak přejetá parním válcem a příde mi, že je to horší než včera. Bolí mě celý tělo a malá taky stojí za prd. Pořád jen brečí, je mrzutá a nechce se jí vůbec spát, takže si neodpočneme ani jedna, ale doufam, že když nespí přes den, tak že usne dobře večer :-) No, ale to se necham překvapit. Mějte se hezky a přejeme hezké Velikonoce a doma ať vše dobře dopadne :-)
brnanda,tak to byl mazec :-D KOnecne co cist ;-) Jinak me uz muj rika,cus stara,takze se asi nic nezmeni :-S Ja jen kratce bo jsem dlouho cetla :-D a uz nestiham. Maicky,to je des,ja vim,jaka to je hruza byt nemocna a jete mit dite a nemuzes si lehnout a je ti spaten a jeste kdyz je i ona nemocna.Tak fakt at ty bacily rychle porazite a nezcvokneste. Radu,u nas uklizi chlap,ja si to lip zaridila ;-) . Brna nda,tak ja nastesti takovou hruzu s vyrizovanim nemela,zatim slo vse po masle a saty jeste nemam.U me bude problem zas,ze jsem moc hubena.Ale uz jsme si voalla do salonu ar ikala,ze na me neco najdou,tak pry mam byt v klidu.A kolik budete mit lidi?Jinak s temi diskuzemi to znam,nekde neco pisnes a oni te pomalu ignoruji,protoze uz tam jsou zabehnuti,tak je to na prd.Ale vetsinu veci mam pres beremko na doporuceni,tak uvidime. Me tak desne dnes stipou oci,jak kdybych krala cibuli a uplne brecim. Tery neboj,to se spravi.Taky jsem tu psala odpoledne,ale seklo se mi to a taky to byl roman,i kdyz ne jak z brna. Tak ja pak psinu zitra.Urco to vyresime v klidu,je to normal krize,jen radek to tezce nese,on vse hrozne proziva.Ja rikam,ze prvnich 7let vztahu je krize ;-) nez se vzajemne ochocime jeste potrva. TAk cus baby
JO jeste jsem chtela. Dnes jsem cetla calnek srovnani zivotu matek v cr,nemecku a usa a bylo tam neco hodne zajimave.V usa,ze levne hadry,jidlo,tak jak v uk,ale ze je horor byt nemocny.ZE chlap pracuje,zamstnavatel plati cast zd.pojistky,pak ze si jeste on priplaci a zena porodila driv,tak musel abyt tyden v porodnici a stalo je to 350 000kc!!!!!!!! Ze kdyz ji onemocnela dcera zapalem plic,tak cast zase hradila pojistovna,jako za rentgen,pohotovost a pak kontrolu u doktora,ale i pres to museli ucet z nemocnice jeste 4mesice platit.Ja minule videla ten dokument o zd.v usa a bylo tam,ze tam nekoli desitek tisic lidi umre,protoze nemaji na lekare a nedostanou osetreni.Ale to uz jsem tu asi psala.No maze,nam tam zije jedna znama a taky riakla ze to tam je hroze.Ja bych se bala,ze si tam mala zlomi nohu a nebudu mit na rentrhen,doktora a oni mi ji nechaji umrit a nebo pokrivenou. Tak a konec z dnesjiho zpravodajstvi.TEd zeru mlecnou ryzi s coko a bananem a broskvemi a tatka se na malou vzteka bo mu zas haze hracky z vany :-D jeste ze ji koupu jen fakt obcas :-D
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) simi: Teda ty to máš vážně doma dobře zařízený :-) David mi teda včera taky pomohl, tak jsem si k večeru aspoň na chvíli oddechla. Sice jsem spát nemohla, protože mě malá nenechala, ale i tak to bodlo :-) Dneska máme taťku zase v práci, včera se nám vrátil asi ve dvě, tak by to mohl dneska zopakovat. Už jsem docela grogy. Je mi čím dál tim hůř. Nevim co bych si už vzala, aby se mi ulevilo. Ale naštěstí jsem malou teď na chvíli zabavila. Narvala jsem jí všechny hračky do krabice, tak se v tom teď přehrabuje a je šťastná za každej vyndanej úlovek :-D Předevčírem nám začala už hezky chodit, tak jí mam teď pořád za zadkem :-) Už mě všude dožene, ani na záchod nemůžu jít sama, mam asistentku :-) A to co si psala s tim zdravotnictvím v USA, tak to je vážně mazec. Sice můžu říct, že tady v Klatovech ta péče doktorů nestojí za nic, takže tady umřeš taky i když má prachy... Nemocnice tu jde do háje, ale ředitelka to nechce přiznat. Už odsud odešli skoro všichni gynekologové. Jsou tam dva, primář a nějaká mladá Mlynaříková. Jenže primář už taky zažádal o propuštění, takže je to v háji. A ředitelka na to řekla, že to neni neřešitelná situace a že sem kdyžtak veme mediky :-D No hustý! Díky bohu, že jezdim do Strakonic na gynekologii. Klatovská nemocnice je vyhlášená tim, že se sem chodí jen umřít. Zní to blbě, ale je to tak.. :-( Tak já už to taky ukončim. Jdu si na chvíli lehnout na gauč, dokud si ještě hraje. Pak nebudu mít možnost ani sedět :-( Tak se mějte. Papa
Profilova fotka
ahoj holky, tak mně se dneska stala moc nepříjemná věc. pěkně jsem si opařila ruku žehličkou. všechny prsty na pravé ruce a jsem pravák, nějak jsem minula držátko. tak jsem řvala, jak želva. neskutečně to pálí. odpo jdeme bruslit na led, tak mě Jára musí zavázat. týden nebudu moct skoro nic dělat. chjo. brnanda, to jsem si početla. člověk to musí všechno nějak překousnout. a jsme ženský, silné pohlaví, my to zvládneme. u nás ty přípravy šly jako po másle, ani nevím, jak je to možné. ale teď ty trable se svědkyní. myslela jsem na to a šup a spálila jsem si ruku. už se tím nemůžu trápit, jsem hnusná na Járu a pořád mám špatnou náladu. už, aby svítilo slunko. chci si koupit inline brusle a budeme s Járou chodit, už jezdíme na kole, tak ještě toto. a hodně by mi zvedlo náladu najít nějaký ten byteček. evča určo buduje, skoro sem nechodí :-D zatím papa
Článek se načítá
chodím neboj. Sleduju z povzdálí . Tak to je nepříjemný s tou spáleninou. To tě lituju. Tohle se mi taky už stalo i když ne takhle moc, ale bolí to jako čert. Měli jsme na to takový zelený sprej, byl dobrej a pomáhal. Zkus ho někde splašit ;-)
Raduz....neochotní byli dost na brnu střed.. tam nám řekli,že máme dojít tři měsíce před našim termínem,což znamenalo 1.4 08,jenže to sem měla šaty už od ledna zamluvené a to sem už prej podle nich šla akorát, hospodu sme už nemohli teď skoro ani sehnat,ještě ,že k našemu štěstí,si svatba,co tam ten náš termín měla zamluvenej s osobních důvodů si přesunuli svatbu o týden dřív,tímto moc děkujeme neznámým,že tam můžeme udělat oslavu :-D Na Slavkov sme volali v listopadu a že od září prej mají plno a už mají jen dva termíny na letošní rok,samo že ne náš že ,-) Obvolala sem celé Brno ,všechny kraje,abych vlastně zjistila,kde se oddává,což je asi jen na 5-6 místech v celém Brně =-) a dovolala sem s eaji do řečkovic,kde mi paní zdělila,že volno mají a já vtu chvíli radostí zapomněla aji jak se jmenuju :-D Jo děkuji za přijetí mezi Vás tady :-D kam mám poslat zápisný? :-D A taky,ještě stebou soucitím,protože dneska jsem měla jít ještě na úklid,dělám skoro to stejné co ty,ale v Brně a přitom dopoledne nám slíbila kamoška,že nám doveze oznámení už mají natisknutý a my tady sedíme a tvrdneme,neboť mi Víťa slíbil,že mi půjde pomoct a ona mi teď napíše jako jen tak,že dojede odpoledne a my sme mohli mít už práci za sebou ]-( tak sem mírně vytočená uf maicky... slohovka mi vždycky zachrańovala známku z češtiny :-D a jako psát paměti joo chichchi to každej napíše na ten lítající lampión co s e mu na svatbě líbilo a nelíbilo a třeba nám i někdo popřeje :-D a pošle se nahoooru do nebíčka ,ikdyž to někam spadne a zhoří někomu střecha :-D ale špatnej nápad to není čoveče,budu nad tím uvažovat :-D Ale to si pak udělej kafe do kýblu až to tady budeš číst :-D taky čtu,že jsi nemocinkaná.. no já myslela,že sem superman,ale nébyla sem a lehla sme nakonec tak,že semměla skoro oboustraný zápal plic ,kašel staříka na smrtelné posteli s prominutím kapesníky okolo sebe pro celý jihomoravský kraj a srdíčko mi haprovalo a tělo nepřijalo léky,že sme byla dopovaná antibitoikama,která ne a ne zabrat,a ve finále tři týdny neschopenka. simicak.. pokrač.... a ve finále,když mi došly teď výplaty ,protože sem marodila v únoru,tak sem myslela,že mě vomejou ! v jedné práci o 2500+- míň,ve druhé sice teda o litr jen ,ale ve třetí o 4tis.míň.. super 7500v háji,budu tady slušná ;-) a přitom sem byla 3dny zadarmo doma, ale první den platila na doplatcích v lékáně 675kč,sem málem sebou sekla tam, třetí den mi musel Víťa jít k doktorce pro další léky,neboť nic nezabíralo a opět platil 180kč super hlavně,že sem byla doma zadarmo ,přišla sme o peníze,které člověk musí vydřít zpět,což znamená,že se honím jak debílek že a stejěn sme zas enachcípaná,protože je okolo mě každej znova nemocnej.ak sem si dovolila onemocnět ,a zase to budu dělat tak jako vždycky.. chodit s teplotama a kvůli penězům s emi něco stane,protože nikdo mi ty peníze nedá . 8-( Vidíš to je skoro stejný jako v USA ,-) Jo a ještě se mě tady někdo ptal kolik máme lidí na svatbě.. no zmé strany 10 (4rodina+svědkyně+garde a 4 známý) a jinak vše ze strany přítele.. celkem asi kolem 50 lidi (mám dojem,že jich je 45) Ale ještě nedostali oznámení ani kartičky ke stolu :-D třeba nedojdou :-D tak já mažu ještě dodělat tu práci a pak odpo barvit véca ;-)
Nazdar brnando, a já jsem vosk? :-D Musím říct, že na Praze 8 neochotné baby na úřadech snad nejsou. Obešla jsem loni matriku, finančák a novou občanku (jelikož mne i Michalovi končila platnost, taky to mohlo počkat po svatbě :-) ) a všude byli paní ochotné a ještě jsem ani nemusel a za OP platit, jak mi řekla paní na informacích. Simicak, Michal taky říká "kde je ta moje stará" nebo si ze mne dělá srandu a říká "nebuď jak moje stará" 8-) U nás se takly nic moc nezmění, co se oslovení týče. jen nám připadá zvláštní při představování říkat to je manžel / ka. Ale na to si asi taky rychle zvykneme. Jinak držím palce, ať řešení kizovky je v klidu. My měli hodně velkou krizi po 5 letech a to tak, že jsme oba přemýšleli o rozchodu. Ale zahoďtě jen tak 5 let života. A to nebylo že bychom se o něco hádali. My na sebe byli prostě nabroušení už jen když jsme se viděli. Prostě když jsem s ním nebyla, tak jsem se na něj těšila, aleokamžitě když přišel, tak jsem se těšila až vypadne. Ale když to vyřešíte a vydržíte, tak to bude lepší. Jinak my v květnu spolu budeme 7 let, tak si troufám říct, že už nás nic nerozdělí :-) O tom zdravotnictví v USA vím, je to tam fakt tak hrozné jak jsi tu napsala. Mohou si ho dovolit opravdu jen ti, co mají stálé střední příjmy a vyšší. Třeba takoví naši romsští nepracující spoluobčané by tam brzo pošli. Terko, jestli se chová jak se chová, tak bych si vybrala za svědka nekoho jiného. Když ti to nedokáže nijak rozumně vysvětlit, tak ji nech a vyber si někoho, kdo se nebude takhle chovat. Teď mi tu Michal čučí přes rameno, takže se tu mějte a v úterý zdarec mazec :-) P.S. Doufám, že si po tom výprasku sednu na zadek.
Profilova fotka
já když na mě něco leze, tak si raději vezmu 2 dny dovču a spojím to s víkendem. na nemocenský jsem byla asi před 3 lety a taky jsem dostala o třetinu platu míň. ale peníze jsou potřeba kor teď, když šetříme na svatbu a bydlení. už, aby bylo hezky a Jára mohl chidt na jednidenní brigády pro chlapi, jak dělaný. obsluhuje u čtyřkolek, aut, skútrů atd. to je vždycky nadšený, že se tím může svést.
ještě jsem zapoměla... simi ¨.. mě taky doma přítel pomáhá, protože sem hodně vytížená pracobně a některý týdny jsou zase bájo,ale je super,protože se neštítí umejt nádobí a nebo vysát i setře zem teřba a dneska sme spolu uklízeli doma napůl a tak to má aji bet.. si vzpomínám,že bývalý manžel ,ten měl všechnoa d oma neudělal nic, teď bych to už si tak nezařídila,protože člověk neměl čas na nic. Dokonce Víťa teď asi před měsícem žehlil,ale já uchcávala smíchy :-D neměl do mě rejpat, tak sem mu pak řekla,kde je žehlička a musel si vyžehlit věci do práce :-D ani envěděl,kam se nalívá¨voda,no poučil se :-D terjar.. jéje ty seš šiša,vidíš zase si myslela na osobu,která tě trápí a ublížíš si a stejně je ti to nanic,protože ta osoba je vysmátá doma kdesi .. Já toto mám taky ,ale s budoucí švagrovou :-| jí s ečlověk nezavděčí ničím a ikdybych měla radost celý život z čehokoliv,ona tu radost člověku tak pohaní,že už mi jeden psycholog řekl,že to dělá naschvál,že sepřitom cítí asi dobře,protože ví,že mě to bude mrzet a že se tím budu trápit.. což měl pravdu mám takovou blbou povahu,neumím zahodit tu věc za hlavu a nemyslet na to. Akorát sem nepochopila..svědkyně tvoje nebo chlapa? a proč je teda za svědkyni? když s etakto chová?.. četla jsem asi2 stránky příspěvků zpětně,než sem začala semka psát ;-)
jé já vždycky něco napíšu a mezitím někdo odepíše a mě to nedá a musím znova napsat :-D :-D Velká omluva,klaním se charmed,ještě zblnu písmenka v přezdívce a dostanu po drátech internetu po papulce :-D bych nerada No Dámy,ještě vám musím říct jednu věc.. jsem 1.3 letis vdávala maminku... brala si od mého biologického otce bratra.. tudíž mého strýce,stím žije 5 let asi a znají se 28let,bohužel vté době každý měl svůj život,mamině to nevyšlo,no což se dá dělat že a když se po 20letech potkali tyti dva, ktomu oba dva rozvedení ,tak se po 28letech vzali dobrý ne :-D No a už vím,jak se cejtí rodiče,kteří vdávají snya či dceru :-D :-D chudák přítel, byla sem nervní jak stará přivřená a ikdyž měli svatbu takovou,.. že já odváděla ženicha, brácha odvedl mamku a můj přítel svědčil ženichovi a přítelkyně od bráchy naší mamině,nikdo jinej tam nebyl i tak sem řvala jak trhlá :-D :-D pak si ze mě dělal starosta legraci,že sme na svatbě né na pohřbu jenže voni tam tak krásně hráli :-D :-D :-D
terjar.. já to taky tak dělávám.. čt.pátek dovča +sobota neděla ktomu,jenže sem se pepočítala.. v úterý sem lehla,do čtvrtka sem ani nevstala a to mě chtěla doktorka hodit do nemocnice, no ještě platit jim tamne,ani rana :-D
Profilova fotka
Ahojte!! Tak ja tu byla dnes pres noc sama, Vladin chlastal nekde se spoluzakama a bylo to na druhem konci Prahy, tak tam rovnou prespal. Driv by mi to treba prislo lito, ale tedka uz je vsechno jinak - on dnes rano zvlast prijel, aby mi dal pusu pred tim, nez pojede do prace, i kdyz by mohl jet rovnou. Oni se totiz v praci stridaji pres vikendy a pak maji volno v tydnu. No ale je na me nejaky moc hodny, coz je co rict, se mnou ;-) Ter, co blbnes, na to jsem expert ja;-). Nejvetsi sranda je, ze ja vzdycky, i u sebemensich veci zajecim, jak kdyby me na noze brali. I kdyz vlastne hned vim, ze to ani neboli. Takze u zehlicky bych asi jecela, ze by spadl barak. Ty jsi ale byla statecna, tady nic slyset nebylo;-) S tou svedkyni, no tezko rict, je to fakt koza, ale zas kdyz ji ted vymenis, tak to mas pomalu nepratelstvi na cely zivot. Kor jestli se sni rozumne promluvit neda... Skoda ze si nemuzeme jit navzajem, ze;-)? I kdyz kdo vi, treba bychom si po tydnu taky lezly na nervy :-D
ty jo,to tu jede :-D Krizi jsme vyresili,my porad neco resime,hold kdy je dite,tak uz se hadas i o vychove.Jinak brno,radek si zehli zasande sam,koupelnu myje jen on i okna a zaclony a velke uklidy dela taky on a vetsinou i vari,kdyz to stiha z praci.Ne ze bych byla pracovne vytizena,ale od prirody lina.A on rika,ze to neudelam tak dobre jak on :-D I nakupuje po ceste z prace,takze ja mam doma fakt veget. Tery,vykasli se na svedkyni,nestoji za to.Jinak moje k am oska kdysi delala neterim karamel a priskvaril se ji na dva prsty.Nakonec musela nekolik tydnu chodit strhavat kuzi,au.Ja za mam muj malicek zeleno fialovy,vcera ho radek testoval bo vypadal ze odumira,ale dnes uz to je lepsi.Mozna bude ze me zaba. Charmed,tak to je mazec sedm let.To gratuluji,nam to jeste potrva nez budem mit sedm.TEd jsme meli dva teprv ;-) A kdy budou saty v albicku????????????????????????????????? Maicky,zaprahni chlapa,jak kprijde z prace,dej mu malou,ukoly co ma udelat a bez chrapat,jinak se neuzdravis!!!!!ASpon stravi poradny cas s malou osamote ;-) Bobku,uplne mi je ti lito. Jo aj a tady rikam,ze radek je muj manza,take asi zadna zmena.Ja se i pri predani zasilky podepisuji nekdy jeho jmenem :-D NO musim se prece vytrenovat,ne? :-p Radu uz neuklizej!! Jo a mala vcera mela ve vane jekot.Chudak si sedla prdelkou na kelimek,tak tam ma ted mono.Minule rial radek ze na hrabe,nastesti byl otocene dobrou stranou,tak to nebyla tak velka pohroma a nenapichla se.
cau Kajsa :-)
holky vy jste hrozně divoký, nestíhám číst :-D
Evi,ja taky ne,nez to do ctu,tak pak uz nemam cas odepsat.Tak to ctu tak narychlo,ze snad nic duleziteho neprehlednu.Jak uzivas prazdnin?
Profilova fotka
simicak: Ale musim to vydržet, nic jinýho mi nezbejvá. To víš, chceme hypotéku, barák, svatbu, je toho moooooc a někdo ty peníze vydělat musí a ještě ke všemu se teď všichni zbláznili a chtějí to mít honem všechno hotový! Ale už mě to pomalu začíná sr.. ]-( Až se pořádně naštvu, tak pak to bude lítat ;-) Ale je mi líto dělat nějaký zle, jemu se v tý práci nelíbí, radši by byl s náma, ale bohužel, když dělá sám na sebe, tak se musí otáčet :-( To chápu, ale bohužel někdy mi přetečou nervy a taky bouchnu :-( evi: já taky nestíham :-D Je toho na mě nějak moc :-)
simi: užívám dobře. Za 14 týdnů už budou letní prázdniny, už se nemůžu dočkat :-D maick: tak koukám, že nás je víc... :-D
Profilova fotka
Ahojky brnanda , já jsem taky z brna, moc často tu teď nechodím bo můj přítel končí ve škole takže si zabral pc jen pro sebe :-( . chtěla jsem vás všechny jen pozdravit a jen říct, že taky nepatřím k nejštíhlejším. vybrat na mě šaty nebyl vůbec lehký čin. když mrkneš do alba jsou tam fotky z jendoho salonu v brně co je na mailnáku, šaty na mě měli jen 4 ks, a cena byla od 12.000,- nahoru, asi více materiálu vetší cena :-N nebo co. byla už jsem taky zoufala, prošla jsem sna úplně všechny salonu v brně a nic, nakonec jsem zašla na náměstí do salonu co je v tý strašný moderní budově ( nechci také dělat reklamu) a tam ti byly paní tak ochotný, že jsem padla na zadek x-) sotva jsem přišla a jen se podívala tak se mě zeptali, jestli si chci nějaké vyzkoušet, řekla jsem jim, že bych ale potřebovala 46 a paní mi řekla jojo to tu máme tak podte hned si je zkusíte. jsem nevěděla co mám říct, všude se člověk musel objednávat. tak jsem si je zkusila, ale byly na zip a mě chybělo 10 cm, byla jsem zklamaná bo byly krásné, ale paní mi hned řekla, že se nemusím bát, že tam bude šněrovačka takže je dopnu a fakt že jo, za týden jsem si je šla vyzkošet znovu a mám je. už jsou moje, ještě mi k tomu dali bolerko a závoj a musím říct ochota nadvše. úplně jsem joukala jak byly paní milé a hodné, ale setkala jsem se i s opakem, když jsem se ptala na přírodně bíle šaty ( jsou jemnounce jak sampan, ale fakt jemne) tak se na me pani podívala jak na vraha a rekla, takove tu nemame ony vypadaj jak zaprane a to nikdo nechce, jste prvni co se na ne pta. a odesla co se týče těch našich problémů, tak musím říct, jak jsem přestala to řešit tak jsem štastnější, šatičky se líbili i mé sestře i mamce, prý jsem v nich jak princezna a to mamča aby pochválila musí být něco, jak mi to napsala tak mi i ukápla slza, bo pokud se líbím ji tak ženichovi stopro. úplně jsem mě dostali s odlekem pro ženicha, on to totiž zatím vůbec neřeší a já ví,, že mu musím jen koupit košili ale dál nic, je těžký na chlapa sehnat oblek? měl by si ho jít vyzkoušet už ted? nebo stačí ,měsíc před svatbou :-| na něj jsem úplně zapomněla. musím souhlasit s maicky. každej neví co znamená kamarádství. měla jsem sqělou kamarádku, bavili jsme se spolu od 4 třídy, sem tam jsme se pohadali, ale zase jsme se usmířili, když jsem maturovala, popřála jsem jí smskou k narozeninám a od té doby se nebavíme, už jsou to 3 roky, naše velké přátelství skončilo ze dne na den a já to ted nevím proč, když jsem jí potkávala a chtěla pozdravit podívala se jinam dělala, že mě nevidí... opravdu do ted nevím co se mezi námi stalo. a co je srandovní? tak jsem se nedávno dověděla, že se bude také vdávat a to půl hodiny přede mnou, ( bydlíme ob barák od sebe) , kdo by to řek, že se takto sejdem. pokud někdo máte pravou kamarádku, budete za ni vděčni, já už takovou nemám... :-( ale přišli další, nahradili staré rány, už to není ono, není to to pravé kamarádství od dětství, ale jsou také super kámošky a hlavně mi radili v tom nejdůležitějším vybrat svatební šaty, a za to si jich moc vážím... všem přeji krásné velikonoce, at jste co nejméně mokré, máte co nejméně popchané nohy od jalovce a co nejméně ran tatarem :-D :-D
Profilova fotka
ahooj, teda holky, clovek si odskoci do prace a pak tady takove romany =-) uz neuklizim...vse je jak ze skatulky a ja jsem maximalne spokojena. Ja se totiz musim priznat, ze jsem trochu (no trochu vic)uchylna na poradek (fakt az nezdrave) proste kdyz neni uklizeno mam blbou naladu...a tak uklizim (a vlastne me to i bavi-pokud toho ale neni moc) a Pavel mi pomaha kdykoliv mu reknu se vsim (JENZE-ja jsem perfekcionistka a kdyz to neudela podle mych predstav-coz neudela nikdo nikdy, tak jsem z toho na nervy a stejne si to nejradsi udelam sama). Ale kdyz je toho moc, tak pomaha (i kdyz ho peskuju a radim, jak to udelat nejlip)-holt nema to se mnou jednoduche. :-D Simi, ze by jmeno Radka -Radek melo neco s uklidem (jsme si totiz hrozne podobni jak to tak ctu). Ja treba prijedu domu na dovolenou a kdyz tam vidim binec, tak mi to neda a uklizim i o dovolene (takze timto prohlasuju, ze jsem postizena uklizenim). :-D My se prave oslovujeme Bublino a Bublifuku. Ja hrozne nemam rada, kdyz nekdo rika o svem klukovi (holce) "moje, muj" "moje stara, muj stary" nebo "moje mlada ,muj mlady"...proste to nemam rada-my si rikame bud tema ruznyma prezdivkama (ted jsou to bubliny, ale je to ruzne...uz jsem byla ryba,bote, atd atd...) a nebo jmenem (akorat nemam rada kdyz mi nekdo rika Radka-takze me oslovuje Radu, Radi, Rady, Radiku... a ja jeho Pavli, Pavluso, Pavlino. Nikdy nepouzivame milacku nebo to, co jsem napsala vyse. Proste se nam to nelibi, takze to nepouzivame :-) (ale nic proti tomu, kdyz to nekdo ma rad) a manzel asi taky nebudu moc pouzivat - proste vetsinou rikame jmena- a myslim ze i az budu mit deti, nebudu rikat nase mala (ale jmenem) -ale holky vubec vas kdo to pouzivate nekritizuju, jen pisu, jak to mame my....proste mi prijde prirozenejsi rikat jmenem (samozrejme jakoukoliv podobu...) :-) dneska mozna budu vybirat tu vysivku - tak snad neco vyberu- prece jenom by to bez vysivani bylo takove plane...(nevim) uz bych si je zase rada zkousela...jsem je dlouho na sobe nemela a chybi mi to :-D
Profilova fotka
erteple: Ani já už nemám nejlepší kamarádku. Naše kamarádství skončilo , když jsme se rozutekly každá na jinou střední :-( Chvíli jsme se ještě vídaly, ale pak už to taky nějak přestalo. Když jsem jí psala, tak neustále neměla čas a tak. Pak se chytla nějaké party a už to nebyla ona. Hodně se změnila. Většinou se mi ozvala jen, když něco potřebovala nebo tak. Když sme obě skončily střední, tak jsem se zase začaly vídat, ale bohužel (pro ní) jsem otěhotněla a začala jsem si žít svůj život. Já už si ho tedy žiju od 17, ale dítě už je přece jen velkej závazek a to ona nemohla pochopit. Prostě jí nedocházelo, proč s ní nechci sedět do rána v hospodě a lítat po diskárnách atd. Každá sme měla jiný zájmy. Já jsem řešila rodinný život a ona svýho miláčka a x dalších kluků! Prostě si chtěla ještě užívat. A právě v tu chvíli jsem poznala, že nemam skoro žádnýho opravdovýho kamaráda. Všichni na mě tak nějak pozapomněli, protože se domnívají, že když má člověk dítě, tak končí jeho svoboda a chuť se bavit, ale to se pletou. S dítětem život nekončí, ale začíná :-) I já jsem objevila nové kamarádky, které sice nemají děti, ale chápou to a tolerujou, že já mam dítě a nemam pokaždý čas, když si vzpomenou, že si chtějí jít někam sednout, tak se jednoduše seberou, vemou přítele a přijdou si sednout k nám. Nevim proč, ale nebaví mě už lítat po diskárnách a vysedávat v hospodách, nejradši si sednu s pár přáteli někam, kde je klid, třeba na zahradu a jen tak kecáme, dáme si nějaké to víno a grilujeme nějaký masíčko, to je nejlepší zábava pro nás :-) Máme hafana, takže on taky může bejt s náma, malej je fajn, je na čerstvým vzduchu a bavíme se zkrátka všichni :-) Jenže tohle je pro spoustu mých známých tzv. ''vopruz'' Ale co, si říkam, že na ně taky jednou dojde :-) Až budou mít děti, tak to pochopí :-) A oni než budou mít děti, tak já už budu mít ty svý odrostlý a zase si po těch diskárnách začneme s taťkou chodit a oni budou muset sedět na zadku doma :-D
erteple.. jé sem ráda,že tu někdo taky pochází z Brna :-D povídej kde máte obřad a vkoliK a kde máte oslavu? hele napíšu ti tady tou poštou jako by mejlík.. a na oblek jdi s chlapem vážně do těch řečkovic.. napíšu ti to přesně ,ale ne tady,abych nedostala nadaný za reklamu ;-) tam budete zírat,pán s ejemu věnuje milionkrát víc,než ženský v salonech :-D a košilu ti pak poví,kam koupit.. můj přítel si vybral frak a musel,nebo měl doporučený si koupit košilu stěma knoflíkama schovanýma a bylo super,že sme věděli kam jít, a nemuseli sme lítat a prolítávat všechny obchody aby sme to sehnali.Opravdu ti to moc doporučuji a chlap tvůj ať de na oblek už teď,protože pak košilu s dlouhým rukávem nesežene to za prvé a za druhé s krátkým rukávem bude vypadat jak buran,pokud by si vybral třeba oblek s vestou,nehodí se to ktomu( po obřadu a jídle s epak může převlíknout,ale nejlepší je si ohrnout ty rukávy ,-) ) A pokud je chytrej,jak chlapy bejvaj a an všechno mají čas, ať se stará pak,mám dojem,že kdyby ten pán nám neřek, že pak se nám bude těžko shánět košile,že by dodneška doma nebyla koupená :-D a teď mi tady Víťa říká,že ti mám napsat,že rozhodně měsíc dopředu je pozdě. Tedá jsem to tu rozjela Dámy :-D :-D :-D mě se strašně líbí ,jak s etady dají s prominutím obkoukat nějaké nápady a od šikovných ručiček se naučit plno věciček,které s enemusí kupovat ,ale udělat si sami doma a tím pádem člověk hodně ušetří. A kor v našem případě,vše si platíme sami a musím se pochválit,že sme šikovní,že si každý měsíc koupíme něco a prozatím sme skoro nesáhly na penízky na svatbu :-D jéje dovezli nám oznámenííí hurá :-D podzěji napíšu papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?