Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
charmed, tady taky pěkně leje, opět. a přeji vše nej nej k narozkám. ode dneška přesně 4 měsíce a budu paní Hanušová, :-D já jsem na netu na realitách každý den, ale tam, kde bych to chtěla já toho moc není. :-( už mě to tu neba, zítra jedeme pryč, tak musím dneska ještě zabalit, vyžehlit atd. a tady sedím a nemám do čeho píchnout. už mám vše zase hotové. je mrtvo, krom teda telefonů, ty zvoní pořád. nevím, co ty lidi pořád otravujou.
Terjar, děkuju! Já na to mám 4 měsíce a 5 dní. Docela to letí, viď? :-N Buď ráda, že jedete pryč. Aspoň vypadneš z Prahy a budete v přírodě, i když teda asi bude pořád lít jako z konve. Já bych to tu taky nejraději zabalila, ale musím vydržet do 4 pm :-( Aspoň že je po třetí hodině docela klid a můžu si zalézt dozadu do kamrlíku a koukat z okna nebo si číst.
Profilova fotka
já to mám taky do 4. šoupu ty hodinu očima. já mám teď rozečtenýho poslední díl Harryho Pottera. četla jsem všechny, tak musím i ten poslední. na to se těším, bude sranda. tam je vždycky sranda. chceme grilovat, tak snad se to počasí umoudří. naštěstí mají udělaný takový přístřešek, kde se dá sedět, i když prší. a mají dva retrívry, na ty se těší Jára. v pátek bychom rádi nějaký výlet, asi katakomby v Táboře. už jsem nebyli za Prahou ani nepamatuju. už aby bylo pěkně a mohli jsme zase jezdit na víkendy na chalupu. člověk si tak krásně odpočine a prospí, čerstvý vzduch, to ticho....
To já si chtěla Pottera půjčit v knihovně, doma nemám ani jeden díl, ale oni ho mají zamluvený snad na rok dopředu. My byli v sobotu na chatě u tchána, celé odpoledne jsem plela a Michale doloval balvan a pak na něj vykopal hlubší díru aby nebránil na cestě. A pak jsme dojeli domů a padli únavou. Tomu se říká jarní vzduch a pobyt v přírodě :-D
Profilova fotka
ségra má všechny díly, tak jsem hned u zdroje. já se chystám do knihovny až ho dočtu. už jsem přečetla všechny knihy, co ségra dostala k narozkám. čte od Jeffreyho Deavera psychologický romány, jsou fakt dobrý. ten člověk je neuvěřitelnej, mě by takovéhlë zápletky ani ve snu nenapadly. my jsme v sobotu byli u babi s dědou slavit a v neděli jsme byli reklamovat žehličku, co jsem dostala k Vánocům od Járy (vydržela fakt dlouho, no hlavně, že Tefal myslí na všechno) a pak u tchána s tchyni. Jezdíme k nim skoro každý víkend tak na hoďku. aby viděli, že budu spořádaná dcera :-D . A jinak pořád tvořím květináče, zrcadla, zvonkohry.... :-D . Svoje už mám hotové, tak ještě mamky. ta jich má nakoupených snad ještě 10. Má v bytě kolem 30 kytek a na všechny se musí udělat. a taky přesadit.
tery,je to podmorsky svet,neco takoveho.jsou tam akvrakrka,je to krasne nasvicene a maji tam chobotnikcy,velkoku zelvu,tak kde je ta zelva,tak ti akvarkem prochazis jak by skrz,tak to je bomba jak ti p lave nad hlavou a pod nohama.My tam byli uz loni a mala byla vykulena a vstupne je fakt drahe,ale mala to ma jeste zadarmo,tak aspon neco.ALe jsou to prasata s temi vstypnymi.Jestli bude v patek pek ne,tak chcem taky vypadnou nekde na vylet,alel pochybuji,ze bude pekne. Ja priletim sedmeho,tak o dva dny drive.Uz jsme volali thcanovi,takpro me prijede vlakem do prahy a pomuze mi s vecmi,tak supr,snad ale neprijede i s tchyni,tu se mi moc nechce poslouchat.No hlavne ze mi nekdo pomuze s kufrem a s vecmi do vlaku.taky jsme objednana uz i na gyndu,pujdu snad po dvou letech a pul,tak snad bude vsechno ok.TAdy me neprohledli a ni po porodu a ani po potratu a taky mi musi dat neco na ty moje blaznive hormony.Ale je to soukromy gyndar a pry supr,segra tam chodi a vim ze znama taky a ze si to nemuze vynachvalit.Je to pry neco jak ordinace v ruzove zahrade :-D Charmed my zrovna dnes koupili novy fotak bo ten nas jak blesknes,tak nez to vyfoti,tak mala uz je v ji nem pokoji a nebo uz spi :-D Kupujem kodak i s fototiskarnou asi za 2000kc z usa a je pry dobry.ja tem cislum moc nerozumim.Ma 10 zum ci co a pak7megabajt :-D Jsme to asi blbe naspala,no ale je lepsi nez ten co mame ted.
JO a na saty jdu v patek 11.dubna x-)
Simicak, já mám na tom foťáku nějak špatné ostření. Jakmile na něco zaměřím, tak se rozostří a pak se nezasotří. Takhle rozhašený jsem si toh všimla před pár měsíci, ale asi se to nezlepší. A je starý 6 let,tak asi budeme shánět nový.
Profilova fotka
já se chystám na gyndu na konci dubna, na podzim jsem měla tu cystu, tak jsem tam byla pořád, mi přijde, že to strašně uteklo. a na květen se chci objednat do mamo poradny, aby mi udělali sono prsou. ale už si tam zajdu v dubnu, mají dlouhé objednávací lhůty. teď mi volal šéf. chtěl vědět, kdy mu končí splatnost nějaké půjčky, co si loni vzal. jako bych to já mohla vědět, když jsme tu smlouvu ani neviděla. a taky mi řekl, že když tu není, tak si dovolenou brát nemusím, že si mám udělat v pátek prázdniny. no jo, je odpočatej, tak má dobrou náladu. to by ještě mohlo přijít i přidání :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak nakonec jedu na ten prodloužený víkend asi sama. Jára nedostane dovolenou, protože jsou údajně někteří kolegové nemocní. včera byli všichni chlastat a Jára přišel v 10, takže spíš je to asi tak, že jsou společensky unavení. vedoucí mu řekl, že by bylo fajn, kdyby přišel i v sobotu. takhle je to ale pořád, už mě to fakt s..e a Jaroslav si neumí duponout. to možná ani nevyjde svatební cesta v Maďarsku, kterou už máme od ledna objednanou. já jsem tak naštvaná, moc jsem se na to těšila. oba potřebujeme vypadnout z Prahy, mám nervy jak špagáty. ]-(
Tak si pro Járu přijeď za ním do práce. U Michala to fungovalo. Měli v práci nějaký stres a i když si Michal umí dupnout, tak říkal, že to u šéfa asi neprojde. Tak se ho ani neptal, jestli si může vzít dovolenou. A tak jsem tam před polednem zajela autem a vyžádala si jeho šéfa a tomu jsem sdělila, jestli by nemohl udělat vyjímku a pro dnešek ho pustit. Trochu jsem zalhala, že Michal o ničem neví, že to bude překvapení a tak. A šéf ho skoro vyhodil ze dveří, aby už byl pryč :-D A kdybyste tam jeli až v sobotu, že by Jára byl v ten pátek v práci, ty si udělala věci doma a odjeli byste v sobotu ráno?
Profilova fotka
já jedu dneska s mamkou. vidíme se s nima tak dvakrát za rok a chtěli jsme si to teď o ten jeden den prodloužit. teta si taky vzala dovču a zítra jsme chtěli na nějaký ten výlet. já jsem udělala všechno včera, dnes jen vyžhlím. my se v neděli po o vracíme do Prahy, tak v sobotu už to nemá cenu, škoda benzínu a auto by asi opravit nestihli. musí se nějak rozříznout výfuk někde uprostřed auto, vyndat to a zase navařit, či co. ten kamarád s tím počítal na zítřek. to je tak, když se člověk na něco moc těší. pokud by přijel zítra odpoledne, tak by to snad ještě udělali, ale já tomu nevěřím, když by ho potřeboval i v sobotu. to těm klukům teda pěkně děkuji, idioti.
Článek se načítá
teri: to Jaroslav mě pobavilo, jsi na něj hodně naštvaná co? Ale nedivím se ti. Chápu, že tě to mrzí :-(
Profilova fotka
Ahoj berušky, tak mám chvilinku možnost net, bohužel můj má teď tolik práce, že mu tady nechci sedět a v práci zaškoluji novou sílu tak taky není čas. Už mám konečně svatební šaty. Dala jsem na vaše rady a vykašlala jsem se na to co bude :-) , i Ondra mi říkal ať to neřeším, ( myslám kartičky a jídlo zda bude véča i raut nebo jen raut). Ondra mi řekl, že je to starost rodičů tak ať si to vyřeší, a má pravdu proč bych se měla trápit já, když na mě se stejně moc nedá. Takže se starám o své věci. Dostala jsem zase chuť se vdávat :-D a tal zařizuji. šla jsem s kamarádkou omrknout nějaké šaty bo jsem se o tom bavila i se ségrou a ta mě naprosto pochopila a řekla, že když nemůžu mít na svatbě to co chci ať mám alespoň šaty a že svatební dar od ní budu mít 4litry na šaty, takže si prý klidně mám vybrat i dražší. u mamči to nějak obhájíme nebo prostě cenu neřekneme. nakonec mám nádherný šaty čistě bílé úplně nové ještě je nikdo neměl ( šlo to vidět, ta bílá oproti ostatním šatům zářila. a stojí 8.000,- což je super cena. v úterý si je jdu zkoušet a zarezervovat. budou upravený, teď je tam zip a já budu mít šněrovačku,( mám je i v albu) za 3 týdny už si chceme koupit prstýnky. v práci budou premie tak ať už máme něco za sebou a už uvažujem i o pozvánkách, ale to je asi ještě brzy. A jak se vede Vám co bydlení a přípravy, jak pokračujete, jen shrnutí, nějaký perličky? bohužel opravdu nestihám číst, omlouvám se. :-(
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Terjar: Ahojky, u nás to neni většinou jiný. David sice je soukromník, ale taky neustále nemá čas a když se na něčem dohodnem, tak na to většinou zapomene... Je to na prd. Už mě to taky vytáčí a kort, když máme malou. Mu vždycky říkam, ať se nediví, až jednou příde domů a malá řekne: ,,Mami, to je ten strejda, co nám nosí ty penízky??¨ Já vim, že peníze potřebujeme a teď kort, když chceme baráček, ale myslim si, že by se to nezbláznilo, kdyby jednou za tejden přišel třeba aspoň ve tři domů a pak s náma chvíli byl. Jo, začátky jsou těžký, ale pak to snad bude lepší :-) Aspoň mi to slibuje :-) Tak snad to dodrží. eteple: Ahojky. Jsem si četla co jsi napsala. Ty nemůžeš mít svatbu takovou jakou by sis přála? To ti naplánovali tvý nebo přítelovo rodiče? Jinak příští týden by nám už měli přijít prstýnky, tak se na ně moc těšíme, tak je pak dam do albíčka :-)
Profilova fotka
ahoj holky, zdravim Erteplu, uz jsem si rikala, jak to asi u vas dopadlo-takze dobre s novou chuti do svatby-to je super!!! A podle obrazku sis vybrala moc pekne satky! Ja jsem dneska nakoupila obalky a papiry na oznameni (nakonec jsem koupila fotograficky papir, protoze jsem zkousela vsechny mozne varianty a na tom lesklem to vypada nejlip). Oznamka zacnu tisknout asi za 14dni-potrebuju na to takovou tu rezacku a tu ma kamoska doma a ted je na dovolene... Jinak jsem si vcera domluvila fotografa-je sice o neco drazsi, nez jsem chtela (3400,- za 25fotek+100na CD) ale foti nadherne fotky (a je takovy ten co vymysli kraviny a srandicky...proste presne podle mych predstav, tak snad to vyjde) jen doufam,ze se mi ten rozpocet moc nenafoukne :-D
raduz: tak to je super, další věc vyřízená. Ta cena je náhodou hezká. ;-)
custe baby, tak nam dnes dosel novy fotak s foto tiskarnou,tak jsme hned vytiskli par fotek a zacinam male delat album :-p .Tomu se rikaji fofry :-D Ale asi na ni budem delat i oznamka,jsou tam nejake ramecky a tak a jen se tam vlozi fotka a text a je to.Zatim jsme si vybrali takove barevne s ufonama vesmirnyma raketama a mame tam vlozenou nasi pekne debilni fotku,ale vypada to dobre x-) Tak pak az si rozmyslime co to teda nakonec bude,tak dam vedet a hned to tady vlozim.. Vcera jsme byli v tom morsekm svete,dali jsme za vstupl asi na nase 1200kc a mala se na rybu ani nechtela podivat.Teda loni jak mela 9mesicu,tak ji to vic zajimalo a z akvarka se nechtela ani odlepit.Ale bylo dobre,byli jsme taky v italske na obed,koupili male boty,kloubouk a ja celenku,kterou si porad sundava,ale budu ji trenovat ]-( To je mazec,jak jsou ti fotografove drazi,jeste ze me foti ta kamoska,sice nevim jeste z akolik,ale urco za rozumnou cenu a fotek kolik chci.Stejne si asi necham vsechny na cd a pak si je udelam.Jeste uvidim,jak se spolu domluvime.Sice budu jeji prvni svatba,ale za je to kamoska,tak ji budu buzerovat na plnou hubu :-D ;-) Chudak,nevi do ceho jde. JO a ostrihala jsme si ofinu a divala jsem se vcera na bizu k sastum a nasla jsem tu toho hodne a za doboru cenu,tak pak koupim az podle satu jake budou.Pani uz se mi to krati a RAdu bude jediny emigrant :-D ,teda na cas aspon. Erteple,jiank saty moc krasne podle fotky,uz sem zvedava,jak tam budes ty v tech krasnych satickach v albicku. Maicky,tak si tatka uzije treba az toho druheho dropka co budete mit jednou.Ja to nastesti tak moc nezname,Radek obcas volno ma a kdyz ne,tak nespi mezi nocnima moc a je s nami a kdyz ma volno,tak vyletujem.A hlavne malou koupe kazdy vecer,uklizi s ni pokojik ,tak si ji uziva taky dost.Ale to je tim,ze dela jen ty nocni prevazne a pres den je chudak doma,nevyspany,ale doma. Tery,pak napsi jaky byl vikend,taky jsme se s tim Jaroslavem pobavila :-D Ale treba vyjde ta svatebka a poradne si to pak uzijete ;-)
hej ja jsem toho napsala,jsem ale sikovna holka :-D
Profilova fotka
Simi to jsi sikovna ;-) nam uz konci dovolena-skoda (sice jsme byli jen 3x ve meste, kde jsem trochu udelala pruvan v penezence :-N a na zadny vylet jsme nevyjeli, bo prvni polovinu tydne hrozne foukalo a ted tu prsi :-| ) ale i tak v pohode.... Normalne jsem jukla do kalendare a uz jedeme domu za 10 !!!! tydnu :-) To je parada....vcera jsem mela blbou naladu, tak jsem si ji sla zlepsit balenim (sbalila jsem knihy, dvd, hry na pocitac a asi tak polovinu hader co mam-ty hezci jsem si jeste nechala ve skrini) a musim rict, ze se bojim, ze se do toho auta nevejdeme :-N mam plnou krabici (velkou) tech dvd a knizek, pak plny kufr a takovou tu "polskou" tasku hader a porad mame plne skrine...tak nevim, bude to trochu orisek to vse narvat do auta! Jinak nas boss uz shani nove lidi misto nas, a tak nam tu sem chodi kazdy den nekdo okukovat cottage, takze musim mit porad uklizeno (poradek mam moc rada a v podstate mam porad uklizeno,ale obcas si neustelu, nebo neumyju nadobi, nebo tak ....a ted musim porad ]-( ) My, kdyz jsme sem jeli jako au-pair, tak jsme vubec ani nevedeli, jak to bydleni bude vypadat.... Takze uz tu byli Bulhari (ale ti meli male dite, takze je pani sefova nechtela), pak Cesi (ale to zas nemohla sefka vystat tu holku-i kdyz me prisli v pohode) a dneska Polaci-kteri zatim vyhravaji...takze to vypada,ze je za par tydnu vezme a my asi budeme bydlet nez odjedeme s nima ]-( Teda tak to aspon vypada, protoze si nemyslim,ze si je da k sobe do domu...doufam ze jo, ale jak ji znam....No uvidime...Polaky moc nemusim,ale zdali se mi sympaticti...Tak az tady budu nadavat a ulevovat si, tak se nedivte, prece jen budeme bydlet s uplne cizima lidma nekolik tydnu, tak to bude zajimave :-S Ja jsem se byla zase strihat +melir a opet je ze mne clovek :-) Konecne! Vubec nebyl cas-kdyz se clovek barvi u kadernika, trva to skoro 3hodiny, tak jsem mohla az ted o dovolene... Jo a nasla jsem kytku svych snu(je v albu), ale bohuzel jsou tam seriky, ktere by sice v srpnu sly sehnat, ale ta kytka samotna by pak stala 3000,- takze nejsem blazen a zustanu u kal bez seriku ( a nebo zkusime pak s kvetinarkou vymyslet neco podobneho a hlavne levnejsiho-zatim vse resime pres mail, tak az prijedu domu, tak zkusime neco vymyslet)
Profilova fotka
jsem toho napsala jeste vic :-D taky jsem sikovna,co??
Profilova fotka
jo a aby toho nebylo malo- jeste jsem zapomnela-taky uz mam vybranou bizu (teda zatim nausnice) a na krk jeste premyslim jestli ten retizek od mamky (je hodne nevyrazny) nebo neco jineho.... a jeste mam vybrane i krasne krajkove kalhotky pod saty (podprdu mit nebudu, protoze mi korzet pekne vystuzila,tak nemusim :-)-normalne mi tam dala vycpavky co se davaji do saka na ramena :-D protoze normalni vycpavky na prsa jsou moc tenke :-D :-D )
Radu ta kdytka je fakt krasna.Tak tam date neco jineho misto seriku,stejne proc jsou seriky tak drahe?Bo neni sezona?? LTak ja taky reknu v salonu at mi tam daji vycpavky at mam prsa a nebo si je vystrihnu z kabatu a pak si je tam jen strcim :-D Nam se desne odrovnava pocitat,prvni fotak a ted pocitac,to je hnus.Snad vydrzi aspon dov anoc,i kdzy mozna ani ne do dubna :-| Ja se na bizu zatim jen koukam aa zpak podle satu,podle satu zvolim uces a podle ucesu bizu :-D Ale budu mit asi jen ten drdol,neco jak mam v albicku,ulne jednoduchy,zavoj a pak jak si sundam zavoj,tak bych chtela drdol a v nem kytku.NO snad si najdu saty,ke kterym pujde zavoj ;-) No apak podle vseho i boty.Sice uz koukam,ale jeste jsem nikde nic bileho bez podpadku nenasla.Ted jen ty cvicky bile,kdyz tka lpujdu do nich :-p
Profilova fotka
No prave, seriky kvetou v dubnu, kvetnu...a musela by je objednat odnekud z daleka. Ted jsem si psala s kamaradem (bude mi delat ridice na svatbe) a tak me rozcilil...hrozne me poucoval, ze bych si nemela zarizovat vsechno sama, ze to maminky bude mrzet-ze bych jim mela dat neco na zarizeni...jenze on nechape, ze za 1. ja to delam proto, aby nemely s nasi svatbou zadne starosti, 2. proto, ze by to bylo slozite s telefonovanim a resenim co a jak...musely by se ptat me pak nekam volat a tak slozite....no a za 3.mi skoro vse zarizuje agentura (kytku,fotografa,obrad) ,tak vlastne ani neni co zarizovat....jedine ty kolace (cukrovi mit nebudeme) a dort-a to mi prave mamca zarizuje! A Pavlova mamka je v tomto uplne jina (jak uz jsem predtim psala, rekla jen-aspon to nebudeme muset platit - a vic to nejak neresi)...ten me tak vytocil-jeste to rikal takovym tonem jako ze ja jsem trubka, ze to delam takto!!!! ]-( ]-( Clovek to dela pro ne (bo vim, ze jsou bez penez a mamka by si na to musela pujcit a protoze by to bylo slozite, kdyby mamka neco domlouvala-a ja bych ji rikala, kolik to ma stat...) a on mi to rika, jako bych delala neco spatneho ]-( Jsem si tu musela postezovat, bo me fakt vytocil!!!! no nic, jdu se divat na American Idol, a treba se uklidnim.... Simi, hledej dal, urcite nejake botky najdes ;-)
raduz: mrkla jsem na tu kytku. Ta je nádherná, moc se mi líbí. Šeřík taky miluju, ale mám jaksi taksi smůlu v červenci. :-D
Profilova fotka
tak uz jsem se uklidnila :-) dala jsem si sklenicku cideru, k tomu bramburky, jukla jsem na tv, a asi se podivam na Predatora :-) (kdyz mi bylo tak 15 ,tak jsem ten film mela hrozne rada :-D tak si zavzpominam :-D ) at si rika co chce - a navic to mozna vubec nemyslel spatne :-) jj, v cervenci seriky nekvetou -ani v srpnu, skoda (ja jsem uplne puvodne chtela tulipany, ale taky neni jejich sezona, tak jsem misto toho vybrala kaly...no a ted seriky :-) ale nevadi, kaly jsou moooc krasne
Profilova fotka
Ahojky holčiny! Snad nebude vadit, když se přidám k červencovým nevěstám... Máme to 26. Chtěla jsem se zeptat, jetli taky někdo z vás stresuje. Byla jsem v pohodě. Spřádám nápady a různý věci a nějak mě to začíná děsit....
jituskak: ahojky a vítej mezi námi. Máme stejný termín. ;-) Nervy začínám chytat jen z toho, že ještě nemáme vyřízený prstýnky, jinak jsem zatím v pohodě :-D
Profilova fotka
No, já mám tendenci pohybovat o všem, co máme zažízený. Hlavně ty šaty mi ležív hlavě... :-D Tak to můžeš být v klidu. Ještě nemáme ani prastýnky ani oznámko :-o
My taky ne. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?