Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
kokla jsem do Tvého alba a myslím, že toho máte docela dost. Nemám zajištěný kytky, myslím, že nemám soro nic. Já jsem v UK, tak čekám až se ukážu zase doma, no. Tím se to všechno komplikuje..
tak to je fakt komplikovaný. Tak zapřáhni příbuzný tady ať ti pomůžou. ;-) No máme toho docela dost, ale dokud nebudou ty prstýnky, tak nebudu v klidu. Chystáme se na ně příští týden. ;-)
Profilova fotka
já mám svoje příbuzný ráda, ale jsou věci, na kterých se asi nikdy neshodneme :-D Já jedu za 14 dní domů, tak snad toho vyřeším hodně. Už teď mám těch pár dnů naplánovaný skoro na minuty :-D
jituska: tak v tom máš pravdu. Nejlepší je si zařizovat svatbu podle sebe. A odkud jsi?
Profilova fotka
ahoj Jituskak, vitam te mezi nami....neboj, to zvladnes-hlavni je, ze to mas vsechno naplanovane ;-) Na jak dlouho jedes domu? Ja jedu az v kvetnu domu (uz naporad), takze prstynky budeme kupovat az doma a jinak uz neni moc co zarizovat -krome vseho na grilovacku (ale to se bude nakupovat az tesne pred svatbou). Vyzdobu budeme delat uplne malinkatou a vse si koupim taky az doma. A to je asi vsechno...v podstate mi prijde, ze ted uz jenom cekam, az pojedu domu (to budu asi tyden-dva litat - koupit prstynky, zkouska ucesu, mozna liceni, koupeni obleku pro Pavla a schuzky se vsema lidma-fotografem, agenturou,kvetinarkou, matrikarkou =-) a pak uz asi budeme jenom cekat, az to prijde (a strihat metr) :-) jo a pak mam jeste za ukol litat se segrou (sehnat ji saty), s mamkou a se svedkyni, protoze vsechny me u toho chteji (abych poradila :-) ) no asi se z toho po.... :-D ale uz se tesim-budou to prijemne starosti...ted jenom cekam a to uz me neba...
ahoj Jistuska,tak to uz jsi treti tady co je v UK :-D Mas moc krasne datum,stejne jak ja ;-) A domu letim za tri dtydny tusim,vybrat saty a dozarizovat.Jinak ja uz mam zarizene vse,tak nestresuji ;-) TEda jen ty saty vybrane a oblek pro zenicha bude horor,on si nechce nic zkusit a vsechno vypada debilne,tak jsem rikala,at se zeni v cem chce,rozhodne ja s nim vybirat nejdu bo to by byla hadka jakprase.Zkousela jsem to ve ctvrtek a byl to b oj,nic ne zkusil a co videl bylo desne-pritom uplne normalni,tak at si trhne :-p Jinak my uz mame doresene oznmka.Nechame teda ty ufony s kosmickymi lodemi a na kazde oznmako dame fotku toho zvaneho.TAkze neco jak ty raduz,vymysles to radek a me to je jedno.Uz jsme objednali barvu do fotoprintu a vyjde nas jedno oznamko na 2pence,takze supr a program tam na to jo a neni to tekze,naucila jsem se to za minutu a to je co rict :-D Tak to bude netradicni,ale aspon neco,pro co je radek nadchly.Fotky mame od kazdeho,tak to bude supr.A pozvnaky ke stolu delat nebudu,jelikoz co jdou na obrad jdou i na obed,takze tam bude jen datum,misto a zveme vas na obrad a na hostinu.A hotovo ;-) RAdu,za 10tydnu domu,nebojis se?Po peti letech se stehovat na stalo?ALe urco se i tesis,ale ja bych byla nervozni.K tomu odvozu veci,nekde jsem tu cetla na diskuzi,kde si holky predavali cislo na nejakou spolecnost co prevazi veci do cr a pry za dobre penize.ALe nevim kde. Jo a zjistili jsme,ze co se mala narodila,tak mame 6000fotek a taky ze ja co mam stazene na svatbu,tak je jich 350.Ani nevim co tam mam?? :-D JItus a co uz mate a kde to je?jdu ti mrknout na album
jo jitus,my mame vybrane prstynky ale mit je budem az v cervenci,tak klid ;-) Tery mi prodala zlate zuby po dedeckovi a bude nam je delat znamy zlatnik.jen tam v dubnu zajdu dat velikost a rict predstavu a na oznamkach budem delat.TEd jsme se teprv na ne cem zhdoli.Muj zenich je totiz magor :-D Saty nemam ani zamluvene,ale vim salon,kde pujdu a snad tam na me neco zbyde,pani me uklidnila,ze urco.Kolace bude pect babi,dort mi dela svedkyne,tak tam je n zajdu a reknu predstavu a napl a ona to zaplati x-) ,auto pro nevestu s vyzdobou segra-taky nechci panenku bo se mi to nelibi ;-) ,fotit kamoska fotografka,vyzdobu nevim,ale moc do toho investovat nebudu,hudbu uz je objednany dj,rozvozy vecer od svedka bracha,restaurace zamluvena a kytky si budu delat v kvetinarstvi kde segra,je to tam levne a chci jednoduchou malou ;-) To je vse,zejo??Jo a cesat me bude segra kadernice a liceni jeste nevim.Bud kosmeticka nekde u nas,mam doporuceni a nebo sama-ja jsem stejne krasna i bez liceni :-D ALe horor bude az si vyberu saty,to budu taky pak nervozni celoudobu,ze jsme si mela vybrat jine.Jinak se mi libi ty prvni co mas,tak bych nechala ty ;-)
Profilova fotka
Simi, az budete mit to oznamko, urcite ho sem dej, jsem zvedava... Abych pravdu rekla tak se bojim a hodne...bude toho moc najednou (plny barak lidi, hledat praci -i kdyz tu uz pomalu shanim pres net...) Ale zaroven se hrozne moc tesim...na vsechno ! A s tim odvozem-nevezeme zadny nabytek, tak snad to pujde...jenom to v tech skrinich vypada, ze je toho hroooozne moc (a to se drzim na uzde-a nenakupuju zas az tak moc, bo setrime) Uvidime, dam vam pak vedet, jak to dopadlo ;-) S tim oblekem to budeme mit podobne (Pavel ma obrovske ramena a porad je posiluje, tak nevim, myslim, ze v obleku bude vypadat jak strasak-kdyz to bude mit dobre pres ramena, bude to velke pres bricho....) no uvidime. Tady to nakonec nekupujeme, az doma (proste ho nakupy nebavi a dokud to nebude nutne, tak ho do obchodu s hadrama nedostanu! :-) ) Ale pry maji u OP Prostejov dobre obleky (za dobrou cenu) snad neco sezeneme a bude fesak :-)
Tak radek bude vypadat asi blbe,on taky rika,ze mku neslusi,ale ja mu rikala,ze mi je jedno v cem bude,ja rozhodne nebudu drazdit sve nervy a vybirat s nim,bo to je fakt des.Je jasne,ze to na vesaku vypada jinak,nez kdyz to oblece a je jeasne,ze kdyz mu obleky neslusi,tak hold ma smulu.Hlavne ze budu krasna ja :-D Jinak radek taky posiluje aby byla korba na svatbe :-D Jo a ja uz tloustnu,ale v prdeli,tak na prd,tak ted musim zhodit prdel a tlousnout v hrudniku :-S a uz se ti nejkaa prace rysuje??nebo nic neni?Drzim palce hlavne s tou praci ;-) Oznmaka pak hned dam,ale fakt to neni jak oznamka na svatbu ;-) Ale je to dobre,me se ten napad taky libi.Stejne polovina to zahodi a za rok uz to mit nebudou.Kydby bylo na me,tak bych to poslala mailem :-p
JO a vcera jsem si zkokusela typ drdolu co chci,jako jen ty vlasy tak chytit a asi to vyhraje.Je to jednoduche,nebude mi horko,kudrliny nechci.........jen tu ofinu mama zas strihnutou zubate.RAdek jak me videl s nuzkama,tak hned Co delas?Vis ze ti holicka rikala,at uz to nedelas sama :-D Ale pred svatbou si zajdu tady k holici si to ostrihat odborne.Kdyz me to tak bavi,se strihat.Ne ale ostatni,ja umim jen sebe :-D NO ale ason uz vim i uces.SEgra rikala,ze to ani neni slozite,tak to je dobre.Ona udela drdol,ja si pred udelam sama,musim si ofinu a predek zehlit bo se mi to krouti,tak to jen nazehlim. A bizu se mi zatim libi takove podlouhe nausnice a nakonci je mala kyticka a k tomu nahhreldnik,takovy jemny,ale vyrazny,tak uvidim podle satu,maji jich ve vice druhu.A tusim ze me to vyjde cele asi na 250kc.Uz si nepamatuj cenu a ani kde jsem to videla,ale bylo to v centru nekde.Zitra je u nas pcochod na sv.Patrika,ale moc se mi nechce jet bo mi malou uslalpou,tak neivm.ALe zas to bude urco krasne a obrovske
hej kde je kdo?Veru spi a za chvilu se vzbudi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
tak zatim spis po znamostech (vzdycky nekdo mamce rekne, ze bych mohla nastoupit misto nekoho kdo odchazi do duchodu nebo na materskou-takze zatim 2mista-jedno v ustavu pro sluchove postizene-v materske skolce a druhe -sestricka u obvodni doktorky-do zacatku by mi to stacilo a stejne bych pak sla na materskou...) ale uz si davam zivotopis na net a zacnu hledat intenzivneji!!! muzu delat sestricku, nebo v nejakem tom ustavu, nebo klidne neco s anglictinou...je mi to celkem jedno-hlavne neco a kdyz se mi to nebude libit, budu hledat dal-hlavne nesedet doma :-D I kdyz cerven budu mit asi tak nabity, ze si vsude dam nastup od cervence-at mam na vse cas.
Článek se načítá
Tak to doporucuji tu sestricku.Par znamych to dela pry supr.Vubec se nenaderes a vikendy volne a nebo skolku.ja delala ve skolce pro deti se s misenymi vadami a parada.Leto prazdniny,vsechny vikendu,vsechny prazdininy a plat kdyz nastoupis na plny uvazek ,tak dobry,TEdaa aspon v Ove ;-) A taky zadna drina a supr krasna prace.Ja se chci i tady vratit a dela ve skolce.TAkze pristi rok,od zari teda tohoto roku zacnu hledat,snad me nekde vemou aspon jako asistentku,mam blbou anglinu bos edim porad doma a pak casem si budu musest dodelat skolu,ale to uz neva
Profilova fotka
Jitu, divala jsem se ti na album-oboje saty jsou moc krasne (vubec se ti nedivim, ze jsi na pochybach-ja to mam stejne...cim vic se divam na albumy, tim vic menim nazor :-D Ale uz se mi saty siji, tak to mam za sebou. Kdybych sla ale do salonu, budu mit urcite tak 3favority, a kazdy tyden se mi nejvic budou libit jine. A kazdy tyden budu 100% presvedcena, ze to jsou ty prave a ze uz jsem rozhodnuta a uz to menit nebudu. Ale prisel by dalsi tyden a ja bych to videla jinak...to jsem proste ja :-D Simi, ja mam nejakou predstavu s vlasama taky, ale musim pockat az co rekne kadernice, co s tim vlastne pujde udelat...je to znama (sice jsem ji nevidela asi 10let, ale kdysi mela u nas v dedine kadernictvi a strihavala mne a dobre..tak pujdu k ni...muzu si rict jak si to predstavuju) Tak snad neco vymyslime...nejak s tou kytkou....a kdyz to nepujde sepnout (bo to mam kratke vzadu, tak budu mit jen celenku nebo sponku na boku a tu kytku na boku nebo tak neco...bude to zajimave,ale tesim se! ;-)
Profilova fotka
ahojky, byla jsem dělat cleaning, páč bydlíme v domě hrůzy s indama a jinejma lidma a nikdo po sobě zásadně neuklízí... blé, jsem se málem poblila. Tak já jedu domů 2. dubna jen na 6 dní a pak v květnu domů. už napořád. nějak mě to tu neba. lidi mi tu nesedli a anglicky jsem se nenaučila. doma je doma. jinak, ráno jsem objevila nový šaty. jsou z toho salonu, kde je mám zaplacený, ale jelikož majitelka je i návrhářka, tak nový stále přibývají. asi jsou přesně takový, jaký jsem chtěla. budou mi určitě a myslím, že slušet by mi taky mohly. Zkoušela jsem jich asi 10 a padly skoro všechny, tak snad...
Profilova fotka
jinak jsem ze SM kousek od Šumperka, tady v UK bydlím ve Watfordu severozápad Londýna.
Profilova fotka
Jitus-tak to se taky tesis domu, co? ja moc!!! (po skoro 5letech!) Takze tech 6dni budes mit pekne nabite! Ale jak uz jsem psala, kdyz to mas naplanovane, tak to zvladnes- a co nestihnes, dozenes v kvetnu. Jo a ty treti saty taky super- drzim pesti, at si vyberes a pak uz nelitujes (mozna az je vyberes tak uz se nedivej na fotky dalsich satu-tak bych to aspon udelala ja-jinak bych se z toho zblaznila :-D ) Simi, me by se prave taky libilo u te obvodacky (je to pry nejaka mlada doktorka) a v te skolce taky, tak snad to vyjde-drz mi pesti (moc bych to brala :-) ) Byla jsem v te skolce na praxi a byla to parada-ty mrnata jsou super!
Profilova fotka
no, já jsem tu od loňskýho léta, teprve, ale upřímě obdivuju vás, co jste tu dlouho, páč pro mě to je na hlavu. JJ, naplánovaný to je. skoro na minutu:-) Jak se nemám dívat na další fotky? :-D Jsem pořád na beremku :-D
Profilova fotka
no prave-ja taky....Pavel uz mi rika,at na ty fotky porad nehledim, ze uz jsem nemocna :-D a ja kazdy den projizdim nove pridane alba....zavislak... Jsi tu sama, nebo s pritelem (teda uz se snoubencem0? Jestli jsi tu sama, tak se nedivim, ze to tu dyl nevydrzis... my jsme tu spolu, tak to jde lip zvladat...ale stacilo :-p
Profilova fotka
Jsme tu spolu, potřebovali jsem vyčistit doma vzduch a dát najevo, že to spolu myslíme vážně. A taky jsme žili v bláhové představě, že si snad vyděláme nějaké peníze :-D Jinak Tom už dřív cestoval, byl na Zélandu a v Irsku, tak to byl spíš můj nápad, jet sem, ale už vím, že to byla blbost. Dobrá zkušenost a zkouša našeho vztahu, ale stačilo to. Tomovi rodiče zjistili, že to spolu vážně myslíme, tak mě vzali na milost a už se nemůžou dočkat svatby :-D
No ja uz na saty necumim,proste vyberu co mi nabidnou a pak uz zas cumet nebudu,bo bych dopadla jak v listopadu :-D Ja uz jsem tu dva roky,to leti desne rychle,pres dva a my tu uz zustanem,pac nemame nasetrene a doma neni prace.Jsme z Ostravy.Taky mame zarizeny cely byt a vsechno uz tady.RAdek tu ma dobrou praci a ja tady budu mit taky lip placenou.Nastesti my bydlime v dobre ctvrti,indove jsou prasata,to jepravda. Tak ja tak dlouho cumela na fotky,ze uz mi to vsechno prijde prave stejne.Takze vyzodba bude zeleno bila,kytka bud zeleno bila a nebo do ruzova,steny v restauraci jsou ruzova a zelena a ruzova ase hodi,mala bude mit saty ruzove asi a enbo bile.Tak to menit uz nebudu. Horor sjou ty saty,to je pravda. hej to vite jak vstoupili madari,rumuni do eu a prijeli do UK,tak v londyne vstuopla kriminalita o 600% :-D Tak aspon anglcani vi,proc jsou cesi rasisti.TEd si stezuji,ze nevi co s tim delat,protoze posilaji krast deti a ty nemuzou trestat ;-)
Profilova fotka
jj, už jsem to slyšela, dostanou byt a peníze a nemakaj a kradou... něco mi to připomíná... oni se prostě mají dobře všude!
jitus a co jste delali ze jste nic nevydelali?nesehnali jste praci?NO ja doufam,ze sezenu,protoze je tu cim dal vic lidi a min prace samozrejme :-| Mala si normalne na prochazce spletla mouchy z bublinama.My totiz doma delame proad z bublifuku bubliny=bubles,mala tomu rika baby a sli jsme ven a kolem kere litalo hodne musek a ona - jeeeee,baby :-D .Tak jsem ji vysveglila,ze to jsou mouchy,tak zas-pipipipi,jako ze ptacci.ty deti jsou porad tak zmatene.A taky si pri prebalovani stricla ruku do hovna a potrela siho po cele ]-( Kajsa,zijes jeste?nebo jsi zas nekde uzivas dovci??
Profilova fotka
děláme oba za minimálku, asi jako skoro všichni. takže nic moc.
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) simicak: Ahojky :-) Ta Vaše malá je ale číslo :-D A voněla si??? :-D Naší Dádě se zatim povedlo si do hovna strčit jen nohu, protože tak moc kopala nohama, že jsem jí neudržela nohy, tak do tý pleny ťápla, ale to je tak nějak normální :-) U vás musí bejt asi pořád veselo :-)
Profilova fotka
Veru od simicaka je nejlepsi!! Simi ziju, ale dostavam docela bobky ze skoly, tak jsem docela potichu :-p No proste jestli se cervence vubec doziju, tak budu taaakhle moc stastna. Jinak jsme ale dneska koupili oblek (je vlastne jen rezervovany, protoze posledni ve Vladove velikosti byl malinko poskozeny, tak objednali novy) - je takovy trochu leskle sedivy a moc to Vladovi sekne, tak super. Jsem rada, ze je to z krku. Botky a kosili si uz koupi vzdycky. Taky s Ter a Charmed objednavame nejaky veci ze svatbydekor a jinych - kamoska mi slibila udelat vyzdobu, ja bych jinak byla v pytli. Tak jsem ji udelala par ukolu do skoly, ona studuje dalkove a nejak nestihala ;-) Tot vse, tak se tu mejte a aji zdravim Jitus.
maicky,mala taky po sobe kreslila prvne.Je totiz zvedava,tak si zacina strkat ruce mezi nohy,pres pupek si tam nevidi. JO a vcera spadla nosem na stul,tak ho ma zas podreny,tak tam ma stary strup a pod nim novy a nove boty uz ma okopane.ALe to je tim,ze ted chodila v zimnich a ted ma botasky,tak porad pada a zakopava,asi nez je ochodi,ale nez je ochcoi,tak uz budem kupovat dalsi bo na tech nebude spicka Kajsa,tak ten oblek zavidim a co kupujete s holkama za vyzdobu?ja ted psala jedne holcine co prodava ty latky na stul,jako organzu a tak z Ostravy a za dobrou cenu.Jako nove zabalene a vsechny barvy.50cm siroky a 10 metru dlouhy vizelin za 110kc.Tak si koupim zeleny na stul a pak mozna bile na zidle,jako na masle.Ale to podle toho kolik bych jich ppotrebovala.KOlik myslite?kdyz chci jen okolo operadla udelal masli.Jako obmotat a vzadu aby byla masle.Staci metr na jednu zidli????Ja totiz nevim a zas nechci toho kupovat hodne,zas do vyzdoby tolik investovat nechci. TAkze budu mit na stle zeleny vizelin,pod tim bily ubrus, na vizelinu bile svicky obmotane zelenou stuzkou a na taliri asi zeleny ubrousek-takove jak jasou zamotane do rolky a privazany bilou masli.Uz mam jasnou predstavu a pocitam,ze me to tak vyjde do 500kc,coz je max.co chci do vyzdoby dat. Kajsa ,kdy hodis saty an tobe do alba?Maicky a ty uz saty mas??Nebo jeste ne?ja uz nevim
JO mas, ;-) Mas krasne sati a male celenka sekne.Ja doufam,ze ta nase brokolice se ji taky nauci nosit.
Profilova fotka
Simi, ta vase Veru je fakt cislo :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) simicak: Ahoj :-) O botičkách mi nemluv. U nás už to začalo taky. Zatim má teda jedny, ale teď v týdnu pudem koupit ještě jedny, protože ty první sme jí koupili z manžestru a jelikož jsou světlý, tak jsou jako pořád jako jetel a pořád je musim prát, tak aby měla na prostřídání, když se tyhle budou sušit. Jinak naše malá minulej víkend spadla na roh u baru... Je to bylo řevu. Jak dopadla, tak si trochu prokousla ze vnitř ret, tak ho měla beruška nateklej jak bambuli. No jo no, u nás teprve ty pořádný držkopády začínají, ale čim míň jich bude, tim asi líp. :-) Jinak já si šaty nechávám šít. Ve čtvrtek jdu na první zkoušku, tak se už nemůžu dočkat, sice vim, že to zatim bude jen našpendlený a nebude na tom poznat ještě co z toho vznikne, ale i tak se nemůžu dočkat. Nechávam si šít přesně ty co mam v albu, tak doufam, že se jim povedou. Ale jinak děkuju za pochvalu :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?