Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Jo ja kdysi barala mercilon,stal 500 a byl dobry,pak jeste neco,ale uz nevim ty nazvy.TEd pouzivame kondm a kdyz uz si budem sto pro jisti,ze druhe nechcem,tak si dam zavest danu a k tomu jeset kondom a sex jen jednou mesicne :-D
Profilova fotka
Teda holky, člověk si na chvilinku odskočí a hned plné stránky. Vítám Erteplu, to je dobře, že plánujete svatbičku v červenci. Pořád je tu tak nějak opomíjený. Já jsem byla na jaterkách na podzim, naposledny jsem byla někdy před 2 lety. Doktor mi říkal, že už se teď prý chodit nemusí, ale jak to tady čtu, tak si na to hezky budu myslet. sestřička je kamarádka a stačí jí říct a ona mi napíše vyšetření, který chci. Ten můj byl dřív super, ale v posledních letech chce mít všechno rychle hotové. Takže spíš chodím za sestřičkou, která mě vždycky uklidní a vysvětlí. Hned se jdu juknout do albíčka Erteply.
Profilova fotka
simicak: o tve sestre uz jsem si tu precetla, chudera. Ja uz svou vahu neresim, staci kdyz ji resi ma mamca :-( chapu ji, ze ma strach abych nedostala cukrovku atd, ale uz me ty reci otravuji. no a k jinemu tematu, vsecky saty co mam v albu jsou presne ty prave, nahore korzetek ale spojeny se sukni, v zadnem pripade lodickovy vystrih, zasadne rovny, a potom mirne se rozsirujici do A, mam prsa jakstaks pas se taky najde ale pod pupkem mi leze spek takze mam strach ze v techto satech budu vypadat jak v 5mesici, uz ted mi to par lidi reklo, jenze ja mam strasne rada pivo a ono to leze do bricha.. viz chlapi nad 30let od trom. žádné prášky neberu nesmim, nesmím žádný hormony aby se mi to nevrátilo, byl tu pokus, kdy mi dr dal nějaké jen s jednim hormonem,ale hned od te doby me zacla ta noha bolet a testy dopadli blbe, tak jsem se prasku vzdala ani mi to neva, jen si ted teta dela co chce, prijede kdy chce a zustane jak dlouho se ji libi,pokud ditě má přijít tak jej budeme vítat, muj chlap má mít dvojčata tak sem s nima. nejenže to maj v genech,ale řekla mu to i věštkyně :-)
Profilova fotka
tak nejdriv byla zamilovana, pak si ho jeste v te zamilovanosti vzala (i kdyz jsme ji vsichni rikali at si ho nebere-at s nim treba zije, ale nebere si ho) a ted, po 4letech manzelstvi mi tady brecela, ze si znicila zivot :-( (takze bohuzel otevrela oci a ted to vidi vse jinak) ale nikdy se nerozvede, protoze nechce a neumi byt sama nastesti mamka ma s nim spodni patro a my mame nahore (teda ted je tam segra s pritelem a budeme tam pak 4) zvlast kuchyn, koupelnu ,zachod a 2pokoje. (ale segra s jejim pritelem jsou super, takze v poho...) proste nebudu dolu chodit, kdyz bude doma (a mamca muze prijit nahoru k nam kdykoliv- i kdyz to mi taky poleze trosku na nervy-prece jenom uz jsme tady zvykli dlouho sami) praci si chci hledat uz driv (neco mi zkousi domluvit mamcina znama a pak zkusim pres net neco...) a kdyz neuspeju, tak az doma-bude to asi dost na nervy ale nemuzeme tady byt vecne (proste se toho nesmime bat a snad to nejak pujde :-) ) a saty- predstavu mam- rekla jsem to Barbare (to je ta znama), ukazala ji spoustu fotek co se mi libi, pak i co se mi nelibi, aby mi neusila neco, co nechci :-N ...no a ona ted zkousi nakreslit par navrhu a pak se zase sejdeme a uvidime...chci je mit spis jednodussi, s malinkou vleckou (podobne byly ty plesove,co jsem si zkousela) ale uplne jasno jeste nemam (chci korzet ale porad uvazuju, jestli by mi neslusely vic s vystrihem a za krk nez rovny korzet...to musime jeste nejak vymyslet) no a ona ted objednala vzorky latek a tu si pak vyberu (a to jeste taky nevim, jestli bile nebo smetanove)...
tejrar,jak to ze se ted chodit nemusi?Porad to jde na jatra a jeste na plno veci.TAky se ma pri antikoncepci chodit kazdy rok na vysetreni prsou,tuism ze mamograf,neob neco taoveho,protoze antina zvysuje riziko rakoviny prsu a plati to i pro mlade,ja na to taky chodila,ale to se musi platit.AEl zdravi je jen jedno.TAkze si to nech udelat ty jater.testy.to je fakt dulezite,bez nich by se antina nemela nai predepisovat,muj dok.byl lprimar,sice arogantni debil,ael zas na takove veci hledel. Jsem sezrala asi kilo van.zmrzliny a ted je mi zima :-S
Erteple,tak to ti asi sedet nebudou.SEgra mela korzetove a mela trosku podbrisek,je stihla a slo to videt.AEl zas kdyz budes mit dobry korzet,tak muzes pupek stahnout,teda si myslim,tak se to prece kdysi delalo,ne? Raduz,ja chci uzke,bez spodnicek,korzetove,ale v kuse,neco jak mas v albicku a stopro bile.Ja si ten strih zkousela tak,ze jsem si obmotala prosteradlo kolem sebe,pres prsa,pas a boky jsem to mela uplne a pak volen spustene do acka a sedelo to dobre.TEd uz je jen sehnat :-S Erteple,dvojcata??!!Zrovna vcera jsem se bavili s RAdkem,porodila jeho spoluzacka,ze se vsichni tesi na mimi,ze to ej roztomile,ale ze nikdo nevi do ceho leze.My se kdysi s kamoskou bavili,ze by sjme chteli taky dvojcata,ted uz obe mame deti a obdivujem ty co dvojcata maji.Jedni znamy meli dvojcata a tatinek mel s nima nocni a maca deni,ponevadz se budlili na krmeni opacne,takze oni nemohli spat.Nase Verunka se do pul roku budela v noci i pres den co hodku a pul na krmeni a pri predstave,ze jsoud ve,tak fakt klobouk dolu.AEl zas to budes mit jednim vrzem ;-) Stejne vam zavidim,ze jeste mate pred seb ou to tehotenstvi,prvni porod,male miminko..........jeeeeee.Jsem zvedava,kdo z vas bude prvni
Profilova fotka
Já nevím, to mi řekl doktor. Sestři mi tam napsala i jiné testy a naštěstí vše v pořádku. Tak budu chodit pravidelně. Na podzim mám takový kolečko po doktorech, tak to tam připojím. Chodím každý rok na sono prsou, ale právě, že už mi to teď napsat nechtěl, tak jsem řekla sestřičce a ta mi to napsala. Teda on by mi to napsal, ale zaplatila bych to. Ségra s mamkou chodí do mamo poradny a vše bez problémů. Na gyndu s tím vůbec nepřijdou. Ona jim prsa prohmatá, udělá sono a ještě i něco povypráví. Mamce dělá jednou za (nevím kolik) i mamo. Dřív jsem brala Gravistat a když jsem přecházela k novému gyn., tak mi říkal, že jsou moc silné a že to pro mě není a předepsal mi Belaru. Bez problémů, skoro vůbec nekrvácím, žádné bolesti, nic. Jen ta chuť na sex by mohla být větší. No jo hormony. My jsme s Járou hráli scrablle a já u toho spořádala pěknou miskou pistácií. Ale vyhrála jsem skoro o stovku :-D
Profilova fotka
brisko z piva- to bych mohla vypravet (ne ja ale Pavel uz ho ma :-D takze to nemusi byt chlapi po 30 -Pavel ma 29...a pupek je tam :-D ) ale protoze mu to porad rikam :-N ,tak se rozhodl, ze zacnem chodit do posilovny a pupek pujde dolu (a on kdyz si neco umane, tak to dodrzi) - uz se tesim na tu posilovnu...chceme chodit aspon jednou tydne...prece jenom tady sedime porad doma, tak to bude prijemna zmena (akorat ten oblek asi budeme muset koupit pozdeji-at ho pak nema veliky) :-N
TEd jsem se koukala na tu modrou strechu,to nove,a fakt nektere baraky bomba,hned bych jeden brala.Ale to bych se musela bohate vdat. Tejrar,kde vy budete bydlet po svatbe,vy kupujetre byt,ze?uz v tom ma maglajs. No jo,antina je svinstvo,ja mam nastesti menzes pravidelny i bez ni,ale to kravaceni je fakt hruza.To mas supr teri,ze mas znamou sestricku,takt o ty jat.testy fakt delej,je to hoooodne moc dulezite. A rikala si dok.ze nemas chut na sex?Treba by ti dal neco jineho a nebo neco poradil.
Tak ja budu chodit od ledna s malou jednou tyden na bazen,jsem se rozhodla apak si najdu nekde play group.To zas bude penez,ale je topro nas kvuli angliny dulezite a taky abych doma nezblbla. Holky,mate nekdo premenstruacni syndrom?ja jo a je to hruza,jsem uplne agresivni,vybusna a fakt bych nechtela byt se sebou v te dobe.Nekdy delam,ze si vypnu mobil a s nikym nemluvim a jskem jen zavrena doma,no ted uz to nedelamprotoze to nejde.Taky bych na to neco potrebobala
charmed,marluci a kajsa nebudou stihat,jak si v novem roce sednou k pocitaci. :-D
Profilova fotka
teda holky s vama se tu i clovek nasmeje. no abych vysvetlila ty dvojcata. ja do 15ti byla strasne zasadovat. kdyz jsem chodila s prvnim klukem tak jsem mu rekla ze sex az po svatbe a to tele si me chtelo v16ti vzit, je fakt ze on byl o 4 roky starsi, ale i tak, pak sem se seznamila na vesnicke zabave s ondrou, furt jsem mu vykladala, ze me osahavat nebude a ze nejdu s kazdym a zase sex az o svatbe :-N :-N ja se do ted divim, ze neutek. no a za 14 dni jsem male oj..a ja ho na aute, nakonec jsme skoncili nekde v prirode :-( nejhorsi prvni sexualni zazitek, nejen ze jsme hledali veci, pradlo, mobily ale i kondom :-( nasli jsme ho na opacne strane nez jsme byli :-( prvni zasada porusena, pak jsem si vzdycky rikala, ze nebudu nikdy chodit s modrookym blondakem bo jsou to jen šapmónci, Ondřej je modrooký blonďák, druhá zasada v pr... a nakonec jsem říkala, že nikdy nechci chlapa co má v rodině dvojčata, kdyby se nám narodili 2 dítka tak jedno utopím jak kotě. a vypadá to že třetí zásada je tam kde první 2 bo ondruv děda je z dvojčat. chapů že to nemusí vyjít, ale ta věštkyně mě dostala na plné čáře :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
To teda nebudou, já tu nebyla chvíli a nestíhám. No chystáme se po Novém roce na to vlítnout. Máme jeden byt vyhlídlý za Prahou, a druhý v Praze. Pořád volný, asi 2 bloky od Járových rodičů. První zkusím ten v Praze, hlavně cenu a taky stav. Ten za Prahou je nádherný, celý po rekonstrukci a za dobré peníze, jen je tam už někdy od září a stále volný, tak je mi to podezřelé. Třeba budou nějaké problémy s odkoupením a tak. No uvidíme, ale už se těšíme až budeme sami. Takhle je to náročný. No neříkala, bavila jsem se s několika kamarádkami a jsou na tom stejně. Jedna loni vysadila a mohla se usexovat a před tím nic. No jo a teď je těhotná. Závidím.
Profilova fotka
Ondra jel do mesta do NJ a na parkovisti jej zastavila cikánka, že mu řekne budoucnoust, Ondra nechtěl, a když kolem ní procházel chytla ho za ruku, ondra se zastavil a ona mu začla říkat minulost, že se poprvé skutečně zamiloval, ale že ho ta láska podvedla s nej kamošem a že ho to hodně bolelo, ale vše přebolí a s tou dívčinou se k sobě vrátili a jsou opravdu štastni, pak mu řekla, že do týdne přijde bohužel špatná zpráva a že se z toho zhroutí, ale nakonec vše přebolí, dívka kterou miluje mu pomůže, a s tou stejnou dívkou bude štastný a bude s ní mít dvojčata kluky, zní to jak pohádka, ale ona mu to fakt tak řekla, ta holka co mu ublížila jsem byla já, v jeden den jsem se s ním rozešla a začla chodit s jeho kámošem, ale do 3 měsícu jsme byli zase spolu, do týdne oopravdu přišla špatná zpráva, mamča mu volala, že se děda zabil... ondra se z toho opravdu zhroutil bo k sobě měli hodně hodně blízko a to i výjmečně kouřil... takže už nás čekají jen ti kluci dvojčata :-)
Profilova fotka
Je, dvojčata. Járova mamka je taky z dvojčat. Nechci dvojčátka, nezvládala bych to. Ani našeho malého pořádně neumím vzít do ruky, natož vykoupat, přebalit. A když jsem ho krmila, tak mi přesnídávka skončila na autosedačce místo v něm.
Profilova fotka
to nebudou- jsme se dnes rozjely,co ? :-D ja jsem nastesti v pohode- akorat mam vzdycky hroznou zravku asi 3 dny pred a nekdy blbou naladu,ale jenom nekdy a jenom trosku.... ja jdu vyvencit psy a pak uz asi na kute-uz z toho pocitace svidram ,tak dobrou noc, zase zitra pa
Tak to ja jsem naprosto nezasadova.Ja vzdycky rikala,ze nez se vdam ,tak si poradne uziju.TAkze jsem zacala se sexem ve 14,po stredni jsem to rozjela ve velkem,same akce,parby,ruzne vztahy,zkusenosti a ted uz jsem napul vybourena a muzu se klidne vdat,protoze jsem zkusila uplne vse a udelal vse co jsem chtela a i samozrejme nechtela. Chlap se vratil z roboty,tak jdu delat,ze neco dealm.TAk cus zitra holky
Profilova fotka
Dobrou noc, pa pa zítra.
Profilova fotka
krásné odpoledne přeji všem x-)
Simicak, já jsem tu ještě letos ;-) Tak mně gyneokolog nikdy jaterní testy nedělal :-| To si o ně musím říct nebo jak? O sexu...jednou máma přišla a sedly jsme si na pokec když jsem měla první menstruaci (dodávám, že v 10 letech). Ale já už všechno věděla, tak jsme si pokecaly :-D No a v 15 jsem po ní chtěla antikoncepci, protože jsem měla do té doby vždycky hrozný menzes (bolesti, křeče, krve jako z vola...) A tak jsme spolu zašly na gyndu a hotovo. Brala jsem Pramino a asi tak před rokem a půl jsem zkusila něco jiného, ale nevyhovovalo mi to. A tak jsem nebrala vůbec. protože jem zjistila, že mi HA sebrala chuť na sex a když jsem ji nebrala, tak jsem byla jako veverka. Až teď beru...hmmm....Triregol, myslím že tak se to jmenuje. A zatím dobrý. Jo, o dvojčatech mi ani nemluv. Po ženské linii je to tak, že dvojčata obskočí jednu genereaci. Tak to prostě je (říkali doktoři). Ale u mužů je to jinak, tam může mít dvojčata každá generace. Tak a teď vám taky ještě řeknu, že já dvojčata nechci!!! Jenže....máminy ségry, mé tety, jsou dvojčata. Já mám mladšího bráchu, tudíž nejsem z dvojčat. A vztahuje se na mne pravidlo ob generaci. Tak a když k tomu přidáte fakt, že Michal je o 5 minut mladší dvojče svého bratra. Tak co vám vychází? Sakra velká pravděpodobnost, že budu mít dovjčata, prý tak 85% minimálně. POMOC!!!!! Jinak mně se vždycky líbili modroocí nebo zelenoocí blonďáci, ale vždycky jsem chodila sčernovlasým a tmavookým klukem. Přesný opak Erteply, jinak tě tu vítám. A musím na sebe prásknout, že Michal je první kluk (a poslední), se kterým jsem spala (když nepočítám bráchu a jiné kluky, se kterými jsem sdílela lože při akcích - podotýkám, že naprosto nevinně). Je tu dneska vůbec někdo?
Jo, jinak jsem taky ryba, 15.3. mi bude 24 :-)
Profilova fotka
Nazdárek, tak tos mě teda Charmed nepotěšila. Já taky dvojčata nechci, ale Járova mamka je z dvojčat. U nás v rodině jsou taky nějaká, ale vzdálená. No budu doufat. Včera jsme byli hlídat naše 2 chlapečky. Jája (8 měs.) je prostě úžasný. Je to takový mazlík, který se pořád směje a má hodně rád Járu. No jo, lépe mu je u chlapů než u ženských. Lukýn nemohl usnout, tak jsme poutěli Pata a Mata (potají) a pak si mi vlezl na klín (on není vůbec mazlicí, tak jsem se hodně divila) a začal mi klimbat a pak šel SÁM do postýlky. Ale trvalo to. Asi až do 22. Jo, s tím sexem jsem na tom jako ty, taky nemám při HA chuť. A Jára jí má pořád. Tak to jsi o 14 dní mladší než Jára, jemu bude 1.3. 24. Já jsem o 8 měsíců starš, 1.8. A Járův brácha je 1.9. Samé jedničky. Jinak přeji všem krásného Silvestra a ať se nám ten rok 2008 pořádně vydaří, snad neodpadnu před půlnocí jako loni, Jára mě musel křísit. To byla ostuda. :-D
Terjar, super, že jsi tu taky. Já jsem si dneska přinesla DVD přehravač a od rána čučím na filmy. Už mne z toho bolí hlava.
Profilova fotka
Je, to tě obdivuju. A jaký filmy už máš zkouklý? My včera koukali na Pata a Mata :-D
Královna, Mrňousci, Transformers, Divočáci...
Profilova fotka
Tak ani jeden neznám. Co plánujete na večer? K nám měli přijít nějací známí, ale volali, že jsou oba nemocní a mají antibiotika. Tak nás tu bude méně. Jen rodina a jedna kamarádka a ségra s přítelem. Je mi to fuk, Silvestra nijak moc neprožívám.
My Silvestra moc neslavíme. Jsme zalezlí v pokoji, na gauči, čučíme na filmy a o půlnoci si s rodiči připijeme. Kámoši nás tahají ven, ale my na tohle opíjení se nejsme. Ale až budeme mít ten baráček, tak budeme slavit u krbu a nyvlezeme z pod peřin :-D Silvetsr je jen další další, kdy se ale na veřejnosti toleruje, že je člověk opilý.
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že nejsme divní jen my. I když Jára by klidně někam šel, ale já na to fakt nejsem. S kamarády se stýkáme celý rok. Já sedím u PC a Jarouš hraje PS. Pak přijde ségřin přítel a budou hrát spolu. Teď šli nakrmit Maxe. A na sedmou přijde kámoška, posedíme a popovídáme. O půlnoci připijem a půjdeme do hajan. Včera, vlastně dneska, jsme šli spát až v 1. Do půlnoci jsme hlídali a než se přenuseme přes celou Prahu, tak to chvíli trvá. krbík vám pak budu závidět. Taky už se neskutečně těšíme do svého, ale ještě si chvilku počkáme. Snad to papírování a vyřizování nebude trv at moc dlouho a do svatby už budeme bydlet.
Já šla spát v půl 12 a Michal přijel z Vídně v půl 1, takže se mrcasil do jedný po pokoji...tak jsem toho moc nenaspala. Tak my začneme teprve papírovat a stavět budeme asi tak ve 2009, ale už teď bychom si na ten pozemek chtěli něco vybrat a předělat plán podle představ. Budeme papírovat spolu. Já ani nevím, kde začít. V lednu zaplatíme prarodičům peníze za pozemek a chatu a pak vůbec netuším, co dál.
Profilova fotka
Já taky vůbec netuším, jak to chodí. Pár známých mi doporučovalo právníka a nějakého hypotečního poradce, tak asi využiji. Jeden byt je bez realitky a druhý s. Nejdřív budu ale volat na ten pražský bez real. Je to hrůza. Tenhle rok bude ve znamení velkých změn. Celkem se těším na příští rok touto dobou, už se všemu snad jen zasměju. A navrch se vůbec netěším ve středu opět do práce. Ranní vstávání, hodně práce a šéf chce pohovor. Doteď mě osvobozoval, ale po 5 letech už chce i mě. Trvá to tak hodinu a prostě tě sjede a že mě sjede. Už naznačoval na firemním obědě, že jsem podala výkon, který se očekává. On prostě vidí jen ty výstupy, ale že někdo musí napsat smlouvu, odeslat, vystavit objednávky, faktury, obvolávat... to už nevidí. Spíš ho zajímá co kdy bude vytištěno a dovezeno klientovi. Takže spíš chválí grafika a "svojí manželku", která tvoří texty... Ale práci mám moc ráda, i když občas jsem tak vytočená a mám sto chutí k tomu něco říct. A jak se vlastně domluvíme na tom srazíku, snad se Kajsa ukáze brzy. Z Prahy jsme asi jenom my tři, že?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?