Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
tak to ti gratuluju, to je skvělá zpráva a budu se těšit na fotečky ;-)
jitus u nas to tak dela nase teta,ale v necem jinem.My co udelame,jako moje segry,tak je to zle,horzne a jeji deti by to neudelali a kdyz to udelaji oni,tak se nic nedeje.No a my-jsme nejhorsi a blbe vychovane a tak a ona ma idylku,pritom to neni pravda.aLe sestrenky jsu surp a vi,jaka je jeich mamina Charmed,tak to gratuluji a chci fotky"!!!!!!!!!A jake jsou,,korzetove,rukavky,aspon to popis
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem tu-dovolena mi skoncila a v praci me cekal pekny bordel!!jsem si docela makla a jsem unavena jako blazen...myslim,ze budu mit cely tyden co delat, nez se mi podari to uklidit podle mych predstav. Ale ve stredu zacinaji detem prazdniny, tak prijedou a udelaji bordel znovu, tak se asi nebudu moc snazit. (to by jste neverily, jaci jsou to bordelari! je jich 5-vek v rozmezi od 14 do 21 ale nejsou schopni si ani povesit mokry rucnik v koupelne. No jo, cely zivot to za ne dela vzdycky nejaky poskok jako ja, tak co by se snazily :-p ale je to des-nekdy me to tak stve...jak rikam, jeste ze uz jedeme domu, tato prace se neda delat dlouho-pak to cloveku zacne lezt na nervy-teda aspon ja to tak mam). Hlavne proto, ze neco uklidim, prijde nejaky ten smrad a udela mi tam hned bordel, tak muzu uklizet znovu! ]-( Ale jinak jsem v pohode-pristi tyden jedou zase do Svycarska, takze bude pohoda....tak se mi to libi, jen at jezdi pryc :-) (ze Tery-to je parada kdyz nejsou sefove doma-v praci) Nasi znami to maji tak, ze jejich sefove (delaji au-pairs) se rozhodli ze budou ted zit v Portugalsku, takze oni jsou tady, hlidaji a uklizeji barak a oni prijedou jednou za mesic zkontrolovat co a jak a zase odjedou...to je pohoda 8-) Charmed, taky se tesim na fotecky. Doufam, ze sis zkouseni uzila :-)
Profilova fotka
holky, máme prstýnky. hned jsem je vložila do alba, ale ještě zkusím nafotit lépe. musela jsem fotit ještě než jsem šla cvičit, ve stresu, abych to stihla. sedí naprosto úžasně. měla jsem ho celou dobu v autě a Jára si toho nevšiml, až když jsme dojeli, tak jsem ho musela sundat. :-( charmed, pak hned vlož, jsem zvědavá.
Profilova fotka
teď jsem si to četla zpátky. já mám kontakt jen na tu naší kapelu, už jí máme ozkoušenou a hrají moc pěkně - plesy a letos naší a švagrovo svatbu. chtějí tisícovku na hodinu. kontakt můžu písnout. no jo, je to nádhera bez šéfů, škoda jen, že to tak rychle utíká. snad si udělají dovču ještě v létě.
Profilova fotka
tery, krasne prstynky ;-) (jeste chvilku vydrz - uz se to blizi...a pak uz ho nikdy nesundas ;-) )
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) Taky je u Vás bílo? Tady a je hrozná kosa, br. Vůbec se mi nechce ven, ale budu muset :-( terfar: Opravdu máte moc hezké prstýnky :-) Nám by měli přijít nejpozději příští týden, tak se jich taky už nemůžu dočkat :-)
Tery moc krasne jsou x-) .Tak mi pisni ten kontakt prosim do ip,ja ji to preposlu.Dlikes maicky,tady je taky brutus kosa,v noci melo byt minus dva a taky budem musest ven :-S Ja budu mit prstynky az tesne pred svatbou,tak me to aspon nebude drazdit :-D Radu,tak to ti vasi znami maji fakt supr.Zase moje jedna znama,dela taky aupair,tak ma supr rodinu a v lete s nema jede na letni sidlo do francie x-) To bych taky brala
Profilova fotka
ahoj holky, tady taky trochu sněží a zima je pořádná. v noci jsem se vzbudila a byl hrozný vítr a asi déšť se sněhem, protože něco hrozně bušilo do oken. děkujem, taky se nám moc líbí, ale máma říkala, že jsou takový jednoduchý. já ale na složitosti nejsem. jak se říká, v jednoduchosti je krása. Simi, večer najdu vizitku a napíšu.
Profilova fotka
terjar: Nám se zase spousta lidí divila, že chceme prstýnky z chirurgický oceli. Prej si můžeme rovnou jít koupit stříbrný prstýnky, jestli nám jde o to, aby to bylo levný. Samozřejmě, že nám šlo taky o cenu, ale hlavně nám šlo o to, aby nám vydrželi. David hned všechny prstý ohne a zkřívá, takže z bílýho zlata by nám vydržely, tak týden! Ale to oni nechápou! Ale nám je to jedno. Budeme je nosit my a je to důkaz naší lásky a ne jejich, tak co.
Zkoušení jsem si užila, největší prču z toho měl Michal a máma :-D Ale jo. Ty co jsem si vybrala se mi nejvíc líbili už na ramínku a když jsem si je vzala na sebe, tak to bylo jasný. Sice jsem teda ještě vyzkoušela jiné, ale tyhle jsou ONY. Mají i krásný výstřih, sice není takový jaký jsem si představovala, ale je mu hodně podobný a dělá mi hezká prsa (teda já je mám hezká i tak :-D ) Dneska tam skáknu se svědkyní, tak vyfotím a budou fotky. Jsou vcelku, ne korzet a sukně, jsou pěkně těžké, ale já jsem silná holka :-) mají hladkou "sukni" jen v předu je větší takový ornament. A od pasu nahoru jsou zdobené perleťovými korálky, v pase vepředu se to zužuje do trojúhelníku "mezi nohy" a až mi je švadlena přešije na míru, tak mi budou dělat i krásný pas, který moc nemám. Ale musím říct, že jsou asi o 2 čísla větší a té látky co švadlena musí vyndat pryč. Škoda :-( Zkoušeli jsme i nějaké rukavice, ale vypadala jsem ve všech jako když mám ruce v sádře. A závoj jsme vybrali nevýrazný, jen takový řekla bych až nudný, ale spolu se šatama vypadá hezky. No ale šaty za 2.900? Tss, klidně sem dejte troje za tu cenu. Raduz, závidím tvé kamarádce, taky bych ráda bydlela v cizím baráku a oni by přijeli jednou za měsíc. Ale musím zaklepat, ťuk,ťuk, ťuk, že já jsem svého šéfa neviděla dobré 4 měsíce. Já totiž pracuju v jiné budově na druhém konci areálu a sem nechodí :-) Simicak, já ji někam zašiju a pojedu do Francie s nimi já. Prosím 8-) Tery, ty prstýnky jsou krásný! Taky už musíme začít shánět, ještě jsme se pořádně ani nedívali a už je načase, aby nám je taky ještě stihli gravírovat :-)
Profilova fotka
maicky, no jasně. kdybychom si nevybrali titan, tak taky jdeme do oceli. a ta cena už byla jen bonbonek, čekala jsem víc a nakonec jsme platili 1800 Kč. zlatník nám říkal, že tyto už vydrží navěkdy, zlato se ohne, ale titan je nejtvrdší kov, který zůstane pořád stejný. Jára pracuje rukama, takže by zlatý hned zničil. švagrová si objednali úplně obyčejné hladné leské kroužky, i bez rytiny. Michal pracuje taky rukama, tak si myslím, že ho brzy poškrábe. mně přijde, že chtějí mít tu svatbu co nejvíc jinou, ale to je každého věc. já se těším na rozbíjení talíře a pojídání polívky. oni mají obřad až od 16 na louce a pak asi nějaký rychlý oběd, i když nevím, protože snad od 18 už mají přijít kamarádi. určitě to bude pěkná svatba, ale já se na tu klasiku těším.
Článek se načítá
Profilova fotka
terjar: I my budeme mít klasiku. Původně jsme mysleli, že obřad by byl jen se svědky rodinou a s nimi, že by jsme si pak došli i na oběd a od pěti, že by jsme měli posezení s kamarády, ale nakonec jsme se rozhodli pro normální obřad. Budeme mít nakonec 23 lidí, takže nic velkýho, z toho to budou tři děti, takže dvacet dospělých. Platíme si svatbu sami, takže i z toho důvodu to bude svatba menší. I když my sme ani jeden nechtěli velkou svatbu. David už jednou ženatej byl a ten už velkou svatbu měl a já jsem o ní nikdy nesnila, takže jsem ráda, že bude takhle malá. Chci užívat Davida a Danielku a nechci lítat okolo známých. U nás totiž rodina stejně nedrží pohromadě, takže i z toho důvodu si říkám čim menší tim lepší. Stejně by bylo těžký nějak sestavit zasedací pořádek, protože támhleten se nebaví s tůtěma a naopak, takže by to spíš byla katastrofa a nechci, aby nám ten den někdo skazil. Takhle tam máme opravdu jen ty, které tam mít chceme a o kterých víme, že nás mají rádi a že nám to přejou :-) David taky dělá rukama, takže by bylo hned po prstýnku. On teda do práce prstýnky nenosí, ale stejně třeba, když přijdem k rodičům a oni chtějí něco opravit, tak veme třeba šroubovák do ruky, tak by bylo zle :-) Takže radši ocel než bílý zlato, za který dam x tisíc a nic to nevydrží... Nás prstýnky stály 1200 i s rytinou a už se na ně vážně moc těšim :-)
Taky uvažuju o prstýnkách z oceli a Michal mi furt říká, že uřízne lešenářskou trubku a budeme je mít hned :-D
Profilova fotka
ocel je taky krásná, mám hodinky z oceli a že s nima dělám všechno. za tu dobu, co je mám, tak je tam jeden škrábanec, ale ten není vůbec poznat, po hlubším zkoumání. jen mamce jsme koupili z oceli prstýnek, který byl spojený kamínkem a ten jí vypadl. takže takto už nikdy. to raději, aby byl vsazen přímo do toho prstýnku. Jára si ho taky bude v práci sundavat, ale i tak. přesně, jak píšeš maicky. dá se udělat už všechno, a není to od zlata poznat. Jára by klidně bral i ty zkoušecí kroužky, líbily se mu :-D chlapi. my máme na oběd 23 lidí, z toho 2 děti, na večer cca 40 lidí. takže taky nic velkého. na obřad nevím, kolik lidí přijde a to mi je fuk. máme velkou rodinu, oba, takže na oběd jen ti nejbližší - sourozenci, babičky a dědečkové (jen moje, Jára už nemá) a teta a strejda (taky moji) - s nimi se stýkáme často a máme dobré vztahy. maicky, a odkoho jste si nechávali ty prstýnky dělat? ono taky, když b ys ho náhodou ztratila, tak určitě lepší prstýnek za 1000 Kč než za 10 tis zlatý a necháš si udělat nový.
Tak my máme na oběd 15 lidí a na raut v sobotu momentálně 65 lidí :-N My jsme si nakonec řekli, že kamínky nechceme žádné. Jo, budete holky nosti snubní spolu se zásnubním na jednom prstu, jako se to dělává nebo jak to budete řešit?
Profilova fotka
Nam tu sviti za oknama slunicko :-D Ale ven radsi nelezu ;-) Uz se nam to holky krati co.... Ja mam teda titanove hodinky a pekne poskrabane jsou, ale to bych nesvadela na material :-) Kdyz jsem byla mala, tak mi to vzdycky bylo strasne lito, kdyz jsem nekde neco odrela, ale koneckoncu jsou to jen veci a jsou od tohy, aby se pouzivaly... My uz taky vime pocty: na obed bude 26lidi a asi ctyri deti, ale to je mi uz fuk. A na obrad asi tak miliarda mi to prijde, ale oni budou nakonec liny (myslim kamosi)...
Tak my mame z bileho zlata,budeme mit tezkou vahu a ta se nezohne i kdyby v tom radek sekal drevo,coz on urco a ni neumi :-D Mame je tenke,takze skrabance videt asi nepujdou,rad.ma jen 3mm bo ma kratke prsty :-S .Ja mam zasnubni zlaty uz skoro dva roky a neni tam skrabanec taky videt,tak uvidim.Me se zas titan a ocel nelibi,je to o dost tmavsi nez bile zlato.Mi to takyp rijde,ze to vypada jak uriznuta trubka.Ale hlavni je,ze se libi vam a vypadaji moc pekne.Co jsem vidlea ve zlatnictvi,tak se mi taky libily z titanu a tak,ale mi to neslusi ani zlute zlato mi nesedi. My budem mit 43 lidi asi a z toho tri male deti.Ale je tam taky nejblizsi rodina,kde mame skvele vztahy,od nas jen 20 lidi z rodiny,ale schazime se na vsech oslavach a je vzdycky desna sranda,ze si curame do kalhotek.Zrovna v nedeli jsem kamoskam vykladala rodinne zazitky,tak tu lezeli smicny na zemi.NO a zbytek jsou kamaradi.RAdek chtel svatbu ve dvou,ale to nejak neproslo,prvni jsem taky chtela,ale pak by mi to bylo lito,ze me nikdo nevidel v satech a tak. Maicky,neposlouchej druhe,ze nemate zlate,i kdyby jste meli ze dreva,nosit to budete vy a kazdy ma jiny vkus a i kdyby to byli poutove za 5kc,tak co ;-)
kasja,my mame obrad docela z ruky,takze tam prijdou fakt ti zvani :-D Od rad.chce dorazit nekdo ze zakladky a jedna strasna krava,tak si myslim,ze se jim ten kus nebude chtit jet.teda se modlim :-) Stejne si myslim,ze jeste nekdo odrekne,ze nemuze prijit,tak nas mozna bude min,tak uvidime.Ode me tech 20 uz je jasnych a od radka jeste uvidime.Ale myslim si,ze par jeho kamosu n edorazi i kdyz jsou zvani i na obed vsichni.
Tak dneska máme do svatby 3 měsíce, 4 týdny a 1 den :-) Tady je krásně, svítí sluníčko a je celkem i teplo, přes sklo :-D Ale ráno se tu ženili všichni čerti, sníh že nebylo vidět na 10 metrů a kosa jako v márnici.
Profilova fotka
terjar: My si necháváme prstýnky dělat v Pzni, jmenuje Aleš Kubík a je z wewewe.e-piercing.cezet, on má teda jen internetový obchod, ale my jsme se s nim domluvili a přijeli jsme si vybral osobně a je dobře, že jsme to udělali, protože ty co jsme si vybrali přes net byly ve skutečnosti hnusný jako pr... No nic. Teď sme si vybrali takový, jaký se nám líbí :-) Což je to hlavní :-) Jinak my máme taky velkou rodinu, teda já, ale stojí to tam se vztahy za prd... No jo no, člověk ale nic nenadělá. Každej se pomlouvá na vzájem, všichni si zavidí i to co nemaj a tak je to pořád dokola. Moc se s nima nestýkam. Nebaví mě neustále něco poslouchat. Takhle mam aspoň klid :-)
Profilova fotka
simicak: Ahojky. Jasně, že na nikoho nedam. Ať se všichni zblázní, každej ať si pořídí to, co chce a hotovo. V tom s tebou souhlasim :-)
maicky,my mame taky velkou rodinu,ale zvu jen tu co se s ni stykam,z otcovy strany nas tam je jak nasra...,ale s nikym se nestykam a jsou neco jakt i od vas,zavistivi,pomluvacni a falesni,ale jelikoz jsem je nikolik let nevidela,tak mi to je fuk.Naposled jsem je videla jeste na zakladce :-) TEry,my mame taky jednoduche prstynky,mame klasicke soudkovite krouzky,nebo jak se tomu rika.Jak pise maicky,me se taky libily jine,ale jak jsem si to dala na prst,tak me to vubec nesluselo a klasika je klasika.Jsou moderni uz stovky let a jeste budou ;-) Charmed,me zbyva 4mesice.1tyden a 1 den,tak to mam jeste za dlouho ;-) Dnes nam mamji prijit papiry a barva do fotoprintu,tak pak zacnu delat nekdy ty oznamka
maicky a ma ten tvuj i dite z prvniho manzelstvi?jak dlouho ze to jste spolu?tEda jestli neva,ze se ptam 8-)
Profilova fotka
kajsa, nestraš, já je nechci mít poškrábané. já si teda prstýnky na úklid a vaření sundavám, ale i tak se asi škrábanci neubráním. jenže to bych nemohla nosit nic. babička teď slavila 50. výročí od svatby a původně měla prstýnek s nějakýma ozdobama a teď už na něm není vidět skoro nic, ale rytina jim drží jako by jim ji udělali včera. já tyhle prstýnky viděla na veletrhu, už se mi teda líbily hned od začátku co plánujeme svatbu. ale tam chtěli za jeden 3 tis a ještě to byl zlatník z Pardubic, takhle jsme si je objednali v Praze a za 1800 oba dva. já jsem tomu našemu dávala předlohu od Aleše Kubíka. já nosím zásnubní na pravé, na levé je mi velký. snubní budu nosit na levé, tam sedí, jak ulitý.
tery,za par let ty skrabance ani vnimat nebudes ;-) Vsechno se opotrebuje.Hlavni je,at neprasknou a nebo jeste hur se neztrati ;-)
Profilova fotka
terjar: ne neva, že se ptáš. David nemá dítě z prvního manželství. Byl ženatej necelý dva roky. A my jsme spolu přes dva a půl roku :-) Kdyby si viděla toho Aleše Kubíka :-D Já jsem si ho představovala jako staršího pána, tak kolem 40 let a on vylez takovej klučík kolem 25 let a dredy měl až na zadek :-D No vypadal zajímavě :-D Ale ochotnej a milej, takže v pohodě.
Profilova fotka
simicak: Můj bejvalej ten měl rodinu pravej opak než my :-) Ty když šli kácet strom, tak šla skoro celá rodina :-D Ono to ale asi taky neni dobrý, protože on by se z domova ani nehnul, taky že se tam usadil a drží se maminky sukně :-) Ale jinak byl hodnej, to jo, ale já mam ráda chlapy, který se o sebe umí postarat sami a ne, kteří pořád řeší všechno s rodiči... A takovýho mam teď díky bohu doma :-)
maicky: taky budeme mít prstýnky od toho kluka jako vy. Jedeme teď vybírat. Už se těším. Jaký jste nakonec vybrali? ;-)
Profilova fotka
evulebobule: Až přijdou tak je dam do alba. Nakonec jsme si totiž vybrali dvoje a ty jsme zkombinovali dohromady :-) Měli by přijít nejpozději příští týden :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?